img

Květinový horoskop 2021: Co o vás prozradí květiny? A která patří pouze vám?

Květinou řekneš vše, praví jisté přísloví. A stejně tak i květinový horoskop 2021 odtajní mnoho nejen z vaší povahy, ale také to, co vás čeká. Rok 2021 bude v mnoha ohledech náročný, ale každá květina si dokáže, po svém, poradit. Která květina sedí právě k vám? A která vás nejlépe vystihuje?

Květinový horoskop 2021 propůjčuje lidem vlastnosti květin. Tedy podle toho, v jakém znamení se člověk narodil, můžete poznat jeho povahu. Je to zcela jiný systém než klasické evropské znamení zvěrokruhu. Avšak přesto velmi zajímavý. Najděte se mezi květinami. Květinový horoskop 2021 o vás leccos napoví. A podívejte se také na obecnou charakteristiku květinového horoskopu

Květinový horoskop 2021: Narcis

(21. 1. – 19. 2.)

Patří k jednoznačným symbolům a poslům jara. Avšak velmi lpí na svém egu, což je jedna z jeho mála negativních vlastností. Ovšem jako jedna z prvních jarních květin hrdě zdobí své okolí a pevně stojí na svém místě. Což jej šlechtí. Vytrvalost je jeho velkým plusem. Narcis spoléhá výhradně sám na sebe. Má rád umění. Netradiční až abstraktní. Má sklony k mysticismu, ezoterice a duchovním věcem vůbec. Zbožňuje tajemno.

Čtěte také:

Originální květináče a koryta dodají vaší zahradě přidanou estetickou hodnotu

Květinový horoskop pro všechna znamení

Květinový horoskop 2021 říká, že prožijí náročnější rok. Budou se muset hodně rozhodovat, což se srdce nenávidí. Zkuste zapracovat na potlačení svého ega, jinak nebudete dělat správná rozhodnutí.

Květinový horoskop 2021: Pomněnka

(20. 2. – 20. 3.)

Drobné modré kvítky, jsou něžné a roztomilé. Přesně tak i působí zrozenci v tomto znamení. Jsou zranitelní. Tedy alespoň na pohled. Uvnitř jsou to velcí bojovníci. Ale bojovníci míru. Čekají na svou příležitost. Snaží se kolem sebe rozsévat jen dobro a věří v lidech jen v to dobré. Což se jim také občas nevyplácí. Pomněnka je zdvořilá, skromná, citlivá jemná, melancholická, někdy i nešťastná a zbytečně depresivní. Je to velký snílek. Uvnitř svého nitra si tvoří svět, do kterého často utíká. Je jí tam lépe než v tom světě opravdovém. Negativem pomněnky je velká nerozhodnost.

Květinový horoskop 2021 předpovídá pomněnkám náročnější začátek roku. Nebudou vědět, co se sebou. Budou řešit spoustu náročných situací. Nebude to pro ně vůbec lehké. Naštěstí úderem jara vyjde slunce a začne být lépe. A stejně tak, jako náročný bude začátek roku, tak bude veselý, spokojený a skvělý konec roku.

Květinový horoskop 2021: Levandule

(21. 3. – 20. 4.)

Rázný a výrazný, stejně jako levandule, je zrozenec v levanduli. Má přirozené vůdčí schopnosti. Pyšní se obrovským množstvím energie a bojovností. Levandule je odvážná a přísná. Vyžívá se v nebezpečných situacích, kde hrozí nějaké riziko. Pouští se ráda do situací, ze kterých ostatní raději couvají. Levandule nikdy nebude poslouchat příkazy druhých. Ona je vůdce a podle ní se bude všechno řídit! Vždy si umí vydupat přesně to, co chce. Alespoň to si myslí. Jako partner je levandule však věrná a romantická.

Květinový horoskop 2021 ví, že levandule je silná květina, proto jí pošle do cesty spoustu zkoušek. Jak obstojí je jen na ní. Avšak není toho moc, co by levanduli sklonilo na kolena. Z každého boje vyjde jako vítěz.

Květinový horoskop 2021

Květinový horoskop 2021: Vlčí mák

(21. 4. – 21. 5.)

Jak na vás působí rozkvetlé pole plné vlčího máku? Tak přesně takhle působí na své okolí i zrozenci v tomto znamení. Jsou krásní, přátelští, stále usměvaví a milí. Jejich devízou je dobrosrdečnost a harmonie. Jsou společenští, rádi baví své okolí. Mají však i stinné stránky – chtějí druhé ovládat. Jsou zlí, despotičtí a tvrdohlaví. Nikomu nic nedají zadarmo a jen tak neodpouštění.

Květinový horoskop 2021 předpovídá vcelku klidný rok. Jen přes léto je čeká nedorozumění, které bude nakonec muset řešit nějaká třetí strana. Měli by se více zaměřit na sebe i svoji rodinu. Více se jí věnovat.

Květinový horoskop 2021: Tulipán

(22. 5. – 21. 6.)

Pán květin! Tak by se dal charakterizovat tulipán. A tak by se dali charakterizovat i zrozenci v tomto znamení. Jsou totiž pány každé situace. Jednají rychle a jsou dobrými řečníky. Milují změny a nové věci a situace. Mají velmi silnou intuici a ta jim skvěle našeptává. Vše, co jim kdy řeknete, si velmi dobře pamatují. Nesnáší však omezování, stagnaci, kritiku a monotónní práci.

Květinový horoskop 2021 je přesvědčen, že tulipány čeká skvělý rok. Bude se jim dařit ve všem, do čeho se pustí. Měli by však zauvažovat o změně zaměstnání. Bude jim lépe, pokud budou moci pracovat sami na sebe.

Květinový horoskop 2021

Květinový horoskop 2021: Kopretina

(22. 6. – 22. 7.)

Kopretiny jsou květiny zasněné a romantické. Všechno vidí v růžových barvách. Ale nedají se jen tak opít rohlíkem! Jsou velmi chytří, inteligentní. Své bohaté životní zkušenosti umí skvěle zhodnotit. Pod jejich tvrdou slupku je mnohdy těžké se dostat. A tím je to těžší, čím více „životních bolístek“ mají za sebou. Všechny zkušenosti však dokáží v dalším životě perfektně využít.

Květinový horoskop 2021 říká, že kopretinám se bude dařit zejména po stránce finanční. Umí skvěle uvažovat, plánovat a počítat. Podaří se jim získat peníze navíc, které jim přijdou vhod. A budou-li šikovné a poslechnou-li intuici, mohly by i dobře investovat.

Začtěte se také do Lunárního kalendáře na rok 2021.

Květinový horoskop 2021: Slunečnice

(23. 7. – 23. 8.)

Stojí, zdobí okolí a otáčí se za sluncem. Pevně na nohou stojí i zrozenci ve znamení slunečnice. Nejsou to velcí cestovatelé, rádi setrvávají na jednom místě. Ale i oni se otáčí za sluncem. Chtějí vidět jen to dobré a krásné. Jsou usměvaví, optimističtí a mají uhlazené chování. Slunečnice jsou neuvěřitelně bystré a mají v životě štěstí. Jsou však velmi ambiciózní a touží po vedoucí pozici a po moci. Vzbuzují respekt.

Květinový horoskop 2021 je přesvědčen, že budete muset řešit náročnější situaci v práci. A možná, že vás čeká i změna zaměstnání, protože se odmítnete přizpůsobit novým podmínkám. Přemýšlejte dříve, než promluvíte, ať toho později nelitujete.

Květinový horoskop 2021

Květinový horoskop 2021: Lilie

(24. 8. – 23. 9.)

Je hrdá a nikdy se před nikým nesníží. Nikdy nepůjde pod svoji úroveň. Je férová a s každým jedná narovinu. O svých životních krocích nikdy nepochybuje. Nesnáší podvody, lež, pokrytectví a nevěru. Jsou přesní, velmi je rozčiluje nedochvilnost. Vše řeší rozumem, city odkládá do pozadí. Snaží se být v životě až příliš opatrná. Možná i to je důvodem, proč působí na své okolí, že je až příliš logická, realistická a snad i bezcitná.

Květinový horoskop 2021 navádí lilie ke vzdělávání. Ne, opravdu vám nestačí to, co jste se doposud naučili. Měli byste začít o sobě víc přemýšlet a pouvažovat nad tím, kterým dalším směrem byste se chtěli v životě vydat. Studovat dnes lze v jakémkoliv věku, tak se do toho pusťte.

Květinový horoskop 2021: Chryzantéma

(24. 9. – 23. 10.)

Nádherná, klidná, na první pohled i vyrovnaná. Tak chryzantéma působí. Avšak přichází s podzimem, což není náhodou, proto působí tak chladně. A mnohdy i chladná opravdu je. Uvnitř svého nitra je plná rozporů. Nedokáže se správně rozhodovat. Ví to o sobě a trápí ji to. Je to i důvod, proč se často s lidmi hádá, má málo přátel a těžce s lidmi vychází. Je to však její úkol pro tento život. Naučit se dělat věci jinak.

Květinový horoskop 2021 ví moc dobře, že je chryzantéma tvrdohlavá, podezíravá a líná. A tak ji donutí, aby něco změnila. Krůček pro krůček udělat něco pro sebe. Něco, co ji posune v pozitivním do dalších dnů. Možná i někomu zachrání život. Květinový horoskop 2021 vidí nějaký hrdinský čin.

Květinový horoskop 2021: Leknín

(24. 10. – 22. 11.)

Nedostupný, stejně jako květ na vodní hladině. Je však nádherný a každý jej obdivuje. Je svůdný, přitažlivý a není těžké se do něj zamilovat. Pozor ale, abyste neupadli do vody, až jej půjdete utrhnout! Leknín miluje nezávislost a nerad se váže. Je rozhodný a energický. Vše si velmi dobře pamatuje. A má skvělé nápady. Jako partner je naprosto dokonalý – připraví vám spoustu překvapení a zavede vás na spoustu neobvyklých míst. Vše dotáhne do konce. Miluje vítězství.

Květinový horoskop 2021 je přesvědčen, že skvělý řečník a společník leknín by mohl svůj přirozený talent lépe využít. A tak ho bude posouvat do situací, kde by se mohl ukázat v tom nejlepším světle. I když v lásce často bývá nestálý, tak teď už by mohl konečně zakotvit.

Květinový horoskop 2021: Růže

(23. 11. – 21. 12)

Královnou mezi květinami je růže. Romantická, krásná a voňavá. Už z dálky je znát, že máte čest s někým výjimečným. Jsou přátelské, férové a upřímné. Ale pozor – abyste se neporanili o jejich trny. Dokážou totiž i pořádně ublížit. Růže mají ten nedostatek, že nejprve jednají a teprve až pak přemýšlí. To může druhé zraňovat. A ony si toho nejsou vědomi. Mají však neuvěřitelné osobní kouzlo, což jim velmi napomáhá v oblasti milostných vztahů.

Květinový horoskop 2021 říká, že právě milostné záležitosti budou hrát růžím v životě prim. Možná je čeká žádost o ruku, sňatek, početí dítěte… Anebo konečně potkají toho pravého. Ať už však v oblasti vztahů řeší cokoliv, dořeší to.

Květinový horoskop 2021

Květinový horoskop 2021: Hořec

(22. 12. – 20. 1.)

Stejně osamělí jako je hořec, jsou i zrozenci v tomto znamení. I když nejde o osamělost v pravém slova smyslu. Jsou však rádi sami a samota jim velmi prospívá. Zrozenci v tomto znamení nenechávají nic v životě náhodě. Vše dobře rozmýšlejí a na vše potřebují dostatečný klid a čas. To z nich dělá zodpovědné jedince. Na své okolí působí vážně až nedostupně. Jsou však skvělými partnery. A stálými. Mají velmi silnou vůli, i ambice. Vůči ranám osudu jsou imunní. Nikdy na nich nepoznáte, že prohráli.

Květinový horoskop 2021 zrozencům ve znamení hořce přeje. Dostanou velmi zajímavou nabídku. Může se týkat práce, vztahů nebo nějakého obchodního partnerství. Posune je to o kus dál. Rozhodnutí, které udělají, bude jedno z nejdůležitějších v jejich životě.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Láska a vztahy

Zklamání ve vztahu versus odpuštění. Jak k němu nejsnáze dojít?

Zklamání ve vztahu je okamžikem náročným a v neposlední řadě i bolestným. Intenzitu prožívaných emocí určuje vždy příčina. V partnerství může být závažným důvodem například nevěra. I přesto, že se cítíte smutní...

Bydlení, zahrada

Chcete mít doma vánoční vůně? Vyrobte si přírodní osvěžovače vzduchu

Vyrobit přírodní osvěžovače vzduchu není vůbec nic náročného. V obchodě za ně dáte zbytečně moc peněz, většinou jsou plné zbytečných chemických látek a ne vždy je vůně přesně podle vašeho gusta. Vyrobte si svoj...

Těhotenství, děti

Mikulášská nadílka zdravě

A je to tady, období cukru zdárně zahájeno. Pečeme cukroví, vánočky, štoly, buchty a řadu dalších dobrot, otevíráme adventní kalendáře. Navíc se nám do domu nápadně i nenápadně začnou scházet sladké dary. I v t...

Psychologie

Vtíravé myšlenky mohou být hodně nepříjemné. Dokonce mohou ničit i váš život

Vtíravé myšlenky nejsou žádnou vzácností. Drtivá většina lidí si s nimi užila své. Sice se mohou velmi lišit, jedno ale mají společné. Zaměstnávají náš mozek, horší naši psychiku, stejně jako řadu aktivit, kter...

Ezoterika

Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Úplněk je magický úkaz na obloze. Působí na nás víc, než jsme schopni si přiznat. Úplňkové noci jsou vždy magické a plné světla. Ovlivňují nás také podle toho, v jakém znamení zvěrokruhu se právě nacházejí. Úpl...

Zajímavá videa

Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství

Film vrhá světlo na multimiliardové tržní odvětví, které se rozhodlo bombardovat reklamou děti již od toho nejranějšího věku. Podstrkuje jim i jejich…

Academy

Balanitida

Balanitida neboli balanitis je odborné označení pro zánět žaludu. Žalud je anatomická struktura penisu muže. Jde o hlavu (špičku) penis, která se v odborné literatuře častěji nazývá jako glans penis. Toto zánět...

Wellness

Indická masáž hlavy vás dokonale zrelaxuje a zbaví stresu

Indická masáž hlavy, jak název napovídá, pochází z Indie a sahá velmi hluboko do historie. Jde o extrémně relaxační a uvolňující masáž. K nám se dostala až v posledních letech a stihla si už najít své fanoušky....

Řemesla

Barborky: Zapomenutá tradice živých květů u štědrovečerního stolu

Dnes je 4. prosince a svátek má Barborka. Je to den, kdy bychom podle jedné z českých vánočních tradic měli vyrazit ven a přinést si domů větvičku třešně. Pohrdnout samozřejmě nemusíte ani jiným časně kvetoucím...

Fitness

Jak sportovat v zimě? Zkuste i netradiční sporty

Sport v zimě rozhodně nemusíte pověsit do skříně k letním šatům. Naopak. Zimní sporty přináší zase jiný tip výzev a možností. Důležité je však vědět, jak sportovat v zimě, abyste své tělo i psychiku podpořili a...

Rozvoj osobnosti

Závislost na nakupování je nebezpečná. Oniománie může zbortit životní jistoty

Závislost na nakupování nemusí být odhalena hned. Do obchodů zavítáte zprvu je zřídka kdy, později však máte čím dál větší nutkání nakupovat ve velkém. A častokrát si koupíte i věci, které vlastně nepotřebujete...

Mazlíčci

Čipování psů: Proč čipovat a jak zaregistrovat čipovaného psa?

Je to už téměř rok, co se stalo čipování psů povinným. Od 1. ledna 2020 vstoupila v platnost novela zákona veterinárního zákona a též nařízení EU o neobchodních přesunech zvířat v zájmovém chovu, která na povin...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…