Domácí konopná mast má široké spektrum využití. Snadno si ji můžete vyrobit vlastnoručně z vypěstovaného konopí setého. Tuto rostlinu lze produkovat legálně, ovšem v omezeném množství. Zužitkovat lze v receptuře jak sušené listy, tak i květ. Číst článek

Bolest ucha není radno podcenit! Ulevit mohou v lehčích případech i babské rady

Bolest ucha se velmi často vyskytuje u dětí, pocítit ji však mohou i dospělí lidé. Spouštěčů je v tomto ohledu skutečně mnoho. Podle příčiny se rozděluje bolest ucha na primární otalgii (začíná uvnitř ucha) a na sekundární otalgii (spouštěcí faktor je mimo ucho, nejčastěji pak v oblasti horního hltanu).

Zarostlý nehet umí potrápit. Řešte jej co nejdříve a zkuste třeba i babské rady!

Zarostlý nehet vzniká mnohem častěji na prstech nohy nežli ruky. A dá se říct, že je to vskutku bolestivá záležitost. Dotyčný může mít problém obout se a chodit. Proto je nasnadě tento zdravotní neduh co nejdříve řešit. Primární je ovšem prevence. Nehty na nohách byste měli stříhat každopádně rovně.

Suché oči mohou potrápit především pracující na počítači. Jak s nimi zatočit pomocí babských rad?

Suché oči jsou ve společnosti čím dál častějším zdravotním problémem. Nepřispívá k tomu bohužel fakt, že lidé pracují hodiny před počítačem a během dne používají své chytré telefony. Moderní technologie v mnoha případech zjednodušují život, ovšem také mění přirozenou funkci oka, a to je mrkání a rovnoměrné rozprostření slzného filmu.

Kruhy pod očima a babské rady, které s nimi mohou zatočit!

Kruhy pod očima spatřil ráno v zrcadle (alespoň jednou za život) téměř každý člověk. Nejčastěji se tedy vyskytnou po probdělé noci a při značné únavě. Svůj díl má na tom všem samozřejmě i stres, dlouhé namáhání zraku u počítače, okolní prostředí i zdravotní stav.