Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra

Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra

Čínský horoskop na rok 2022 je synonymem nepředvídatelných změn i překvapivého vývoje. Každé z dvanácti znamení čínského zvěrokruhu ze sebe bude nuceno vydat absolutní maximum, aby výrazně zlepšily své životní podmínky. Je rovněž vhodná doba pro všechny, kteří chtějí změnit svůj život a uzdravit si rány z minulosti. Pusťte se do změn klidně hned.

Čínský Nový rok začíná 1. února 2022 a skončí 21. ledna 2023. Tygr, který v tu dobu vládne, je řazen mezi vodní živly. Rok Tygra bude podle předpovědi pro všechna zvířata čínského horoskopu velmi hektickým a energetickým obdobím. Všichni budou potřebovat hodně sil, aby zvládli zkoušky a výzvy, které v roce 2022 přijdou. Na pozitivní úrovni však čínský horoskop a rok Tygra symbolizují determinizmus, spontánnost a novost. Rok Tygra je časem, kdy i navzdory nepříznivým okolnostem budeme schopni čerpat z dynamiky (všechno půjde velmi rychle) a našeho nadšení. 

Čínský horoskop na rok 2022

Roky Tygra v čínském horoskopu jsou 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022, dále pak 2034, 2046, 2058, 2070, 2082, 2094. Vodní tygr bude vládnout až do 21. ledna 2023. Po něm pak bude následovat rok (vodního) Králíka. Co nám však na rok 2022 připraví Tygr?

Čtěte také:

Seriál čínský nový rok 1. díl - tradice a zvyky

Čínský nový rok můžete oslavit i ve vaší kuchyni! Připravte si pekingskou kachnu nebo knedlíčky dim sum

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Zatímco čínský horoskop 2021 byl ve znamení kovu  Rok kovového Buvola, rok 2022 bude ovládat voda. V čínské astrologii a feng-shui symbolizuje vodní prvek vitalitu, duchovní komunikaci, zralost a emoce. Voda ve své jangové podobě se pak vyznačuje laskavostí, bdělostí, pamětí, zvědavostí, smyslem pro pozorování a intuitivní inteligencí. Čínský horoskop na rok 2022 předpovídá, že nejlépe se bude dařit jedincům, kteří se narodili v roce draka, koně, psa a prasete. Horší to naopak bude mít opice a had. Ti se s tygrem příliš nepřátelí. Tudíž je bude v tomto roce pronásledovat smůla. Pozor si dejte zejména na románky v lásce a buďte opatrní i při investování. 

V tradiční čínské astrologii je vodní Tygr nejméně bezohledný ze všech pěti možných typů Tygrů. Neztrácí však nic ze své síly ani ze svého humoru. Vodní Tygr je však známý svými očistnými vlastnostmi. Má schopnosti čistit i lidské tělo. Velký vliv bude mít vodní Tygr především na čínská znamení zvěrokruhu, která mají polaritu jang. Patří sem krysa, tygr, drak, kůň, opice a pes. Lidé, kteří budou posilněni energií Tygra, by měli být impulzivnější a důslednější ve svém jednání. Díky tomu by také mohli s velkým úspěchem dosáhnout svých cílů. U čínských znamení zvěrokruhu s polaritou jing (vůl, králík, had, koza, kohout, prase), bude otázkou, jak moc velkou horlivost vnesou do svých činů a také, jestli se nenechají odradit při prvním neúspěchu. Všem bez rozdílu pak přináší vodní Tygr do života velmi dynamický životní styl. A také spoustu profesionálních, romantických i rodinných úspěchů.

Znáte své čínské znamení horoskopu? Zjistěte si, kam patříte.

Čínský horoskop 2022: Rok Tygra – co nás čeká?

Čínský horoskop na rok 2022, tedy na rok Tygra, je charakterizován oživením dynamiky zaměřené na pokrok a ambice. Dařit se bude všem vašim plánům a budou se plnit i vaše tajná přání. Tedy pokud na jejich splnění budete aktivně pracovat. Pokud se nebojíme proměnit naše sny v realitu, může se náš život značně posunout k lepším zítřkům. Rok Tygra je také vhodný ke startu nových projektů. Ovšem po spuštění je budeme muset chránit a věnovat jim stejnou pozornost, jakou tygří samice věnuje svým mláďatům. Ale síla Tygra nám bude nápomocna. Čínský horoskop na rok 2022 bude také plný příležitostí a prosperity. Spousta obyčejných lidí se dostane mezi milionáře. Světlo světa spatří dosud nevídané technické vymoženosti a nové objevy. Nadále růst by měl i akciový trh.
Tygří nedůtklivost vede také k mnoha dobrodružstvím, v dobrém i špatném slova smyslu. V práci bude třeba, abyste byli disciplinovaní. Jen tak můžete dosáhnout úspěchů. Intenzivnější budou v tomto roce i sociální kontakty a vztahy. V rodině bude třeba více empatie. A dařit se bude v roce 2022 všem znamením i v lásce, jak velí čínský horoskop na rok 2022. Pozor ale na žárlivost, emocionální výbuchy a hádky. Nebudou tak časté, ale o to mohou být intenzivnější. 
Čínský horoskop na rok 2022 také uvádí, že budeme vystaveni situacím, s nimiž jsme se nikdy předtím nesetkali. Můžete poznávat nová místa nebo utratit peníze na věci, které jste si ještě nikdy nepořídili. Důležité je také připomenout, že roky Tygra bývají dramatické, co se týče lidských dramat po přírodních katastrofách. 

ČÍNSKÝ HOROSKOP – KARIÉRA V ROCE 2022

Podle čínského horoskopu není lepší rok pro práci a kariéru než rok Tygra. Jen ten dokáže oživit všechny neúspěšné projekty nebo vdechnout život již umírajícímu a nefunkčnímu podnikání. Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že rok Tygra bude hýřit novými a originálními nápady. V roce 2022 se bude dařit i těm nejnepravděpodobnějším a nejméně optimistickým projektům. Pokud vám chybí peníze na podnikání, v tomto roce se velice pravděpodobně někde objeví a budete je mít plně k dispozici. Do cesty vám v tomto roce přijdou i nové pracovní příležitosti. Měli byste si být ale jistí v tom, co děláte. Stejně jako ve svých dovednostech a schopnostech. Nejvíce práce uděláte v první polovině roku. Od července pak budou měsíce o něco náročnější, co se týče pracovních záležitostí. Všechna čínská znamení zvěrokruhu, která jsou s tygrem nějak spjata (kůň, pes, prase) mohou očekávat značný posun vpřed. Rovněž se mohou bez obav pustit i do nového podnikání. Velmi se bude dařit především činnostem, kde se využívá vodních zdrojů.

Všechny činnosti, do kterých se pustíte však budou mít jednu podmínku pro úspěch. Budou muset být založeny na ekologicky čistém podkladu. Nebude fungovat nic, co by ohrožovalo životní prostředí a ekologii celkově. Navíc v roce 2022 nastane právě i v oblasti ekologie velký posun a veškeré činnosti začnou být po této stránce regulovány a kontrolovány podle nových předpisů a zákonů, které vzniknou.

ČÍNSKÝ HOROSKOP – PENÍZE V ROCE 2022

Pokud jde o finance, tam čínský horoskop na rok 2022 nabádá k velké opatrnosti. Nebude vhodné příliš utrácet za nesmysly. V takovém případě by se k vám mohlo štěstí obrátit zády a mohli byste přijít o víc, než si vůbec dokážete pomyslet. Je velmi pravděpodobné, že mnoho chudších lidí získá spoustu peněz a naopak velké množství bohatých padne na zem a sesunou se ve společenském žebříčku hned o několik příček dolů. V roce Tygra je dobré vše předem dobře promyslet a nedělat nic unáhleně. Přičemž právě v oblasti financí toto platí dvojnásob. V případě, že nebudete příliš utrácet a budete rozumně investovat, můžete se v tomto roce finančně stabilizovat

ČÍNSKÝ HOROSKOP –  SPOLEČNOST A POLITIKA V ROCE 2022

Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že na mezinárodní scéně proběhne mnoho důležitých, až klíčových událostí, které nenechají nikoho lhostejným. Z nějakého důvodu bude odhaleno mnoho politiků, kteří budou nuceni odstoupit. Během roku 2022 (rok Tygra) by měli být političtí a ekonomičtí lídři při svých rozhodnutích opatrnější a především spravedlivější. Jelikož v roce Tygra nebudou tolerovány žádné chyby z minulosti ani podezření z korupce. Jakmile bude podezření, že něco není úplně “čisté”, nastane obrovský problém. 

Zároveň je nutné také podotknout, že Tygr je i synonymem napětí, bojů a vzpour. Pokud bychom tento aspekt měli přenést do běžného života, pak by nás v roce Tygra mohlo čekat mnoho demonstrací, převratů nebo i obnovení válek o kontrolu zdrojů (ropa, plyn, voda, vzácné materiály…). Hrozit bude v některých státech i ekonomická nestabilita. Naštěstí jsou tato “tygrovská negativa” vyvážena jeho vlastními pozitivy, mezi které patří schopnost naslouchat a přizpůsobovat se. Ve výsledku toto umožňuje předvídat a urovnávat veškeré krize dříve, než se něco stane. Je však rozhodně vhodné být ve střehu.

ČTĚTE TAKÉ: Podrobný lunární kalendář na celý rok 2022

ČÍNSKÝ HOROSKOP – LÁSKA A VZTAHY V ROCE 2022

Vodní prvek s polaritou jang a navíc spojený se zvířecím znamením čínské astrologie, věští v roce 2022 značnou podporu mezilidských vztahů. Rodiny budou držet více při sobě a lidé si mezi sebou budou pomáhat. Budou také nuceni řešit více věcí společně. Začne mizet sobeckost a chamtivost. Čínský horoskop 2022 uvádí, že tento rok je rokem ústupu od hmotných statků. Je to také období, během kterého bude možné přijímat názorové rozdíly v rodině i mezi přáteli s chladem a nezájmem. Žádné hádky vás tedy v této oblasti rozhodně nečekají.

Čínský horoskop na rok 2022 také uvádí, že romantické vztahy, které byly navázány v roce Tygra, jsou často křehké a jen zřídka vedou k dlouhodobým vztahům. Je proto vhodné, aby nezadaní byli během nových schůzek ostražitější než obvykle a snažili si nedělat zbytečné iluze. Růžové brýle se snažte sundat raději co nejdříve, jinak by to mohlo pořádně bolet. Čínský rok Tygra přeje všem, kteří se rozhodli počít potomka. Tedy téměř všem. Jestliže je jeden z rodičů (nebo dokonce oba) narozen v roce Tygra, pak zplození dítěte není dobrou volbou. V budoucnu by mohlo docházet s dítětem s neslučitelným sporům. Matka nebo otec Tygr bude mít sklon považovat své dítě za arogantní, drzé a agresivní. A naopak dítě Tygr bude svému rodiči vyčítat neopodstatněnou neústupnost. Zkrátka, nedělalo by to dobrotu. Porodům by se v tomto roce měli vyhnout i ženy, které jsou narozené v roce Opice. Kompatibilita matky Opice a dítěte Tygra by nemusela dopadnout v budoucnu dobře. Mezi těmito dvěma znameními se často objevuje nedorozumění a manipulace. 

ČÍNSKÝ HOROSKOP – ZDRAVÍ V ROCE 2022

Zdravotní horoskop na rok 2022 doporučuje všem znamením čínského zvěrokruhu, sledovat v roce Tygra především zdraví ledvin. A také o ně nadmíru pečovat. Hrozí časté záněty močových cest. Velmi důležité je pití kvalitních tekutin, především čisté vody. Rovněž byste měli ozdravit svůj jídelníček. Vyhýbejte se polotovarům a jezte opravdové čerstvé potraviny, které budou mít pro vaše tělo nějaký pozitivní přínos. Čínský horoskop na rok 2022 (rok Tygra) také uvádí, že bude nutné udržovat pod kontrolou nervozitu a stres. Velmi prospěšná by pro vás v tomto roce mohla být meditace a jóga.

Která znamení čínského zvěrokruhu vládnou napříč dalšími roky?

Čínský horoskop na rok 2022: Znamení Tygr – charakteristika

Tygr je mezi dvanácti zvířaty čínského zvěrokruhu na třetím místě. Co se však týče odvahy, je naprostou jedničkou. Tygr je symbolem moci a autority. Je zvyklý bojovat a dobývat, má proto značně zbystřené smysly a především ostrý zrak. Musí být i vytrvalý a odhodlaný. Má spoustu energie, kterou dokáže aktivně využít. Tygři jsou rození vůdci a revolucionáři. Mají obrovské ego. Jenže se díky své povaze také často dostávají do nesnází. Čínský horoskop 2022 uvádí, že Tygr rád riskuje. Miluje nebezpečí i dobrodružství. Jeho silnou stránkou rozhodně není poslušnost a oddanost. Potřebuje být vidět, nejspokojenější bude v nějaké vedoucí funkci. Musí všechno a všechny kolem sebe řídit a mít je pod kontrolou. Vyžaduje absolutní poslušnost. Jakmile není po jeho, dokáže být velmi nepříjemný až zlý. Jakmile se Tygr pro něco rozhodne, už to nezmění. A co jednou řekne, to bez výjimky platí.

Tygr se nikdy nepodřizuje druhým, to by bylo pod jeho úroveň. Co se peněz týče, k životu je příliš nepotřebuje a rozhodně nejsou jeho prioritou. Ovšem v případě, že jich má dostatek, opatruje si je jako oko v hlavě a rozhodně se s nimi jen tak nerozloučí. Nikdy zbytečně nerozhazuje. S neúspěchy, nejen ve finanční oblasti, má všeobecně velké problém. A těžce je nese.
Na lidi kolem sebe působí Tygr na první pohled neodolatelně. Není vůbec těžké si ho oblíbit nebo se do něj dokonce zamilovat. Jenže v lásce to s ním zase taková romantika není. Stojí pevně nohama na zemi. Ale umí být něžný a jemný. Často má i sklony k nevěře. V kolektivu bývá oblíbený. Pokud je v pozici podřízeného, rozhodně se před svými šéfy nesklání. Naopak je ještě upozorňuje na případné chyby a nedostatky. Je plně oddaný kariéře a touží po úspěchu. Vzhledem ke své prudké povaze, častému hněvu a vznětlivosti mívá Tygr problémy s játry a žlučníkem. Je také náchylný k přepracování a depresím. Je potřeba, aby se naučil ovládat své emoce a pracoval s nimi. 

POZITIVA ZNAMENÍ TYGRA

 • energie, síla, odvaha, ochrana, dobrá nálada, altruismus, vedení, důslednost, cílevědomost, respekt, revoluční myšlenky, velká sebejistota

NEGATIVA ZNAMENÍ TYGRA

 • zranitelnost, citlivost, sobeckost, nadhodnocování, přehnaná důvěra, zbytečně podstupuje rizika,“přibarvování” si nebo postoj “všechno nebo nic”

Děti narozené v rok vodního Tygra

 • Děti narozené na jaře 2022 v roce Tygra budou mít klidný život bez problémů.
 • Děti narozené v létě 2022 v roce Tygra budou mít vždy to, co chtějí, ale budou jen těžce hledat v životě klid. Celý život budou tvrdě pracovat a budou jen málo odpočívat.
 • Děti narozené na podzim 2022 v roce Tygra budou šťastné. Ve středním věku budou hodně pracovat, ale za to budou mít klidné stáří. Celkově budou spokojené.
 • Děti narozené v zimě 2022 v roce Tygra budou skvělými diplomaty a rozenými vůdci. Muži budou skuteční gentlemani a vždy budou ochotni pomáhat lidem kolem sebe.

Čínský horoskop 2022: Milostný soulad znamení Tygra s ostatními znameními

Krysa – Tygr

Čínský horoskop uvádí, že Krysa a Tygr by se měli spíše vyhýbat, než spolu navazovat jakékoliv kontakty. A už vůbec ne ty milostné. Krysa je pro Tygra málo praktická a málo impulzivní. Nemají téměř žádné společné zájmy. To je i důvod, proč se v životě většinou jen míjejí. Nic je nespojuje.

Buvol – Tygr

Jestli touží Buvol po klidném životě, pak by se na Tygra neměl ani dívat. Neustále totiž spolu budou v životě o něco bojovat. Hádky a křik budou na denním pořádku. Navíc Buvol nebude mít příliš pochopení pro akčního Tygra. Tyto dvě znamení nejsou schopni nic vyřešit v klidu a míru.

Tygr – Tygr

Tygr se s Tygrem může zajímavě doplňovat. Rozhodně se dá řici, že se tyto dvě stejné povahy vcelku snesou. I když problém může přijít ve chvíli, kdy bude třeba něco v klidu a s rozvahou řešit. To totiž nezvládne ani jeden z nich. Umí se pohádat. Pokud se rozvedou, budou mít mezi sebou doslova válku.

Zajíc – Tygr

Spojení Zajíce a Tygra nebývá až tak často k vidění. Zvlášť ne v dlouhodobém vztahu. Jejich spolužití totiž není příliš jednoduché. Aby spolu vydrželi, museli by být k sobě velice tolerantní. Navíc se Zajíc bojí Tygrovi všechno říkat, takže se mu raději nesvěřuje. Rozhodně tedy nepůjde o čisté partnerství založené na důvěře.

Drak – Tygr

Obě znamení jsou silná, přesto spolu dokáží žít a mohou být ve vztahu i spokojení. Drak ale musí umět couvnout. Zvlášť ve chvíli, kdy budou společně řešit nějaký spor. Jinak se vcelku doplňují a umí spolupracovat.

Had – Tygr

Had je dlouho klidný, ale pokud do něj neustále někdo “šťouchá”, jednou mu nervy prasknou. Tyto dvě znamení k sobě mají spíše chladný přístup. Pokud nemusí, ani se spolu nebaví. Jejich případné partnerství nemívá dlouhého trvání.

Kůň – Tygr

Kůň je neustále v pohybu a má rád, když se něco děje. Jeho rychlý životní styl je pro Tygra naprosto ideální. Jako partneři mohou tyto dvě znamení fungovat velmi dobře. Pokud spolu tito lidé budou žít nebo se dokonce vezmou, budou šťastní.

Podívejte se také, jak Číňané nový rok slaví a jaké kulinární zvyky dodržují

Koza – Tygr

Koza s Tygrem mohou vedle sebe tak nějak přežívat, ale rozhodně ne fungovat v nějakém pevném svazku. Koza si nechá všechno líbit a drží se zpátky. Což se Tygrovi pochopitelně nelíbí. Na druhou stranu ale Koza nechá Tygra, aby si dělal, co chtěl, což se mu velmi líbí. Obrovskou lásku ale mezi těmito znameními čekat nelze.

Opice – Tygr

Hádky, hádky a zase jednom hádky. Tito dva se nedokáží ani podívat vzájemně do očí, natož aby spolu vůbec něco řešili. Tygr rozhodně není jednoduchá osobnost a ego Opice se také nenechá jen tak pošťuchovat. Rozhodně by se tito dva lidé spolu neměli vůbec setkávat, natož spolu žít.

Kohout – Tygr

Kohout dokáže Tygra respektovat a je schopen s ním prohodit i pár slov. V posteli ani ve společném životě by ale k žádné velké spokojenosti nedošlo. Kohout chce klid, Tygr má rád vzrušení. Společnou řeč v milostném životě najdou jen ztěží.

Pes – Tygr

Pes si s Tygrem naprosto skvěle rozumí. Mají společné nápady, cíle a oba umí vše dotahovat do konce. Stejně jim to bude klapat i v životě. Budou to naprosto ideální partneři. Dokonce mají i mnoho společných vlastností. Vždy najdou společné téma. Umí se spojit v jedno a stejně tak dobře fungovat.

Vepř – Tygr

Velká romantika, skvělý sex a šťastný život. Spojení Vepře s Tygrem může být opravdu na celý život. Budou ideální partneři v životě i milenci. Jsou jedna ruka, jedno tělo. Vzájemně se podporují a chrání. Tito dva lidé spolu mohou žít šťastně a spokojeně.

Čínský horoskop 2022: Zrozenci ve znamení Tygra

Podívejte se do naší tabulky, zda jste se narodili ve znamení Tygra. 

Rok Tygra

Začátek

Konec

1902

8.2. 1902

28.1. 1903

1914

26.1. 1914 

13.2. 1915

1926

13.2. 1926

1.2. 1927

1938

31.1. 1938

18.2. 1939

1950

17.2. 1950

5.2. 1951

1962

5.2. 1962

24.1. 1963

1974

23.1. 1974

10.2. 1975

1986

9.2. 1986

28.1. 1987

1998

28.1. 1998

15.2. 1999

2010

14.2. 2010

2.2. 2011

2022

1.2. 2022

21.1. 2023

2034

19.2. 2034

7.2. 2035

Čínský horoskop 2022: Elementy Tygra

Element

Roky narození

Charakteristika osobnosti

Kovový Tygr

1902, 1962

Je vznešený a noblesní. Ale jakmile se rozlítí, je lepší jít mu z cesty. Dokáže být agresivní až zlý.

Vodní Tygr

1914, 1974, 2022

Má neodolatelné kouzlo. Umí na svou stranu strhnout dav, má obrovské charisma. Dokáže také oslnit a podmaňovat si davy. I když ne vždy s čistým úmyslem.

Dřevěný Tygr

1926, 1986, 2034

Vypadá uzavřeně až chladnokrevně. Dokáže se však rvát za svoji pravdu a své zájmy. Má smysl pro povinnost. Je věrný a oddaný.

Ohnivý Tygr

1938, 1998

Má umělecké nadání. Na co sáhne, to mu jde. Nemá rád konflikty a hádky, vyhýbá se jim. Je plný lásky, harmonie a porozumění. Je velmi oblíbený.

Zemský Tygr

1950, 2010

Jde si za svým a vychází mu to. V kolektivu je oblíbený. Je chytrý a má šarm.Je to rozený diplomat.

Fakta o čínském znamení Tygr

 • Šťastná čísla: 2, 4, 12, 22, 31 a 45
 • Nešťastná čísla: 6, 7, 8
 • Šťastné dny: 6., 7., 14. a 20. den každého měsíce
 • Nešťastné dny: 1., 4., 5. a 11. den každého měsíce
 • Nejlepší měsíce v roce: březen, červen, listopad
 • Pozitivní barva: modrá, žlutá, oranžová, zelená
 • Nešťastná barva: hnědá
 • Šťastný směr: západ, severovýchod a jihovýchod
 • Nešťastný směr: jihozápad
 • Šťastné květiny: žlutá lilie, cineraria (starček)

Čínský horoskop 2022: Slavní Tygři

Leonardo DiCaprio, Ed Harris, Penélope Cruz, Jennifer Jason, William Hurt, Adam Baldwin, Lady Gaga, Tom Cruise, Wesley Snipes, William Sadler, Harry Dean Stanton, Jane Galloway, Jodie Foster, Ryan Phillippe, Christopher Lloyd, Joaquin Phoenix, Oliver Reed, Demi Moore, Matthew Broderick, Brian Dennehy, Thomas Gibson, Mel Brooks, Ronny Cox, David Graf.

Co vám předpovídá čínský horoskop na rok 2022?

Čínský horoskop na rok 2022, rok vodního Tygra pro jednotlivá znamení

KRYSA – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Čínský horoskop na rok 2022 přepovídá, že lidé narození ve znamení Krysy budou mít mnohem lepší rok, než byl ten uplynulý. Především mají velmi slibné vyhlídky co se týče peněz a kariéry. Bude však třeba, aby se Krysa trošku víc zakousla do práce a nedělala věci jen tak napůl. V opačném případě se žádné velké zázraky dít nebudou. Máte i šanci na získání nějaké lepší nebo lépe placené práce. Jestliže podnikáte, pak byste se měli zaměřit na vylepšování svého businessu a na případné inovace.  Krysy budou mít možnost v roce 2022 ukázat a uplatnit svůj talent v zaměstnání. Díky tomu si jich může všimnout i někdo, kdo se postará o jejich další posun. 

Naopak štěstí v lásce se drží tak nějak v průměru, žádné velké změny v této oblasti nečekejte. Zejména muži Krysy by neměli očekávat nic nového. Všechno se bude držet tak nějak ve starých kolejích. Jestliže jste sami, budete si muset ještě chvíli na toho pravého/ tu pravou počkat. Letos se věnujte raději jen kariéře.

Větší pozornost bude Krysa muset věnovat oblasti zdraví. Bude řešit nějaké náhlé zdravotní obtíže nebo zranění. Rozhodně by měli přestat lenivět a začít se trochu hýbat, značně jim to pomůže.

BUVOL – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Všechno dobře dopadne. Tuhle mantru by si měl Buvol přeříkávat po většinu roku. Bude totiž řešit spoustu obtíží a překážek, avšak nakonec se všechno přeci jen posune k dobrému závěru. Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že Buvol bude řešit i nějaké obtíže s přáteli. Objeví se “Jidáš”, který jej bude chtít podvést. Měli byste si tedy dávat pozor na ztráty. Buďte i obezřetní v tom, co říkáte a komu to říkáte. V opačném případě byste se mohli dostat do problémů.

Co se financí týče, nečekejte v této oblasti žádné změny. Ani k lepšímu, ani k horšímu. Vaše finanční situace bude stabilizovaná. Jediný úbytek peněz vám hrozí za poskytnutou zdravotní péči. Měli byste pravidelně chodit na lékařské prohlídky. Hrozí zejména nemoci v oblasti srdce a cév. Rozhodně byste se měli zamyslet nad svým životním stylem. Pokud máte nějaké neřesti (cigarety, alkohol apod.), zbavte se jich, dokud je čas. V rámci prevence úrazů byste se neměli pouštět ani do žádných adrenalinových sportů. V práci však letos budete mít štěstí. Máte možnost povýšení, což by vaší kariéře velmi prospělo. Abyste však vynikli před spoustou konkurentů, bude nutné tvrdě pracovat.

Co se milostných vztahů týče, nebudete mít v této oblasti žádné překážky. I přesto byste se však měli o své partnery více starat a věnovat se jim. Jestliže se řadíte mezi singles, letos z této řady vystoupíte. Sami už nebudete.

TYGR – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Lidé narození ve znamení Tygra budou mít letošní rok náročnější, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Ve všech oblastech života se budou setkávat se všemožnými překážkami, které budou nuceni zdolávat. V zaměstnání se bude odehrávat nic převratného. Tak nějak rokem proplují. Spíše budou mít pocity nespokojenosti, než cokoliv jiného. Pokud máte tendence dostat se v kariérním žebříčku o stupínek výš, nebude to letos úplně jednoduché. V každém případě byste se měli snažit, abyste dobře vycházeli se svými kolegy i nadřízenými. Uvažujete-li o podnikání, pak své myšlenky nechte ještě chvíli u ledu. Rok Tygra není tím správným časem, kdy začít. Žádná sláva to nebude ani v oblasti financí. Čínský horoskop 2022 přímo varuje, aby se Tygři vyhnuli hazardním hrám a sázkám. Raději byste měli peníze šetřit. Jestliže ale budete mít nějaké peníze nazbyt, pak je investujte. V této oblasti bude štěstí při vás stát.

Velmi dobrý rok bude pro Tygry v oblasti lásky a vztahů. Zejména pak svobodní budou mít šanci potkat lásku svého života. Manželé by měli naopak o svůj vztah velmi pečovat a hýčkat si jej. Pokud nechají vše plynout, mohou hrozit nepříjemné hádky. Hlavní roli v oblasti lásky bude letos hrát důvěra.

Co se zdraví týče, tady je možné očekávat nějaké komplikace. A to jak v oblasti fyzického, tak i duševního zdraví. Zejména Tygři narození v letech 1962, 1974 a 2010 budou nuceni řešit horší zdravotní stav. Týkat se bude problémů s játry, žlučníkem, svalových obtíží nebo následků psychického stresu. Tygři by si také měli letos dávat pozor na stravu. Hrozí jim nějaké gastrointestinální problémy. U starších Tygrů je nutné předcházet úrazům, dávejte si pozor i při obyčejné chůzi.

ZAJÍC – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že lidé, kteří se narodili ve znamení Zajíce letošním rokem proplují poměrně klidně. I když budou muset řešit i spoustu nepříjemností, vše nakonec dobře dopadne. Zajíci, měli byste si také dát pozor na to, abyste letos nic nezanedbali. V každém případě vás čeká i nějaký velký krok. Může to být vstup do manželství, nákup nemovitosti nebo zplození potomka či porod.

Co se týče kariéry, bude se vám v letošním roce dařit. K pracovním záležitostem budete přistupovat veskrze pozitivně. Pokud budete schopni dostatečně prokázat své kvality a schopnosti, budete si moci připravit půdu pro další kariérní postup. Vše dobré vás čeká i v oblasti financí. Získáte dokonce nějaké peníze navíc. Nejspíš za pracovní úkoly, které budete dělat nad plán. Můžete vyrazit na delší služební cestu. Ta vám přinese úspěch i zaslouženou odměnu.

Čínský horoskop 2022 také uvádí, že Zajíc bude mít spokojený rok i v oblasti lásky a vztahů. Jste-li nezadaní, pak budete mít v letošním roce poměr s někým na pracovišti. Pokud budete dostatečně opatrní a rozumní, mohl by tento poměr přerůst i v trvalejší vztah. Tento rok je vhodný i pro nesezdané páry, aby pouvažovaly o uzavření manželství či o početí potomka. Zajíci, kteří žiji v manželství by si zase měli dávat pozor na mimomanželské vztahy a románky. Mohlo by to prasknout!

V oblasti zdraví bude mít Zajíc spokojený rok. Bude plný energie a elánu. Jediné obtíže, které může pociťovat, je stres či úzkost kvůli pracovnímu tlaku. Nepodceňujte relaxaci a často odpočívejte.

DRAK – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Lidé, kteří se narodili ve znamení Draka, budou mít letos vcelku příjemný rok, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Za sebou máte hodně neúspěchů, ale teď se to konečně zlomí a dostanete se do lepší životní fáze. Přesto ještě začátek roku nebude příliš klidný. Vy budete kvůli všemu nervózní a budete jednat mnohdy příliš impulzivně. Tlak a stres naštěstí v druhé polovině roku zcela zmizí a budete mít už ve všech oblastech života klid. 

I když na začátku roku budete bojovat s doznívajícími neúspěchy v práci, brzy se to začne lepšit. Objeví se i nové příležitosti, budete moci změnit zaměstnání. Zda to uděláte či nikoliv je čistě jen na vašem rozhodnutí. Změna by pro vás byla dobrá, ale rozhodně se nenechete stáhnout první nabídkou, která přijde. Neudělejte špatné rozhodnutí jen proto, že se teď necítíte dobře tam, kde jste. Vaše příjmy letos pokryjí jen výdaje. Na žádné velké utrácení to rozhodně nebude. Avšak budete mít možnost vzít si hypotéku a získat konečně vlastní bydlení. Toto by vám mělo vyjít. Pak ale počítejte s tím, že se zcela vydáte z peněz a několik dalších měsíců budete finančně jen přežívat. V žádném případě si ale neberte žádné nesmyslné půjčky.

Stabilní bude pro znamení Draka oblast vztahů, vidí čínský horoskop 2022. Muž-Drak, je-li sám, má možnost potkat dívku svých snů. Ale bude to setkání za velmi nemilých okolností. Pro ostatní Draky bude rok 2022 vyžadovat úpřimnost, věrnost a oddanost. A rozmazlujte svého partnera/ svou partnerku. Přineste někdy dárek “jen tak”.

Pracovní zápřah může u Draka způsobit po zdravotní stránce stres, deprese a velkou únavu. Což se v konečném efektu může projevit zažívacími obtížemi. Myslete na to a pečujte více o své zdraví. Fyzické i duševní.

HAD – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že Hadi nebudou mít příliš jednoduchý rok. Budou nuceni čelit mnoha problémům. Štěstí však bude po celý rok stát při nich, takže ze všeho nakonec vyplují z čistým štítem. Pracovní záležitost ibudou relativně stabilní a rozhodně zde nemusí čekat žádnou zradu. Had má šanci dosáhnout úspěchů v oblasti, kterou velmi dobře zná. Je však třeba, aby se na pracovní úkoly pořádně soustředil. Což bude často problém, neboť se bude neustále cítit roztržitě a neklidně. Velké pracovní plány a plnění pracovních snů odložte ale raději až na příští rok. Co se týče oblasti financí, oproti minulému roku si navíc nebude moct tolik dopřávat. Ale nebojte se, chudoba na vás nepadne. Je však dobrý rok pro investice, ty by měly vycházet a výnosy z nich by mohly být značně zajímavé. Počítejte však s tím, že budou na povrch neustále vyplouvat nějaká rizika. Čínský horoskop 2022 však důrazně varuje: v žádném případě nepůjčujte peníze, už byste je nikdy nemuseli vidět.

Milostné vztahy budou v roce 2022 na bodu mrazu. Je nutné, abyste vzali všechno do svých rukou a začnete jednat. Je třeba s partnerem/ partnerkou více komunikovat. Vymyslete a udělejte cokoliv, abyste zabránili potenciální krizi rozchodu či rozvodu. Stejně tak budete řešit nějaké záležitosti v širším rodinném kruhu. A tady atmosféra opravdu nebude dobrá.

Velmi vysoké je riziko i nehod a různých psychosomatických nemocí. Měli byste se snažit být více v klidu a držet se dál od nebezpečného prostředí a nebezpečných činností.

KŮŇ – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Lidé, kteří se narodili ve znamení Koně budou mít letošní rok úspěšný. Čínský horoskop na rok 2022 jim předpovídá vzestup. Letos mohou jen získat. Dostanou to, co chtějí a po čem touží. Jediné, co je bude trápit, budou výkyvy nálad. S tím se budou muset nějak popasovat.

V práci i finančí oblasti je jim do vínku pro letošní rok dáno štěstí a hojnost. Podnikatelé budou mít možnost rozšířit svůj byznys a rozhodnou-li se nabrat nové zaměstnance, pak na budou mít šťastnou ruku na ty správné. Koně by letos také mohli získat nějaké nemalé finance navíc. Bude však záležet na jejich pracovní píli. Vzhledem k tomu, že i pro pracovní záležitosti je jim přáno, mělo by to vyjít. Jestliže nejste spokojeni se svým platem, měli byste si o nějaké zvýšení požádat, mělo by vám to vyjít. Také je dobrý rok na to, abyste se vzdělávali a udělali si nové kurzy nebo rekvalifikace. V příštích letech vám přijdou vhod.

Průměrný však bude rok v oblasti vztahů, vidí čínský horoskop 2022. Vzhledem k tomu, že se budete soustředit spíše na kariéru a práci, budete mít tendence vztahy zanedbávat, což se může v druhé půli roku neblaze projevit. Buďte opatrní!

Obávat se však nemusíte o své zdraví, po této stránce bude u vás všechno v pořádku. Občas ale můžete mít výkyvy nálad. Měli byste se také naučit lépe zvládat své emoce. Letos byste neměli příliš navštěvovat nemocné ani chodit na pohřby, mohlo by to ještě více decimovat vaše duševní zdraví.

KOZA – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Čínský horoskop na rok 2022 dal Koze do vínku jen to nejlepší. Bude se jí dařit a získá nemalý majetek. Téměř ve všech oblastech života může očekávat vzestup a příznivé zprávy. Hvězdy značně přejí především pracovní a finanční oblasti Kozy. Finance na účtu se vám letos znásobí. Je i šance, že budete dědit nebo něco vyhrajete. Ale pozor: o své nově nabyté peníze budete muset rozumně a správně pečovat, jinak je zase rychle můžete pozbýt. Štěstí budete mít i na poli pracovním. Zejména, pokud je vaším denním chlebem úřednická práce. Získáte nějaké ocenění. Na pracovišti se můžete těšit i z dobrých mezilidských vztahů. Najdete zde i nové přátele.

Především svobodné Kozy se mohou radovat. Letošní rok si užijí a mají i šanci potkat svoji pravou lásku, pokud tedy o to stojí. Nejvíce se k vám hodí Kůň, Zajíc a Prase. Zadané páry mohou zplodit potomka, pokud se na tom oba domluví. Nic nebude v letošním roce náhoda. V případě, že jste už zadaní nebo sezdaní, pak budete čelit pokušení nějakého románku. Pokud se nedokážete ovládnout a podlehnete, hrozí problém. 

Po zdravotní stránce se budete těšit všemu dobrému. Řešíte-li nějaké chronické onemocnění, pak by dokonce mohlo dojít v tomto roce ke zlepšení, uvádí čínský horoskop 2022. Jen při cestování si dejte pozor na úrazy. A možná se ale budete muset postarat o některého ze členů rodiny, který onemocnění a bude potřebovat vaši pomoc.

OPICE – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Opice budou mít velmi proměnlivý rok, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Do cesty jim bude přicházet mnoho zkoušek, budou muset být velice flexibilní. Ve svém jednání i myšlenkových pochodech. Stejně jako každá mince má dvě strany, tak i majetek a finance Opice budou velmi nestabilní. Nejspíš dojde i k mnoha změnám. Finanční situace Opice bude ostatně v roce 2022 velmi kolísat. Nějaký zisk se objeví zhruba v půlce roku, ale nebude to ze zaměstnání. Hvězdy vidí nějaké peníze z cest. Pokud budete mít možnost, začněte spolupracovat s cizincem. Nějakou zahraniční nabídku hvězdy vidí. Jste-li zaměstnanci, budete mít možnost získat lepší pozici. V případě, že podnikáte, otevřou se vám nové cesty a nové obzory, rozhodně se posunete dál. Nejspíš ale budete muset za prací dojíždět.

Svobodné Opice mají šanci potkat někoho přitažlivého na cestách, ať už soukromých či služebních. Je možné, že to bude i nějaký cizinec/ cizinka. Zadané Opice budou řešit nějakou drobnou krizi, ale nakonec vše zvládnou překonat bez následků. Žádné odloučení nebo rozpadnutí vztahu v osudu nemají, uvádí na pravou míru čínský horoskop 2022.

Pozor by si ale Opice měli dávat na dopravní nehody. V autě se věnujte výhradně řízení a nedělejte nic, co by rozptylovalo vaši pozornost. Buďte ostražití a opatrní. Budete mít i oslabené nervy, tedy budete náchylnější k hádkám. Měli byste více odpočívat, prospěje vám to.

Čínský horoskop na rok 2022

KOHOUT – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Čínský horoskop 2022 jasně uvádí, že Kohouta čeká rok štěstí. Dařilo se jim i v roce minulém a úspěchy se na Kohouta nadále povalí i v roce 2022. Konečně se jim bude více dařit i ve věcech materiálních. Hodně v roce Tygra získají. Nejvíce se jim bude dařit ve věcech pracovních a finančních. Pokud se setkají s nějakými potížemi na své cestě, okamžitě se hvězdy postarají o překonání překážek. Avšak pozor by se měli dávat na své zdraví! V této oblasti budou řešit nemoci. Hrozí i nějaké zranění či následný chirurgický zákrok. Vše sice nakonec dobře dopadne, ale dá to Kohoutovi pořádně zabrat

Co se však týče peněz a práce, zde se nemusí obávat ničeho špatného. Hvězdy budou stát po celý rok Tygra na jejich straně. V kariéře vás čeká velký posun vpřed. Především tedy v oblasti prodeje, nemovitostí neb práva. Zisk skokově vzroste Kohoutům-podnikatelům. Přijde více zákazníků i financí. Měli by si však dávat pozor na rizikové projekty a investice, varuje čínský horoskop 2022. Zde by pak hrozila ztráta peněz. Jestliže Kohout uvažuje o změně zaměstnání, pak bude rok 2022 tím pravým pro tento krok.

V milostných vztazích vás žádné změny nečekají. Všechno zůstane tak nějak “při starém”. Měli byste se však svému partnerovi/ partnerce více věnovat a nesoustředit veškerou energii jen na práci. Tento rok také nebude vhodný pro vstup do manželství, to raději odložte až na další rok.

PES – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Pes se může radovat, konečně bude mít mnohem lepší rok než byly ty předchozí. Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že do života jim konečně přichází štěstí. A dařit se bude ve všech oblastech života. Podle hvězd by se Psovi mělo dařit v práci. Velkou výhodu budou mít lidé, jejichž denním chlebem je umění nebo tvůrčí práce. Horší to naopak budou mít lidé, kteří se živí mluvením nebo vyjednáváním a celkově pak kancelářskou prací. Rok Tygra však také nebude vhodný pro změnu zaměstnání.

Finance budou v letošním roce na velmi dobré úrovni, uvádí čínský horoskop 2022. Zvláště Psi, kteří se živí tvorbou si budou moci přijít na velmi pěkné peníze. Naopak stagnace čeká ty, kteří se živí prodejem či obchodem. Fungovat nebudou ani investice, ty by vás mohly naopak dostat do problémů a finančních ztrát. Poslouchejte starší a zkušenější, co vám říkají. Na cestě se vám objeví lidé, kteří se vás budou snažit nasměrovat na správnou cestu.

Vztahy, především ty milostné, budou pro Psa v roce 2022 velmi nevýrazné. Může dojít i k nějakému rozchodu. Celkově pak budou s opačným pohlavím špatně komunikovat. Rozhodně není vhodná doba na svatby nebo početí dítěte.

Dávejte si také pozor na své zdraví! Zejména hrozí útoky zvířat a krvácení. Obezřetní buďte i na cestách, kde hrozí dopravní nehody. Celkově by pak tyto události měly velice špatný vliv na vaše duševní zdraví. V roce 2022 hrozí i to, že budete trpět nespavostí. Čínský horoskop na rok 2022 také uvádí, že se často můžete cítit osaměle a depresivně.

VEPŘ – ČÍNSKÝ HOROSKOP NA ROK 2022

Čínský horoskop na rok 2022 předpovídá Vepři změny. Všechno ve vašem životě by na tyto nadcházející změny mělo být připraveno. A to jak na dobré, tak i na špatné stránky těchto změn. Takže se ničeho neobávejte. Navíc se nic nebude dít rychle, veškeré změny budou pomalé a postupné. Hvězdy budou dohlížet na to, aby se všechno událo tak, jak má.

V oblasti financí se bude letos Vepři hodně dařit. K běžným příjmům ze zaměstnání nebo podnikání jim začnou chodit i nějaké neočekávané peníze navíc. Je možné, že si přiberete nějakou drobnou práci jako vedlejší činnost. Pokud tomu tak bude, pak půjde o velmi dobrý krok. Jelikož vám nezabere příliš času, zato ji budete mít skvěle zaplacenou. Toto vám pomůže značně zlepšit váš finanční rozpočet na rok 2022 a také to naplní pořádně peněženku. Konečně si budete moci koupit to, po čem toužíte. Podnikatelé by dokonce mohli svoji činnost rozšířit a získají více zákazníků. Budou přicházet inspirace i nápady a všechno bude skvěle fungovat. Nejvíce se bude dařit jak podnikatelům, tak i zaměstnancům, kteří se živí úřednickými profesemi nebo průmyslovým odvětvím. Budou mít jasnou mysl a neustále bude přicházet proud inspirace. Rok 2022 ale bude také vynikajícím rokem pro změnu zaměstnání, pokud tedy po takové změně toužíte. Ale pozor: dávejte si pozor na drby. Hodně by vám mohly ublížit.

Čínský horoskop 2022 nerad uvádí, že Vepř bude mít v tomto roce smůlu v lásce a vztazích. Hvězdy této oblasti jeho života zkrátka nepřejí. Lidé, kteří jsou sigle, však budou mít velkou šanci setkat se s osobou, která se jim bude líbit. Měli by si ale během takového setkání s někým novým dávat pozor na to, co říkají. Jestliže jste už zadaní a plánujete svatbu, pak ji odložte raději až na další rok. Ovšem zásnuby můžete pořádat už letos, pokud chcete. Svatbám Vepře v roce 2022 hvězdy příliš nepřejí. Rychle by mohlo dojít k rozchodu a rozpadu manželství. Lidem, kteří jsou již vdaní nebo ženatí, hrozí v roce 2022 manželská krize.

Zdraví Vepře v roce 2022 příliš trápit nebude. Ovšem pozor by si přeci jen měl dávat. A to na nestřídmost v jídle a přejídání. Ani pití alkoholu rozhodně nebude dělat dobrotu. Pokud jste navíc i obézní, pak by dlouhodobý nezdravý životní styl mohl ohrozit vaše zdraví. 

PROJDĚTE SI TAKÉ:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ÚTERÝ 07. 12. 2021
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
STŘEDA 08. 12. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
ČTVRTEK 09. 12. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 10. 12. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 11. 12. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 12. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 13. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni

Prochladli jste? Zánět močového měchýře pomohou vyléčit aquauretika

Zánět močového měchýře není v tomto období vůbec ničím výjimečným. Ale také rozhodně nejde o nic, po čem bychom toužili. Někoho tato zdravotní komplikace nepotká nikdy, jiný zase trpí na zánět močového měchýře ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Jmelí pro radost i léčení. K čemu je jmelí dobré a proč se pod ním líbáme?

Jmelí je v průběhu celého adventu snad na každém kroku. Rádi ho zavěšujeme do svých domů a považujeme ho odjakživa za symbol štěstí a vánoční pohody. Proč se zrovna tahle poloparazitická rostlina stala v předvá...

Skrytá agrese neboli nebezpečí pasivně agresivního chování

Agrese by se dala definovat jako extrémní emoční projev, typicky se projevující křikem či fyzickým napadáním sebe samého nebo jiných osob. Tohle chování je zjevné a předává informaci o tom, že se daný člověk bu...

Úplněk v prosinci 2021: Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Úplněk v prosinci 2021 se odehraje necelý týden před Vánoci. Na oblohu se vyhoupne „Studený měsíc“ přesně 19. 12. v 5:35 ve znamení Blíženců. Letos nás nabádá k utišení chaotických myšlenek a k naslouchání vnit...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Oblečení pro psa v chladném období je věčné téma. Kde je pravda?

Oblečení pro psa je téma, o kterém se mezi pejskaři bouřlivě diskutuje. Jedna strana jej rezolutně odmítá a ta druhá prosazuje. Skutečnost je ale taková, že pravdu lze najít někde mezi těmito rozdílnými názory....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.