Květinový horoskop pro všechna znamení

Květinový horoskop pro všechna znamení

Poznáte se v květinovém horoskopu?

IRIS 1. ledna - 10. ledna

Iris náleží lidem s houževnatou, vytrvalou a snaživou povahou. Jejich vlastností je ochota druhým naslouchat a schopnost pomoci. Bývají optimisticky naladění, někdy však mohou mít potíže sdělit či projevit svoje emoce. Jsou schopní a pracovití, za přátele i partnery si rádi vyhledávají osoby obdobně schopné.

Čtěte také:

Květinový horoskop 2020: Jste tulipán nebo vlčí mák? Květiny o vás leccos prozradí

ASTRA 11. ledna - 20. ledna

Zrozenci v Astře jsou inteligentní, převažuje u nich racionální myšlení. Jsou skvělými organizátory, neboť dokážou vše přesně a do puntíku naplánovat. Svoje záležitosti umí dotáhnout do konce i za cenu vlastního odříkání. V osobních vztazích je na ně spolehnutí. Partnera si hledají temperamentního i citlivého.

GERBERA 21. ledna - 31. ledna

Je velice společenská, má ráda změnu a vzruch, stále potřebuje být „v pohybu“. Dobře se orientuje a bývá pohotová. Miluje zábavu, sama bývá vtipná, nezkazí žádnou legraci. Ačkoliv je citlivá, nedává to příliš najevo. Gerbera bývá optimistická a mívá hodně přátel, druhým je ochotna pomoci. Ve společnosti bývá zpravidla velmi oblíbená.

PAMPELIŠKA 1. února - 10. února

Je přátelská a společenská, vyzařuje z ní klid a harmonie. Harmonii má také ráda a nerada něco příliš mění. V citech bývá obezřetná, v partnerství potřebuje hodně tolerance a pochopení. Mívá svůj uzavřený svět, do kterého jen tak někoho nepustí. Dlouho jí trvá, než někomu uvěří. Ve společnosti však působí oslňujícím dojmem.

SEDMIKRÁSKA 11. února - 19. února

Stejně jako tato něžná květina, i zrozenci v sedmikrásce bývají jemní, skromní a milí. Dokážou se obětovat pro druhé a jsou vytrvalí a houževnatí. Sedmikráska se nenechá odradit problémy a potížemi, dokáže se prosadit a jen tak něco ji nerozhodí. V lásce však bývá na první pohled přelétavá. Touží po pěkném a harmonickém vztahu, a tak mnohdy hledá vhodného partnera velice dlouho. 

TULIPÁN 20. února - 29. února

Miluje společnost a zábavu, na druhé může působit vychloubačně až pyšně, ale pod touto slupkou se schovává citlivý člověk, který se v soukromí chová úplně jinak, než ve společnosti. V lásce však bývá nestálý a rád vyhledává nová a nová dobrodružství. Bývá poměrně náladový.

MIMÓZA 1. března - 10. března

Člověk narozený v tomto znamení mívá nevšední povahu. Bývá snílkem toužícím po obdivu a stále od života něco očekává, po něčem touží. Od druhých vyžaduje spoustu uznání a baví ho být obletovaný. Ve skutečnosti však není příliš sebevědomý a na svém sebehodnocení musí usilovně po celý život pracovat. 

FIALKA 11. března - 20. března

Má ráda bezpečí a jistotu, je nenápadná a klidná. Fialka se obvykle nikam nedere, ačkoliv touží po svém místě na slunci, není přespříliš ctižádostivá. Je skromná a plná ideálů, žije ve svém fantazijním světě, od budoucnosti hodně očekává. Ochotně pomáhá druhým, v lásce je milá a trpělivá. 

PETRKLÍČ 21. března - 31. března

Zajímavá a nevšední osobnost, přitahující pozornost ostatních. Petrklíč je pracovitý, ví, co od života chce, ostatní mu rádi pomáhají a podporují jej. V lásce mívá štěstí, ale bývá vybíravý a nestálý. Život bere jako výzvu, netrpívá nedostatkem. Ostatní mu obvykle rádi pomáhají a podporují jej v dosažení jeho cílů. 

HORTENZIE 1. dubna – 10. dubna

Je to zajímavá osoba, přitahuje pozornost svým zjevem i chováním. Je trpělivá i houževnatá, a tak často dosahuje svých vytýčených cílů. Ostatní dokáže okouzlit, a tak umí získat to, co potřebuje. Její svoboda a nezávislost jsou jí vším. I v lásce respektuje partnerovu svobodu a mívá dobrou intuici.

ŠEŘÍK 11. dubna - 20. dubna

Člověk narozený ve znamení šeříku bývá plný radosti ze života a energie. Je optimistický, veselý a družný, pro svoji povahu a houževnatost často v životě dosahuje toho, co chce. Je velmi vytrvalý v dosahování svých cílů, ale jeho náklonnost bývá nestálá, potřebuje hodně nových zážitků.

KAMÉLIE 21. dubna - 30. dubna

Tito lidé touží po úspěchu a uznání ve společnosti a také chtějí mít vždy výlučné postavení. Jejich schopností je umění strhnout druhé na svoji stranu, jsou skvělými přáteli a v lásce bývají věrní a stálí. Jsou nápadní svým kouzlem osobnosti, jejich sebejistota a odvaha jsou inspirující. Často mají umělecké schopnosti a nadání.

PIVOŇKA 1. května - 10. května

Pivoňku každý rád vidí, jedná se o optimisticky naladěnou osobu, která nezkazí žádnou legraci. Umí vyslechnout, poradit i pomoci. Ve společnosti bývají tito zrozenci oblíbení, mívají mnoho přátel a dokážou se radovat ze života. Jejich pečlivost a smysl pro humor jsou základem toho, že jejich život je většinou poklidný, v lásce bývají vášniví i žárliví.

KONVALINKA 11. května - 21. května

Ačkoliv může působit naivně a skromně, opak je pravdou. Konvalinka miluje přepych, dobré jídlo i pití a má sklon k racionálně střízlivému uvažování. Kráčí přímo ke svému cíli, přesně ví, co od života očekává a touží být hýčkána. V lásce vyžaduje věrnost, upřímnost a péči.

RŮŽE 22. května - 31. května

Jedná se o krásnou květinu, která dokáže druhé oslnit a zaujmout. Stejní jsou i zrozenci v Růži. Mohou mít tak trochu sklony k panovačnosti a bývají vybíraví. Růže je nadaná a má zájem o umění i literaturu. Lásku dokáže prožívat naplno, nezná žádnou střední cestu. Chce všechno, nebo nic. Je to zajímavý, ale komplikovaný člověk.

Fotolia_65141003_XS

AZALKA 1. června - 10. června

Azalky jsou skvělí pozorovatelé, dokážou sbírat užitečné informace a také je výtečně využít. Snadno podléhají svým pocitům a citům, jsou přátelské, ale ne vždy se jim tato vlastnost vyplatí. Rády poznávají vše nové a milují cestování do neznáma. V lásce to s ní není jednoduché. Dokáže si druhého zmanipulovat a ochočit, ale následně ztrácí zájem a své snažení upírá jinam.

LILIE 11. června - 20. června 

Je to květina vznešená a čistá a obdobně působí i lidé narození v jejím znamení, někdy tak trochu odmítavě a chladně. Lilie jsou snílci a romantici, nic pozemského je nezajímá, touží po romantické lásce jako z knih, chtějí svého prince na bílém koni a tyto jejich touhy se promítají do celého jejich vnímání světa. Není lehké s nimi vyjít, působí nedotknutelně a nepřístupně, avšak kdo si je získá, ten má skvělého přítele na celý život. 

MACEŠKA 21. červen - 30. červen

Tato květina je kouzelná a roztomilá, nikam se nedere zbytečně, ale svoji cenu rozhodně zná.  Nesnáší intriky a dokáže vše říct narovinu. Má velké osobní kouzlo, ráda se pohybuje ve společnosti, kde také bývá oblíbená, je srdečná a otevřená, žije okamžikem.  V citech má ráda pestrost a něžnost.

JASMÍN 1. července - 10. července

Je houževnatý, aktivní a pracovitý. Dokáže odolávat všem překážkám a má silně vyvinutý smysl pro odpovědnost. Je odvážný a realizuje své cíle a přání. Pro vše nové se umí nadchnout a dokáže k výkonům motivovat i ostatní. Vyžaduje mnoho lásky a pozornosti, ale o rodinu se stará svědomitě.

KOPRETINA 11. července - 20. července

Je nenápadná, ale krásná květina. Lidé zrození v tomto znamení bývají veselí a hbití, se sklonem k flirtu. Lásku tolik neprožívají, spíše o ní rádi hovoří. Jsou přátelští a oblíbení, druhým dokážou porozumět i jim vyjít vstříc. Od druhých však očekávají uznání i obdiv. Jestliže se tento zrozenec cítí spokojen, pak to dokáže dotáhnout velice daleko.

KARAFIÁT 21. července - 31. července

Ambice karafiátů bývají velké, schází jim však obvykle dostatečná dávka sebekritiky. Kritičtí však bývají vůči svému okolí. Bývají nároční jak na okolí, tak i na sebe, a tak není úplně jednoduché s nimi vyjít. V lásce i přátelství mívají potíže.

SLUNEČNICE 1. srpna - 10. srpna

Tito zrozenci bývají pro své okolí obvykle přitažliví svojí osobností a individualitou, nemívají však příliš snadný život. Často si připadají jako středobod celého vesmíru, jejich plány a nápady jsou často až k neuvěření. Nejsou to však klasičtí snílci, své záměry dokážou realizovat a mnohdy k nim i umně využívat své okolí. Nejlépe vycházejí obvykle s těmi, kteří jim dokážou lichotit. Pochvalu mají Slunečnice rády.

ČEKANKA 11. srpna - 20. srpna

Čekanky jsou trpělivé a ochotné, okolí je mívá v oblibě, neboť jsou to zrozenci ochotní pomoci druhým a jsou příjemní společníci. Mají dar přirozeného sebevědomí, neuráží se, nejsou vztahovačné, a tak se s nimi dá výtečně ve vztazích vycházet. Díky svojí houževnatosti a píli se dokážou v životě dobře uplatnit.

POMNĚNKA 21. srpna - 31. srpna

Má ráda silné jedince, o které se může v životě opřít. Opora je totiž právě to, co Pomněnky potřebují. Jsou vnímavé a citlivé, ve vztazích přizpůsobivé. I malý problém je může vyvést z míry, trpívají melancholií a depresemi. Je pro ně ideální harmonický partner, který je umí dostatečně podpořit.

LEKNÍN 1. září - 10. září

Stejně jako tato květina, i lidé narození v tomto znamení jsou nevšední a zajímaví. Často se zajímají o duchovno a nadpřirozené jevy, milují tajemství. Disponují uměleckým nadáním i tvořivou silou. Žít s takovýmto člověkem je nejen lákavé, ale i velice zajímavé.

SNĚŽENKA 11. září - 20. září

Tito zrozenci jsou jemní a citliví, stejně jako sněženky - křehké květinky. Na druhou stranu se dokážou prosadit a mají hodně tvořivé síly. Jsou ctižádostiví, jdou přímo, nikdy nevolí cestu oklikou. Jejich jednání je důsledné, avšak taktní. Mají rádi podobné typy, které jdou také za svým cílem.

ZVONEK 21. září - 30. září

Tito lidé bývají úspěšní v životě. Charakterizuje je jejich přímočarost a pro okolí jsou přitažliví. Osud jim obvykle hraje do karet, i ve vztazích a lásce mívají štěstí. Zvonek je průbojný a inteligentní, stává se mu však občas, že naslibuje více, než je schopen splnit.

JIŘINA 1. října - 10. října

Jiřiny se rády obklopují houfem svých obdivovatelů, což může vést k potížím v partnerském životě. Mívají problém si vybrat. Jsou zajímavé a nevšední, dokážou být velmi houževnaté a tvrdě pracují, pokud je daná činnost naplňuje a baví. V opačném případě stále touží po nových podnětech a také je hledají.

HYACINT 11. října - 20. října

Lidé narození ve znamení květiny hyacint jsou přitažlivé osobnosti se zvláštním kouzlem. Jsou spolehliví, a jestliže jim dáte důvěru, pak dokážou i nemožné. Jsou nejen inteligentní, ale i intuitivní. V partnerství i přátelství bývají dobrými společníky. Jejich velmi pozitivní vlastností je to, že je na ně spoleh.

FRÉZIE 21. října - 31. října

Tito zrozenci mají tendenci k náladovosti a nestálosti. Podléhají módním trendům a nákupnímu šílenství, mívají dosti známých, ale jen na povrchní úrovni. Mívají problém usadit se, neboť nic jim není dost dobré a také si máloco umějí odepřít. Lásku mají potíž si udržet, i když o navazování vztahů nemívají nouzi.

CHRYZANTÉMA 1. listopadu - 10. listopadu

Osobnost Chryzantémy je trošičku náladová. Tito lidé jsou velmi inteligentní, mívají velké cíle, musí se však učit trpělivosti a lásce. V partnerství bývají poněkud vypočítaví, hledají si protějšek, který je bude umět finančně zabezpečit.

NARCIS 11. listopadu - 20. listopadu

Narcis bývá zahleděn do sebe samého a není mu cizí povrchnost. Hledá stále nové příležitosti, jak se předvést. V lásce i přátelství mívá potíže, neumí si je udržet, často střídá partnery i zaměstnání. Vzrušuje ho vše nové, uklidňuje se až v pozdějším věku.

ORCHIDEJ 21. listopadu - 30. listopadu

Tato květina je překrásná a exotická, zaujme na první pohled. A stejně tak lidé narození v tomto období. Dbají na svoji image, milují módu, kosmetiku a drahé doplňky. Z jejich vlivu bývá problematické se vymanit.

CHRPA 1. prosince - 10. prosince

Tito zrozenci jsou energičtí a nechybí jim odvaha. Mají vysoké ambice a nebojí se za nimi jít. Nemají obavu z ničeho nového, jsou vůdčí a dokážou ostatní řídit. Pro druhé jsou oporou, jsou skvělými přáteli, v lásce však mohou mít problémy.

KALINA 11. prosince - 20. prosince

Kaliny mívají v životě velké výkyvy, je to cesta plná vzestupů a pádů, což je dáno jejich silnými emocemi a komplikovanou povahou. Bývají obvykle sami, protože nic jim není dost dobré. V partnerství k sobě potřebují typ, kterému nedělá problém se podřídit.

JMELÍ 21. prosince - 31. prosince 

Lidé narození v tomto čase bývají skromní a na první pohled obyčejní. Nepředvádějí se a nemusí být na výsluní, ale na svých plánech a cílech raději pracují v pozadí a ve skrytu. Často mají snížené sebevědomí a nejsou si ani jistí tím, co v životě chtějí. Kladné a harmonické vztahy jsou pro ně velice důležité.

Pasuje na Vás květinový horoskop? Napište nám do komentářů pod článek!

Přečtěte si také květinový horoskop na rok 2020Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 30. 01. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 31. 01. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 02. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 02. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 02. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 04. 02. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 05. 02. 2023
lev
Měsíc putuje znamením Lva, dnes je úplněk. Jezte střídmě, běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny.…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Osobní a profesní koučink Brno: Marta Němečková
Pomáhám lidem řešit osobní, vztahové, pracovní…
Agentura NADĚJE, z.s.
Agentura NADĚJE, z.s. poskytuje odlehčovací…
Profesní a osobní rozvoj s Global Management Studio s.r.o.
Global Management Studio poskytuje…
Profesní a osobní rozvoj s Global Management Studio s.r.o.
Global Management Studio poskytuje…

Babské rady na migrénu mohou pomoci zmírnit bolest. Kdy však navštívit lékaře?

official and trusted online slots. so much fun


<a href="https://melodi88.pro/" > "Melodi88" </a>

Přátelství je křehký vztah, o který je potřeba pečovat: Co o něm tvrdí psychologové a jak odhalit toxického přítele?

Staré přísloví říká: "V nouzi poznáš přítele". A platí to i v dnešní době. Na to nikdo nepotřebuje psychologa,...

Jak se vyrovnat s rozchodem?

Jsem tak rád, že se moje rozpadlé manželství obnovilo. Už je to více než měsíc a zdá se, že se věci vrátily do...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

Lunární kalendář

Dobrý den váš lunární kalendář nemá správné časy. Při vstupu luny do znamenímám...

okna

Mytí oken, ubývající měsíc. Váhy nebudou šmouhy.

Tetovani-specha!

V jake fazi je nejlepsi se nechat tetovat prosim? Urcite ubyvajicim, a znameni? Anebo naopak ...
Zobrazit všechna témata

Proč nás přitahují toxické vztahy, jak je poznat a ideálně se jim vyhnout?

Toxické vztahy jsou takové, které se vyznačují nedostatkem důvěry, respektu a zdravé komunikace. Bohužel se v dnešní době psychologové těmito vztahy zaobírají prakticky denně. Proč vlastně v toxické vztahu setr...

Černá magie a její negativní energie: Jak působí a lze se jí bránit?

Černá magie v sobě neskrývá nic než destruktivní energie, prostřednictvím kterých je ubližováno konkrétním lidem. Nazvat tyto praktiky plné zla můžeme i jako čarodějnictví. Avšak spatřovat v nich lze nejen různ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Parní sauna a její výhody pro naše zdraví

Parní sauna je běžnou součástí bazénů a dokonce i některých fitness center. Je to zajímavá alternativa klasické sauny. Většinou ti, kteří nevydrží horko v běžné sauně, parní saunu zvládají s přehledem. Navíc má...

Chůze pro zdraví: Kolik kroků bychom měli denně optimálně ujít?

Abychom zůstali zdraví a v dobré kondici, je nutné zařadit do denního režimu pohyb. Ale jaký pohyb je pro člověka vlastně optimální? Nejpřirozenější je pochopitelně obyčejná chůze. Ostatně pro mnohé je i tou ne...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Bizoni v ČR a jejich chov. Kolik jich u nás žije?

Bizoni jsou fascinující zvířata, která je možné spatřit dokonce i v naší domovině. Pojďme se tedy pozastavit nad tím, jak se jim daří u nás v České republice a jak to momentálně vypadá s jejich chovem.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Babské rady na migrénu mohou pomoci zmírnit bolest. Kdy však navštívit lékaře?

Babské rady na migrénu nejsou všemocné, avšak představují jakousi první berličku v případě, že chcete bolesti hlavy utlumit, a přitom neužívat analgetika. Přiblížíme vám několik takových lidových rad a zároveň ...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???