img

Cestovní horoskop na rok 2021: Jak bude probíhat vaše dovolená? A kam byste měli ideálně vyrazit?

Cestovní horoskop na rok 2021 se zaměřuje především na období letních dní a vaší zasloužené dovolené. Máte se na co těšit! Ale někteří budou muset být také více obezřetní. Ostatně, zjistěte sami, jaká dovolená vás letos čeká. Najděte si své znamení zvěrokruhu a začtěte se.

Cestovní horoskop na rok 2021 vám přidá i tipy, kam byste se mohli letos vypravit. A poradí, na co se těšit. Nebo na co si naopak okolo letošní dovolené dát pozor. Projděte si také jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Cestovní horoskop na rok 2021: Beran

(21. 3.–20. 4.)

Berani, čekají vás příjemné změny! Letošní dovolená přinese do vašeho života něco přelomového a změní váš pohled na svět. Nebude to jen klasické lenošení, protože na vás čekají opravdu neobvyklé zážitky. To, co na cestách spatříte a prožijete, vám umožní uvědomit si některé zásadní věci v životě, kterých jste si dosud příliš nevšímali. Alespoň tak to vidí cestovní horoskop na rok 2021. Možná taky prožijete romantické dobrodružství, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Čtěte také:

Květinový horoskop pro všechna znamení

Čínský horoskop na rok 2021 – Rok kovového Buvola

LOKALITA PRO VÁS: Maledivy jsou tím pravým místem.

Cestovní horoskop na rok 2021: Býk

(21. 4.– 21. 5.)

Cestovní horoskop na rok 2021 uvádí, že dovolená vás naučí, jak být spokojení a užívat si života, i když zrovna nemáte dobrou náladu. Je možné, že část volných dnů strávíte o samotě. Budete si muset vymyslet náhradní program. Zpočátku neřešitelná situace se ukáže inspirativním nápadem. Díky samotě si budete moct dopřát víc klidu a taky vám to přinese možnost potkat zajímavé lidi a navázat nová přátelství. Možná si uvědomíte i několik důležitých věcí, které pro vás budou do příštích dnů skutečně zásadní.

LOKALITA PRO VÁS: Francouzská riviéra vám sedne přesně na míru.

Cestovní horoskop na rok 2021: Blíženci

(22. 5.– 21. 6.)

Volné dny si budete užívat plnými doušky, předpovídá cestovní horoskop na rok 2021. Nezapomínejte si ale udělat čas také na své přátele, které jsou pro vás někdy důležitější než partner a rodina. Zcela ideální by bylo odjet na společnou dovolenou s větší partou lidí. Společné zážitky vás neobyčejně osvěží. Neznamená to však, že byste měli rodinu odložit na druhou kolej. Ale co si budeme povídat, dvě týdenní dovolené budou pro vás mnohem lepší než jedna čtrnáctidenní. Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení, chcete se o nich dozvědět více?

LOKALITA PRO VÁS: Potřebujete přírodu, navštivte třeba Rakousko.

Cestovní horoskop na rok 2021

Cestovní horoskop na rok 2021: Rak

(22. 6.– 22. 7.)

Cestovní horoskop na rok 2021 vidí, že podvědomě máte v souvislosti s dovolenou negativní pocity. Pravděpodobně si to neuvědomujete, ale ve skutečnosti vám tento přístup dělá jen zbytečné vrásky. Místo užívání si odpočinku jste neustále ve střehu. Zkuste začít myslet pozitivně a nehledat ve všem jen to špatné. Uvidíte, že se vám uleví. Mimochodem, vzhledem ke stresu, který letos máte, by vám pár dní volna a odpočinku jen prospělo.

LOKALITA PRO VÁS: Jedině doma. Raci, což takhle zajet si třeba do Adršpachu?

Cestovní horoskop na rok 2021: Lev

(23. 7.– 22. 8.)

Čeká vás pohodová a klidná dovolená. A aby byla předpověď úplně dokonalá, bude to dovolená vašich snů. Dokonce i po organizační stránce se všechno povede skvěle a nehrozí vám žádné potíže. Cestovní horoskop na rok 2021 uvádí, že právě vy budete mít hlavní slovo v tom, kam se letos pojede. Navíc se vám díky cestování otevře zajímavá možnost, jak získat peníze či zrealizovat nápad v pracovní oblasti. Mějte oči otevřené. Možná se na cestách setkáte nečekaně s lidmi, se kterými navážete spolupráci. Lev, Beran a Střelec jsou ohnivá znamení, přečtěte si o nich více.

LOKALITA PRO VÁS: Žádné velké změny, zůstaňte při starém – Itálie nebo Chorvatsko vám pasují nejlépe.

Cestovní horoskop na rok 2021: Panna

(23. 8.– 23. 9.)

Cestovní horoskop na rok 2021 vidí, že se všechno bude vyvíjet přesně podle vašich plánů a jakékoli problémy vás minou. Volné dny na cestách vám umožní konečně si ujasnit některé věci ve vašem partnerském životě. Společná dovolená upevní rodinné vztahy. Odhodíte stará trápení a s novým optimismem vykročíte vstříc novým zážitkům. A krom této dovolené byste měli vyrazit někam i na pár dní sami. Velmi vám to prospěje. Utřídíte si myšlenky. Panna, Býk i Kozoroh patří mezi zemské znamení, chcete se o nich dozvědět více?

LOKALITA PRO VÁS: Chtělo by to nějaké divoké kempování. Líbit se vám bude ve Španělsku stejně jako v Čechách. Tak jen záleží, kolik kilometrů chcete najet.

Cestovní horoskop na rok 2021: Váhy

(23. 9.– 23. 10.)

Organizační záležitosti letošní dovolené spadnou na vaši hlavu. Pozor však na nerozhodnost, která je pro znamení Vah typická. Budete se snažit zařídit všechno co nejlépe. Přesto, vidí cestovní horoskop na rok 2021 nějaký drobný zádrhel, který vám udělá vrásky na čele. Zatímco ale budete otálet s definitivním rozhodnutím, může vám uniknout jedinečná šance. Dívejte se kolem sebe! Hlavně byste v žádném případě neměli odkládat ty nejdůležitější věci na poslední chvíli.

LOKALITA PRO VÁS: Kanárské ostrovy si užijete nejlépe.

I na rok 2021 jsme pro vás připravili lunární kalendář, projděte si jej.

Cestovní horoskop na rok 2021: Štír

(24. 10.– 22. 11.)

Během dovolené prožijete opravdu nevšední zážitky, předpovídá cestovní horoskop na rok 2021. Pravděpodobně se díky nějakému místnímu domorodci podíváte do míst, kam se běžný turista nedostane. Prožijete mystické chvíle na nějakém posvátném místě, může to být třeba starobylá katedrála, zřícenina hradu nebo vrcholek nějaké mytické hory. To vás inspiruje tak, že se začnete zajímat o věci, které jsou mezi nebem a zemí. Čeká vás, díky tomu, velký posun v životě.

LOKALITA PRO VÁS: Zkuste něco opravdu netradičního. Už jste byli ve Spojených státech?

Cestovní horoskop na rok 2021: Střelec

(23. 11.– 21. 12.)

Cestovní horoskop na rok 2021 nad vámi vzlyká. Neumíte se vůbec uvolnit. I během dovolené bude pro vás těžké pustit práci úplně z hlavy. Dokonce se může stát, že se vám bude často zdát o nedokončených plánech a nestíhání termínů. Nejlépe je pokusit se co nejvíce povinností stihnout ještě před odjezdem. V den dovolené se odpojte od počítače, vypněte telefon a jen odpočívejte. Práce neuteče! Teprve pak si budete moci naplno užívat volné dny a dopřát si zaslouženou relaxaci.

LOKALITA PRO VÁS: Zkuste netradičně Polsko. Je kousek, ale přitom budete daleko od všech povinností, které se vás snaží svazovat.

Cestovní horoskop na rok 2021

Cestovní horoskop na rok 2021: Kozoroh

(22. 12.– 20. 1.)

Dávejte si pozor na zbytečné hádky a konflikty, varuje cestovní horoskop na rok 2021. Nenechte si zkazit klidné dny dovolené. Nedorozumění mohou mít dlouhotrvající následky, a přitom vše začalo úplně nevinně. Chovejte se k lidem co nejohleduplněji. A pozor – netýká se to jen cizích lidí, ale především i vašeho partnera. Během léta budete muset být také více ve střehu před podvodníky. Někdo se vás bude snažit obelstít. Hlídejte si pořádně i své osobní věci.

LOKALITA PRO VÁS: Madeira by pro vás mohla být velmi příjemným místem pro letní odpočinek.

Cestovní horoskop na rok 2021: Vodnář

(21. 1.– 20. 2.)

Na cestách vám nebude nic chybět a chvíle volna si užijete v příjemné společnosti, raduje se cestovní horoskop na rok 2021. Dokonce si – poprvé anebo po velmi dlouhém čase – budete moci dopřát cestu do exotických krajin.  Žádná větší rizika vám během dovolené nehrozí a všechno bude probíhat hladce a bez problémů. Můžete si v klidu užívat volných dní. Dá se říci, že vás čeká dokonalá dovolená.

LOKALITA PRO VÁS: Thajsko nebo raději Vietnam? Obojí vás okouzlí!

Cestovní horoskop na rok 2021: Ryby

(21. 2. – 20. 3.)

Dovolená bude ve znamení romantiky. Pokud jste zadaní, oživíte si vztah k partnerovi. A ujistíte se, že máte doma opravdový poklad, který o vás s láskou pečuje. Pokud jste však nezadaní, máte právě v období kolem dovolené šanci potkat velkou lásku. Člověk, kterého potkáte, bude upřímný a vzájemně si padnete do noty. Dejte si pozor, abyste tuto osobu neodradili svojí počáteční odměřeností a chladností. Cestovní horoskop na rok 2021 vám však přeje. Prožijete léto plné lásky. Ryby, Rak a Štír jsou vodní znamení, přečtěte si o nich více.

LOKALITA PRO VÁS: Což takhle vyzkoušet Portugalsko? Budete tam jako doma.

NALISTUJTE I DALŠÍ ZAJÍMAVÉ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Láska a vztahy

Dárek pro přítele? Žádný problém!

Dny v kalendáři neúprosně ubíhají a vy stojíte před nelehkým úkolem – vybrat dárek pro přítele. Samozřejmě ho chcete co nejvíc potěšit a ukázat mu, jak vám na něm záleží, jenže to lze jen těžko vyjádřit obyčejn...

Těhotenství, děti

Time management distanční výuky

Není třeba spekulovat nad tím, zda opatření v souvislosti s šířením koronaviru jsou nebo nejsou správná. Faktem zůstává, že bez větší podpory zůstala doma další, a to ta nejcitlivější, dávka školáků. První a dr...

Ezoterika

Archetypy planet – Mars symbolizuje akci, sílu a touhu žít

Astrologie patří mezi obory, který má řadu příznivců, ale i odpůrců. Jedni se nehnou z domu bez kontroly stavu na obloze, druzí si životem vykračují navzdory stavu na obloze. Kde leží pravda je asi určeno nasta...

Academy

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Řemesla

Řemesla dávno zapomenutá: Věděli byste, co dělal hacník a marketiér?

Řemesla byla v dávných dobách mimořádně ceněna. Do této kategorie spadá ohromný počet specializací, přičemž některé byly zachovány až do dnešních dob. S příchodem jednadvacátého století sice nedošlo k úplnému v...

Fitness

Cviky na krásné ruce podporují funkčnost těla

Tělo, které vás poslouchá je zpravidla i to, které dobře vypadá. Nestačí „jen“ držet dietu, aby zmizela tuková tkáň, je třeba také posílit svalstvo. V tom spočívá kouzlo, jež dělá pěknou postavu. Zpravidla se s...

Rozvoj osobnosti

Terapie smíchem: Cesta ke zdravému vnímání reality a získání nadhledu

Smích léčí, říká se. A možná je na tom hodně pravdy. Je až překvapivé, že pohroma, která zachvátila planetu se zaměřuje právě na dýchání a plíce, tedy symbol naší radosti a svobody. Nenechte se obrat o prostřed...

Mazlíčci

Jaké zvířátko pro děti se hodí do bytu? 7 tipů na nenáročné mazlíčky

Chtějí vaše děti mazlíčka a bydlíte v bytě? Ne všechny nápady dětí na zvířátko jsou dobré z hlediska menšího prostoru, který máte k dispozici. Ovšem existuje celá řada možností, jak dítěti splnit jeho sen na ma...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Blogeři

Pilsner Urquell den...

Dneska jsem dostala znamení shůry. Jeden nejmenovanej dopravce potravin až domů mi dovezl nákup a co jsem v něm jenom nenašla! Místo dvanácti plzeňskejch piv jsem měla v tašce osmnáct krásnejch kousků! Tímto díky za šestipack navíc! Aspoň nějaká radost v tomhle potemnělym žití. Moje alkáčský buňky zajásaly a už to nasávám. Je to jasný, střízlivá usínat nebudu...