Cestovní horoskop 2025

Cestovní horoskop 2025: Čeká vás rok plný cestování nebo se nehnete z domu? Hvězdy komentují každé znamení zvěrokruhu

Cestovní horoskop 2025 se zaměřuje nejen na období letní dovolené, ale vlastně na celý rok. Je schopen odhadnout, zda vás čeká i nějaké cestování v práci nebo poradí, kdy byste si ideálně měli vzít volno a vyrazit za hranice všedních dní. Také upozorní v případě, že hrozí nějaké komplikace a poradí, jak si cestování co nejvíce užít. Najděte si tedy níže své znamení zvěrokruhu a začněte se. Dozvíte se co vás čeká a možná ani nemine.

Cestovní horoskop 2025 dává i tipy na zajímavá místa, kam byste mohli vyrazit. Odhaduje, kde by se vám nyní mohlo nejvíce líbit. Nebo která destinace je pro vás zkrátka přínosná. Zatímco někomu předpoví jen cestování okolo domu, jiného pošle třeba až na druhý konec světa. Rovněž cestovní horoskop 2025 upozorňuje, abychom skutečně obezřetně vybírali dopravní prostředky a zároveň nám radí, abychom vždy měli u sebe dostatečný finanční obnos pro případné komplikace na cestách. Tak kampak hvězdy letos nasměrují právě vás? Těšíte se? Zároveň si nezapomeňte pročíst i vše podstatné o jednotlivých znamení zvěrokruhu.

Cestovní horoskop 2025: Beran

(21. 3.–20. 4.)

Cestovní horoskop 2025 radí, abyste na sebe dávali v letošním roce velký pozor. Především půjde o zdraví. Může se stát, že vás na cestě potkají nějaké nečekané komplikace. Vždy proto s sebou mějte vybavenou lékárničku. Nejde ani tolik o prostředky na ošetřování, ale zejména vhodné léky. Na horečku, bolesti a podobně. Zároveň by si Berani měli dávat pozor na psychický stres. Bojíte se létat letadlem? Pak letos rozhodně není dobrý nápad volit právě tento dopravní prostředek. A pozor si dávejte i na nedorozumění na cestách.

Čtěte také:

Tkáňové soli v kostce: Schusslerovy soli podle horoskopu

Stromoskop aneb keltský horoskop

Přátelství podle horoskopu aneb S kým si budete nejlépe rozumět?

VHODNÁ LOKALITA: Madeira by vám mohlo sednout. Případně zkuste Barcelonu, i tam vám bude dobře.

Cestovní horoskop 2025: Býk

(21. 4.– 21. 5.)

Tento rok bude pro vás vcelku nároční, milí Berani. A s dovolenou to budete mít přesně tak. Navíc vás nejspíš čeká i nějaké pracovní cestování, což vás ale vůbec nebude bavit a budete mít tendence se mu vyhýbat. Ve výsledku vám to však může přinést dobré výsledky do budoucna nebo vás to v kariéře posunout. Na cestách zároveň můžete potkat nové lidi, kteří pro vás budou nějakým způsobem přínosní. Cestovní horoskop 2025 rovněž upozorňuje, že na dovolenou s rodinou byste měli odjet i v případě, že se vám moc chtít nebude. Ve výsledku si to ale všichni užijete.

VHODNÁ LOKALITA: Státy, které s námi sousedí, jsou ty pravé pro vaši dovolenou. Německo, Slovensko, Rakousko nebo Polsko? Vyberte si, všude je krásně.

Cestovní horoskop 2025: Blíženci

(22. 5.– 21. 6.)

Dovolená vás konečně naučí jak se zklidnit, nestresova a víc si užívat života. Cestovní horoskop 2025 však radí, abyste si každou cestu pořádně promysleli. Nedělejte žádná ukvapená rozhodnutí a nejezděte nikam impulzivně. Tedy s rozhodnutím “ze dne na den”. To byste ve výsledku moc nadšení z cest nebyli. Zkraje roku jsou šance na cestování menší, nejlépe to vidí hvězdy někdy mezi květnem a červencem. V této době byste rozhodně měli někam vyrazit. Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení, chcete se o nich dozvědět více?

VHODNÁ LOKALITA: Letos vám sedne nějaký pěší domácí dovolená. Uvažovali jste někdy o projití Stezky Českem?

Cestovní horoskop 2025

Cestovní horoskop 2025: Rak

(22. 6.– 22. 7.)

Milí Raci, cestovní horoskop 2025 předpokládá, že v tomto roce budete hodně jezdit na výlety. A letní dovolená rozhodně nebude ta jediná, na kterou vyrazíte. Pojedete někam buď brzy na jaře nebo na konci podzimu. Už teď byste se ale měli poohlédnout po vhodné destinaci. Hvězdy zároveň upozorňují, že byste měli na cestách dbát na své zdraví. Mohou totiž nastat drobné problémy, které vám cestu zkomplikují. I pro tento případ mějte rozhodně sjednané dobré pojištění. Reálně hrozí, že jej využijete.

VHODNÁ LOKALITA: Portugalsko, Kostarika nebo třeba Maledivy? Potřebujete hlavně hodně sluníčka, moře a klid.

Cestovní horoskop 2025: Lev

(23. 7.– 22. 8.)

Cestovní horoskop 2025 uvádí, že tento rok pro vás bude rozhodně lepší než roky uplynulé. Především v první polovině ledna někam pojedete. Nebude to cesta s rodinou, ale vypadá to spíše na cestu s přáteli nebo s kolegy. Cesta dopadne dobře a maximálně si ji užijete. Především si ale skvěle vyčistíte hlavu, což se jistě hodí. Studenti budou mít možnost vyrazit na studijní stáž. Přemýšlejte o tom, jde o vcelku jedinečnou nabídku a její využití by pro vás mohlo být přínosné. Lev, Beran a Střelec jsou ohnivá znamení, přečtěte si o nich více.

VHODNÁ LOKALITA: Francouzská riviéra je to pravé místo pro vaši letošní dovolenou.

Cestovní horoskop 2025: Panna

(23. 8.– 23. 9.)

Panny, na vás se letos chystá spousta změn. A cestování nebude žádná sláva. Zrušené lety, posunutá vlaková spojení nebo komplikace s autem na cestách. Hvězdy vám budou v tomto směru tak trošku házet klacky pod nohy. A vás to bude stát nemalé výdaje. Ve výsledku ale vždy dosáhnete svého a přinese vám to úspěch. Do červnce máte šanci i na nějakou pracovní cestu, pak byste ale měli vyrazit i na dovolenou. A to rovnou s celou rodinou nebo alespoň s dětmi. Nejezděte hlavně sami, takovému cestování hvězdy nepřejí. Cestovní horoskop 2025 vás zve i na krátké jednodenní nebo dvoudenní výlety, ty pro vás vychází ziskově. 

VHODNÁ LOKALITA: Letos rozhodně volte orient. Což třeba takhle Spojené arabské emiráty?

Cestovní horoskop 2025: Váhy

(23. 9.– 23. 10.)

Cestovní horoskop 2025 varuje před zdravotními problémy, které se na jakékoliv vaší letošní cestě mohou objevit. A pozor si dávejte i na kapsáře. Budete je v letošním roce přitahovat jako magnet. Hvězdy proto doporučují jen nějakou kratší dovolenou. Auto však v žádném případně nesmíte řídit vy sami, pusťte tentokrát za volant raději někoho jiného.

VHODNÁ LOKALITA: Kupte si jízdenku na vlak a projeďte si celé Česko. Udělejte si zastávku v Jeseníkách nebo poznejte lépe Šumavu. Bude vám báječně, věřte.

I na rok 2025 jsme pro vás připravili lunární kalendář, projděte si jej.

Cestovní horoskop 2025: Štír

(24. 10.– 22. 11.)

Hvězdy předpokládají, že cestovat letos budete v první a čtvrté čtvrtině letošního roku. Mezitím vás čeká pobyt spíše doma. Navíc přes léto budete mít i vcelku dost práce, i když čas na nějaký výlet s rodinou nebo s přáteli si uděláte. Ale budete trošku nervózní. Cestovní horoskop 2025 zkrátka předpokládá, že léto pro vás nebude tím pravým obdobím pro cestování. A problém může být i napjatý rozpočet. Peníze na dovolenou si dávejte bokem raději hodně předem.

VHODNÁ LOKALITA: Dobře vám bude na jihovýchod od nás. Například v Rumunsku nebo v Bulharsku. Ale ani Chorvatsko není špatné, navíc jste tam za chvíli a není to tak drahé.

Cestovní horoskop 2025

Cestovní horoskop 2025: Střelec

(23. 11.– 21. 12.)

Lidé ve znamení Střelce si letošní dovolenou užijí a ty nezadané čeká možná i nějaká letní láska. Číhat bude sice i na zadané jedince, ale ti by měli být zdrženlivější, radí cestovní horoskop 2025. Záletům totiž hvězdy rozhodně nepřejí. I když to bude vypadat všelijak, na dovolenou se nakonec dostanete a bude to rozhodně cestování někam za sluníčkem. Cestovat byste však v žádném případě neměli první tři měsíce tohoto roku, čekalo by vás spousta komplikací.

VHODNÁ LOKALITA: Thajsko, Vietnam nebo Srí Lanka. Dopředu si ale naplánujete a zamluvte i ubytování. Ať na místě nemusíte už nic řešit.

Cestovní horoskop 2025: Kozoroh

(22. 12.– 20. 1.)

Cestovní horoskop 2025 předpokládá, že Kozorohové budou spíše doma. Možná se v létě odhodláte někam vyrazit, ale spíše vás k cestování někdo přemluví. Vám samotným se příliš nikam chtít nebude. Možná budete muset vyjet někam i pracovně. Soukromě nebudete mít příliš chuť vkládat peníze do dovolené, když by se vám doma hodily na úplně něco jiného. Především je ale pro vás jakékoliv cestování za hranice vykročení z vaší osobní zóny, což vám příliš dobře nedělá. Panna, Býk i Kozoroh patří mezi zemské znamení, chcete se o nich dozvědět více?

VHODNÁ LOKALITA: Jste sice šetřílci, ale věřte, že Holansko, Norsko nebo Švédsko by vás potěšilo!

Cestovní horoskop 2025: Vodnář

(21. 1.– 20. 2.)

Drazí Vodnáři, letos rozhodně cestovat budete. Oproti předchozím rokům daleko více. Dostanete se dokonce na místo, kde jste si už dávno přáli být. Dá se říci, že vám v této oblasti bude cestovní horoskop 2025 plnit sny. Možná vás na cestě čeká i romantika, láska nebo nabídka nové práce. Každopádně to bude něco klíčového, co v dobrém ovlivní váš budoucí život. Hvězdy také uvádějí, že zcela ideální by bylo odjet na společnou dovolenou s větší partou lidí. Společné zážitky vás totiž neobyčejně osvěží. Ale vy jste spíše samotáři, tak možná vyrazíte i sami. Ale ani tato varianta není v žádném případě špatná.

VHODNÁ LOKALITA: Potřebujete hlavně přírodu. Co třeba Alpy v Rakousku nebo v Itálii? I přes léto je tam krásně.

Cestovní horoskop 2025: Ryby

(21. 2. – 20. 3.)

Cestovní horoskop 2025 Rybám přeje. Místo, na které vyrazíte, bude za odměnu. I když by vás nenapadlo, že byste tady někdy mohli vůbec být. Koukáte kolem sebe a sledujete, že život může být úplně jiný. Možná je to přesně to místo, o kterém už dlouho sníte. Chcete se přestěhovat? Třeba právě tady se může začít odvíjet nový příběh vašeho života. Ideální pro cestování bude zejména první a třetí čtvrtletí tohoto roku. Studenti možná vyrazí na nějaký vzdělávací pobyt. Třeba tam i někoho zajímavého potkáte… Ryby, Rak a Štír jsou vodní znamení, přečtěte si o nich více.

VHODNÁ LOKALITA: Indie, Bolívie nebo ještě dál? Hvězdy vás samy nasměrují, buďte bez obav.Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 13. 07. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
NEDĚLE 14. 07. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Posmrtný život: Co je po smrti? Odchází naše duše skutečně do věčné blaženosti?

Se schizofrenií nejsem v životě spokojený a štastný, žiju v neustálích obavách, ve strachu a v neduvěře k sobě...

Váhy – Horoskop 2024

Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane je...

Nejslavnější čeští řezbáři z historie i současnosti

KOntaktujte mě ohledně řezbářství-historie na: vs-sova@seznam.cz, anebo tel.723547413
S pozdravem
Soudil

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Umělé oplodnění

Ahoj, chápu, že rozhodnutí hledat pomoc s reprodukcí může být emocionálně náročné. ...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Ahoj, taky sem mel problemy s vysokym cholesterolem. Kamarad mi doporučil fermentovanou ryzi, ...
Zobrazit všechna témata

Kanna a její místo v domácí lékárně

Kanna, známá také jako Sceletium tortuosum, je sukulentní rostlina pocházející z Jižní Afriky. Tato rostlina zatím není příliš známá, ale nabízí řadu výhod. Díky svým pozitivním vlivem na zdraví si postupně nac...

Překladač s umělou inteligencí poskytne kvalitnější překlady

Bojujete občas s jazykem? Nejste si jistí v kramflecích v angličtině, nebo se sem tam setkáváte s obsahem v jiných jazycích, kterými nemluvíte? Je to běžné, překladač skoro denně používá drtivá většina lidí. Do...

Je vám vedro? Vsaďte na tyto osvědčené ochlazující potraviny!

Ochlazující potraviny se mohou stát vítaným pomocníkem při horkých letních dnech. Dokážou totiž celkově zchladit tělesný organismus, podpořit v některých případech hydrataci a šetrně rozpohybovat trávicí proces...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nová etapa života začíná... aneb Znovu a lépe

Taky jste v životě někdy udělali věci, na který nejste zrovna pyšný? Já mnohokrát. Ale vždycky jsem se z nich snažila ponaučit. A právě teď skončila jedna etapa, která mě celý tři roky tížila. Nebudu zastírat skutečnosti, protože můj příběh může třeba někoho inspirovat k tomu, žít líp a vyvarovat se stejným chybám. Co mě tedy posunulo dál?