Andělský horoskop na rok 2021: Co vám vkládají do vínku andělé?

Andělský horoskop na rok 2021: Co vám vkládají do vínku andělé?

Každý má svého anděla strážného. A stejně tak i každé znamení má svého anděla „opatrovníka“, které se o ně stará. Právě proto vznikl andělský horoskop. Víte, který anděl je přisouzen právě vám? Odtajníme vám to. A povíme vám i to, co vám vložil do osudu na rok 2021.

Andělé nás mají rádi a přejí nám jen to nejlepší v životě. Možná, že i vedou naše cesty. Snad tím správným směrem. Jakou cestu zvolit do dalších dní, vám pomůže napovědět andělský horoskop na rok 2021. Nakoukněte.

Andělský horoskop pro každého na celý rok 2021

Přečtěte si o andělských číslech obecně, dále si přečtěte, jaké je vaše andělské číslo nebo si přečtěte o andělských znameních. 

Čtěte také:

Květinový horoskop pro všechna znamení

Andělský horoskop – charakteristika znamení

Také se podívejte na jednotlivé charakteristiky znamení andělského horoskopu, které jsme pro vás připravili. 

Andělský horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu

Andělský horoskop na rok 2021: BERAN

Než začnete jednat, přemýšlejte. Tak velí andělský horoskop na rok 2021. Mnohokrát se vám to v tomto roce vyplatí. Zbytečná zbrklost by vás mohla potopit na dno. Váš anděl strážný vám dá pro letošek sílu provádět změny. Neotálejte a pusťte se do nich. Vše, co jste ve svém životě chtěli udělat jinak, učiňte. Bude to jen k vašemu dobru. A pomůže to i vykročit vstříc vaší lepší budoucnosti. Váš andělský patron nad vámi drží ochranou ruku, nic špatného se tedy nemůže stát.

„Nejednejte ukvapeně,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: BÝK

Chcete-li, aby váš život zůstal stabilní, buďte sobečtí. Alespoň trochu. V poslední době jste se až příliš rozdávali pro druhé. A na sebe zapomínáte. Andělský horoskop na rok 2021 ví moc dobře, že je třeba mít v životě pevnou kotvu, která naše nohy připoutá k zemi. Nechoďte stále někomu pomáhat. Stůjte pevně na jednom místě a věnujte se výhradně jen sami sobě. Naučte se více vnímat sami sebe a naučte se soustředit. Věčná roztěkanost vás neprospívá a zbytečně vás svazuje.

„Neobětujte se pro druhé,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: BLÍŽENCI

Propojujte mosty mezi lidmi! Tak zní poselství, které vám přináší andělský horoskop na rok 2021. Musíte se naučit lépe komunikovat, více naslouchat druhým. Je potřeba více si pomáhat a být spolu. Pokud se vám povede nalézt optimálnější spojení mezi vámi a světem kolem vás, uleví se vám v mnoha oblastech vašeho života. Budete navíc na své okolí působit přátelštěji a budou vás mít více rádi.

„Buďte více přátelští,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: RAK

Tento rok je čas zaměřit pozornost na naše vnitřní síly. Jakmile budete dělat něco výhradně rozumem a nezapojíte srdce, nebude to fungovat. To je váš úkol do příštích dní. Andělský horoskop na rok 2021 vás tak chce uchránit proti nečekaným nástrahám tohoto světa. Při jednání s druhými lidmi sundejte štít, usmívejte se a buďte milí. Přitáhnete si do života mír a uzdravení.

„Láska,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: LEV

Jakmile stoupá vlna napětí, Lev graduje. A může pak neuváženě jednat. Andělský horoskop na rok 2021 jej má však naučit více klidu, rozjímání a soustředění se na aktuální okamžik ve svém životě. Nezpochybňujte žádný krok, který jste kdy udělali. Buďte odvážní, jen tak můžete mít vše pod kontrolou. Jste světlo pro druhé, rozsviťte jim i na jejich cestu.

„Buďte vstřícní,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021

Andělský horoskop na rok 2021: PANNA

V každé osobě, která se k vám přiblíží, se skrývá dar, netušené tajemství. Odhalte jej a rozbalte. Setkání s lidmi vám dá energii, kterou tolik potřebujete. Poslední měsíce pro vás byly velmi vyčerpávající. Setkávejte se s lidmi, inspirujte se a naberte sílu. Objevte tajný pramen, který proudí z nás všech. A stejně jako lidé mají postoj k vám, vracejte jim obdobnou mincí. Jak říká andělský horoskop na rok 2021, i díky tomu ve vašem životě mohou zůstat jen tací, kteří si to skutečně zaslouží.

„Věřte vesmíru,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: VÁHY

Vládne vám planeta Venuše a ta o vás bude teď skutečně dobře pečovat. Zaměří se hlavně na vaše vztahy, které je nutno uvést do rovnováhy. Jste rozvíření a nevíte, kam dál? Andělský horoskop na rok 2021 vám ukáže tu správnou cestu. Možná těch cest bude víc, je pak na vás, kterou zvolíte. Žádná z nich však nebude špatnou volbou. Všechny vás mají dovést k posunu ve vašem životě.

„Přijměte změnu,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: ŠTÍR

Jsou chvíle, kdy diplomacie selhává a je třeba jednat. Neotálejte. Budete se mnohokrát muset, doslova ve vteřině, rozhodnout. Nikdy však nejděte proti svému osobnímu nastavení a proti lidem. Musíte mít spojence, i když se pustíte do nějakého boje. Snažte se však bojovat v míru, i když osud někdy může být krutý. Andělský horoskop na rok 2021 připomíná, že jen vy jste vždy pánem situace. Jen vy ovlivníte, jak to bude dál.

„Spolupracujte,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: STŘELEC

Máte-li pocit, že svět, ve kterém žijete, je příliš omezený, zvedněte své oči k obzoru. Vždy se dívejte dál a výš. Nenechte se ovlivnit neúspěšnými, vždy vzhlížejte k těm, kteří jsou úspěšnější než vy. Jen tak se můžete posunout dál, velí andělský horoskop na rok 2021. Budete mít velkou šanci se posunout. Nejen osobním životě, ale i profesním. Vstoupíte však do neznáma. Budete muset překročit svoji komfortní zónu a nebude to zpočátku vůbec příjemné. Časem však budete celou situaci hodnotit jako velmi přínosné dobrodružství.

„Mějte ambice,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021

Andělský horoskop na rok 2021: KOZOROH

Když kráčíte cestou života, minete mnohdy lepší cesty.  Často se vyhnete těm nebezpečným. A někdy zkrátka i sejdete mimo doporučenou stezku. To se stává. Někdy se však necháváte v životě lidmi vést a jindy byste měli zase vést vy sami. Je třeba se rozhodnout, co chcete a kam chcete vlastně směřovat. Jste až příliš rozpolcení na to, abyste byli schopni něco dokončit. Dlouhou a vcelku osamělou cestu, po které jdete, musíte projít. Ale není bezpodmínečně nutné, abyste kráčeli sami.

„Věřte svým krokům,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: VODNÁŘ

Proces tvoření po vás nutně požaduje, abyste konečně vytáhli to, co se skrývá uvnitř a odhalili to veřejnosti. Může to být nějaký vynález nebo třeba dokonalý podnikatelský plán. Tak přestaňte být skromní a přestaňte se bát. Dokud to nevyzkoušíte, nebudete vědět, jestli může být váš sen úspěšný či nikoliv. Andělský horoskop na rok 2021 vám však předpovídá jen to dobré. Andělé tuto cestu velmi dobře znají, nechte se jimi vést. A uvidíte, že dojdete tam, kam máte.

„Laskavost,“ je rada andělů pro rok 2021.

Andělský horoskop na rok 2021: RYBY

Došlo-li ve vašem životě k nějaké újmě – ať už ve vztazích nebo věcech, dostanete čas na to, abyste si vše mohli napravit. Nebude to jednoduché, jak upozorňuje andělský horoskop na rok 2021. Každý kousek skládačky budete pracně hledat, ale nakonec své puzzle sestavíte. Ryby jsou milující a pečující osoby, andělé je mají rádi. Ryby se snaží vše dělat pro druhé, to je posouvá k jejich pravdivějšímu já.

„Vděčnost,“ je rada andělů pro rok 2021.

PROJDĚTE SI I DALŠÍ HOROSKOPY:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 25. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 26. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 10. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Zánět v těle? Zbavte se jej snadno, rychle a jednou provždy

Záněty jsou v dnešní době poměrně rozšířeným pojmem a trápí nejednoho z nás. Ostatně, jde vlastně o naprosto přirozenou věc. Zánět v těle je vlastně takový náš anděl strážný. Má za úkol upozornit nás, že nedělá...

Důvěra ve vztahu je důležitá. Jak ji efektivně vybudovat?

Důvěra ve vztahu je jakýmsi základním pilířem. Bez ní není možné, aby partnerství správně fungovalo. Zjednodušeně řečeno, jedná se o loajalitu vašeho protějšku vůči vám a naopak. Důvěra znamená zachování osobní...

Dlouhodobý stres a jeho vliv na tělo i duši

Dlouhodobý stres anebo také jinak řečeno chronický, je pro tělo i duši oproti tomu krátkodobému škodlivý. Může tedy negativně ovlivnit celý váš život. I přesto, že je lidský organismus stavěný na odolnost vůči ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Ještě krmíte psa klasickými granulemi? Přečtěte si, proč si pes zaslouží změnu

S některými zvyky vašeho psa nic nenaděláte. Třeba, že se vždycky vyválí v té nejméně voňavé kaluži, nebo že si ke hře vybere vaše nejoblíbenější boty. Co ale můžete ovlivnit, je způsob jeho stravování. Ne nada...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!