Alchymistický horoskop na rok 2022

Alchymistický horoskop na rok 2022 namíchal váš osud na všech 365 dní

Alchymistický horoskop patří mezi netradiční horoskopy. Původ má totiž v numerologii. Přesto je schopen s poměrně velkou přesností předpovědět, co se na nás v budoucnosti chystá, na co bychom se měli připravit, případně čemu bychom se měli vyhnout. Alchymistický horoskop na rok 2022 se zaměřil na všechna svá znamení a odhalil, co je čeká v dalších dvanácti měsících nového roku.

Alchymistický horoskop na rok 2022

Alchymistický horoskop na rok 2022 je rozdělen do dvanácti znamení, přičemž každé z nich má přiřazen nějaký kov. Abyste poznali, který patří právě vám, je nutné si spočítat své životní číslo. To snadno spočítáte z data svého narození. Na základě toho je pak alchymistický horoskop na rok 2022 předpovědět, co vás čeká. A jak na to? Ze svého data narození musíte sečíst všechna čísla. Jestliže jste se narodili například 14. 7. 1980, pak spočtete dohromady 1+4+7+1+9+8+0, což dá dohromady číslo 30. Dále je pak nutné sečíst ještě dvojčíslí, tedy v tomto případě 3+0. Výsledkem je číslo 3. Sčítáme zkrátka tak dlouho, dokud nemáme jen jednociferné číslo. Alchymistický horoskop nám pak prozradí, že číslo 3 je zrozené pod vládou Rtuti. Následně se pak už můžete podívat na to, co vám alchymistický horoskop na rok 2022 přichystal do dalších dnů vašeho života.

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 1 – Stříbro

Tento rok bude pro lidi zrozené pod číslem 1 úspěšný a v mnohém převratný. Alchymistický horoskop však varuje, abyste se nesoustředili na své neúspěchy, k čemuž budete mít sklony, ale místo toho oslavte všechno, co se vám povede. Ostatně byste se měli celkově zaměřit spíše na pozitivní energii a vše se vám pak bude dařit. V tomto roce byste se měli zaměřit především na růst a pokrok. Zapracujte na sobě. Využijte dary a talent, který máte, pro zlepšení svého života. Jen tak budete moci převzít nad svým životem opratě. Věřte ve své schopnosti. Měli byste také dělat věci, které jsou dobré nejen pro vás, ale i pro vaše blízké. Obklopte se lidmi, kteří vás budou podporovat a stát na vaší straně. Budete mít šanci získat nové přátele kolem sebe. 

Čtěte také:

Vůně podle horoskopu: Které esenciální oleje jsou pro vás vhodné?

Dovolená podle horoskopu: Jakou destinaci byste měli rozhodně navštívit?

Ideální dárek podle horoskopu. Čím potěšíte jednotlivá znamení zvěrokruhu nejvíce?

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 2 – Železo

Lidé, kteří si spočetli číslo 2, budou mít poměrně náročný rok. Čeká vás mnoho výzev a některé skutečně nebudou jednoduché. Dobrou zprávou však je, že vám alchymistický horoskop na rok 2022 dovolí plnit si své touhy i sny. Cestou vám však budou padat “klacky” pod nohy. Neklesejte na mysli. Zvedněte je, zahoďte nebo překročte a pokračujte na své cestě dál. V žádném případě se ale nevzdávejte. Pokaždé, když spadnete, se zase postavte zpátky na nohy. Nelitujte se. Rok 2022 pro vás začne ztěžka, ale dobrou zprávou je, že v průběhu dalších měsíců se vše bude zlepšovat. Máte šanci dosáhnout štěstí i úspěchů v tom, co chcete. Za každých okolností ale zůstaňte věrni sami sobě i svému přesvědčení. V tomto ohledu nedělejte žádné kompromisy.

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 3 – Rtuť

V tomto roce se váš život obrátí k lepšímu, uvádí alchymistický horoskop na rok 2022. Do vašeho života začnou přicházet věci, které jste si dlouho přáli a po kterých jste toužili. A to díky vaší tvrdé práci a pevnému odhodlání. Také byste měli více naslouchat své intuici a tomu, co vám říká. Nikdy vás totiž nezavede na scestí. V roce 2022 vás čekají pozitivní změny. A začnou se otevírat i témata, o kterých už dlouho přemýšlíte. Zkuste některé věci dělat i jinak. Běžte třeba na místo, kam jste se chtěli už dlouho podívat. Odjeďte na exotickou dovolenou nebo třeba vyzkoušejte nějaký adrenalinový sport. Přijměte vše, co vám vstoupí do cesty.

Alchymistický horoskop na rok 2022

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 4 – Zinek

Měli byste být poctiví, vždy a za každých okolností. A to nejen k sobě, ale i k lidem, se kterými komunikujete. Nežijte ve lži, všechno totiž vypluje brzy na povrch. Alchymistický horoskop na rok 2022 říká, že budete nyní dělat velké pokroky. Jeden z největších vás čeká ve vaší kariéře. V této oblasti se začnou plnit vaše sny. Ovšem na úspěchy nepospíchejte, všechno půjde relativně pomalu. Respektive tak, jak má. Důvěřujte tomuto procesu. Vyhněte se nepoctivým formám vydělávání peněz, na všechno se přijde. Vše negativní by vás mohlo zastavit ve vašem pokroku a růstu. Čelit výzvám letos budete v oblasti partnerských vztahů. Všechny problémy v této oblasti řešte hned, nic neodkládejte.

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 5 – Cín

Alchymistický horoskop na rok 2022 prozrazuje, že se váš život změní k lepšímu. Měli byste se však vždy soustředit na to, abyste šli po správné cestě. Každou příležitost, která se objeví, využijte. Pokud se dostanete do úzkých, zůstaňte vždy silní a sami sebou. Jen tak se z takových situací dostanete bez ztrát. Nedovolte nikomu, aby jakkoliv ovlivňoval vaše rozhodnutí nebo váš život. Neboť se objeví tací, kteří to budou zkoušet. Pokud využijete moudrost, která je vám vlastní, bude všechno fungovat ve váš prospěch.

TIP: Nahlédněte pod pokličku lunárního kalendáře na rok 2022.

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 6 – Olovo

Předpověď pro číslo 6 na rok 2022 uvádí, že si můžete konečně zařídit život, jaký chcete a po jakém už dlouho toužíte. Měli byste zapracovat na dosažení radosti a štěstí. Nic neberte jako samozřejmost! Nenechávejte si kolem sebe lidi, kteří se vzdávají hned, jakmile začne jít do tuhého. Alchymistický horoskop na rok 2022 také říká, že byste měli začít pořádně usilovat o vytvoření lepší budoucnosti pro sebe i své blízké. A rovněž byste se o sebe měli zodpovědně starat a alespoň občas zajít na preventivní prohlídku. V opačném případě by vám hrozil nějaký zdravotní problém.

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 7 – Platina

Číslo 7 má do vínku dáno, že v roce 2022 bude mít větší odvahu. Bude ji muset mít, neboť zrozenci ve znamení Platiny budou muset napravit křivdy, kterých se v minulosti dopustili. A to tím, že budete věrni sami sobě a budete schopni si odpustit. Tento rok se kolem vás bude točit mnoho lidí. Někteří se objeví ve vašem životě jen na krátký čas a budou úzce spojeni s vaším pokrokem a růstem. V žádném případě si nedělejte nepřátele. Měli byste se snažit s každým v dobrém vycházet. Nebuďte také sobečtí a nenechávejte si některé věci jen pro sebe. Alchymistický horoskop na rok 2022 také uvádí, že byste se měli hodně od lidí učit. Zároveň byste také měli být ochotní začít dělat změny ve svém životě. Nové cesty byste pak měli začít prozkoumávat v oblasti své kariéry a kariérního růstu.

Alchymistický horoskop na rok 2022

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 8 – Nikl

V tomto roce byste měli být připraveni pomáhat každému, kdo vás o to požádá. Buďte k dispozici lidem, kteří vás potřebují. Také byste měli konečně začít více věřit svým schopnostem. Ano, můžete změnit svět. Třeba právě teď. Je to jen o vás a na vás. Alchymistický horoskop na rok 2022 předpovídá, že prožijete klidný rok beze stresu. Je ale nutné, abyste vždy měli na prvním místě svůj klid. Rovněž budete v mnohých oblastech života nuceni se posunout dál. Půjde však o změny pozitivní, díky kterým bude váš život lepší. Nebuďte pohodlní a zbytečně nezůstávejte dlouho na jednom místě. Přeci musíte chtít sami pro sebe to nejlepší! V tomto roce by se vám měly narovnat veškeré osobní i pracovní vztahy

Chcete vědět víc o numerologii? Zjistěte, s čím vším mohou čísla pomoci.

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 9 – Zlato

Alchymistický horoskop na rok 2022 předpovídá, že byste letos měli být podnikavější. Budete mít spoustu příležitostí, jen je chytit za “pačesy”. Nevěnujte pozornost ničemu, co vás rozptyluje. Jen tak budete moci naplno dosáhnout nejvyššího potenciálu. Máte v rukou veškeré potřebné nástroje, tak se pusťte do práce. Díky zdravému sebevědomí to zvládnete. Vaše životní cíle a touhy by měly být v tomto roce vaší hlavní prioritou. Věřte, že máte ve svých rukou veškerou moc přitahovat pozitivní energii. Díky tomu se ve vašem životě nic nepokazí. Předpověď pro číslo 9 uvádí, že byste si měli sami vytvářet realitu, kterou ve svém životě chcete. A to nejen činy, ale i pomocí svých myšlenek. Co se týče zdraví, nesoustřeďte na věci, které vám neprospívají.

Alchymistický horoskop na rok 2022: Číslo 0 – Měď

Ponořte se hlouběji do svých záměrů, abyste lépe poznali, co vlastně v životě chcete a jak můžete svých úspěchů dosáhnout. Vždy dělejte jen věci, které jsou ve vašem nejlepším zájmu. Nikdy nevěnujte svoji pozornost ničemu, co vám nejde nebo vám neprospívá. Máte vše potřebné k tomu, abyste ze svého života udělali něco velkého a krásného. Následujte svým instinktům a nechte se jimi vést. Jen tak nebudete dělat žádné chyby, pokud jde o důležitá rozhodnutí. V každém případě je třeba přehodnotit své priority. Alchymistický horoskop na rok 2022 rovněž nabádá k trpělivosti. Nemáte kam spěchat. Spěch způsobí jen to, že se vám nebude dařit tak, jak byste chtěli. Větší pozornost byste v tomto roce měli také věnovat svému duševnímu a emocionálnímu zdraví.

PROJDĚTE SI DALŠÍ HOROSKOPY:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 21. 02. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 22. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PÁTEK 23. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
SOBOTA 24. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva, dnes je úplněk. Jezte střídmě, běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny.…
více o tomto dni
NEDĚLE 25. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 26. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 27. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Škoda že je ta Ophiuchus charakteristika psaná pro matrixového čtenáře, taky jím jsem a nejsilnější sklony mám...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Disociace čili odpojení. Stav, kdy utíkáme ze své mysli a nechceme se vracet

Smutek, prázdno a pocit totálního odpojení. Může jít o krátkodobou záležitost, ale i dlouhodobý problém. Disociace neboli odpojení od okolního světa, od života i od sebe samého je úzce spojeno s prožitým trauma...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Novej rok a nový příležitosti pro to, udělat vlastní život hezčí...

Před necelym tejdnem jsme opět bujaře přivítali rok 2024. Občas si řikám, proč si lidi vymysleli takový veselí na přelomu roku starýho a novýho. Potřebují se snad utvrzovat v tom, že to, co bylo v roce 2023 se jakoby vymazává a najednou můžeme vykročit s čistym štítem? Já si myslim, že takovej přístup nikoho nikam nikdy neposune. Dělat prostě, že když je 1. 1., je všechno jinak. NENÍ, to si řekněme upřímně, žejo. Čas plyne prostě pořád stejně, vrásky přibývaj a stále děláme věci, který musíme (někdy i ty, co chceme - těch je ale míň).