Arabský horoskop přirovnává člověka ke zbraním! Jste dýka, meč nebo sekera?

Arabský horoskop přirovnává člověka ke zbraním! Jste dýka, meč nebo sekera?

Jeden z nejstarších horoskopů vůbec. To je arabský horoskop, který nemá znamení podle zvířat jako u západního horoskopu, ani nepřirovnává zrozence k bohům jako je tomu u egyptského. Horoskop zařazuje člověka do žebříčku zbraní, a to od nejjednodušších jako je prak až po složitější - jako je třeba dýka. Připravili jsme pro vás arabský horoskop na celý rok. Nejenže můžete zjistit, jaká zbraň je vám přiřazena, ale také jak se vám podle arabského horoskopu bude dařit celý následující rok.

Čtěte také:

Arabský horoskop - charakteristika znamení

Arabská astrologie je jednou z historických tradic, která nadále udržovala a rozvíjela poznatky babylonských a helénských astrologů. Začala se rozvíjet společně s územní expanzí islámu na Blízký východ i do Středomoří asi od 6 století. Pojďme si představit všech 12 zbraní, které jsou k jednotlivcům přiřazeny a poodhalme, co na nás v budoucnu čeká.

Připravili jsme pro vás také charakteristiku znamení arabského horoskopu. Tento průvodce vám pomůže pochopit, v čem je vaše znamení arabského horoskopu unikátní a jaké jeho slabé, popřípadě silné stránky. 

Arabský horoskop - Prak - 21.1 - 19.2

Začátek roku 2019 bude nudný a stereotypní

Zrozenci ve znamení praku nebudou mít ze začátku roku příliš štěstí. Nečeká je zvláštní úspěch ve vztahu, rodině ani v práci. Vše bude zpočátku nudné a stereotypní. Za to si ale budete moci převážně vy sami. Přestaňte sedět na zadku a začněte podnikat něco s přáteli. Ve vašich depresivních stavech tu budou jen a jen pro vás a podrží vás. Díky nim si od půlky roku začnete uvědomovat, že život může být i pestrobarevný a plný překvapení i zážitků.

Našetřené peníze investujte do pořádné dovolené, kterou si zasloužíte. Čeká vás tu mnoho skvělých zážitků a pokud budete dobře hledat, najdete si dokonce i nějaký románek. Přečtěte si o tom, jak si při románku nenechat zlomit srdce

Arabský horoskop 2019 - Sekera - 20.2 - 20.3

Těšte se na kariérní postup

Rok 2019 vám nabízí několik šancí pro vzestup ve vašem zaměstnání. Svým přístupem k práci se stanete inspirací v kolektivu, čehož si všimnou i nadřízení a náležitě se vám odmění. Vaše finance tak vzlétnout až do stropu. Pozor ale, abyste nezpychli. Neustále mějte na paměti, že za vaším úspěchem stojí i několik dalších lidí, kterým byste to měli dát náležitě najevo.

V polovině roku váš čeká mírné zklamání ve vztahu. Pokud však budete chtít, vše můžete ještě napravit a dosáhnout amerického filmového konce. Jak poznat pravou lásku? Poradíme v článku. 

Arabský horoskop 2019 - Dýka - 21.3 - 20.4.

V roce 2019 budete konečně připraveni na vážný vztah

Arabský horoskop pro rok 2019 slibuje dýce mnoho překvapení a nečekaných událostí. Pozvánky na důležité akce, setkání s vlivnými osobnostmi a profesní růst bude pouhým začátkem vašeho skvělého roku. Když budete upřímní sami k sobě i svému okolí, bude se vám dařit v práci i při navazování milostných vztahů. Už jste dokonce připraveni na pevný a stálý vztah. Toho pravého parťáka cestou životem potkáte v druhé polovině roku.

Nezapomínejte také čas od času vypnout a zrelaxovat se v lázních nebo jen tak s přáteli. Práce budete mít až nad hlavu a každá volná chvíle pro vás bude drahocenná.

Arabský horoskop 2019 - Palcát - 21.4 - 20.5

Proměňte se v optimistu a začněte se radovat ze života

S palcátem to půjde po celý rok jako na horské dráze ve všech oblastech jeho života. Díky své rozvaze dokáže vyřešit všechny konflikty a překážky, které se mu postaví do cesty s ladností a grácií. Nejvíce vás podrží rodina a přítele, na které se můžete vždy spolehnout. Měli byste jim v tomto roce začít dávat více najevo, jak si jich vážíte.

Začněte přistupovat k životu více optimisticky. Čeká vás toho mnoho dobrého, z čehož pak můžete čerpat až do konce života. Především navážete nové kontakty. Naučte se, jak na svět nahlížet optimisticky

arabský horoskop (3)

Arabský horoskop 2019 - Kyj - 21.5 - 21.6

Rok 2019 vám přinese nečekané milostné vzplanutí

Lidé narození v tomto znamení podniknou dobrodružnou cestu do zahraničí, kde natrefí na skvělou pracovní příležitost. Do rozhodování zapojte nejen rozum, ale i srdce. Na cestách potkáte také osobu, která zamává vaším milostným životem. Vzplane mezi vámi nečekaná jiskra, kterou se budete snažit udržet co nejdéle.

Ke konci roku by si to s vámi neměl nikdo rozházet. Budete totiž zápasit s několika problémy a ten, kdo se vám postaví do cesty, to nehezky odskáče. Zkuste se ale mírnit. Ne každý, kdo se zdá být původcem vašich potíží, je ten pravý, na kom si vylít zlost.

Arabský horoskop 2019 - Nůž - 22.6 - 23.7

Zastihnou vás problémy v rodině

Lidé narozeni ve znamení nože budou mít na začátku roku rodinné potíže. Pravděpodobně se budou týkat vaší vlastní osoby. Někoho totiž urazíte a smír nebude snadný. V práci a milostném životě se vám však bude dařit po celý rok. Pokud zaškobrtnete, nic si z toho nebudete dělat. Takový je přeci život.

Dávejte si pozor na svoji lenost, které občas propadáte. Rok 2019 od vás bude vyžadovat více námahy, píle a cílevědomosti, než tomu bylo doposud. Jen tak můžete získat lepší postavení v práci i finanční ohodnocení, po kterém tak dlouho pasete.

Arabský horoskop 2019 - Meč - 24.7 - 23.8

Čeká vás šťastný a spokojený rok

Vaše rozkazovací a organizační schopnosti vás v práci vynesou na výsluní. Bude se vám dařit výtečně po celý rok. Štěstěna vám bude nakloněna i v osobním životě. Díky nečekané události a podpoře vaší blízké osoby budete schopni obrátit všechny situace ve svůj prospěch.

Někdy vás štěstí na chvíli opustí a vy budete muset čelit menším překážkám. To meč ale jenom více posílí. Dávejte si pozor na své zdraví, abyste při překonání strastí nedošli k újmě na těle i duši.

Arabský horoskop 2019 - Tesák - 24.8 - 23.9

Pozor na emocionální upíry

Vaše pracovitost a píle vám přinese pěkných pár korunek navíc do rodinného rozpočtu, díky čemuž si budete moci dovolit to, po čem tak dlouho toužíte. Nepřehánějte to se svojí ochotou a laskavostí. V okolí na váš číhá několik lidí, kteří by vaší dobroty rádo zneužilo ve svůj prospěch. Své rodině a nejbližším přátelům však věřit můžete.

Jestli chcete prožít hezký románek, snižte trochu svoje nároky na ostatní, ale i požadavky na sebe. Nikdo přeci není a nemůže být dokonalý. Berte lidi ve svém okolí tak, jak jsou a užívejte života plnými doušky.

Arabský horoskop 2019 - Řetěz - 24.9 - 22.10

Cesta ke splněným snům bude trnitá

Hlavně první půlku roku buďte opatrní, může se vám přihodit něco nepěkného. Čeká vás několik menších překážek k vašemu snu, které ale hravě překonáte. Na pomoc vám přijdou dokonce i lidé, do kterých byste to nikdy neřekli. To ale nebude jediné překvapení. V roce 2019 budete podle arabského horoskopu i více cestovat, což vám otevře nové obzory a šance.

Na cesty se vždy dobře sbalte a nepodceňujte žádné příznaky nemoci. Pokud na vás něco leze a vy to včas nepodchytíte, můžete dopadnout hodně zle.

arabský horoskop (1)

Arabský horoskop 2019 - Handžár - 23.10 - 22.11

V roce 2019 si finančně polepšíte

Arabský horoskop slibuje handžáru perfektní rok po všech stránkách. Nic vám ale nespadne jen tak do klína, jak by se mohlo zdát. Je potřeba vaší snahy. Mějte oči na stopkách a využívejte každé příležitosti, která se vám naskytne. Především v létě vás čeká velký úspěch v práci. Můžete se těšit na povýšení i lepší finanční ohodnocení. To vám pomůže ke splnění vašeho velkého snu.

Během roku potkáte několik zajímavých a významných lidí, kteří ovlivní mnohá vaše rozhodnutí. Z některých se dokonce vyklubou přátelé na celý život. Dávejte si ale pozor, koho si pustíte k tělu. Ne všichni jsou tak milí a nevinní, jak se může zdát.

Arabský horoskop 2019 - Luk - 23.11 - 21.12

Vrhněte se po hlavě do všeho, o co usilujete

Následující rok bude pro zrozence ve znamení luku velmi pozitivní. Vše, co se vám v minulém roce nedařilo, najednou půjde jako po másle. Vztahy, rodina, přátelé i práce. Všude se vám bude nadmíru dařit. Jediný, kdo si může něco pokazit, jste vy sami. Hoďte za hlavu veškeré obavy a začněte si konečně užívat toho, že je vám horoskop nakloněn.

Nejvíce úspěchu sklidíte v milostném životě. Čeká vás extáze rozkoše, která ve vás zažehne dávno vyhasnutý oheň. Díky vašemu nabytému sebevědomí budete často uháněnou kořistí právě vy.

Arabský horoskop 2019 - Kopí - 22.12 - 20.1

Pozor na špatné nálady a sklony k melancholii

Stejně jako není lehké zacházet s kopím, určitou zručnost při komunikaci s vámi bude potřebovat i vaše okolí. V první půlce roku se spíše uzavřete do sebe a nebudete chtít s nikým příliš mluvit. Poté ale přijde zlom v podobě nečekané lásky, která zamává vaším životem od základů.

Dávejte pozor hlavně na svoje zdraví, které bude vrtkavé. Nežli něco podniknete, dobře si promyslete veškeré okolnosti a možné dopady. Snažte se pravidelně posilovat svoji imunitu, abyste se nesložili hned při prvním náznaku nemoci.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 27. 10. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 28. 10. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 29. 10. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
SOBOTA 30. 10. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 31. 10. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 01. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 02. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Sonický kartáček vám usnadní péči o dutinu ústní

Technologie mohou usnadnit všechny aspekty života, včetně péče o ústní dutinu. I zubní lékaři používají k preventivní péči a čištění různé přístroje, jako jsou rentgeny a rotační kartáčky. Moderní pomocníci se ...

Manželská krize se může dostavit kdykoliv. Jak ji společně zvládnout?

Manželská krize přichází z čista jasna a ohrožuje soužití dvou lidí. Může ji způsobit náhlý a aktuální problém anebo i ten, který se táhne po několik let. Podle odborníků nelze očekávat, že bude manželství vždy...

Sonický kartáček vám usnadní péči o dutinu ústní

Technologie mohou usnadnit všechny aspekty života, včetně péče o ústní dutinu. I zubní lékaři používají k preventivní péči a čištění různé přístroje, jako jsou rentgeny a rotační kartáčky. Moderní pomocníci se ...

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Jak relaxujete podle hvězd?

Odpočinek je nedílnou součástí života. Díky němu lidé nabírají novou energii a síly, které jsou nezbytné pro jakoukoliv mentální i fyzickou činnost. Relaxujete často anebo se v tomto ohledu zanedbáváte? Více mo...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Psí plemena, která jsou ideální k malým dětem

Ne všechna psí plemena jsou vhodná do rodiny s malými dětmi. Někteří psi totiž mohou mít sklony k větší nervozitě, která se nezřídka kdy projeví agresivním chováním. Dobrou zprávou ale je, že klidných a přátels...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Když se zastavíš...

Zamejšleli jste se někdy nad tim, proč tu na světě vlastně jste? Dumali jste nad tim, co tu chcete dokázat, kam chcete směřovat? Je to o zastavení se a uvědomění si těchto věcí... V dnešní uspěchaný době tohle málokdo umí. Jede se v jednom módu řadu let a najednou je mu jasný, že čas už nevrátí. Vrásky přibydou, tělo zchřadne a vy začnete bilancovat.