Ptačí horoskop 2020: Co na vás prozradí prastarý asijský horoskop?

Ptačí horoskop 2020: Co na vás prozradí prastarý asijský horoskop?

Jestli vás již nudí klasický západní horoskop, pak pro vás máme speciální ptačí horoskop 2020, který vám přisuzuje vlastnosti a charakteristiky podle ptačích opeřenců. Kořeny ptačího horoskopu sahají do Asie a možná vás překvapí tím, jakého opeřence vám přiděluje. Chcete vědět, co vás v příštím roce čeká jako Straku, Kachnu nebo Orla? Pak se s chutí začtěte se do jednoho z nejoblíbenějších a nejstarších horoskopů.

Čtěte také:

Ptačí horoskop - charakteristika znamení

Ptačí horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (ptačí horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také obecnou charakteristiku ptačího horoskopu. Nyní se podívejte na to, co vás čeká v roce 2020 podle ptačího horoskopu. 

Ptačí horoskop 2020 - Orel (21. 3 - 20. 4)

Orel je králem všech ptáků, tudíž lidé narozeni v tomto znamení jsou dominantní a plní energie. Nemusíte se tedy bát, že by vám fyzická nebo psychická síla chyběla. Nepřehánějte to ale s adrenalinovými zážitky, mohlo by se vám něco přihodit. 

V práci se vám bude dařit po celý rok skvěle, ale dávejte si pozor na to, abyste nepůsobili arogantně. Stůjte si za svým názorem, ale nechte si také poradit a dejte na názory jiných. Někdo v práci vás hned ze začátku roku velice naštve, ale nedejte na sobě nic znát a snažte se být klidní.

Ptačí horoskop 2020 - Kachna (21. 4 - 21. 5)

Lidé narozeni ve znamení Kachny jsou velice obětaví a empatičtí lidé. Rádi byste se rozkrájeli nejen pro svou rodinu a přátele, ale i pro kolegy v práci. Nenakládejte si toho na svá bedra ale příliš a nebojte se požádat blízké o pomoc. Nejste superhrdinové, ale obyčejní smrtelníci, kteří si také zaslouží hýčkání od ostatních.

Ke konci roku na vás čeká jedno milé překvapení. Vaše srdce bude jásat. Rozhodně se nebojte si překvapení pořádně užít. Všechny starosti hoďte za hlavu a nenechte si to ničím zkazit. Nezapomínejte na to, že žijete jen jednou a život je potřeba si pořádně užít.

Ptačí horoskop  2020  - Straka (22. 5 - 21. 6)

Vaše průbojnost a mazanost vás podle horoskopu dostanou v práci na výsluní. Nebudete rozhodně sedět v koutě a čekat na povýšení nebo odměny, ale půjdete si jasně za svým cílem. Dávejte si jen pozor na to, abyste přitom nikomu neublížili. Nechoďte přes mrtvoly a zachovejte si svou důstojnost.

V soukromém životě vám ptačí horoskop 2020 bude dopřávat samé radosti. Samozřejmě některé dny se neobejdou bez menších mráčků, ale vše nakonec dopadne podle vašich představ. Někdo z rodiny bude potřebovat vaši pomoc. Naslouchejte a buďte trpěliví. Nikdy nevíte, kdy zrovna vy budete potřebovat od někoho jiného to samé.

Ptačí horoskop 2020 - Labuť (22. 6 - 22. 7)

Ptačí horoskop 2020 věští Labutím energický a pozitivní rok. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Je ale nutné, abyste se trochu oklepali, přestali se stydět a začali bojovat za své sny a názory, jinak ničeho nedosáhnete.

Častěji jděte do společnosti se svými přáteli. I když jste raději o samotě, uvědomte si, že takhle si lásku nikdy nenajdete. Když vyjdete ze své komfortní zóny, štěstí se na vás bude jen lepit. Pozor ale na růžové brýle, které vás v několika případech zklamou.

ptaci horoskop 20203

Ptačí horoskop 2020 - Páv (23. 7 - 22. 8)

Ptačí horoskop 2020 vám radí, abyste přestali chodit namyšleně s hlavou vzhůru, jelikož byste mohli snadno zakopnout. Nedívejte se na ostatní povýšeně a především v práci se snažte být milí a pozorní, jinak vás nebude mít nikdo rád.

Patříte mezi přirozené vůdce, a proto se chopte své šance a jděte si za svým. Lidé vás budou následovat kamkoliv, pokud se k nim budete chovat jako k sobě rovným. Neodmítejte pomoc, hlavně uprostřed roku ji budete potřebovat.

Ptačí horoskop 2020 - Hrdlička (23. 8 - 22. 9)

I když ke spokojenému životu potřebujete mít jasný řád a jste velice disciplinovaní, rok 2020 vás v mnohém překvapí. Ze začátku nepůjde nic podle vašich představ, což vám ale kupodivu pomůže. Uvědomte si, že ne vše můžete nalinkovat a ne vše a všichni tikají jako hodinky podle vašeho přání.

Zkuste se trochu odvázat a zapomenout na pravidla, která si sami dáváte. Když popustíte uzdu své fantazii, zažijete skvělé dobrodružství s někým, s kým byste to nikdy nečekali. A to vám opravdu prospěje.

Ptačí horoskop 2020 - Kondor (23. 9 - 23. 10)

Ptačí horoskop 2020 vám ze začátku bude nakloněn. Povede se vám jak v pracovním, tak osobním životě. Jestli se objeví nějaká překážka, bez problémů ji zdoláte. To samé ale nepůjde říci ke konci roku. Budete znaveni, ve stresu a některé věci se vám prostě nebudou dařit podle vašich plánů.

Snažte se lidem více otevřít. Jen tak si k vám najdou cestu i ostatní. Nemusíte být vždy vážní, uzavření a ostýchaví. Zkuste si udělat i legraci sami ze sebe. Když chcete, tak dokážete být okouzlující společníci.

Ptačí horoskop 2020 - Vrána (24. 10 - 22. 11)

Působíte autoritativně a občas i tajemně. Mnozí lidé se vás proto straní, a proto nepatříte k příliš oblíbeným lidem. Zapracujte na tom. Snažte se uvolnit a nepřemýšlejte pořád nad tím, kdo si o vás co myslí. Nahoďte úsměv, přidejte vtip a uvidíte, že se vaše neobliba mezi kolegy v práci hned změní.

Zapracujte také na své tvrdohlavosti. Ne vše musí být podle vás, ne všichni vás chtějí poslouchat. Nechte si také poradit od ostatních a ukažte, že vás zajímá i názor dalších. Uvidíte, že vaše nové já si získá velice rychle oblibu ostatních. 

Ptačí horoskop 2020 - Sokol (23. 11 - 21. 12)

Energie, štěstí a láska vás bude provázet po celý rok. Ptačí horoskop 2020 vám předpovídá skvělý rok. Lidé budou toužit po vaší společnosti, jelikož je budete vždy výborně bavit. Vaše pozitivní myšlení bude nabíjet všechny kolem vás.

V milostném životě párkrát zaškobrtnete. Především je potřeba, abyste přestali střídat partnery jako ponožky. Ušetříte si tak mnoho problémů. Omezit byste měli také bujaré večírky. Zde pravou lásku skutečně nenajdete.

Ptačí horoskop 2020 - Sup (22. 12 - 20. 1)

Ptačí horoskop 2020 vám do vínku nadělí přátelství, lásku i pracovitost a cílevědomost. Bude se vám dařit hlavně v osobním životě. Odhodíte ostýchavost a necháte některé lidi, aby se dostali hlouběji do vašeho nitra. I když se obáváte zrady, nic se vám nestane. Konečně pochopíte, že ne všichni kolem vám chtějí ublížit.

Pozor byste si ale měli dávat na zdraví. Hlavně v létě na vás čeká několik menších nehod, které vám znemožní užívat si léto plnými doušky. Upravte si jídelníček a jezte více zdravěji. A když k tomu přidáte i cvičení, posílíte tím i svoji imunitu.

ptaci horoskop 20202 

Ptačí horoskop 2020 - Vrabec (21. 1 - 20. 2)

Lidé narozeni ve znamení Vrabce si v roce 2020 užijí mnoho zábavy a dobrodružství. Budete všude vítání a každý s vámi bude chtít trávit čas. Naučte se ale rozlišovat mezi lidmi, kteří vás chtějí jen využít. Praví přátelé se na vás nevykašlou, když budete smutní a bez nálady, ale podrží vás a opět rozveselí.

Pře Vánoci se na vás navalí stresy v práci. Abyste tlaku nepodlehli, rozdělte si úkoly a nebojte se poprosit o pomoc, protože ve dvou se to táhne lépe. Do těla dostávejte hodně vitamínů a o víkendech si dopřejte skutečný klid a relaxaci.

Ptačí horoskop 2020 - Sova (21. 2 - 20. 3)

Jste skutečně moudří jako Sovy a dotahujete vše do konce. Ovšem ptačí horoskop 2020 má pro vás připraveno několik výzev, které nedopadnou úplně podle plánu a kde vám ani vaše inteligence nepomůže. Velice nápomocní však budete pro své okolí. Mnoho lidé si k vám bude chodit pro rady.

S vaší komplikovanou povahou bude těžcí najít si k sobě spřízněnou duši. Zkuste brát více ohledy na ostatní, nebojte se dát najevo své city a na první schůzce kroťte svůj sarkasmus a ironii.

Další horoskopy na rok 2020 a 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 i 2021

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
SOBOTA 04. 12. 2021
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, dnes je novoluní. Přejte si přání, při novoluní se plní. Je vhodný den na vnitřní očistu těla. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
NEDĚLE 05. 12. 2021
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 06. 12. 2021
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni

Elektrokolo šetří vaše klouby a zpříjemní zážitek z každé jízdy

Znáte ten pocit, kdy vám při jízdě na kole těžknou nohy, tuhnou záda a dechu, sil i nadšení z jízdy ubývá? A je to právě tento pocit, který vás od dalších cyklistických zážitků doslova odrazuje? A co kdybychom ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Elektrokolo šetří vaše klouby a zpříjemní zážitek z každé jízdy

Znáte ten pocit, kdy vám při jízdě na kole těžknou nohy, tuhnou záda a dechu, sil i nadšení z jízdy ubývá? A je to právě tento pocit, který vás od dalších cyklistických zážitků doslova odrazuje? A co kdybychom ...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoční dekorace a znamení zvěrokruhu aneb Vsaďte na výzdobu podle horoskopu

Vánoční dekorace podnítí tu správnou sváteční atmosféru. Mnozí lidé se v ní doslova vyžívají a dokonce tvoří i vlastní výrobky. Pokud však ve zdobení interiéru i exteriéru svého obydlí tápete, může vám částečně...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Oblečení pro psa v chladném období je věčné téma. Kde je pravda?

Oblečení pro psa je téma, o kterém se mezi pejskaři bouřlivě diskutuje. Jedna strana jej rezolutně odmítá a ta druhá prosazuje. Skutečnost je ale taková, že pravdu lze najít někde mezi těmito rozdílnými názory....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.