img

Indický horoskop na rok 2021: Co vám věští prastarý horoskop podle Indů?

Indický horoskop je starší více než 5000 let. Astrologie starých Indů je posvátná a velmi na ni dají. Podívejte se, jaké znamení je přisouzeno právě vám. A co vám indický horoskop na rok 2021 předpovídá. Na co byste se měli připravit?

Indický horoskop 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Indický horoskop na rok 2021 se zaměřuje na práci, finance, zdraví i rodinu a lásku. Nakoukněte pod pokličku, co indická astrologie uvařila i vám. A nastudovat si můžete i obecnou charakteristiku indického horoskopu

Indický horoskop na rok 2021 – Méš

21. 3. – 20. 4.

Rok 2021 značně ovlivní vaši kariéru. Začne se vám dařit. A to nejen po pracovní stránce, i po finanční. Zejména od září se začnete dostávat do absolutní finanční pohody, budete spokojení. Je pro vás také vhodná doba začít studovat. Nebojte se toho a pusťte se do studií rovnýma nohama. Velmi vám to pomůže ve vašem profesním životě. Indický horoskop na rok 2021 však předpovídá nějaké rodinné trable. Budete čelit větším nepříjemnostem. Zejména se to týká prvního čtvrtletí 2021. Poté by se měla situace začít značně vylepšovat. V druhé půli roku bude i vhodný čas pro založení rodiny, pokud po tom toužíte. Co se týče zdraví, tak po této stránce můžete být spokojeni. Žádné onemocnění vám nehrozí. Zaměřte se však na svůj jídelníček. Jeho úprava vám v každém případě prospěje.

Čtěte také:

Zapečená cuketa podle horoskopu. Vylaďte si oblíbený recept dle znamení zvěrokruhu

Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat

Indický horoskop na rok 2021 – Vršabha

21. 4. – 21. 5.

Lidé narození v tomto znamení budou mít letos sklony řešit problémy více emotivně. Což není úplně dobrý nápad. Nejprve byste měli situaci s chladnou hlavou analyzovat, teprve pak ji řešte. Na poli pracovním vás čeká průměrný rok, všechny největší překážky jste už překročili. Dávejte si však pozor na lidi kolem sebe. Ne každý to s vámi myslí dobře. Nebuďte tolik důvěřiví. V oblasti financí se vám letos bude velmi dařit. Ale počítejte i s většími výdaji v domácnosti. A pozor na ukvapená rozhodnutí – nekupujte hned všechno, co se vám líbí. V rodině budete mít nějaké trable s dětmi. Indický horoskop na rok 2021 vidí řešení nějaké náročnější situace s potomky na září. Ještě předtím však budete hodně cestovat. Letošní dovolenou si opravu užijete. Ovšem pozor opět na větší výdaje – hlídejte si peněženku. Zdraví by vás v roce 2021 trápit nemělo, avšak trpíte-li chronickými obtížemi, pak byste měli o své zdraví začít už teď více pečovat.

Indický horoskop na rok 2021 – Mithuna

22. 5. – 21. 6.

První půlka roku přeje vašemu profesnímu životu, ta druhá pak rodinnému. Velký posun nastane ve vašem vztahu. A bude to posun rozhodně k lepšímu. Bude to pro vás znamenat dokonce až nějaký zlom. Každopádně v lásce bude tento rok pro vás velmi příznivý. Drobné partnerské obtíže budete řešit pouze v poslední čtvrtině roku. Velmi dobré vyhlídky máte i v zaměstnání. Bude vás to stát však hodně sil. Pokud se ale budete snažit, odměna vás nemine. Je možné i to, že konečně začnete dělat svou vysněnou práci. Ale hlídejte si peníze. Nic letos nebude zadarmo. A neplánované výdaje by s vaší peněženkou mohly pěkně zamávat. Pozor si dávejte i na své zdraví. V každém případě byste měli zajít na preventivní lékařskou prohlídku. Začněte cvičit, pohyb potřebujete jako sůl. A začněte lépe jíst, varuje indický horoskop na rok 2021.

Indický horoskop na rok 2021

Indický horoskop na rok 2021 – Karkata

22. 6. – 22. 7.

Rok 2021 bude pro zrozence v tomto znamení rokem překvapivých zvratů. Buďte připraveni i na těžké momenty. Snažte se být za každou cenu vždy v obraze, abyste věděli, co se kolem vás děje. V opačném případě budete muset řešit problémy. Dobrou zprávou však je, že se vám v tomto roce stabilizují finance, slibuje indický horoskop na rok 2021. Vyhýbejte se však úvěrům a půjčkám, zvlášť v první polovině roku. Byla by to pro vás cesta do pekel. Máte šanci i na získání lepší práce nebo můžete začít podnikat. Věnovat byste se měli více práci než rodině. Doma na vás totiž čeká spoustu problémů. Ale ať už budete řešit cokoliv, tak partner vám bude vždy oporou, na to nezapomínejte. Budete řešit i některého ze členů rodiny, který se bude potýkat s většími zdravotními obtížemi. Vy byste se o něj měli postarat. Sami si pak dávejte pozor na hlavu a oči, často odpočívejte.

Indický horoskop na rok 2021 – Sinha

23. 7. – 22. 8.

Konečně se vám podaří dořešit vaše osobní trápení, které vás sžíralo celý loňský rok. Niméně i zkraje tohoto roku se budete muset popasovat s nežádoucími vlivy, které ovlivní váš život. Může jít o nemoc, dluhy nebo nepřátele. Měli byste však vše zvládnout, slibuje indický horoskop na rok 2021. Naopak velmi se vám bude dařit v pracovní oblasti. Pokud jste zaměstnaní, budete velmi spokojení. Jestliže podnikáte, pak si jen dávejte pozor na finance. Budete mít možnost investovat. Proberte to však s profesionálem, který se v této oblasti vyzná. Jinak by vám mohly hrozit ztráty. Letos se také naplní váš sen – možná koupíte auto, možná dům. Rozhodně půjde o něco většího, o čem už dlouho sníte. A nezanedbávejte své zdraví, pozor si dávejte hlavně na přenosné nemoci.

Indický horoskop na rok 2021 – Kanjá

23. 8. –  22. 9.

Po průměrném roce se těšte konečně na rok excelentní! Začínají se plnit vaše touhy a sny. Konečně si užijete v životě trochu klidu a pohodlí. Jen trošku méně růžové to bude v oblasti financí. Zatímco na začátku roku budete mít peněženku plnou, během roku se mohou korunky rychle rozkutálet, varuje indický horoskop na rok 2021. Koncem roku by se však vaše finance měli znovu stabilizovat. Budete si moct opět dopřávat. Pozor si dávejte zejména na společné investice a podnikání. Náročnější bude letos rodinný život. Hvězdy vidí nějaké rozpory. A nemalé. Týká se to nejen vztahů dítě-rodič, ale i manželů či partnerů. Naopak svobodí jedinci mají možnost najít svůj ideální protějšek. Co se zdraví týče, budete spokojení po celý rok. Je to odměnou za to, že jste se v loňském roce o sebe dobře starali.

Nastudujte si i lunární kalendář na rok 2021.

Indický horoskop na rok 2021 – Tulá

23. 9. – 23. 10.

V letošním roce neočekávejte žádné dramatické změny ve svém životě. Prožijete průměrný rok, bez větších výkyvů. Dařit se vám bude v práci, i v oblasti financí. Avšak hvězdy vidí i nějaké nečekané výdaje. Týkat by se měli rodiny. Na pracovišti budete řešit s kolegy nějaké nepříjemné konflikty. A indický horoskop na rok 2021 vidí i nějaké trable s úřady. Váš klid a trpělivost vám však pomohou vše dořešit k vaší spokojenosti. V práci byste mohli být povýšeni. Indický horoskop na rok 2021 je kariérnímu růstu velmi nakloněn. Povede se vám totiž něco skvělého. Budete za to i finančně odměněni. Pozor však na riskování – to by se mohla karta rychle obrátit. Hrozí vám drobné zdravotní problémy. Nic vážného, přesto byste měli o své zdraví lépe pečovat.

Indický horoskop na rok – Vrischika

24. 10. – 22. 11.

Zrozenci v tomto znamení budou letos hodně cestovat. V dobré kondici budou i vaše finance, takže si budete moci dopřát cestování a dovolenou přesně podle svých představ. A vy si to i dopřejete! Ovšem celý rok nebude jen procházka růžovým sadem, upozorňuje indický horoskop na rok 2021. Čekají vás i nemalé starosti. Řešit budete svůj rodinný a milostný život. Především půjde o první třetinu roku. Zde je možné i dočasné odloučení od partnera. Poté se obojí začne značně vylepšovat. Koncem roku se vyplní všechna vaše milostná přání a touhy. V zaměstnání se pro vás nic nemění, vzkazuje indický horoskop na rok 2021. Ale neusněte na vavřínech. Máte-li nějaký svůj pracovní sen, pracujte na něm, aby se začal plnit. Dařit se vám bude i finančně, jen v první třetině roku vás čekají nemalé výdaje za rodinu. Zdraví byste měli mít vcelku v kondici. Pozor si však dávejte na zažívací a dýchací potíže, zejména v chladném období roku.

Indický horoskop na rok 2021 – Dhanus

23. 11. – 21. 12.

Indický horoskop na rok 2021 předpovídá, že zrozence v tomto znamení čeká hektický rok. Avšak velmi plodný. V práci máte obrovské kariérní vyhlídky, které vám přinesou velké peníze. Možná dostanete nějakou zajímavou práci navíc nebo začnete podnikat. Jen budete muset oprášit nějaké své starší znalosti. Peníze, které k vám přijdou, však investujte opatrně. Máte sklon všechno hned „rozházet“, což by letos nebyl nejlepší nápad, upozorňuje indický horoskop na rok 2021. Čekají vás i větší výdaje, avšak bude to praktická věc, po které už dlouho toužíte. Co se rodinných záležitostí týče, máte šanci na potomka. Chcete-li dítě, pak vám to letos zaručeně vyjde. Avšak nezapomínejte pečovat i o svůj vztah s partnerem, je to nutností. V druhé půli roku budete hodně cestovat, vezměte partnera vždy s sebou. O zdraví se letos vůbec nemusíte bát, nic špatného vám nehrozí.

Indický horoskop na rok 2021

Indický horoskop na rok 2021 – Makara

22. 12. – 20. 1.

Letos nedostanete nic zadarmo. Čeká vás hodně tvrdé práce, avšak vaše úsilí bude doceněno, nebojte se. Jen to chce trošku přesvědčení a odhodlání. Když se vám něco hned nepodaří, neházejte flintu do žita. Snažte se věci měnit k obrazu svému, nevzdávejte se. Indický horoskop na rok 2021 nahlíží i do vaší peněženky. Tady to nebude letos žádná sláva. Buďte proto opatrní a příliš zbytečně neutrácejte. Problémy budete řešit v rodině. Týká se to především závěru roku 2021. Snažte se vyhnout otěhotnění v tomto roce, nebyl by to nejlepší nápad. Počkejte raději na příznivější předpověď hvězd do dalšího roku. Letos vás čeká nějaká delší pracovní cesta. Rozhodně se na ní ale nepřepracujete, spíš si konečně trochu odpočinete. Přinese vám i jednu zajímavou příležitost. Pozor však na imunitní systém – měli byste o něj preventivně pečovat.

Indický horoskop na rok 2021 – Kumbha

21. 1. – 20. 2.

Máte velmi dobré vyhlídky v práci i v podnikání, uvádí indický horoskop na rok 2021. Něco se vám podaří vymyslet a získáte za to nemalou odměnu. Pozor si však dejte na rizikové projekty. Pokud si neubudete s něčím jistí, dejte od toho raději ruce pryč. Budete však zdokonalovat své dovednosti, spoustu nových věcí se naučíte. Možná se vám nebudou hodit hned, ale časem je využijete. Vcelku bezproblémové budou i finance v roce 2021. Milióny vám na účtu sice nepřistanou, ale budete docela spokojení. Avšak i zde hvězdy opakují, abyste neriskovali, není vhodný čas na investování. Peníze navíc raději investujte do letní dovolené. V rodině se budete řešit nějaká situace ohledně ženy – může jít o manželku, dceru nebo matku. Půjde o její zdraví. Vaše zdraví však bude v naprostém pořádku, i když nelze vyloučit drobnou virózu nebo nachlazení. Měli byste také hodně odpočívat, tím budete pečovat o své duševní zdraví.

Indický horoskop na rok 2021 – Mína

21. 2. – 20. 3.

Indický horoskop na rok 2021 předpovídá, že se vám bude velmi dobře dařit v pracovní oblasti. Každá snaha přinese nevídaný úspěch. Pokud začínáte podnikat, budete strmě stoupat nahoru. Dokonce můžete i riskovat či investovat. Minimálně se vám vrátí vložené peníze. Avšak hvězdy vidí, že společně s nimi by mohlo přijít i něco navíc. Držet se vás v tomto roce budou i peníze. Hvězdy slibují zisk. Avšak počítejte s tím, že mnoho z peněz, které k vám přijdou, budete muset vydat za rodinu. V každém případě byste si měli dát i nějakou část peněz bokem, může se vám časem hodit. Nezapomínejte se však věnovat své rodině. Zejména děti budou vyžadovat vaši péči. I v rodinných záležitostech budete spokojení. Jediné, co by vás mohlo trochu potrápit, je zdraví. Nepůjde však o nic vážného. Spíše to budou nežádoucí následky stresu a napětí. Uvolněte se a buďte více v klidu.

PŘEČTĚTE SI I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Zdraví a krása

Husté obočí je trendy. 5 přírodních tipů, díky kterým bude skvěle růst

Husté obočí je znovu několik let v módě. Dávno jsou pryč ty doby, kdy si dámy chloupky vytrhávaly a domalovávaly tužkou na oči. Hitem je zkrátka přirozenost. A že vám příroda nenadělila? Žádný problém s babským...

Láska a vztahy

Dárek pro přítele? Žádný problém!

Dny v kalendáři neúprosně ubíhají a vy stojíte před nelehkým úkolem – vybrat dárek pro přítele. Samozřejmě ho chcete co nejvíc potěšit a ukázat mu, jak vám na něm záleží, jenže to lze jen těžko vyjádřit obyčejn...

Bydlení, zahrada

Zbavte domov negativních vibrací

Úklid. Pro jedny nenáviděná činnost, pro jiné forma meditace. Voňavý byt, poskládané šuplíky a obsah zůstává ve skříni, když otevřeme dveře. Jenže úklid není jen mechanické odstraňování prachu a neviditelných m...

Těhotenství, děti

Už vás unavuje distanční výuka? Poradíme, jak si stereotypní dny zpestřit

Distanční výuka se týká téměř všech dětí v Česku, tedy krom prvních a druhých ročníků. A vzhledem k tomu, že jde už o dlouhodobou záležitost bez vidiny světlejších zítřků, začíná to děti i rodiče unavovat. Ubíj...

Academy

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Řemesla

Řemesla dávno zapomenutá: Věděli byste, co dělal hacník a marketiér?

Řemesla byla v dávných dobách mimořádně ceněna. Do této kategorie spadá ohromný počet specializací, přičemž některé byly zachovány až do dnešních dob. S příchodem jednadvacátého století sice nedošlo k úplnému v...

Fitness

Cviky na krásné ruce podporují funkčnost těla

Tělo, které vás poslouchá je zpravidla i to, které dobře vypadá. Nestačí „jen“ držet dietu, aby zmizela tuková tkáň, je třeba také posílit svalstvo. V tom spočívá kouzlo, jež dělá pěknou postavu. Zpravidla se s...

Rozvoj osobnosti

5 tipů, jak udržet svou pozornost

Chtělo by se říct, že káva, káva, káva, káva, a ještě jednou káva, avšak i ta má své limity. Navíc, při nadměrném užívání i tento lahodný mok se stává více jedem než „lékem“, jak by řekl Paracelsus. Pozornost l...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Staročeské okénko

Otoky nohou nepodceňujte. Tyto babičkovské rady s nimi zatočí!

Otoky nohou nemívají jen starší lidé, ale také ti mladí. Svou roli při jejich vzniku hraje zejména životní styl a zdravotní stav. Inklinovat k nim mohou jedinci obézní, nebo ti, co dlouhé hodiny stojí či sedí v...

Blogeři

Na sídlišti nám to mečí

Od tý doby, co chodim v pravidelnejch intervalech ven se psem, vnímám čím dál víc maličkosti kolem nás. Sídliště teda máme ultra hnusný, samý vodpadky všude, lidi jsou prasata... Člověk aby měl voči i na prdeli, aby mu hafik nesežral nějakej hegeš... Je to smutný, že si člověk po sobě neni schopen uklidit. Jak by to bylo krásný všude, kdyby bylo uklizeno. Nikde žádnej igeliťák, zbytky jídla a lejna zvířat.