Květinový horoskop 2020

Květinový horoskop 2021: Co o vás prozradí květiny? A která patří pouze vám?

Květinou řekneš vše, praví jisté přísloví. A stejně tak i květinový horoskop 2021 odtajní mnoho nejen z vaší povahy, ale také to, co vás čeká. Rok 2021 bude v mnoha ohledech náročný, ale každá květina si dokáže, po svém, poradit. Která květina sedí právě k vám? A která vás nejlépe vystihuje?

Květinový horoskop 2021 propůjčuje lidem vlastnosti květin. Tedy podle toho, v jakém znamení se člověk narodil, můžete poznat jeho povahu. Je to zcela jiný systém než klasické evropské znamení zvěrokruhu. Avšak přesto velmi zajímavý. Najděte se mezi květinami. Květinový horoskop 2021 o vás leccos napoví. A podívejte se také na obecnou charakteristiku květinového horoskopu

Květinový horoskop 2021: Narcis

(21. 1. – 19. 2.)

Patří k jednoznačným symbolům a poslům jara. Avšak velmi lpí na svém egu, což je jedna z jeho mála negativních vlastností. Ovšem jako jedna z prvních jarních květin hrdě zdobí své okolí a pevně stojí na svém místě. Což jej šlechtí. Vytrvalost je jeho velkým plusem. Narcis spoléhá výhradně sám na sebe. Má rád umění. Netradiční až abstraktní. Má sklony k mysticismu, ezoterice a duchovním věcem vůbec. Zbožňuje tajemno.

Čtěte také:

Originální květináče a koryta dodají vaší zahradě přidanou estetickou hodnotu

Květinový horoskop pro všechna znamení

Květinový horoskop 2021 říká, že prožijí náročnější rok. Budou se muset hodně rozhodovat, což se srdce nenávidí. Zkuste zapracovat na potlačení svého ega, jinak nebudete dělat správná rozhodnutí.

Květinový horoskop 2021: Pomněnka

(20. 2. – 20. 3.)

Drobné modré kvítky, jsou něžné a roztomilé. Přesně tak i působí zrozenci v tomto znamení. Jsou zranitelní. Tedy alespoň na pohled. Uvnitř jsou to velcí bojovníci. Ale bojovníci míru. Čekají na svou příležitost. Snaží se kolem sebe rozsévat jen dobro a věří v lidech jen v to dobré. Což se jim také občas nevyplácí. Pomněnka je zdvořilá, skromná, citlivá jemná, melancholická, někdy i nešťastná a zbytečně depresivní. Je to velký snílek. Uvnitř svého nitra si tvoří svět, do kterého často utíká. Je jí tam lépe než v tom světě opravdovém. Negativem pomněnky je velká nerozhodnost.

Květinový horoskop 2021 předpovídá pomněnkám náročnější začátek roku. Nebudou vědět, co se sebou. Budou řešit spoustu náročných situací. Nebude to pro ně vůbec lehké. Naštěstí úderem jara vyjde slunce a začne být lépe. A stejně tak, jako náročný bude začátek roku, tak bude veselý, spokojený a skvělý konec roku.

Květinový horoskop 2021: Levandule

(21. 3. – 20. 4.)

Rázný a výrazný, stejně jako levandule, je zrozenec v levanduli. Má přirozené vůdčí schopnosti. Pyšní se obrovským množstvím energie a bojovností. Levandule je odvážná a přísná. Vyžívá se v nebezpečných situacích, kde hrozí nějaké riziko. Pouští se ráda do situací, ze kterých ostatní raději couvají. Levandule nikdy nebude poslouchat příkazy druhých. Ona je vůdce a podle ní se bude všechno řídit! Vždy si umí vydupat přesně to, co chce. Alespoň to si myslí. Jako partner je levandule však věrná a romantická.

Květinový horoskop 2021 ví, že levandule je silná květina, proto jí pošle do cesty spoustu zkoušek. Jak obstojí je jen na ní. Avšak není toho moc, co by levanduli sklonilo na kolena. Z každého boje vyjde jako vítěz.

Květinový horoskop 2021

Květinový horoskop 2021: Vlčí mák

(21. 4. – 21. 5.)

Jak na vás působí rozkvetlé pole plné vlčího máku? Tak přesně takhle působí na své okolí i zrozenci v tomto znamení. Jsou krásní, přátelští, stále usměvaví a milí. Jejich devízou je dobrosrdečnost a harmonie. Jsou společenští, rádi baví své okolí. Mají však i stinné stránky – chtějí druhé ovládat. Jsou zlí, despotičtí a tvrdohlaví. Nikomu nic nedají zadarmo a jen tak neodpouštění.

Květinový horoskop 2021 předpovídá vcelku klidný rok. Jen přes léto je čeká nedorozumění, které bude nakonec muset řešit nějaká třetí strana. Měli by se více zaměřit na sebe i svoji rodinu. Více se jí věnovat.

Květinový horoskop 2021: Tulipán

(22. 5. – 21. 6.)

Pán květin! Tak by se dal charakterizovat tulipán. A tak by se dali charakterizovat i zrozenci v tomto znamení. Jsou totiž pány každé situace. Jednají rychle a jsou dobrými řečníky. Milují změny a nové věci a situace. Mají velmi silnou intuici a ta jim skvěle našeptává. Vše, co jim kdy řeknete, si velmi dobře pamatují. Nesnáší však omezování, stagnaci, kritiku a monotónní práci.

Květinový horoskop 2021 je přesvědčen, že tulipány čeká skvělý rok. Bude se jim dařit ve všem, do čeho se pustí. Měli by však zauvažovat o změně zaměstnání. Bude jim lépe, pokud budou moci pracovat sami na sebe.

Květinový horoskop 2021

Květinový horoskop 2021: Kopretina

(22. 6. – 22. 7.)

Kopretiny jsou květiny zasněné a romantické. Všechno vidí v růžových barvách. Ale nedají se jen tak opít rohlíkem! Jsou velmi chytří, inteligentní. Své bohaté životní zkušenosti umí skvěle zhodnotit. Pod jejich tvrdou slupku je mnohdy těžké se dostat. A tím je to těžší, čím více „životních bolístek“ mají za sebou. Všechny zkušenosti však dokáží v dalším životě perfektně využít.

Květinový horoskop 2021 říká, že kopretinám se bude dařit zejména po stránce finanční. Umí skvěle uvažovat, plánovat a počítat. Podaří se jim získat peníze navíc, které jim přijdou vhod. A budou-li šikovné a poslechnou-li intuici, mohly by i dobře investovat.

Začtěte se také do Lunárního kalendáře na rok 2021.

Květinový horoskop 2021: Slunečnice

(23. 7. – 23. 8.)

Stojí, zdobí okolí a otáčí se za sluncem. Pevně na nohou stojí i zrozenci ve znamení slunečnice. Nejsou to velcí cestovatelé, rádi setrvávají na jednom místě. Ale i oni se otáčí za sluncem. Chtějí vidět jen to dobré a krásné. Jsou usměvaví, optimističtí a mají uhlazené chování. Slunečnice jsou neuvěřitelně bystré a mají v životě štěstí. Jsou však velmi ambiciózní a touží po vedoucí pozici a po moci. Vzbuzují respekt.

Květinový horoskop 2021 je přesvědčen, že budete muset řešit náročnější situaci v práci. A možná, že vás čeká i změna zaměstnání, protože se odmítnete přizpůsobit novým podmínkám. Přemýšlejte dříve, než promluvíte, ať toho později nelitujete.

Květinový horoskop 2021

Květinový horoskop 2021: Lilie

(24. 8. – 23. 9.)

Je hrdá a nikdy se před nikým nesníží. Nikdy nepůjde pod svoji úroveň. Je férová a s každým jedná narovinu. O svých životních krocích nikdy nepochybuje. Nesnáší podvody, lež, pokrytectví a nevěru. Jsou přesní, velmi je rozčiluje nedochvilnost. Vše řeší rozumem, city odkládá do pozadí. Snaží se být v životě až příliš opatrná. Možná i to je důvodem, proč působí na své okolí, že je až příliš logická, realistická a snad i bezcitná.

Květinový horoskop 2021 navádí lilie ke vzdělávání. Ne, opravdu vám nestačí to, co jste se doposud naučili. Měli byste začít o sobě víc přemýšlet a pouvažovat nad tím, kterým dalším směrem byste se chtěli v životě vydat. Studovat dnes lze v jakémkoliv věku, tak se do toho pusťte.

Květinový horoskop 2021: Chryzantéma

(24. 9. – 23. 10.)

Nádherná, klidná, na první pohled i vyrovnaná. Tak chryzantéma působí. Avšak přichází s podzimem, což není náhodou, proto působí tak chladně. A mnohdy i chladná opravdu je. Uvnitř svého nitra je plná rozporů. Nedokáže se správně rozhodovat. Ví to o sobě a trápí ji to. Je to i důvod, proč se často s lidmi hádá, má málo přátel a těžce s lidmi vychází. Je to však její úkol pro tento život. Naučit se dělat věci jinak.

Květinový horoskop 2021 ví moc dobře, že je chryzantéma tvrdohlavá, podezíravá a líná. A tak ji donutí, aby něco změnila. Krůček pro krůček udělat něco pro sebe. Něco, co ji posune v pozitivním do dalších dnů. Možná i někomu zachrání život. Květinový horoskop 2021 vidí nějaký hrdinský čin.

Květinový horoskop 2021: Leknín

(24. 10. – 22. 11.)

Nedostupný, stejně jako květ na vodní hladině. Je však nádherný a každý jej obdivuje. Je svůdný, přitažlivý a není těžké se do něj zamilovat. Pozor ale, abyste neupadli do vody, až jej půjdete utrhnout! Leknín miluje nezávislost a nerad se váže. Je rozhodný a energický. Vše si velmi dobře pamatuje. A má skvělé nápady. Jako partner je naprosto dokonalý – připraví vám spoustu překvapení a zavede vás na spoustu neobvyklých míst. Vše dotáhne do konce. Miluje vítězství.

Květinový horoskop 2021 je přesvědčen, že skvělý řečník a společník leknín by mohl svůj přirozený talent lépe využít. A tak ho bude posouvat do situací, kde by se mohl ukázat v tom nejlepším světle. I když v lásce často bývá nestálý, tak teď už by mohl konečně zakotvit.

Květinový horoskop 2021: Růže

(23. 11. – 21. 12)

Královnou mezi květinami je růže. Romantická, krásná a voňavá. Už z dálky je znát, že máte čest s někým výjimečným. Jsou přátelské, férové a upřímné. Ale pozor – abyste se neporanili o jejich trny. Dokážou totiž i pořádně ublížit. Růže mají ten nedostatek, že nejprve jednají a teprve až pak přemýšlí. To může druhé zraňovat. A ony si toho nejsou vědomi. Mají však neuvěřitelné osobní kouzlo, což jim velmi napomáhá v oblasti milostných vztahů.

Květinový horoskop 2021 říká, že právě milostné záležitosti budou hrát růžím v životě prim. Možná je čeká žádost o ruku, sňatek, početí dítěte… Anebo konečně potkají toho pravého. Ať už však v oblasti vztahů řeší cokoliv, dořeší to.

Květinový horoskop 2021

Květinový horoskop 2021: Hořec

(22. 12. – 20. 1.)

Stejně osamělí jako je hořec, jsou i zrozenci v tomto znamení. I když nejde o osamělost v pravém slova smyslu. Jsou však rádi sami a samota jim velmi prospívá. Zrozenci v tomto znamení nenechávají nic v životě náhodě. Vše dobře rozmýšlejí a na vše potřebují dostatečný klid a čas. To z nich dělá zodpovědné jedince. Na své okolí působí vážně až nedostupně. Jsou však skvělými partnery. A stálými. Mají velmi silnou vůli, i ambice. Vůči ranám osudu jsou imunní. Nikdy na nich nepoznáte, že prohráli.

Květinový horoskop 2021 zrozencům ve znamení hořce přeje. Dostanou velmi zajímavou nabídku. Může se týkat práce, vztahů nebo nějakého obchodního partnerství. Posune je to o kus dál. Rozhodnutí, které udělají, bude jedno z nejdůležitějších v jejich životě.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 24. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 25. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 26. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Důvěra ve vztahu je důležitá. Jak ji efektivně vybudovat?

Důvěra ve vztahu je jakýmsi základním pilířem. Bez ní není možné, aby partnerství správně fungovalo. Zjednodušeně řečeno, jedná se o loajalitu vašeho protějšku vůči vám a naopak. Důvěra znamená zachování osobní...

Dlouhodobý stres a jeho vliv na tělo i duši

Dlouhodobý stres anebo také jinak řečeno chronický, je pro tělo i duši oproti tomu krátkodobému škodlivý. Může tedy negativně ovlivnit celý váš život. I přesto, že je lidský organismus stavěný na odolnost vůči ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Ještě krmíte psa klasickými granulemi? Přečtěte si, proč si pes zaslouží změnu

S některými zvyky vašeho psa nic nenaděláte. Třeba, že se vždycky vyválí v té nejméně voňavé kaluži, nebo že si ke hře vybere vaše nejoblíbenější boty. Co ale můžete ovlivnit, je způsob jeho stravování. Ne nada...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!