Arabský horoskop 2020: Jaká zbraň je vaše znamení podle Arabů?

Arabský horoskop 2020: Jaká zbraň je vaše znamení podle Arabů?

Patří k nejstarším horoskopům vůbec a nenajdete u něj 12 zvířat jako v západním horoskopu. Arabský horoskop přirovnává člověka totiž ke zbraním. Na seznamu jsou ty nejjednodušší zbraně, jako jsou luk a sekera, i složitější a nebezpečnější jako jsou meč nebo dýka. Připravili jsme si pro vás arabský horoskop na celý rok 2020, abyste věděli, co vás podle něj čeká a nemine. Budete možná překvapeni, jaká zbraň je předurčena právě vám

Čtěte také:

Arabský horoskop - charakteristika znamení

Arabský horoskop a obecně arabská astrologie udržuje poznatky od helénských a babylonských astrologů. Celá astrologie se začala rozvíjet asi od 6. století, a to společně s územní expanzí islámu do Středomoří i Blízký východ. Víte, jaká zbraň je podle arabského horoskopu přisouzena vám? 

Arabský horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (arabský horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro arabský horoskop, které si můžete přečíst.  

Arabský horoskop 2020 - Prak - 21.1 - 19.2

Arabský horoskop 2020 vám přinese hned na začátek několik záhad, nad kterými si budete muset trochu lámat hlavu. Díky vaší vysoké inteligenci ale na vše přijdete levou zadní. V práci schytáte několik kritických poznámek, ale nejprve hledejte chybu na své straně, než začnete obviňovat ostatní. 

V milostném životě se vám bude opravdu dařit. Najdete tu pravou lásku, se kterou strávíte krásnou dovolenou plnou vášně a relaxace. Snažte se poslouchat potřeby svého protějšku i jeho přání stejně tak, jako on poslouchá vás. 

Arabský horoskop 2020 - Sekera - 20.2 - 20.3

Celý rok 2020 budete na roztrhání, a to jak v práci, tak v osobním životě. Každý od vás bude chtít radu a pomoc. Jelikož jste až příliš hodní a pro ostatní byste se rozkrájeli, nikdy neřeknete ne. Navalí se toho ale na vás tolik, že podlehnete stresu. Proto se naučte říkat postupně ne anebo si každou pomoc promyslete. 

Lidé s vámi budou chtít v práci manipulovat. Nedejte se ale a stůjte si za svým názorem. Získáte si tak respekt u kolegů, ale i šéfa. A kdo ví, možná přijde nečekaná odměna v podobě povýšení nebo finanční injekce

Arabský horoskop 2020 - Dýka - 21.3 - 20.4.

Lidé narozeni ve znamení dýky jsou svědomití a přívětiví. To se vám bude v roce 2020 velice hodit. Dostanete v práci na starost mnohem více důležitějších úkolů, při kterých můžete prokázat svoje skvělé organizační schopnosti. 

Arabský horoskop 2020 vám do života vnese velký kus romantiky a vášně. Budete po svém protějšku neustále toužit. Pozor ale na žárlivé scény. Váš partner vás miluje a vy byste tomu měli věřit také, jinak je váš vztah odsouzen k zániku. 

Arabský horoskop 2020 - Palcát - 21.4 - 20.5

Vaše vášnivost a rozvážnost vás bude provázet po celý rok, ale nebude to tak snadné. Na jednu stranu budete toužit po nějakém vzrušení a sexuálním zážitku, na druhou stranu vás vaše rozvážnost bude brzdit. Zkuste nechat tu neustále blikající kontrolku ve vaší hlavě vypnutou a nechte se unášet okamžikem

Vaše schopnost skvělému naslouchání ostatním bude potřeba.  Vždy dokážete dobře poradit a vaše názory a cenné rady budou celý rok 2020 hojně využívány hlavě členy vaší rodiny. Najděte si mezi svými příteli také nějakou vrbu, které se můžete vyzpovídat, aby toho na vás nebylo příliš. 

Arabský horoskop 2020 - Kyj - 21.5 - 21.6

Budete mít náladu na nějaké dobrodružství, ale nenajdete nikoho, kdo by byl na stejné vlně jako vy. Vydáte se proto sami na menší dovolenou, kde poznáte skvělé lidi. Díky mnohým si uvědomíte, že je potřeba přehodnotit nějaké priority ve svém životě, což vám pomůže v osobním i pracovním životě. 

Dávejte si pozor na svoje zdraví a nepřehánějte to s pitím. V polovině roku budete mít kratší temnější období, ale nepropadejte zbytečně alkoholu. Zkuste si spíše najít nové koníčky, které odvedou vaše chmurné myšlenky a dodají vám pozitivní příval energie. 

arabský horoskop 20201

Arabský horoskop 2020 - Nůž - 22.6 - 23.7

Arabský horoskop 2020 vás potěší, jelikož má pro vás přichystáno mnoho zajímavých příležitostí v pracovním životě. Jednu chvíli nebudete ani vědět, kam dřív skočit a pro co se rozhodnout. Vždy ale poslouchejte spíše své srdce, které vám lépe poradí, abyste byli v práci spokojeni. 

V lásce vás čeká několik menších zklamání, ale vy se z nich rychle otřepete. Důležité je, abyste si z každého nezdaru odnesli ponaučení a stejné chyby nedělali i příště. Když budete vědět, co dělat nebo nedělat, pravou lásku najdete naleznete snadno. 

Arabský horoskop 2020 - Meč - 24.7 - 23.8

Budete na sebe mít velké nároky ohledně pracovních nabídek, ale neměli byste se brát tak vážně. Dejte šanci i těm nabídkám, které vás nelákají, jelikož nikdy nevíte, co se z toho může vyklubat. Zahazovat byste neměli žádnou šanci. Otevřete oči i mysl

Lidé narození ve znamení meče budou sršet optimismem a dobrou náladou, díky čemuž se snadno spřátelíte. Dávejte si ale pozor na to, před kým co říkáte. Ne všichni lidé okolo vás mají dobré úmysly a jsou tak přátelští, jak vypadají. 

Arabský horoskop 2020 - Tesák - 24.8 - 23.9

Máte jeden sen, na kterém už delší dobu pracujete a arabský horoskop 2020 vám dopřeje dost štěstí na to, aby se vám skutečně splnil. Svůj sen nebudete sdílet sami, ale s někým, kdo pro vás opravdu moc znamená. Zkuste hodit všechny starosti v práci za hlavu a užijte si okamžik plnými doušky. 

Po celý rok budete zdraví jako rybičky. Nic nenecháte náhodě a budete do sebe házet jedny vitamíny za druhým. Tím posílíte svoji imunitu a vyhnou se vám veškeré nemoci, které skolí téměř každého na vašem pracovišti. 

Arabský horoskop 2020 - Řetěz - 24.9 - 22.10

Arabský horoskop 2020 se vám nebude příliš zamlouvat hlavně v první půlce roku. V práci váš čeká několik proher, na které nebudete vůbec připraveni. Váš blízký přítel vás ale skutečně podrží a vy se díky němu zase postavíte na nohy. Uvědomíte si také, že práce není vše, co by vás mělo v životě zajímat. 

Začněte více společensky žít. Vyjděte si s přáteli na večeři, zkuste nějaký sport anebo se zapište na zajímavý kurz, který vás naučí něco nového. Uvidíte, že máte skrytý talent a najdete novou vášeň ve svém životě. 

Arabský horoskop 2020 - Handžár - 23.10 - 22.11

Letošní rok nebude tak perfektní jako ten loňský, ale nemusíte se ničeho obávat. Arabský horoskop 2020 k vám bude shovívavý. Nestane se vám nic hrozného, co by vás položilo na lopatky. Ze všeho se rychle oklepete a budete všechny překážky brát s úsměvem. To je dobrý přístup, kterého byste se neměli pouštět. 

V polovině roku budete řešit jednu zásadní věc, při které budete potřebovat pomoc. Dávejte si ale pozor na to, od koho přijímáte rady. Ne každý to s vámi bude myslet dobře. Dvakrát se vždy rozmyslete, než jednou říznete. 

Arabský horoskop 2020 - Luk - 23.11 - 21.12

Rok 2020 bude pro lidi narozených ve znamení luku plný pozitivní energie a štěstí. Vše vám půjde hezky od ruky a i když se objeví nějaká nečekaná překážka, pokaždé ji zvládnete přeskočit bez úhony. Nezapomínejte na to, že ty nejlepší akce a nápady vznikají spontánně, a proto se nebojte odvázat

Na jaře poznáte pár zajímavých lidí, kteří vám pomohou srovnat si pár věcí v hlavě. Uklidíte si také ve svém vlastním srdci. Zjistíte, co je ve vztahu důležité a za co stojí bojovat. Kroťte však vaše sebevědomí, které může na první pohled vyznít jako arogance. 

Arabský horoskop 2020 - Kopí - 22.12 - 20.1

S vaší náladou to bude po celý rok jako na horské dráze. Jeden den budete nadšení a plní energie a elánu, druhý den se budete utápět ve smutku a depresi. Co s tím? Udělejte si seznam věcí, které vás těší a které naopak rozesmutní. Seznam si pořádně projděte a snažte se eliminovat všechny smutné příčiny. 

Pomůže vám kolektiv lidí v práci, se kterým budete chodit na večírky a různé akce. Pozitivní příval energie vám přinese i nová láska, kterou tak dlouho hledáte. Nebuďte ale příliš stydliví a trochu se odvažte. Ukažte své pravé já a budete okouzlující. 

Další horoskopy na rok 2020 a 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 i 2021

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 27. 11. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 28. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 29. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Řešíte, jak se zbavit akné? Vyzkoušejte rady, které skutečně fungují

Akné není jen výsadou mladistvých, jak by se mohlo zdát. I spousta dospělých lidí se potýká s tímto nepříjemným, nejen kosmetickým problémem. Pravda, v drtivé většině jsou to ženy. Na stav pokožky má vliv více ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Jste sova nebo skřivan? Spánkový režim ovlivňují naše geny

Jste sova nebo skřivan? Na světě jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se probouzejí brzy ráno a večer už moc nefungují. A tí, kteří nejsou schopni fungovat po ránu, nejlépe se jim cokoliv dělá večer a chodí spát a...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoce 2021 podle horoskopu: Jaké budou vaše letošní svátky podle hvězd?

Vánoce 2021 se kvapem blíží. Užívat si je budeme plnými doušky v kruhu rodinném již za měsíc. Zajímá vás, jak sváteční dny prožijete podle hvězd zrovna vy? To vám nastíníme právě teď ve vánočním horoskopu! Prož...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.