Partnerský horoskop 2025

Partnerský horoskop 2025: Čekejte emocionální jízdu na horské dráze

Otevírá se před námi nový rok lásky a romantiky. Nic ovšem nebude zadarmo, jak by mohlo na první pohled zdát. Tento rok bude plný vzestupů, pádů, zamilovávání se, upevňování vztahů, ale někdy i rozchodů. Partnerský horoskop 2025 uvádí, že nás čekají hádky i usmiřování a nezadaní budou mít spoustu možností někoho potkat.

Celkově nás však hvězdy provedou rokem plným vášně i neočekávaných zvratů. Podívejte se na charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu. Jste připraveni na divokou jízdu? Čtěte partnerský horoskop 2025. 

Partnerský horoskop 2025: Beran

Ohnivý Beran bude mít vzrušující rok. Budete totiž vyzařovat až neodolatelný magnetismus, který k vám přitáhne všechny vaše obdivovatele doslova jako můru ke světlu. Ovšem buďte opatrní, abyste neudělali nějaký krok vedle. Snažte se mírnit svou impulzivnost, snažte se být citliví a moudří. Nezadaní Berani mohou prožít nějaký románek a bude to doslova smršť. Nečekejte poté ale žádné větší závazky. Kdybyste přeci jen chtěli do nějakého vztahu jít, pak během roku budete mít příležitost k hlubšímu emocionálnímu propojení. Ale budete si na to muset počkat. Výjimečné by mohlo být především období mezi dubnem a červnem. Naopak opatrní buďte mezi zářím a listopadem. Budete-li mít s partnerem/ parterkou nějaké spory, pak se snažte zůstat v klidu a svému protějšku opravdu naslouchejte. A těšte se na prosinec, váš milostný život zalije nová energie, slibuje partnerský horoskop 2025.

Čtěte také:

Energetické dráhy: Meridián srdce ovlivňuje lásku, radost i sebevědomí

Láska je chemie. Vědci přesně ví, co se děje v našem těle, když jsme zamilovaní!

Jak okořenit partnerský život? Vyzkoušejte tantrický sex a podlehněte pomalému milování

Partnerský horoskop 2025: Býk

Milý Býci, partnerský horoskop 2025 slibuje v tomto roce stabilitu a požitky. S pomocí Venuše, planety lásky a krásy, budete vyzařovat neodolatelnou přitažlivost a doslova uchvátíe své okolí. Budete-li však uchvacovat někoho mimo svůj vztah, vrátí se vám to jako bumerang. A bude vás to stát i nějaké hmotné statky. Buďte opatrní a záletům se snažte vyhnout, jinak to odskáčete. Nezadaní mohou nečekaně někoho nového potkat. Zažehnete v tu chvíli takový plamen, který by dokonce mohl vést k dlouhodobému závazku. Hvězdy však varují, abyste nedělali nic, co je proti vašemu přesvědčení. Lepší pro vás v milostných a partnerských vztazích bude první půlka roku. V té druhé půli byste měli být spíše opatrní. 

Partnerský horoskop 2025: Blíženci

Blíženci, váš partnerský horoskop 2025 je trošku složitější. Zjednodušeně by se dalo říci, že všechno, co se týče lásky a milostných vztahů si budete muset zasloužit. Nic nebude zadarmo. Hvězdy vás donutí se posouvat, měnit věci a dávat vše dopořádku. Urovnejte si vzahy doma a jestli jste sami, pak budete mít složitější svůj protějšek najít. Planeta Merkur se postará o to, že budete přitahováni k partnerům, kteří dokáží zapojit nejen vaše srdce, ale i mysl. Zkoumejte, poznávejte, objevujte. Za žádných okolností ale nesmíte být nerozhodní, to by totiž bránilo možnosti trvalého vztahu. Jestliže už jste v manželství, pak se v tomto roce dostanete na křižovatku a budete se muset rozhodnout nebo si vybrat ze dvou variant. Důvěřujte své intuici a nebojte se riskovat ve jménu lásky. Značně příznivý pro vás bude především červenec. Nejnáročnější pak budou poslední měsíce roku. Přijdete o iluze.

Partnerský horoskop 2025

Partnerský horoskop 2025: Rak

Tento rok je pro Raky doslova symfonií emocionálního propojení a bezpečí. Těšte se na romantiku i zhmotnění nějakého vašeho snažení. Může jít o vytoužené zásnuby, svatbu nebo třeba početí dítěte. Nezadaní budou toužit po romantice. Buďte však při hledání nových vztahů opatrní, podle hvězd jste totiž letos velice zranitelní. Větší pouta či závazky mohou přijít v druhé polovině roku. Zadaní jedinci se mohou těšit na zlepšení a správný posun svého stávajícího vztahu. Manželské svazky se upevní a vše bude ještě lepší. Ideálním měsícem pro vztahy bude červen, odhaduje partnerský horoskop 2025. Zlom pak čekejte mezi srpnem a prosincem. Rak, Štír a Ryby jsou vodní znamení –⁠ přečtěte si o vodních znameních

Partnerský horoskop 2025: Lev

Drama, vášeň i nádech teatrálnosti. Takový je partnerský horoskop 2025 pro znamení Lva. Těšte se na romantiku, která vzejde z toho, že vaše charisma uchvátí někoho z okolí. Nový objev může dokonce zažehnout ohnivou vášeň, která by potencionálně mohla vést k dlouhodobému vztahu. Pamatujte si ale, že pravá láska vyžaduje “dávat i brát”. Myslete na to, že potřeby vašeho partnera jsou stejně důležité jako vaše vlastní. V pevných svazcích čekejte změny. Především zkraje roku. Mezi dubnem a květnem může pak váš vztah narušit nějaká třetí osoba. Máte však šanci, že svůj však posílíte a vyřešíte vše společně. Nejlepší pak budou poslední dva měsíce v roce, kdy máte šanci vztah posílit.

Partnerský horoskop 2025: Panna

Analytická perfekcionistka Panna je křehkou rovnováhou mezi praktičností a emocionální hloubkou. Partnerský horoskop 2025 předpovídá na tento rok naplnění vašich romatnických tužeb. Budete přitahováni k partnerům, kteří dokáží zapojit váš intelekt a ocení vaši lásku k pořádku a efektivitě. Buďte však opatrní, abyste nebyli příliš kritičtí, mohlo by to váš vztah narušit. Zaplujete-li do nového vztahu, může zpochybnit vaše zažité vztahy o lásce a přimět vás, abyste byli spontánnější a bezstarostejší, co s týče srdečních záležitostí. V lednu je riziko nějakého velkého sporu. Když k tomu dojde, volte pečlivě slova. Druhá polovina roku pak upevní vaše pouto s partnerem/ partnerkou. Reálné je i vytvoření pevného závazku s vaším protějškem.

JAK JSTE NA TOM? Partnerská numerologie - vypočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte.

Partnerský horoskop 2025: Váhy

Partnerský horoskop 2025 předpovídá, že tento rok bude doslova symfonií rovnováhy, krásy i emocí. Všechno bude fungovat, jak má. Bude z vás vyzařovat neodolatelné kouzlo a přitáhnete si k sobě nespočet obdivovatelů. Vaším úkolem pro tento rok je osvojení si přirozené diplomacie. Máte se naučit vidět obě strany jedné mince. Dávejte si pozor, abyste nebyli příliš nerozhodní nebo abyste neuvázli v neustálém cyklu hledání dokonalosti. Máte šanci i na nový dlouhodobý vztah. Pamatujte si však, že skutečná láska vyžaduje kompromis. Zatímco začátek roku bude ve vztazích náročnější, konec roku bude naprosto skvělý. Především pak v prosinci čekejte velkou vlnu lásky.

Partnerský horoskop 2025: Štír

Štíři se letos ponoří do intenzivní vášně a do hlubokých emocí. Zadaní si budou užívat přítomnost partnera/ partnerky a jejich vztah se zlepší. Nezadaní pak začnou toužit po protějšku, který bude schopen zvládnout stejnou intenzitu i hloubku vztahu. Máte v sobě přirozený magnetismus a lidé opačného pohlaví vás obdivují. Využívejte toho, ale nezneužívejte! Partnerský horoskop 2025 varuje, abyste v lednu a během února byli ve vztazích opatrní. Hrozí nedorozumění a hádky. Druhá polovina roku pak může přinést příležitost pro transformační růst a potenciál pro hluboce oddaný vztah

Partnerský horoskop 2025: Střelec

Dobrodružný lukostřelec Střelec má před sebou rok objevování, svobody a romantických dobrodružství. S Jupiterem, planetou expanze a štěstí, budete přitahováni k partnerům, kteří budou odpovídat vaší chuti do života i žízni po nových zážitcích. Užívejte si svoji přirozenou touhu po svobodě, ale buďte opatrní, abyste nešlápli vedle. Nezadaní mohou mít nový vztah, který by je měl naučit nalézt rovnováhu mezi touhou po nezávislosti a intimitou oddaného vztahu. Partnerský horoskop 2025 také uvádí, že zatímco začátek roku bude spíše plný konfliktů, ke konci roku si užijete spoustu romantiky.

Partnerský horoskop 2025

Partnerský horoskop 2025: Kozoroh

Ceý rok se budete pohybovat mezi kariérou a srdečními záležitostmi. U svého protějšku nutně potřebujete, aby ocenil vaši obětavost a pracovní morálku. Jestliže máte nový vztah, pak byste se měli snažit vytvořit u něj pevné základy. Tento nový vztah by vás měl naučit najít rovnováhu mezi vaším pracovním a soukromým životem. Pokud již jste v dlouhodobém vztahu nebo v manželství, pak se můžete těšit na prohloubení stávajících pout. Partnerský horoskop 2025 nabádá, abyste byli opatrní na začátku roku, kdy hrozí zmatky a nedorozumění v milostných vztazích. Rozhodně z této situace neutíkejte, ale snažte se ji řešit. Váš vztah to ve výsledku posílí. Problematické bude i období mezi červnem a zářím. Zde hrozí i rozchody. V dalších měsících už bude jen lépe.

Partnerský horoskop 2025: Vodnář

Partnerský horoskop 2025 slibuje rok nekonvenční romantiky. Budete si užívat a ti, kteří nebudou chtít žádné závazky, je mít nebudou. Zapomeňte na všechna pravidle a posilujte svoji schopnost myslet mimo standardní rámec. Objeví-li se nějaký nový vztah, budete muset vystoupit ze své komfortní zóny a začít fungovat trošku jinak než doposud. Zadaní Vodnáři se mohou těšit na nové příležitosti a posuny ve vztahu i na prohloubení stávajících pout. Hvězdy však uvádějí, že v tomto roce budete mí celkově hodně lásky, i když budete řešit i spoustu problémů v této oblasti. Váhy, Vodnáři a Blíženci patří mezi vzdušná znamení –⁠ přečtěte si o vzdušných znameních

Partnerský horoskop 2025: Ryby

Hvězdy pro vás mají dobré zprávy, milé Ryby. Partnerský horoskop 2025 slibuje rok hlubokých citových vazeb a duchovního probuzení. Budete přitahováni k partnerům, kteří mohou proniknout do hlubin vaší něžné duše. Dávejte si ale pozor, abyste nebyli příliš idealističtí nebo se neztráceli ve svých fantaziích. V Hvězdy upozorňují, že v tomto roce bude konfrontováni se svými strachy a nejistotami. Druhá polovina roku může přinést příležitosti k prohloubení stávajících pout. Možné je i nové romantické dobrodružství, které by potencionálně mohlo vést k novému trvalému závazku. Ten by byl postavený na základech vzájemného porozumění i duchovní harmonie. Bude to pro vás těžká zkouška a dostanete přesně to, co si budete přát. Volte moudře.Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 14. 07. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 07. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Posmrtný život: Co je po smrti? Odchází naše duše skutečně do věčné blaženosti?

Se schizofrenií nejsem v životě spokojený a štastný, žiju v neustálích obavách, ve strachu a v neduvěře k sobě...

Váhy – Horoskop 2024

Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane je...

Nejslavnější čeští řezbáři z historie i současnosti

KOntaktujte mě ohledně řezbářství-historie na: vs-sova@seznam.cz, anebo tel.723547413
S pozdravem
Soudil

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Umělé oplodnění

Ahoj, chápu, že rozhodnutí hledat pomoc s reprodukcí může být emocionálně náročné. ...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Ahoj, taky sem mel problemy s vysokym cholesterolem. Kamarad mi doporučil fermentovanou ryzi, ...
Zobrazit všechna témata

Kanna a její místo v domácí lékárně

Kanna, známá také jako Sceletium tortuosum, je sukulentní rostlina pocházející z Jižní Afriky. Tato rostlina zatím není příliš známá, ale nabízí řadu výhod. Díky svým pozitivním vlivem na zdraví si postupně nac...

Překladač s umělou inteligencí poskytne kvalitnější překlady

Bojujete občas s jazykem? Nejste si jistí v kramflecích v angličtině, nebo se sem tam setkáváte s obsahem v jiných jazycích, kterými nemluvíte? Je to běžné, překladač skoro denně používá drtivá většina lidí. Do...

6x rychlé letní dezerty se sezónním ovocem

Máte chuť na něco dobrého? Přitom ale osvěžujícího a lehkého, abyste si v horký letní den skutečně pochutnali? Račte si vybrat. Přichystali jsme pro vás vynikající a osvědčené letní dezerty, které vaše chuťové ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nová etapa života začíná... aneb Znovu a lépe

Taky jste v životě někdy udělali věci, na který nejste zrovna pyšný? Já mnohokrát. Ale vždycky jsem se z nich snažila ponaučit. A právě teď skončila jedna etapa, která mě celý tři roky tížila. Nebudu zastírat skutečnosti, protože můj příběh může třeba někoho inspirovat k tomu, žít líp a vyvarovat se stejným chybám. Co mě tedy posunulo dál?