Partnerský horoskop na rok 2021

Partnerský horoskop na rok 2021: Jak se vám bude dařit v lásce a vztazích?

V příštím roce bude partnerský horoskop dvojicím přát. Čekají vás úspěchy v lásce. Partnerský horoskop na rok 2021 ovšem také říká, že je třeba připravit se na výzvy a překonávání drobných problémů.

Partnerský horoskop na rok 2021 uvádí, že zezačátku roku bude Saturn v Kozorohovi a nabídne tak to nejlepší ze sebe. Značně však ovlivní vztahy Mars, Merkur a Venuše. Pamatujte však na to, že láska je univerzální jazyk, který mluví nesmírnými emocemi a náladami. Nezapomínejte na lásku ve svém každodenním životě. V příštím roce ji budete potřebovat více než kdy jindy. A připravili jsme pro vás i charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu, nakoukněte.

Partnerský horoskop na rok 2021: Beran

Rok 2021 bude pro Berany životně důležitý. Budou svědky mnoha zajímavých okamžiků ve svém milostném životě. Bude však také mít pevné pouto s vaším protějškem. Na začátku roku můžete mít sice mírný pocit odcizení, ale nelekejte se toho. Odezní to stejně rychle, jako to přišlo. Partnerský horoskop na rok 2021 udává, že nejvíce se vám bude v lásce dařit od dubna do června a poté v srpnu a v září. Během tohoto období získáte sílu ve svém vztahu a vzájemná důvěra mezi vámi a vaším partnerem bude na vrcholu. To ještě více posílí vaše pouto a zajistí pevnost vašeho vztahu. Během měsíce června a července si užijete skvělou dovolenou. Ale pozor – při rozhovorech s partnerem byste měli být velmi opatrní. Partnerský horoskop na rok 2021 dále také říká, že byste měli zlepšit své komunikační schopnosti složitější období může být na podzim kvůli nepříznivým planetárním podmínkám. Buďte trpěliví

Čtěte také:

Platonická láska umí bolet. Jak se s ní vypořádat?

Nevěra a láska

Horoskop 2021

Partnerský horoskop na rok 2021: Býk

Partnerský horoskop na rok 2021 uvádí, že vás čeká doslova požehnaný rok. Značně se posílí váš vztah. Budete si navzájem projevovat náklonnost a svůj vztah konečně posunete na další úroveň. Tím i sladíte svoji společnou cestu. Planeta Jupiter bude během první půl roku umístěna v 9 domě. To značí že na váš milostný život bude kladen velký důraz. Horoskop na rok 2021 vám přeje. Nebudete mít nouzi o finance, a díky tomu si budete moci dovolit svůj protějšek zasypávat dary. Ale nepřežeňte to. Přesto podle horoskopu 2021 budete během roku čelit v oblasti lásky náročným situacím kvůli rozdílným názorům se svým partnerem. Během této doby byste měli pracovat na svém vztahu a pokusit se vyřešit tyto rozdíly. Nesmírně příznivé pro vás budou dva měsíce v tomto roce – květen a září. Během těchto dvou měsíců se doslova budete koupat v oceánu lásky. Podzimní měsíce pak pro vás mohou být velmi náročné a můžete být pod velkým tlakem. To bude mít za následek zvýšený stres ve vašem životě. Mluvte o všech problémech se svým partnerem.

Partnerský horoskop na rok 2021: Blíženci

Blíženci, vy budete ve svém milostném životě letos testování. Nevyhnou se vám těžké dny ani náročné zkoušky. Budete přistupovat k intimnímu životu pragmatickým způsobem, který váš protějšek rozhodně neocení. Bude očekávat více emocí. Jenže vy jste příliš praktičtí. Zapracujte na tom. Je důležité, abyste měli ke svému partnerovi důvěru. Hodně s ním mluvte. Nejnáročnější období, jak říká partnerský horoskop na rok 2021, budou první měsíce v roce. Během této doby byste se za každou cenu měli vyhnout hádkám se svým partnerem. Březen duben a květen však budou pro váš milostný život podle planetárních pohybů velmi dobré. Ovšem planeta Saturn umístěná v osmém domě může způsobit určité nejistoty a problémy. Počítejte také s tím že v měsíci dubnu budete muset čelit dočasném odloučení od svého partnera, protože bude nejspíš cestovat za prací. Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

Partnerský horoskop na rok 2021: Rak

Rak je jedním z nejaktivnějších znamení zvěrokruhu. Raci jsou empatičtí, a rádi o druhé pečují. To z nich dělá skvělé partnery i milence. Partnerský horoskop na rok 2021 uvádí že vás letos budou čekat vzestupy i pády. Avšak začátek roku bude velmi dobrý. Obzvláště dobrý a příznivý pro vás bude měsíc únor, těšte se na příjemné společně strávené chvíle. Radostné chvíle ve vztahu budete mít i od poloviny března do poloviny dubna. Během této doby budete jen spolu a bude pro vás velmi těžké jakékoliv odloučení, byť krátké. Romantika bude na vrcholu. Mezi dobré měsíce v tomto roce patří i květen, později pak srpen a září. Během tohoto období budete se svým vztahem spokojeni váš intimní život bude naplněn dynamikou a budete dýchat jen pro svého partnera. Od října se však připravte na těžší období. Do vašeho milostného života se dostane určitý stres a napětí. 

Partnerský horoskop na rok 2021: Lev

Partnerský horoskop na rok 2021 říká, že váš milostný život bude letos jako na horské dráze a s vytrvalými výkyvy. Možná si svého partnera budete muset obhájit, například u rodičů. Pokud uvažujete po oficiálním spojení svého vztahu, pak je pro vás nejlepší období mezi dubnem a zářím. Případně potom listopad nebo prosinec. Ovšem během první půl roku se ve svém vztahu můžete setkat s obtížemi. Abyste je překonali, budete muset prokázat plnou důvěru ve váš vztah. Nezadaní mají letos šanci potkat lásku svého života. Lev, Beran, Střelec jsou ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

Partnerský horoskop na rok 2021: Panna

Panny, partnerský horoskop na rok 2021 uvádí, že se vám bude v celku dařit. Pokud jste nezadaní, někdo svobodný vám vejde do života. Ovšem planeta Saturn bude vaši lásku testovat. Pokud vydržíte a zvládnete to, je to ten pravý. Važte slova v každé situaci. V novém vztahu to platí dvojnásob. Velmi dobrým obdobím pro vás bude doba od posledního lednového týdne do konce února. Během května a října máte šanci na posílení svého vztahu. Řešíte-li ovšem jinou věc, a to zda zůstat ve stávajícím vztahu či nikoliv, bude vhodný rok k tomu se správně rozhodnout. Své rozhodnutí však v žádném případě neunáhlete. Je třeba zvážit misky obou vah.

Partnerský horoskop na rok 2021

Partnerský horoskop na rok 2021: Váhy

Partnerský horoskop na rok 2021 říká, že začátek roku bude pro vás velmi příznivý. Posunete svůj milostný život na novou úroveň. Ve svém přístupu budete romantičtí, a to se bude vašemu partnerovi líbit. Mohli byste spolu třeba cestovat. Prozkoumáte nová místa a najdete nové společné přátele. Plánujete-li manželský svazek nebo dítě, pak máte letos velkou šanci, že vám plány vyjdou. Zaměřte se především na druhou půli roku. Rok 2021 pro vás bude ve všech směrech velmi dynamický. Velmi důležitý čas pro vás bude mezi dubnem a zářím. Velmi výjimečný pro vás bude i letošní Valentýn, vašemu vztahu bude vévodit romantika. Příznivými měsíci pro váš vztah budou i květen, červenec a prosinec

Nakoukněte také na Lunární kalendář na rok 2021.

Partnerský horoskop na rok 2021: Štír

Štíři, partnerský horoskop na rok 2021 uvádí, že budete rekapitulovat. Nejste rozhodnutí zda se svým současným partnerem chcete zůstat napořád. Kvůli tomu vás čekají náročné první měsíce roku. Neodkládejte žádné ze svých rozhodnutí. Nikdo nechce žít v nejistotě. I pokud se rozhodnete zůstat, počítejte s tím, že váš vztah bude čelit výzvám. Alespoň tak to vidí partnerský horoskop na rok 2021. Neminou vás výpadky komunikace, nedostatek vzájemného porozumění i odcizení. Opatrní v oblasti lásky buďte zejména v období od dubna do září. Protože váš vztah může z nějakého důvodu skončit. V každém případě byste se svým protějškem měli udržovat dialog a vše hned řešit. Příznivé období pro vás bude od září do listopadu. Co se vztahu týče. je pro vás tento rok velmi důležitý. Štír, Rak a Ryby jsou vodní znamení - přečtěte si o vodních znameních

Partnerský horoskop na rok 2021: Střelec

Partnerský horoskop na rok 2021 říká, že tento rok bude rokem plných emocí. Možná si budete muset vybrat mezi rodinou a láskou. Budete nuceni dělat náročná rozhodnutí. Buďte opatrní. Mars bude na začátku roku v pátém domě, což vám přinese nesmírnou energii a vášeň. To vzbudí abyste ve svém vztahu vyvinuli větší úsilí a budete se snažit více posilovat své pouto lásky. Měli byste se snažit svému partnerovi porozumět. Ideálními měsíci pro vás budou leden a únor, dále pak duben, červenec a září. Tyto měsíce naplníte něhou a lásku. V březnu však buďte opatrní, protože hrozí konflikty s partnerem. 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Partnerská numerologie - vypočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte.

Partnerský horoskop na rok 2021: Kozoroh

Partnerský horoskop na rok 2021 je přesvědčen, že tento rok vašemu milostnému životu přeje. Měli byste však uvažovat o tom že je třeba dát vašemu milostnému životu nějaký řád. Chcete se vzít? Tak do toho. Partnerský horoskop na rok 2021 velí že teď je vhodný čas. Těšte se s partnerem na veselé okamžiky i nečekané štěstí. Oba budete pořádně zamilovaní. Ideálním obdobím pro vaši lásku bude leden a únor, dále pak duben až květen. Ovšem pozor v březnu a mezi červencem a srpnem. Tam budete muset být trochu opatrní, protože mezi vámi dvěma může dojít ke sporům. Kozoroh, Panna, Býk jsou zemská znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich víc. 

Partnerský horoskop na rok 2021: Vodnář

Partnerský horoskop na rok 2021 má pro vás jen samé dobré zprávy. Na začátku roku budete cítit silnou vzájemnou přitažlivost. Čekají vás nádherné chvíle plné milování a společných chvil. Tuto idylku by však mohlo narušit vaše zdraví, což vám hrozí mezi dubnem a červencem. Věnujte svému zdraví v tomto období nadměrnou péči. Partnerský horoskop na rok 2021 je také přesvědčen, že je tento rok vhodný pro manželství. Pokud ještě nejste svoji, začněte o tom uvažovat. Konec roku bude velmi příznivý pro nezadané. Mají šanci potkat lásku svého života.

Partnerský horoskop na rok 2021: Ryby

Příliš neveselý začátek roku v oblasti lásky čeká Ryby. Partnerský horoskop na rok 2021 předpovídá problémy a pády. I když možná těžší chvíle ve vašem partnerském životě budou, nebojte se toho. Nemělo by jít o dlouhodobou záležitost. V dubnu byste mohli být požádání (nebo sami požádat) o ruku. Od té chvíle pak už budete jen šťastní. Ovšem od poloviny září do 20. listopadu může dojít ke konfliktům mezi vámi a vašim partnerem. Pokud se hádkám vyhnete, pak vše dobře dopadne. Do starých kolejí se vše vrátí zase v prosinci. A opět vás čeká štěstí.

ČTĚTE DÁLE - CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2021?

Horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 24. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 25. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 26. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Důvěra ve vztahu je důležitá. Jak ji efektivně vybudovat?

Důvěra ve vztahu je jakýmsi základním pilířem. Bez ní není možné, aby partnerství správně fungovalo. Zjednodušeně řečeno, jedná se o loajalitu vašeho protějšku vůči vám a naopak. Důvěra znamená zachování osobní...

Dlouhodobý stres a jeho vliv na tělo i duši

Dlouhodobý stres anebo také jinak řečeno chronický, je pro tělo i duši oproti tomu krátkodobému škodlivý. Může tedy negativně ovlivnit celý váš život. I přesto, že je lidský organismus stavěný na odolnost vůči ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Ještě krmíte psa klasickými granulemi? Přečtěte si, proč si pes zaslouží změnu

S některými zvyky vašeho psa nic nenaděláte. Třeba, že se vždycky vyválí v té nejméně voňavé kaluži, nebo že si ke hře vybere vaše nejoblíbenější boty. Co ale můžete ovlivnit, je způsob jeho stravování. Ne nada...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!