img

Netradiční alchymistický horoskop na rok 2021 ví, jak přilákat pozitivní energii do svého života

Alchymistický horoskop vychází z numerologie. Budoucnost předpovídá právě na základě numerologické tabulky a vlastností jednotlivých kovů. Kdysi dávno se předpokládalo, že kovy mají svoji vlastní energii. Údajně umí přikládat vše pozitivní. Naopak negativní energii odpuzují. A co nám daly tedy do vínku? Alchymistický horoskop na rok 2021 to ví přesně.

Chcete-li zjistit, jaký kov vládne vašemu životu, je třeba nejprve spočítat si své číslo života. To se vypočítává z data narození. Podle toho vám pak alchymistický horoskop na rok 2021 předpoví, co vás čeká. Z data narození musíte sečíst všechna čísla. Pokud jste se narodily například 18. 5. 1976, spočítáte 1 + 8 + 5 + 1 + 9 + 7 + 6, což dá dohromady 37. Opět musíte sečíst čísla 3 + 7. Vyjde číslo 10. A znovu je třeba sčítat. Tedy tak dlouho, dokud nevyjde číslo jednociferné. V našem případě se dostáváme k číslu 1. A to posledním sečtením 1 + 0. Podle tabulky pak zjistíme, že číslo 1 je narozené pod vládou stříbra. Zjistíte tak své povahové rysy i to, co vám alchymistický horoskop na rok 2021 připravil do příštích dnů.

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 1 – Stříbro

Lidé, které ovlivňuje číslo 1 a tím pádem kov stříbro, jsou nezávislí. Mají silný sexappeal, všichni je milují. Stříbro jim poskytuje silnou ochranou bariéru. Pokud by jim bylo ubližováno, jsou schopni okamžitě reagovat. Zrozenci ve stříbře nenávidí zákazy. V životě potřebují neustále cítit chuť svobody. Nemají rádi žárlivé a majetnické lidi. Ke štěstí nutně potřebují pravidelný pohyb. Ideální je pro ně nějaký sport, který budou dělat pravidelně. Alchymistický horoskop na rok 2021 vidí mnoho úspěchů v tomto roce. Neměli by však klesat na mysli, pokud cesta k jejich vysněnému cíli nepůjde přímo, ale klikatými cestičkami.

Čtěte také:

Květinový horoskop pro všechna znamení

Partnerská numerologie - vypočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 2 – Železo

Zrozenci pod vládou železa jsou atraktivní a nezávislí lidé. Nepřijímají žádná omezení, milují svobodu. Nesnesou nikoho, kdo by jim byť jen naznačoval, co mají dělat. Železo dává svým lidem nezlomnou sílu, bojovnost až agresivitu. Tito lidé vždy říkají, co si myslí. Přemýšlí analyticky, na ničem je jen tak nenachytáte. Vzhledem k tomu, že jsou velmi manuálně nadaní, předpovídá jim alchymistický horoskop na rok 2021 návrat k řemeslu. Začnou jej dělat nejprve jako koníčka a není vyloučeno, že by to časem mohlo být jejich profesí. Mohou to být vynikající řemeslníci či umělci.

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 3 – Rtuť

Lidé, kteří se narodili v tomto znamení jsou skvělí řečníci. Jsou přesvědčiví a není pro ně problém získat ostatní na svou stranu. Ve vztazích však mohou mít problémy. Zejména kvůli tomu, že potřebují velet a mají majetnické sklony. Lidé narozeni pod tímto kovem jsou většinou vnímaví, vtipní, inteligentní a umí se přizpůsobit situaci. Nemají problém s kýmkoliv komunikovat a cokoliv si domluvit. Pohodlný a řádný život ke štěstí nepotřebují. Baví je poznávají nových lidí, věcí, situací. Milují dobrodružství a rádi cestují. Alchymistický horoskop na rok 2021 jim dokonce předpovídá delší cestu. Začněte si dělat plány, v druhé půli roku máte šanci na čas odjet.

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 4 – Zinek

Jestliže vám vyšlo číslo 4, pak vás v životě ovlivňuje zinek. Jeho zrozenci jsou impulzivní, přísní, ale také spravedliví, optimističtí, citliví, kreativní, pracovití, čestní a zodpovědní. Bývají skvělí šéfové. Ví, jak druhé motivovat a podporovat. Umí pochválit a ocenit dobrou práci. Nevýhodou zinku je však až přílišná naivita. Ta může vést v životě k nejednomu zklamání. Jedinci, kteří se narodili pod vládou zinku, budou řešit mnoho osobních rodinných záležitostí. Může jít o dědictví či nějaké přerozdělování majetku v rodině, uvádí alchymistický horoskop na rok 2021.

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 5 – Cín

Dynamičtí, svéhlaví a tvrdohlaví jsou lidé, kteří se narodili pod vládou cínu. Životem se posouvají jako buldozer, který nikdo a nic nezastaví. V práci jsou až příliš ctižádostiví. Jsou ochotní obětovat cokoliv, jen aby se dostali co nejdál a nejvýš. Klidně budou pracovat zadarmo každý den přesčas, jen aby si toho všimli jejich nadřízení. Mají velmi ostré lokty. Jinak jsou to lidé společenští, nezkazí žádnou legraci. Jen ve vztazích mohou mít problémy. Neumí dostatečně projevovat své city. Chybí jim jemnost a neumí se správně vyjadřovat. Alchymistický horoskop na rok 2021 varuje před unáhleným rozhodnutím, které by jim mohlo velmi zkomplikovat život. Nechte si raději všechno důkladně projít hlavou. Nejednejte zbrkle.

TIP: Nahlédněte pod pokličku lunárního kalendáře na rok 2021.

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 6 – Olovo

Citliví až plaší jsou lidé, kteří se narodili pod vládou olova. Jsou také doslova magnetem na průšvihy, těžké životní situace i špatné lidi. Ať dělají, co dělají, všechno se na ně samo lepí. Měli by se proto nad sebou zamyslet – proč se jim to děje? Zkuste třeba jen změnit své chování a jednání v nepříjemných situacích, možná se začnou věci měnit. Zrozenci olova pomáhají potřebným a slabým. Jsou až příliš důslední. Alchymistický horoskop na rok 2021 upozorňuje, že je třeba změnit své zkostnatělé postoje a názory. Nezačnete-li s tím něco dělat sami, osud vám pomůže.

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 7 – Platina

Lidé, kteří se narodili ve znamení platiny, mají velké štěstí na to, že v životě mohou dělat to, co chtějí. Jsou obdarování obrovským talentem. Práce je baví a udělali by cokoliv pro to, aby si ji udrželi. Avšak v soukromí je to s nimi horší. V lásce i přátelství jsou značně selektivní a vybírají. V mezilidských vztazích působí chladně a vzdáleně. Je velmi obtížné navázat s nimi kontakt. Jejich prioritou v životě je pracovní nebo obchodní a společenský úspěch. Zrozence platiny najdete nejčastěji v módní branži. Tito lidé se nikdy nedívají zpět do minulosti, vždy hledí jen vpřed. Alchymistický horoskop na rok 2021 jim otevírá nové životní cesty. Budou si však muset vybrat, po které se vydají. Budou se nejspíš i rozhodovat mezi pracovními a soukromými záležitostmi.

Alchymistický horoskop na rok 2021

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 8 – Nikl

Někdy rozmarní, ale vždy originální a plní nápadů – to jsou zrozenci niklu. Mají do vínku dáno, že dokážou lidi vést. Nebojí se ničeho a pouští se i do úkolů, od kterých ostatní dávají ruce pryč. Na své okolí dělají dobrý dojem. Ví, jak se přizpůsobit životním peripetiím. Nepotřebují pomocnou ruku, o vše se umí postarat sami. Nejhorší pro ně je v životě nuda a rutina. A co jim předpovídá alchymistický horoskop na rok 2021? I když jsou zrozenci niklu až příliš sebevědomí, neměli by v žádném případě odmítat pomoc druhých. Mohou dokonce potkat někoho, kdo jim může pomoci splnit si svůj životní sen. Ale budou muset trošku ustoupit ze svých nároků.

Chcete vědět víc o numerologii? Zjistěte, s čím vším mohou čísla pomoci.

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 9 – Zlato

Zlato každý obdivuje, je překrásné. Je to drahý kov, se kterým se zachází velmi opatrně. A stejní jsou i zrozenci v tomto znamení. Mají své osobní zvláštní kouzlo. Jsou zajímaví, velkorysí a laskaví. V lásce jsou vášniví, věrní a jsou to skvělí milenci. Zakládají si na trvalých vztazích – ať už jde o lásku nebo o přátelství. Lidé zrození pod vládou zlata milují luxus. Mají tendenci utrácet peníze. Ostatně finance řeší tito jedinci celý svůj život. Mají velké ambice a vždy chtějí dosáhnout na to, po čem zatouží. Alchymistický horoskop na rok 2021 varuje před špatnými rádi. Dávejte si pozor na lidi, kolem sebe. Zejména ty, kteří by s vámi chtěli začít spolupracovat nebo podnikat. Mohli by vás svést na zcestí.

Alchymistický horoskop na rok 2021: Číslo 0 – Měď

Zrozenci ve znamení mědi jsou velkorysí a hodní. Mají rádi ostatní lidi a mohou být někdy až příliš důvěřiví. Na pohled však vypadají, že jsou křehcí a plaší, avšak není tomu tak. Energie mají na rozdávání. Za tenkou skořápkou se ukrývá silná osobnost, která ví, co chce. Lidé narození pod vládou mědi mají pocit, že nikdy nesmí selhat. Vše musí jít podle plánu. Podle toho, jak si to oni sami nalinkovali. Pokud to tak není, mohou upadat do špatných nálad a depresí. A co jim předpovídá alchymistický horoskop na rok 2021? Nenechte si utéct životní šanci. Ať už na práci nebo na lásku. Půjde kolem vás jen jednou. A dostanete také konečně odpovědi na své životní otázky. Tento rok pro vás bude v mnoha ohledech klíčový.

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Bydlení, zahrada

Vertikální zahrady jsou hit. Váš obývák dokonale zútulní

Vertikální zahrady si své zájemce v Česku stále hledají. Když si je však pořídíte, hned se zamilujete. Oč se vlastně jedná? Jde o velmi netypický způsob pěstování různých druhů rostlin. Ty jsou do sebe vzájemně...

Academy

Onemocnění koronavirem, COVID-19

COVID-19 je označení onemocnění způsobené odhaleným typem koronaviru. Jelikož jde o zcela nově objevený virus, onemocnění se nejčastěji označuje jako onemocnění koronavirem. Je nutné podotknout, že existuje mno...

Řemesla

Jak zabalit dárek? Buďte letos originální!

Jak zabalit dárek pro manželku, manžela, maminku, tatínka, nebo děti? To v posledních dnech řeší snad každý z nás. Ti, co dostali do vínku více kreativity a zručnosti, jsou na koni. Nápady z nich padají, jako b...

Fitness

Chcete posílit tělo? Vytáhněte švihadlo

Švihadlo je opět v kurzu. A vlastně se není čemu divit. V jednoduchosti tohoto provázku se totiž skrývá ohromný potenciál. Jakmile se trošku rozskáčete, zjistíte, že máte možnost získat neuvěřitelné množství va...

Rozvoj osobnosti

Arogance jako maska vnitřní nejistoty. Jaké jsou její další příčiny?

Arogance není ve společnosti oblíbená. Neexistuje mnoho lidí, kteří by arogantní chování druhých kvitovali. Samotné slovo pochází z latiny a vyjadřuje něco jako egocentrismus. Jedinci tohoto ražení si navenek a...

Mazlíčci

Druhy opic, které lze chovat doma

Každý, kdo se ve svém dětství setkal s Pipi Dlouhou punčochou nebo s nějakou pohádkou o pirátech, toužil po papouškovi anebo po malé opičce. Chov opice však přináší řadu úskalí, a ne každá opice je vhodná do by...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Staročeské okénko

Staročeské recepty z ryb: Zpestřete si jídelníček chutnými pokrmy!

Staročeské recepty z ryb vnesou do vašeho jídelníčku „nový vítr“. Kombinují výrazné chutě a s oblibou i slané a sladké ingredience. Výsledných pokrmů se však nemusíte vůbec obávat. Jsou skutečně velmi lahodné. ...

Blogeři

Dala bych si točený!

Tejden je teprv ve svý polovině a já už zase myslim na pivo. Možná proto se nemůžu zbavit toho pupku...ale plzeňský je prostě moje srdcovka a nedokážu si ho odepřít! Taky milujete pivo? Že se ptám! Dyť jsme prej národ pivařů. Nějaký ty statistický čísla řikaj, že průměrnej Čech vyhltne necelejch 290 škopků za rok. No to už je řádně zaděláno na to, bejt závislej. Ale jako každej správnej pseudoalkáč řikám: "Kdo nestih vystřízlivět, nemůže bejt vopilej." A propo, taky máte chuť na točený?