Bolesti zad jsou neduhem mnoha lidí moderní doby. Bohužel dlouhodobé sedavé zaměstnání těmto obtížím nijak nepřidává. Právě naopak. Proto je vhodné o svůj pohybový aparát adekvátně pečovat. Pravidelné procházky či jakýkoliv aerobní sport jsou ideální. Udrží vaše záda v kondici. Když už přeci jen nějaké přechodné problémy nastanou, je lepší obrátit se k přírodnímu řešení. Číst článek

Nadměrné pocení neboli hyperhidróza: Jaké babské rady pomohou?

Nadměrné pocení v oblasti dlaní, chodidel nebo i v podpaždí je problém, který trápí asi dvě procenta Evropanů. Tento stav se vyznačuje neúměrnou produkcí potu, a to i v klidu. Lidé s tzv. hyperhidrózou se v podstatě potí mnohonásobně víc, což je velmi obtěžující v každodenním životě. Musí se častěji sprchovat, nebo se převlékat.

Máte suché vlasy bez lesku? Přinášíme 6 osvědčených babských rad!

Suché vlasy dokážou znepokojit především dámy, které si potrpí na svém vzhledu. Stav kštice určuje celá řada faktorů. Důvodem může být nesprávná péče nebo také nedostatek vitamínů a minerálů v jídelníčku. K obnově vlasové struktury můžete samozřejmě použít speciální kondicionéry či masky, ovšem přírodní metody jsou daleko levnější a stejně tak účinné.

Menopauza dokáže ženy potrápit. Jaké bylinky si s jejími projevy poradí?

Menopauza neboli klimakterium se u žen dostavuje zhruba kolem pětačtyřicátého až padesátého roku života. Tento stav je spojen s vymizením menstruace, což může způsobit celou řadu tělesných potíží. Mezi nejčastější projevy menopauzy patří návaly horka, úzkostné pocity anebo abnormální únava. Jak si od těchto projevů ulevit? Vsaďte na bylinky!

Detox organismu vlije novou energii do žil. Jaké metody používaly naše babičky?

Detox organismu je vhodné podstoupit, pokud se cítíte dlouhodobě unavení, jste často nemocní a máte oslabenou imunitu. V rámci detoxikace se zbavíte všech toxinů, které se za dlouhá léta ve vašem organismu hromadily. Své vlivy nemá jen jídelníček, ale také to, zda kouříte nebo v jakém prostředí žijete. Inspirujte se babskými radami, díky nimž budete jako znovuzrození.