Domácí sauna má nespočet benefitů. Prohřívat tělo si můžete zcela v soukromí svého obydlí a nemusíte platit za vstup. To je však jen začátek. Pokud se budete saunovat pravidelně, významně tím posílíte svůj imunitní systém a tak utužíte obecně zdraví. Číst článek

Domácí pěna do koupele přispěje k dokonalé relaxaci

Domácí pěna do koupele je produkt levný a stejně tak efektivní, jako ten kupovaný. Během jeho přípravy se zabavíte v dlouhé chvíli a zpříjemníte si den aromatickými éterickými olejíčky. Ostatně můžete si vyrobit hned několik různě voňavých pěn do koupele. Co takhle použít třeba uklidňující levanduli anebo osvěžující eukalyptus?

Domácí olej do koupele 4x jinak. Dopřejte si luxusní relaxaci v pohodlí domova

Domácí olej do koupele si můžete připravit kdykoliv do zásoby. Kromě jiného vám tak nenabourá rozpočet, jako když byste si ho šli zakoupit do drogérie. Stačí si obstarat pár nejnutnějších ingrediencí, jako jsou éterické olejíčky, základní olej a můžete se pustit do zábavné, a hlavně voňavé home made výroby.

Vinná lázeň a jiné netradiční koupele

Vinná lázeň se řadí mezi netradiční koupele, které dokonale vzpruží pokožku. Výtečně ji vyhladí a pomůže i s projevy celulitidy, jež trápí především dámy. Vhodná je též pro jedince léčící se s revmatoidní artritidou anebo při poruchách prokrvení končetin. Pokud byste si však představovali samotnou proceduru tak, že se ponoříte do vany plné vinného moku, byli byste na omylu.

Zeštíhlující koupele zvládnete i doma. Vyzkoušejte následující tipy a buďte krásná!

Zeštíhlující koupele mohou umocnit proces hubnutí. Perfektně totiž tělo prokrví. Pokud si chcete dopřát mimořádný wellness v ekonomických podmínkách, pak vsaďte na koupel z domácích zdrojů. Poradíme vám, jaké suroviny budete potřebovat a jak je konkrétně použít. Kromě podpory hubnutí přispějete i ke krásnější pokožce a zahlazení celulitidy.