9x nízkosacharidové svačiny, které vás na dlouho zasytí

S končící zimou máme chuť dostat se opět do formy a zbavit se tukových zásob, které na našem těle za poslední měsíce ulpěly. Sázkou na jistotu může být nízkosacharidová dieta, která dokáže tukové zásoby poměrně rychle snížit. Jenže bychom tělu dodali vše, co potřebuje, musí být jídelníček vyladěný. Přinášíme tipy na nízkosacharidové svačiny, které vás zasytí a pomohou vám zhubnout.

Láká vás cyklistika? Je nenáročná na klouby a prospívá zdraví. Naskočte na kolo a vyrazte ven

Cyklistika patří mezi aerobní cvičení, které bezpochyby prospívá našemu srdci, napomáhá lepšímu spánku a zlepšuje náladu i celkové psychické rozpoložení. Oproti jiným sportům je jejím velkým benefitem, že neubližuje kloubům. Jezdit na kole tak může prakticky kdokoliv. Od dětí až po seniory. Výhod má tato aktivita nespočet.

Chcete konečně začít cvičit? Poradíme, jaký pohyb je vhodný právě pro vás

Novoroční předsevzetí možná už vzalo zasvé, ale s blížícím jarem nás přece jen láká dostat se do formy a možná si i trošku zformovat postavu. Jenže jak na to? Ideálně bychom měli zvolit cvičení, které nás bude opravdu bavit. A že je z čeho vybírat!

Shuffle dance na hubnutí? Propadněte tanci, díky němuž spálíte kalorie zábavnou formou!

Shuffle dance je již dlouhou dobu velkým hitem mezi všemi milovníky tance a elektronické hudby. A pokud vás nebaví dřít do úmoru v posilovně, může být tento způsob pohybu velmi pohodlnou a zábavnou cestou k vysněné postavě. Věřte, že až si zatančíte prvních pár kroků, zcela tomuto energickému tanci propadnete!

Trénink pro lepší spalování: Tipy, jak podpořit rychlost i výbušnost

Chcete rychle zhubnout nebo se potřebujete co nejrychleji dostat do formy? Funkční spalovací trénink vám dá pořádně do těla. Urychlíte spalování, podpoříte výbušnost a velice rychle vám začne mizet břišní tuk. Navíc bude mizet nejen během samotného tréninku, ale i po jeho ukončení. A to ještě několik následujících hodin.

Nejlepší proteinové koktejly, které zaženou hlad a pomohou budovat svalovou hmotu

Ať už se řadíte mezi sportovce nebo se jen snažíte zformovat postavu či nabrat svalovou hmotu, mohou být pro vás proteinové koktejly ideální volbou. Ostatně právě konzumace bílkovin před a po tréninku je nezbytná pro syntézu svalových bílkovin. Protein navíc pomáhá i zvýšit ztrátu tuku a zlepšit výkon i zkrátit období zotavení.

Znáte fartlek? Netradiční běžecký trénink střídající pomalé a rychlé intervaly. Bude vás to bavit!

Jestliže se chcete dostat rychle do kondice, zhubnout a zvýšit svou tělesnou zdatnost, pak je fartlek pro vás to pravé. Jde o původem švédskou “rychlostní hru”, která má za cíl jedné: dostat vás zábavnou formou co nejrychleji do formy. Fartlek je letos hit a je považován za jedinečnou intervalovou formu rychlostního běhu.