Tématické články

Allegro Days: Slevy až 40 % i nová funkce Shaker s extra nabídkami každý den

Tržiště allegro.cz přichází i v únoru s oblíbenou slevovou akcí trvající po celý týden. Allegro Days tentokrát proběhnou od 5. – 11. 2. a kromě slev až do výše 40 % přinesou také exkluzivní novinku v podobě funkce „Shaker“. Jejím prostřednictvím získají zákazníci denně dalších pět zvýhodněných nabídek navíc nad rámec již zlevněných produktů.

5 tipů pro zlepšení výkonu a dosažení tréninkových cílů

Pokud cvičíte pravidelně, vaše výkony se určitě postupně zlepšují. Možná ale máte pocit, že to jde příliš pomalu. V takovém případě se zkuste zamyslet nad zkvalitněním přípravy, a to nejen z hlediska pohybu, ale i stravy nebo suplementů. Jak na výživový plán a výběr přírodních pomocníků?

Airsoft jako taktický trénink: Jaké dovednosti lze rozvíjet hraním airsoftu

Airsoft není pouze stále populárnějším střeleckým sportem a formou rekreace, ale také efektivním taktickým tréninkem. V airsoftu je taktika velmi důležitá a během střílení se využívají osvědčené policejní a vojenské strategie. Airsoft vám tak umožní rozvíjet mnoho dovedností typických pro profesionály z bezpečnostních složek. Podívejme se nyní, jaké jsou tyto dovednosti a proč stojí za to je získat.

Jak správně zahájíte nový rok? Přece péčí o své zdraví a duševní pohodu

Znáte staré pořekadlo – jak na nový rok, tak po celý rok? Právě začátek nového období je ideálním okamžikem na to, abyste si dali pořádné předsevzetí. Pro spoustu lidí je největší změnou začátek pořádné péče o sebe sama. Jak začít?

Syrečkové špízy s grilovanou zeleninou a česnekovým dipem

Co takhle špíz bez masa?

Zlato je ideální způsob zhodnocení peněz pro mladé investory. Proč?

Dle dostupných statistik je naprosto jasné, že současná mladá generace je finančně gramotnější než její rodiče i prarodiče. Díky bohu. Právě lidé okolo dvaceti až třiceti let si nejčastěji sestavují dlouhodobé portfolio. Jejich cílem je budoucí koupě domu, zajištění případných dětí či pohodlnější důchod. Jakou roli hraje v této strategii zlato?

Nakupujte chytře: Spotřebitelská soutěž s Klasáčkem je v plném proudu

Připravte se, hrajeme! Do 7. ledna máte možnost zapojit se s Klasáčkem do velké soutěže „Stříhejte kolem dokola“. Vyrazte na nákup a hledejte produkty, které nesou značky kvality, jako jsou například Klasa, Bio nebo Regionální potravina, a vyhrajte mnoho atraktivních cen. Na tři hlavní vítěze čeká možnost zapůjčení osobního automobilu Karoq na rok.

Nejlepší vánoční pečení je s Pernerkou. Zapojte se do soutěže, dokud je čas!

Vánoční pečení je za dveřmi a s ním také příležitost získat prémiovou mouku Pernerku se zajímavou 20% slevou. Ale pozor, je nejvyšší čas se rozhodnout, protože soutěž končí 4. prosince 2023. Kromě slevy na nákup je pro deset nejkreativnějších tvůrců připravena i odměna v podobě stylových zástěr. Tak neváhejte a pusťte se do práce.

Nejlepší vánoční pečení je s Pernerkou. Už jste se zapojili do soutěže?

Vánoční pečení je za dveřmi a tak je nejvyšší čas pořídit si dostatečné zásoby surovin a zejména pak mouky. S naší soutěží si vánoční přípravy můžete ulehčit, protože vám dává příležitost pořídit si prémiovou mouku Pernerku se slevou 20 % na její nákup přímo ze mlýna. A když se na vás usměje štěstí, můžete získat i jednu z deseti originálních zástěr. Jak slevu získáte? Jednoduše! Uvařte či upečte něco s moukou Pernerkou a váš kulinářský výtvor vyfoťte se sáčkem Pernerky, kterou jste na přípravu použili. Fotku stačí nahrát na soutěžní stránku a můžete se začít rozmýšlet, které mouky či chlebové směsi si objednáte se slevou. To je vše. Na autory deseti nejlepších fotografií navíc čeká deset originálních kuchařských zástěr.

Problémy ve vztahu mají mnoho různých podob. Víte, jak na ně vyzrát?

Problémy ve vztahu jsou poměrně běžné – obzvlášť po několikaletém soužití. Když totiž spadnou růžové brýle, vidí se partneři v jasnějším světle a uvědomují si vzájemně i své nedostatky. Ať už tedy řešíte zcela ...

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Emocionální jedení je psychický problém. Účinné rady, jak se s ním vypořádat

Máte zdravý vztah k jídlu nebo máte s jídlem problém? Emocionální jedení je poměrně rozšířený problém, který trápí spoustu lidí. Brání zdravému stravování, zdravé hmotnosti a dokonce i emocionální pohodě. Naště...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

9x nízkosacharidové svačiny, které vás na dlouho zasytí

S končící zimou máme chuť dostat se opět do formy a zbavit se tukových zásob, které na našem těle za poslední měsíce ulpěly. Sázkou na jistotu může být nízkosacharidová dieta, která dokáže tukové zásoby poměrně...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Novej rok a nový příležitosti pro to, udělat vlastní život hezčí...

Před necelym tejdnem jsme opět bujaře přivítali rok 2024. Občas si řikám, proč si lidi vymysleli takový veselí na přelomu roku starýho a novýho. Potřebují se snad utvrzovat v tom, že to, co bylo v roce 2023 se jakoby vymazává a najednou můžeme vykročit s čistym štítem? Já si myslim, že takovej přístup nikoho nikam nikdy neposune. Dělat prostě, že když je 1. 1., je všechno jinak. NENÍ, to si řekněme upřímně, žejo. Čas plyne prostě pořád stejně, vrásky přibývaj a stále děláme věci, který musíme (někdy i ty, co chceme - těch je ale míň).