Zeštíhlující koupele mohou umocnit proces hubnutí. Perfektně totiž tělo prokrví. Pokud si chcete dopřát mimořádný wellness v ekonomických podmínkách, pak vsaďte na koupel z domácích zdrojů. Poradíme vám, jaké suroviny budete potřebovat a jak je konkrétně použít. Kromě podpory hubnutí přispějete i ke krásnější pokožce a zahlazení celulitidy. Číst článek

Koupel v soli vás zregeneruje aneb domácí relax, který připomene tak trochu Mrtvé moře

Koupel v soli není finančně náročná a poskytne dokonalou detoxikaci celého organismu. Vhodná je především pro ty jedince, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu a bojují s abnormální únavou či poruchami spánku. Avšak perfektní je solná lázeň i z kosmetického hlediska. Vaše pokožka po ní bude vyhlazená a jemná.

Rašelinové koupele jsou perfektní na detox a vyhlazení pokožky: Máte vanu? Neváhejte a ponořte se

Rašelinové koupele se používají již několik stovek let k léčbě nejrůznějších zdravotních neduhů. Lidé je znali dokonce už ve starověku. K samotné proceduře se používá rašelina – organická směs, která vznikala neuvěřitelně dlouhou dobu. Některé zdroje uvádí, že její výskyt byl zaznamenán už v době ledové. Obsahuje rozložené zbytky stromů, trávy, hub nebo hmyzu a tvoří jakési vrstvy.

Uhličitá koupel dokáže regulovat tlak a zlepší prokrvení končetin. Připravit si ji můžete i doma

Uhličitá koupel je velmi populární a oblíbenou procedurou v lázeňských komplexech. Dopřát si ji můžete v Karlových Varech, Poděbradech, Františkových lázních, nebo třeba v Luhačovicích. Nabízí ji celá řada hotelů českých lázeňských měst. Pro ty, kteří za touto léčivou procedurou nechtějí dojíždět, máme skvělý tip: připravte si „uhličku“ jednoduše doma. Poradíme vám, jak na to.

Znáte watsu? Vodní terapie, která vás dokonale zregeneruje

Vodní terapie watsu vznikla v 80. letech v USA, její kořeny ale sahají mnohem dál. Její zakladatel Harold Dull se významně inspiroval masážní…