Znáte slackline? Zabaví se při něm celá rodina!

Slackline získává čím dál více obdivovatelů a nadšenců. Je to na první pohled velmi jednoduchý a v podstatě finančně nenáročný sport moderní doby anebo chcete-li volnočasová aktivita. Potřebujete pouze popruh a upevnění, pak už je stačí trocha té rovnováhy a můžete balancovat.

Sportovní výkon můžete vylepšit správným výběrem motivační hudby

Co nejlepší sportovní výkon nemusí zajímat zrovna jen vrcholové sportovce. Vyžadovat ho můžete třeba i vy, protože si prostě chcete něco dokázat anebo potřebujete vylepšit fyzickou kondici. Jak se tedy vybičovat k co nejlepšímu výsledku? Pomoci může i hudba!

Nordic walking neboli severská chůze má nespočet přínosů pro zdraví. Vylepšete si „kondičku“!

Nordic walking je velkým hitem v tuzemsku už celých 21 let. Zhruba před 18 lety pak místní občané založili Českou asociaci Nordic Walkingu. Pokud i vás severská chůze zajímá, určitě si o ní zjistěte co nejvíce. Pouze správná technika jejího provádění bude mít pro vaše tělo pozitivní přínos.

V hlavní roli kancelářská židle. Cviky, které vás povzbudí

Slýcháme, že za bolestmi zad, problémy s trávením a bolestí hlavy často stojí také kancelářský styl života. Sedavý způsob naší kondici zkrátka příliš neprospívá. Přesto máme ve své moci zajímavého pomocníka. Kancelářská židle nemusí být naším ničitelem, ale naopak spolubojovníkem proti různým neduhům. Cvičení v kanceláři není složité a nevyžaduje velkou přípravu, zato nese velký potenciál v případě prevence. Jak na cvičení v kanceláři?

Oči jsou při cvičení důležité. Hubněte efektivněji

Oči jsou prý bránou do duše. Oči však toho umí mnohem víc. Umí totiž pomoci i s tělem. Tím, kam směřujeme svůj pohled, tím směrem se otáčí naše pozornost. Na jaké věci se díváme, tam chce jít i naše tělo. Oči jsou zkrátka naší navigací. Jak je zapojit do cvičení, abyste své tělo formovali a zároveň třeba i nějaké to vysněné kilo zhubli?

Jak se zbavit bolesti za krkem? Pravidelně zařazujte tyto cviky

Bolesti za krkem dokáží náš den pořádně prodloužit. Paradoxem zůstává, že za bolesti za krkem si zpravidla můžeme sami. Jak se vyhnout nepříjemnému a bolestivému omezení našeho pohybu? Začněte tím, že si pohyb dopřejete. Jaké cviky mohou pomoci na bolesti za krkem?

Otoky nohou není radno podceňovat. Jak na ně vyzrát pomocí jednoduchých cviků?

Otoky nohou nejsou jen vizuálně nepěknou záležitostí. Otoky nohou mohou být předzvěstí mnohem závažnějších souvislostí, a hlavně často bolí. Jak se oteklým nohám bránit?