Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v předvánočním období velmi hodit. Číst článek

Výroba svíček prakticky a jednoduše

Výroba svíček se může stát v nadcházejících týdnech velmi aktuální. Vždyť už za šest týdnů nastanou ty nejkrásnější svátky v roce, tj. Vánoce. Pokud nechcete utrácet za hotové produkty v obchodech a máte potřebu se kreativně projevit, pusťte se do toho!

Babiččiny rady a vše kolem nich. Mýty versus fakta

Babiččiny rady byly a jsou v mnoha ohledech ceněné. Jenže se u nich naskýtá jedno velké "ale". Ne všem lze bezhlavě propadnout. S postupem moderní doby je totiž můžete nahradit daleko šetrnějšími a účinnějšími metodami.

Domácí vegeta je daleko zdravější. Jak ji připravit?

Domácí vegeta je skvělou a především pak zdravější alternativou vůči té kupované. Neobsahuje totiž glutamát sodný, na který mohou být někteří lidé alergičtí. Kromě jiného si do směsi vsypete přiměřené množství soli anebo nepoužijete žádnou. Sůl je sice nad zlato, ale měla by se používat skutečně s mírou.

Sladká jídla od babiček 5x jinak. Zamlsejte si díky osvědčeným receptům!

Sladká jídla dokážou potěšit kdejakého mlsouna. Nejchutnější jsou pak tehdy, když je někdo připraví s opravdovou péčí a láskou! Třeba tak, jak to dělaly naše babičky. Obecně byly a vlastně stále jsou považované za jedny z nejlepších kuchařek, pekařek a cukrářek. Vždyť jejich zkušenosti hovoří samy za sebe.