img

Andělský horoskop na rok 2021: Co vám vkládají do vínku andělé?

Každý má svého anděla strážného. A stejně tak i každé znamení má svého anděla „opatrovníka“, které se o ně stará. Právě proto vznikl andělský horoskop. Víte, který anděl je přisouzen právě vám? Odtajníme vám to. A povíme vám i to, co vám vložil do osudu na rok 2021.

Andělé nás mají rádi a přejí nám jen to nejlepší v životě. Možná, že i vedou naše cesty. Snad tím správným směrem. Jakou cestu zvolit do dalších dní, vám pomůže napovědět andělský horoskop na rok 2021. Nakoukněte.

Andělský horoskop pro každého na celý rok 2021

Přečtěte si o andělských číslech obecně, dále si přečtěte, jaké je vaše andělské číslo nebo si přečtěte o andělských znameních. 

Čtěte také:

Květinový horoskop pro všechna znamení

Andělský horoskop – charakteristika znamení

Také se podívejte na jednotlivé charakteristiky znamení andělského horoskopu, které jsme pro vás připravili. 

Andělský horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu

Andělský horoskop na rok 2021: BERAN

Než začnete jednat, přemýšlejte. Tak velí andělský horoskop na rok 2021. Mnohokrát se vám to v tomto roce vyplatí. Zbytečná zbrklost by vás mohla potopit na dno. Váš anděl strážný vám dá pro letošek sílu provádět změny. Neotálejte a pusťte se do nich. Vše, co jste ve svém životě chtěli udělat jinak, učiňte. Bude to jen k vašemu dobru. A pomůže to i vykročit vstříc vaší lepší budoucnosti. Váš andělský patron nad vámi drží ochranou ruku, nic špatného se tedy nemůže stát.

„Nejednejte ukvapeně,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: BÝK

Chcete-li, aby váš život zůstal stabilní, buďte sobečtí. Alespoň trochu. V poslední době jste se až příliš rozdávali pro druhé. A na sebe zapomínáte. Andělský horoskop na rok 2021 ví moc dobře, že je třeba mít v životě pevnou kotvu, která naše nohy připoutá k zemi. Nechoďte stále někomu pomáhat. Stůjte pevně na jednom místě a věnujte se výhradně jen sami sobě. Naučte se více vnímat sami sebe a naučte se soustředit. Věčná roztěkanost vás neprospívá a zbytečně vás svazuje.

„Neobětujte se pro druhé,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: BLÍŽENCI

Propojujte mosty mezi lidmi! Tak zní poselství, které vám přináší andělský horoskop na rok 2021. Musíte se naučit lépe komunikovat, více naslouchat druhým. Je potřeba více si pomáhat a být spolu. Pokud se vám povede nalézt optimálnější spojení mezi vámi a světem kolem vás, uleví se vám v mnoha oblastech vašeho života. Budete navíc na své okolí působit přátelštěji a budou vás mít více rádi.

„Buďte více přátelští,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: RAK

Tento rok je čas zaměřit pozornost na naše vnitřní síly. Jakmile budete dělat něco výhradně rozumem a nezapojíte srdce, nebude to fungovat. To je váš úkol do příštích dní. Andělský horoskop na rok 2021 vás tak chce uchránit proti nečekaným nástrahám tohoto světa. Při jednání s druhými lidmi sundejte štít, usmívejte se a buďte milí. Přitáhnete si do života mír a uzdravení.

„Láska,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: LEV

Jakmile stoupá vlna napětí, Lev graduje. A může pak neuváženě jednat. Andělský horoskop na rok 2021 jej má však naučit více klidu, rozjímání a soustředění se na aktuální okamžik ve svém životě. Nezpochybňujte žádný krok, který jste kdy udělali. Buďte odvážní, jen tak můžete mít vše pod kontrolou. Jste světlo pro druhé, rozsviťte jim i na jejich cestu.

„Buďte vstřícní,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021

Andělský horoskop na rok 2021: PANNA

V každé osobě, která se k vám přiblíží, se skrývá dar, netušené tajemství. Odhalte jej a rozbalte. Setkání s lidmi vám dá energii, kterou tolik potřebujete. Poslední měsíce pro vás byly velmi vyčerpávající. Setkávejte se s lidmi, inspirujte se a naberte sílu. Objevte tajný pramen, který proudí z nás všech. A stejně jako lidé mají postoj k vám, vracejte jim obdobnou mincí. Jak říká andělský horoskop na rok 2021, i díky tomu ve vašem životě mohou zůstat jen tací, kteří si to skutečně zaslouží.

„Věřte vesmíru,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: VÁHY

Vládne vám planeta Venuše a ta o vás bude teď skutečně dobře pečovat. Zaměří se hlavně na vaše vztahy, které je nutno uvést do rovnováhy. Jste rozvíření a nevíte, kam dál? Andělský horoskop na rok 2021 vám ukáže tu správnou cestu. Možná těch cest bude víc, je pak na vás, kterou zvolíte. Žádná z nich však nebude špatnou volbou. Všechny vás mají dovést k posunu ve vašem životě.

„Přijměte změnu,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: ŠTÍR

Jsou chvíle, kdy diplomacie selhává a je třeba jednat. Neotálejte. Budete se mnohokrát muset, doslova ve vteřině, rozhodnout. Nikdy však nejděte proti svému osobnímu nastavení a proti lidem. Musíte mít spojence, i když se pustíte do nějakého boje. Snažte se však bojovat v míru, i když osud někdy může být krutý. Andělský horoskop na rok 2021 připomíná, že jen vy jste vždy pánem situace. Jen vy ovlivníte, jak to bude dál.

„Spolupracujte,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: STŘELEC

Máte-li pocit, že svět, ve kterém žijete, je příliš omezený, zvedněte své oči k obzoru. Vždy se dívejte dál a výš. Nenechte se ovlivnit neúspěšnými, vždy vzhlížejte k těm, kteří jsou úspěšnější než vy. Jen tak se můžete posunout dál, velí andělský horoskop na rok 2021. Budete mít velkou šanci se posunout. Nejen osobním životě, ale i profesním. Vstoupíte však do neznáma. Budete muset překročit svoji komfortní zónu a nebude to zpočátku vůbec příjemné. Časem však budete celou situaci hodnotit jako velmi přínosné dobrodružství.

„Mějte ambice,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021

Andělský horoskop na rok 2021: KOZOROH

Když kráčíte cestou života, minete mnohdy lepší cesty.  Často se vyhnete těm nebezpečným. A někdy zkrátka i sejdete mimo doporučenou stezku. To se stává. Někdy se však necháváte v životě lidmi vést a jindy byste měli zase vést vy sami. Je třeba se rozhodnout, co chcete a kam chcete vlastně směřovat. Jste až příliš rozpolcení na to, abyste byli schopni něco dokončit. Dlouhou a vcelku osamělou cestu, po které jdete, musíte projít. Ale není bezpodmínečně nutné, abyste kráčeli sami.

„Věřte svým krokům,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: VODNÁŘ

Proces tvoření po vás nutně požaduje, abyste konečně vytáhli to, co se skrývá uvnitř a odhalili to veřejnosti. Může to být nějaký vynález nebo třeba dokonalý podnikatelský plán. Tak přestaňte být skromní a přestaňte se bát. Dokud to nevyzkoušíte, nebudete vědět, jestli může být váš sen úspěšný či nikoliv. Andělský horoskop na rok 2021 vám však předpovídá jen to dobré. Andělé tuto cestu velmi dobře znají, nechte se jimi vést. A uvidíte, že dojdete tam, kam máte.

„Laskavost,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: RYBY

Došlo-li ve vašem životě k nějaké újmě – ať už ve vztazích nebo věcech, dostanete čas na to, abyste si vše mohli napravit. Nebude to jednoduché, jak upozorňuje andělský horoskop na rok 2021. Každý kousek skládačky budete pracně hledat, ale nakonec své puzzle sestavíte. Ryby jsou milující a pečující osoby, andělé je mají rádi. Ryby se snaží vše dělat pro druhé, to je posouvá k jejich pravdivějšímu já.

„Vděčnost,“ je rada andělů pro rok 2021.

PROJDĚTE SI I DALŠÍ HOROSKOPY:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Láska a vztahy

Zklamání ve vztahu versus odpuštění. Jak k němu nejsnáze dojít?

Zklamání ve vztahu je okamžikem náročným a v neposlední řadě i bolestným. Intenzitu prožívaných emocí určuje vždy příčina. V partnerství může být závažným důvodem například nevěra. I přesto, že se cítíte smutní...

Bydlení, zahrada

Chcete mít doma vánoční vůně? Vyrobte si přírodní osvěžovače vzduchu

Vyrobit přírodní osvěžovače vzduchu není vůbec nic náročného. V obchodě za ně dáte zbytečně moc peněz, většinou jsou plné zbytečných chemických látek a ne vždy je vůně přesně podle vašeho gusta. Vyrobte si svoj...

Těhotenství, děti

Výběr povolání u dospívajících: Proč je důležité na děti netlačit?

Výběr povolání u dospívajících bude za pár měsíců opět aktuální. Současní deváťáci budou postaveni před otázku, co vlastně chtějí ve svém profesním životě dělat. Je však možné, aby v pouhých patnácti letech dos...

Zajímavá videa

Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství

Film vrhá světlo na multimiliardové tržní odvětví, které se rozhodlo bombardovat reklamou děti již od toho nejranějšího věku. Podstrkuje jim i jejich…

Academy

Balanitida

Balanitida neboli balanitis je odborné označení pro zánět žaludu. Žalud je anatomická struktura penisu muže. Jde o hlavu (špičku) penis, která se v odborné literatuře častěji nazývá jako glans penis. Toto zánět...

Wellness

Indická masáž hlavy vás dokonale zrelaxuje a zbaví stresu

Indická masáž hlavy, jak název napovídá, pochází z Indie a sahá velmi hluboko do historie. Jde o extrémně relaxační a uvolňující masáž. K nám se dostala až v posledních letech a stihla si už najít své fanoušky....

Řemesla

Vyrobte si vlastní netradiční adventní kalendář: Snadno a rychle

K adventu bezpochyby patří právě adventní kalendář. Zapomeňte letos na kupovaný a vyrobte sobě nebo svým dětem vlastní, originální adventní kalendář. Bude to zábava a potěšíte mnohem více, než kdybyste koupili ...

Fitness

Jak sportovat v zimě? Zkuste i netradiční sporty

Sport v zimě rozhodně nemusíte pověsit do skříně k letním šatům. Naopak. Zimní sporty přináší zase jiný tip výzev a možností. Důležité je však vědět, jak sportovat v zimě, abyste své tělo i psychiku podpořili a...

Rozvoj osobnosti

Závislost na nakupování je nebezpečná. Oniománie může zbortit životní jistoty

Závislost na nakupování nemusí být odhalena hned. Do obchodů zavítáte zprvu je zřídka kdy, později však máte čím dál větší nutkání nakupovat ve velkém. A častokrát si koupíte i věci, které vlastně nepotřebujete...

Mazlíčci

Značkování u koček: Jak ho mazlíčka odnaučit?

Proč kočky značkují? A dá se toho nějak zbavit? Pokud vám kočka začne doma značkovat svoje území, nebo zanechávat loužičky zapáchající moči (což spolu vůbec nemusí vůbec souviset), je čas zbystřit. Něco se v ko...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…