Šárka Vránová: ezoterika, astrologie a výklad karet, Dubnice pod Ralskem

Je vám oblast astrologie a ezoteriky blízká a hledáte osobu, která vám pomůže při hledání vašich životních cest? Obraťte se na paní Šárku Vránovou, která se již mnoho let věnuje ezoterice, astrologii i vykládání karet. Díky poznání na osobní rovině je schopna se velice dobře vcítit do dotazované osoby a jejího problému. Vnímá jemné niance doporučení od Universa a předává je dál všem hledajícím.

Služby v oblasti ezoteriky a astrologie

Paní Šárka Vránová poskytuje řadu služeb souvisejících s ezoterikou, astrologií a výkladem karet. V oblasti astrologie vypracuje různé typy horoskopů dle přání a požadavků, například horoskop nativní, tranzitní, zdravotní, partnerský či karmický. Zabývá se výkladem tarotových karet – podle potřeby odpoví na jednu otázku, vyloží roční výklad, partnerskou tarotovou kartu nebo osobní či kartu duše.

Paní Vránová má bohaté zkušenosti také astrální kresbou a psaním nebo s prací s energiemi. Klientům poskytuje spirituální poradenství s ohledem na jejich aktuální životní situace a potřeby.

Využijte různých možností komunikace

Šárka Vránová poskytuje své služby klientům ze všech koutů České republiky. Služba totiž může být uskutečněna i prostřednictví e-mailové komunikace, telefonickým rozhovorem nebo komunikací přes sociální sítě. Samozřejmostí je i možnost osobního setkání v tváří tvář a fyzické poradenství a poskytování služeb v oblasti astrologie, ezoteriky či výkladu karet.

Astrolife.CZ s. r. o.

Na Větrníku 1208, 53705 Chrudim IV
777157435
Internetová věštírna| - výklady z karet

Výklad karet LENORMAND Brno

Albrechtov 221 +420 775 123 712, 664 57 Měnín
+420 775 123 712
Zabývám se těmito oblastmi: výklad tarotových karet výklad andělských karet shiatsu psychosomatika švédské kapky metoda One Brain meridiány a další

Kartářka Simona Králová

Kudlov, 760 01 Zlín
+420 777 893 315
Kartářka Simona Králová působí ve Zlíně. Pravidelně pořádá nejrůznější kurzy výkladu karet. Skvělou možností, jak obdarovat své blízké, jejichž zájmem je právě ezoterika a výklad karet, je pak dárkový poukaz!

Kartářka Renata Herber Ostrava

28.října 209, 709 00 Ostrava - Marinánské Hory
+420 777 014 245
Kartářka a léčitelka Renata Herber působí v Ostravě - Mariánských Horách a připravuje rovněž svou novou věštírnu v Praze. Nabízí výklad karet, věštění z run, školu věštění, horoskop pro dítě, partnerský horoskop a mnoho dalšího.

Nejčastější nemoci papoušků. Odhalte je včas!

Dobré mám dotaz papoušek druh korela má oteklé nohy chováme papoušeky 27.let a nikdy jsem to neviděl u žádného...

Žlučníková dieta - co jíst a jaké recepty vařit?

V malém množství bych to neřešila. Obecně to chce po žlučníku velmi decentně "našlapovat" s jídlem.

Žlučníková dieta - co jíst a jaké recepty vařit?

Jak je to s ředkvičkami po operaci žlučníku---jsou zapovězeny a jinde doporučeny

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Set esenciálních olejů Imunita a Nachlazení

Přírodní pomoc proti nachlazení a na imunitu Set 3…
Cena:
388