Solná jeskyně nabídne příjemné a ozdravné prostředí. Pouhých 45 minut pobytu v ní je prý srovnatelných se třemi dny na zahraniční dovolené u moře. Působení léčivé soli se však můžete vystavovat kdykoliv jen chcete, a to klidně i se svými potomky několikrát za týden. Číst článek

Bylinkové saunování: Posílí imunitu, odplaví stres a celkově zklidní

Sauna je obrovský relax a také benefit pro naše vlastní zdraví. Přitom právě kolem saunování koluje spoustu mýtů a nepravd. Pojďme ty nejčastější vyvrátit a zaměřme se na příjemné saunování, ideálně doplněné bylinami a esenciálními oleji. Pro naše zdraví tak budeme přes zimní měsíce dělat maximum.

Domácí wellness: Bylinková koupel jako účinný prostředek proti stresu i nachlazení

Bylinková koupel je velice příjemný relax, můžeme si ji však naordinovat i v pířpadě, že se o nás pokouší nějaký bacil. Případně je bylinková koupel vhodná i ve chvíli, kdy máme například z mrazu popraskanou pokožku nebo trpíme na ekzémy. Díky vhodným ingrediencím si doma můžete, třeba každý den, dopřát dokonalou wellness proceduru.

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživující a zvláčňující složky, je zapotřebí o kůži pečovat i jiným způsobem.

Bylinné koupele na uvolnění ztuhlého svalstva: Připravíte je doma během několika málo minut!

Bylinné koupele se postarají o vaši dokonalou relaxaci. Zároveň také podpoří uvolnění ztuhlého svalstva například po sportovní aktivitě či náročném pracovním týdnu. Vsaďte na přírodní produkty a vytvořte si během pár minut lázeň, která pohladí nejen po těle, ale i po duši.