Baňkování nepatří sice mezi nejoblíbenější masáže, zato je velice účinná při bolestech zad nebo zatuhlých svalech. Baňky najdou uplanění při anticelulitidní masáži a mohou pomáhat i při křečích nebo obtížích se skříplými nervy. Ostatně baňková terapie není v oblasti wellness žádnou novinkou. Číst článek

Masáž lávovými kameny dokonale uvolní bolavé či natažené svaly a zažene stres

Masáž lávovými kameny, které jsou pořádně nahřáté, je druh extrémně příjemným relaxem. Uvolní napjaté a bolavé svaly a zároveň pečuje o poškozené měkké tkáně v celém těle. A v chladných dnech navíc i příjemně prohřeje celé tělo.

Amma masáž je označovaná jako masáž budoucnosti. V čem je masáž v sedě lepší?

Amma masáž neboli také japonská masáž v sedě. Amma masáž je často popisovaná jako masáž budoucnosti. Přitom jde o prastarou energetickou masáž založenou na principech tradiční japonské a čínské medicíny. Spojuje v sobě poznatky východní filozofie a potřeby moderního světa. Amma masáž je poměrně dynamická a rytmická, nejspíš úplně něco jiného než na co jste byli dosud zvyklí.

Maderoterapie: Netradiční masáž, která zbaví celulitidy a zajistí hezkou postavu

Maderoterapie je intenzivní masážní technika, která využívá dřevěné nástroje, především pak ruční válečky. Takzvaná dřevěná masáž je po staletí populární zejména v asijských zemích. Avšak maderoterapie tak, jak ji známe dnes u nás, byla vyvinuta teprve v minulém století.

Vyzkoušeli jste už někdy baňkování? Jde o druh masážní techniky, která pomůže při bolestech zad a nastartuje celkovou detoxikaci

Baňkování je oblíbená alternativní metoda, během níž se umísťují nahřáté baňky na kůži, které vytváří podtlak. Předpokládá se, že právě tento podtlak zlepšuje tok energie v těle, prokrvuje, pomáhá uvolňovat bloky a usnadňuje hojení.