Výroba svíček se může stát v nadcházejících týdnech velmi aktuální. Vždyť už za šest týdnů nastanou ty nejkrásnější svátky v roce, tj. Vánoce. Pokud nechcete utrácet za hotové produkty v obchodech a máte potřebu se kreativně projevit, pusťte se do toho! Číst článek

Domácí výroba květináčů vás bude bavit. Co vše potřebujete a jak postupovat?

Domácí výroba květináčů nadchne každého kutila. Díky ní vytvoříte velice originální kousky, které skvěle vyzdobí vaši zahradu anebo interiér domu. Použít můžete k výrobě téměř nepřeberné množství materiálů.

Ruční práce pro seniory mohou zlepšit kognitivní funkce

Ruční práce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Obzvlášť pak prospějí seniorům, kteří potřebují zlepšit kognitivní funkce. Mezi ty se řadí přirozeně řeč, paměťové funkce, schopnost soustředění anebo i prostorová orientace.

Ruční práce pro děti: Jak rozvíjet jemnou motoriku a zabavit ty nejmenší?

Ruční práce pro děti ocení zejména maminky, které u svých ratolestí potřebují rozvinout jemnou motoriku. Jedná se prakticky o podpoření zručnosti daného dítka do budoucna. Toto téma je nabité nápady. Stačí si jen vybrat.

Staré džíny nevyhazujte. Zapojte fantazii a vyrobte fascinující výtvory nejen do svého domova!

Staré džíny má doma snad každý. Většinou ale zabírají jen místo ve skříni. Pokud jste se rozhodli pro velký úklid šatníku, určitě tento specifický kousek oblečení nemusíte hned vyhazovat. Z džínoviny se dá totiž vyrobit nespočet zajímavých a originálních doplňků do bytu či domu.