Finanční horoskop na rok 2022

Finanční horoskop na rok 2022: Jak moc bude letos plná vaše peněženka?

Pokud jde o finanční záležitosti, pak jsou letos hvězdy většině znamení zvěrokruhu nakloněny. Finanční horoskop na rok 2022 uvádí, že vše by mělo jít v tomto roce vcelku dobře. Mnohé čekají velké pokroky a odměny za práci. Opatrní bychom pak měli být v oblasti půjčování peněz a investic, zde by mohlo docházet k určitým ztrátám. Lidé, kteří chtějí začít podnikat, se do svého plánu mohou pustit, bude se jim dařit a peníze k nim budou přicházet.

Finanční horoskop na rok 2022 se věnuje každému znamení zvěrokruhu. Nabídne finanční výhled na další dny, týdny i měsíce. Co přesně předpověl právě vám? Podívejte se na to. A nezapomeňte si pročíst také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro finanční horoskop, kterou jsme pro vás připravili.

Finanční horoskop na rok 2022: Beran

21. 3. – 20. 4.

Berani, tento rok byste měli především šetřit, radí finanční horoskop na rok 2022. Budete-li vydělané peníze hned rozhazovat nic neušetříte a v následujících letech toho budete litovat. Ovšem uvidí-li hvězdy, že s penězi umíte zacházet, pak vám dopřejí dostatek. Každý výdaj by měl být rozumný, nad každým výdajem byste měli pořádně přemýšlet. Pokud chcete investovat, nechte si poradit od někoho, kdo této oblasti rozumí. Peníze vám chodí především v první polovině roku 2022, aniž byste se museli nějak příliš snažit. Studenti se v letošním roce mohou více osamostatnit. Podaří se jim sehnat zajímavou brigádu, která jim přinese dostatek peněz. Beran, Lev a Střelec jsou ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více.

Čtěte také:

Má ve vztahu táhnout finance muž nebo žena?

Védská astrologie je jako světlo, které vás navede na správnou cestu. Co právě vám nastíní indický horoskop?

Ideální dárek podle horoskopu. Čím potěšíte jednotlivá znamení zvěrokruhu nejvíce?

Finanční horoskop na rok 2022: Býk

21. 4. – 21. 5.

Finanční horoskop na rok 2022 uvádí, že z hlediska peněz bude pro Býky tento rok naprosto skvělý! V oblasti financí si nebudete mít na co stěžovat. Je dokonce pravděpodobné, že během roku se vám zvýší v příjmy. Může to být buď ze současného zaměstnání, z podnikání nebo budete mít nějakou práci navíc, která bude dobře zaplacená. Zároveň s tím byste si ale měli vytvořit “akční plán” toho, jak s penězi naložíte. Potřebujete-li rekonstruovat byt nebo dům, pak je pro to vhodný čas. Jestliže splácíte nějakou půjčku, pak byste měli část peněz vydělaných nad plán, nechat na umoření dluhu. Věřte, uleví se vám. 

Finanční horoskop na rok 2022: Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Pokud jde o finance, budou mít Blíženci relativně spokojený rok. Vyděláte si slušné peníze a přistanou vám na účtu nečekaně i nějaké peníze navíc. Což by se mělo udát zhruba v polovině roku. V tomto roce rozhodně nepocítíte nedostatek finančních prostředků, uvádí finanční horoskop na rok 2022. Dařit se bude zejména těm, kteří pracují v zábavním průmyslu nebo v oblasti umění. Zároveň však hvězdy uvádí, že umění není jen peníze vydělat, ale také si je udržet nebo ještě lépe: rozmnožit. To by vám mohlo vyřešit spoustu věcí, které aktuálně řešíte. Také neberte současnou situaci jako konečnou. V poslední třetině roku je riziko, že o spoustu peněz přijdete a dostanete se do menší finanční krize. Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení – přečtěte si o vzdušných znameních

Finanční horoskop na rok 2022: Rak

22. 6. – 22. 7.

Raci, kteří dlouhodobě řeší nějaké problémy s penězi, by si konečně měli najít dobrého finančního poradce, který by jim poradit. Veškeré finanční problémy, které řešíte již dlouhodobě, byste měli konečně začít hrnout směrem k cíli. Jinak by se mohlo stát, že vás tyto problémy semelou. Pokud budete tvrdě a poctivě pracovat, pak máte možnost vydělat si více peněz. Což vám v současné situaci velmi pomůže, vidí finanční horoskop na rok 2022. Máte-li vysoké výdaje, pak byste si měli striktně vytvořit rozpočtový plán a držet se jej. I když si rádi koupíte něco drahého nebo luxusního, pokuste se v tomto roce odolávat a neutrácet.

Baví vás, co o vás prozradí hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář na rok 2022.

Finanční horoskop na rok 2022: Lev

23. 7. – 22. 8.

Finanční horoskop na rok 2022 nevěští Lvům nic špatného, ale ani nic dobrého. Pokud máte více pracovních závazků, pak si můžete o něco polepšit. Zároveň se ale zvýší i vaše výdaje. Dokonce by to mohlo mít vliv i na vaše úspory. Snažte se také nenakupovat věci, které teď nutně nepotřebujete. Jestliže máte v plánu pořízení vlastního bydlení, pak byste měli nějaké peníze i spořit, abyste měli alespoň něco z vlastních finančních prostředků. Finančně se vám bude dařit především v druhé třetině roku. Dokonce si koupíte i nějakou příjemnou dovolenou. Pro dobrý pocit byste mohli nějakou korunu poslat i na charitativní účely. Udělá vám to dobře na duši.

Finanční horoskop na rok 2022

Finanční horoskop na rok 2022: Panna

23. 8. – 22. 9.

Panny, letošní rok pro vás bude skvělým obdobím. Tedy pokud jste o finanční růst a zisky. Můžete utrácet i cestovat, aniž by to jakkoliv poškodilo vaše bankovní konto. Obrovské zisky vám mohou přinést investice, které jste udělali v minulosti. Budou to nečekané peníze, které vás velmi potěší. Zároveň byste se měli také pustit do finančních restů, které máte. Měli byste dotáhnout rozjednané spoření nebo pojištění. Pokud plánujete rekonstruci domu nebo jeho nákup, pak je tento rok pro vás tím pravým, uvádí finanční horoskop na rok 2022. V druhé půli roku dostanete nějakou zajímavou finanční nabídku, která by vám mohla přinést vyšší finanční obnos.

Finanční horoskop na rok 2022: Váhy

23. 9. – 23. 10.

Pro většinu zrozenců ve Vahách bude tento rok velice slibný, alespoň tedy, co se týká finančních záležitostí. Ale i když vyděláte hezké peníze, budete muset většinu z nich dát do rodiny. Ať už půjde o vzdělávání dětí nebo nákup nových spotřebičů. Pokud investujete, pak byste se měli vyhýbat investicím do akcií. O peníze byste přišli. Jestliže máte zálusk na nějakou bankovní půjčku, pak hvězdy uvádí, že ji v letošním roce můžete získat. Ale dobře si promyslete její splácení, varuje finanční horoskop na rok 2022. Přes léto byste si měli ušetřit nějaké peníze navíc na podzimní měsíce, přijdou vám pak vhod.

Finanční horoskop na rok 2022: Štír

24. 10. – 22. 11.

Finanční horoskop na rok 2022 slibuje Štírům, kteří začnou podnikat, že se jim na jejich nové životní cestě bude velice dařit. A slibuje i zisky. Dobře by se ale mít i ti, kteří pracují jako zaměstnanci. Ovšem neutrácejte zbytečně a snažte se omezit veškeré zbytečné náklady. V opačném případě by vám hrozila osobní finanční krize. Založte si knihu příjmů a výdajů a každý měsíc si pečlivě všechno zapisujte. Tento rok není vhodný pro investování do nemovitostí a není vhodný ani na pořizování vlastního bydlení. Rovněž se vyhněte bankovním půjčkám i půjčování peněz přátelům

Finanční horoskop na rok 2022: Střelec

23. 11. – 21. 12.

Dosloužilo vám auto? Pak si ho kupte! Přestala vám fungovat pračka? Je čas koupit si novou. Rozhodně byste, milí Střelci, ale neměli utrácet neuváženě. Peníze dávejte jen tam, kde to skutečně potřebujete. Bez auta nebo bez pračky se asi neobejdete. Vložit peníze můžete i do rodinné dovolené. Ale utrácení za luxusní oblečení nebo za šperky rozhodně ze svého života vyškrtněte. Finančně se vám bude v tomto roce dařit vcelku obstojně, uvádí finanční horoskop na rok 2022. Dostanete během roku také zaplaceno za nějaký dokončený náročný úkol a bude to značně příjemná suma peněz. Vyšší peněžní příjmy pak očekávejte v druhé půli roku.

Finanční horoskop na rok 2022

Finanční horoskop na rok 2022: Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Kozorohové, vaše finanční situace nebude v tomto roce příliš růžová. I když budete mít spoustu příležitostí, jak peníze vydělat, často jich ani nevyužijete. Buď se vám nebude chtít nebo vám nabídnutá práce příliš náročná. A to i přesto, že byste přivýdělek potřebovali jako sůl. Kupujete-li dům/ byt, nebo pokud stavíte či rekonstruujete, pak budete řešit mnoho obtíží. Vše budete nuceni dělat postupně. Neuškodilo by, kdybyste si nechali poradit od někoho, kdo vám dobře poradí. V zaměstnání nejspíš dostanete během roku nějaké odměny za dobře odvedenou práci. Finanční horoskop na rok 2022 také uvádí, že jste na dobré cestě. Ale potřebujete se v oblasti financí ještě spoustu věcí naučit, proto vám budou chodit do života cenné “lekce”. Kozoroh, Panna, Býk jsou zemská znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich víc. 

Finanční horoskop na rok 2022: Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Finanční horoskop na rok 2022 Vodnářům ve finančních záležitostech přeje. Budete mít peníze za práci, kterou běžně děláte a navíc vám přijde několikrát další zajímavá částka na účet navíc. Buď to mohou být odměny ze zaměstnání nebo to budou peníze z další práce. Ať už to bude jakkoliv, značně to vylepší vaši finanční situaci. Avšak neutrácejte bezhlavě! S penězi, které vám budou ležet na účtu si nechte poradit od odborníků, kteří tomu skutečně rozumí. Můžete buď investovat nebo peníze vložit například do nemovitostí. Obojí vám přinese další finance navíc, ztráta v tomto roce určitě nehrozí. Jestliže rekonstruujete, měli byste mít dobře sestavený rozpočet. A pozor si v tomto případě dávejte také na smlouvy, abyste o nějaké peníze nepřišli.

Finanční horoskop na rok 2022: Ryby

21. 2. – 20. 3.

Ryby, chcete studovat? Pak se nebojte a peníze do studií bez obav vložte. Nově nabytými znalostmi je rozhodně zhodnotíte. Ale pozor na to, abyste všechno zvládali. Letos budete mít práce až nad hlavu, což vás bude velmi znepokojovat. Ale pokaždé, když se podíváte na své bankovní konto si řeknete, že jste vlastně rádi, že tomu tak je. Opatrní by měli být v tomto roce obchodníci, drobní podnikatelé a řemeslníci. Je třeba, abyste si všechno správně spočítali. Finanční horoskop na rok 2022 také uvádí, že si v tomto roce nejspíš budete muset vzít nějakou půjčku nebo budete muset sehnat peníze na vyšší výdaj. Pokud investujete, pak výhradně do pozemku nebo do bytu. Veškeré ostatní investice by mohly skončit fiaskem. Štír, Rak a Ryby jsou vodní znamení – přečtěte si o vodních znameních

DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2022:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 13. 08. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 14. 08. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 08. 2022
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 08. 2022
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 08. 2022
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Gel do myčky 500ml ALMACABIO

Gel do myčky je ideální pro mytí všech druhů skla, keramiky…
159 Kč

Éterický olej CITRON 10ml Dr.Popov

Přírodní éterický olej pro desinfekci prostoru, na dýchací…
79 Kč

Éterický olej LEVANDULE 10ml Dr.Popov

Přírodní esenciální olej
99 Kč

Náramek s perlou NADHLED

Orlí oko, růženín a říční perla pro sebepoznání, dobrou…
340 Kč

Náramek s křišťálovou drůzou KOMUNIKACE

Křišťálová drůza v kombinaci se sněžným jadeitem a modrými…
690 Kč

Odcizení ve vztahu: Jak se s ním poprat, pokud vás zasáhne?

Kde se vlastně bere to prapodivné odcizení ve vztahu, když jeho začátky jsou tak dech beroucí?? Možná je to tím, že zamilovaní lidé skutečně po nějaký čas nosí tzv. „růžové brýle“ a vidí protějšek jen v tom nej...

Cesta do tajů egyptské aromaterapie

Navštivte Egypt a nechte se kromě zdejší historie, památek, pláží, moře a kuchyně okouzlit také místními čarovnými vůněmi. Právě Egypťané jsou totiž národem, který využívání vůní a výrobu parfémů povznesl a roz...

Phubbing: Závislost na mobilním telefonu ničí vztahy, přátelství i život

Phubbing je poměrně nový fenomén. Takzvaní phubbeři si více než lidí, se kterými tráví čas, všímají svého mobilního telefonu. A dá se říct, že jejich okolí je vlastně v tu chvíli ani nezajímá. Phubbing je novod...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Mrkvová přesnídávka s bramborem a pórkem

Začněte tím, že si oloupete mrkve a brambory. Poté zeleninu společně s pórkem omyjte, nakrájejte na kousky a vložte do hrnce. Také přidejte trochu vody a vařte do změknutí. Následně zakápněte malým množstvím ol...

Kočka na vodítku aneb Je skutečně nutné tyto mazlíčky venčit?

Někomu může přijít úsměvná už jen představa, že by měla být kočka na vodítku. Tato zvířata jsou totiž většinou brána jako samostatná. Obzvlášť na vesnicích se pak kočičí mazlíčci promenádují ulicemi zcela svobo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Grilovací koření, které dodá masu ten správný říz aneb 5 domácích receptů

Grilovací koření nechybí v kulinářské výbavě leckteré rodiny. Zejména pak v letních měsících se stává doslova hitem! Bez něj si totiž mnozí z nás nedokážou představit grilovaná masa nejrůznějších druhů. Vsaďte ...

Miluju léto!

Jsem se tu dlouho neukázala - možná je to proto, že žiju poměrně v hektice a buď pracuju nebo jsem ve společnosti manžela a přátel. Léto je v naší komunitě dost náročný společensky ale taky pracovně. Nemyslim tim žádnou sektu :), ale hasiče. Naši kluci se obzvlášť v těchto vedrech moc nezastaví - jezdí kropit uprchlíky, děti na akcích anebo hasí nějaký hrůzy - ale to zaplať pánbůh není tak často.