Každý člověk je originál, a stejně tak každý pracovní kolektiv je jedinečný. Skládá se totiž z mnoha různých osobností, které mají různé potřeby, přání, pozitiva i negativa. Proto každá společnost vyžaduje individuální přístup, který bude efektivní a „šitý na míru“ dané skupině. V každém kolektivu je totiž nutno zvládnout mnoho standardních i nepředvídatelných situací, které vyžadují flexibilní řešení. 

V rámci společnost Global Management Studio s.r.o. poskytujeme komplexní poradenství v oblasti osobního i profesního rozvoje. Vždy nalezneme takové řešení, které je optimální jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Dokážeme inspirovat, motivovat, harmonizovat a nacházet nejkratší cesty k vytyčenému cíli. 

Předmět naší poradenské činnosti lze rozdělit na dva základní okruhy: 

Profesní a osobní rozvoj

Nejčastěji se zaměřujeme na individuální pomoc, koučink a nenásilné formy vzdělávání. Pořádáme zážitkové workshopy, jejichž hlavním cílem je osobní rozvoj, sdílení, kreativní tvoření a stimulace mysli. Věnuje se rovněž kurzům pro manažery a pracovní kolektivy a osobnímu i profesnímu koučování. Kurzy a semináře, které pořádáme, pomohou účastníkům nejen podívat se na konkrétní situace z více pohledů, ale také nacházet nová originální řešení, a tyto schopnosti využívat v praxi. 

Poradenství při psychických problémech a terapie

V privátní terapeutické praxi pod hlavičkou Kdo Jsi, se zabýváme různými metodami terapie. Tato sezení jsou vhodná pro všechny, kteří se nachází ve složité životní situaci a mají psychické problémy, ať už jde o syndrom vyhoření, partnerskou krizi, rodinné problémy, úzkost, deprese, stres, celkovou nespokojenost s dosavadním životem apod. Poskytujeme poradenství a terapie jednotlivcům i skupinám v ČR a SR, a to zejména v oblastech:

  • psychoterapie
  • hypnoterapie
  • párové či rodinné terapie
  • osobnostní koučink