Andělský horoskop 2020: Co vám přejí andělé?

Andělský horoskop 2020: Co vám přejí andělé?

Někdy stačí jedno slovíčko, jedna věta, jedno téma, které je dobré držet na zřeteli. A máte úspěšný směr pro celý další rok.  Andělský horoskop pro rok 2020 vám něco takového přináší a vystihuje směr a téma, které vám přinese úspěch a pevné zázemí do celého kulaťoučkého dvojkového roku. 

Čtěte také:

Andělský horoskop – charakteristika znamení

ANDĚLSKÝ HOROSKOP pro každého a na celý rok 2020

„Pečujte o své sny,“ říkají andělé. Výborně, zdá se, že andělská karetní inspirace nám všem přináší rok, ve kterém můžeme najít a chytit do náručí své sny a pečovat o všechno, co nám bude pod rukama růst. Na tom, nakolik pod naší péčí něco roste, bude záviset naše životní spokojenost a naplněnost.


Přečtěte si o andělských číslech obecně, dále si přečtěte, jaké je vaše andělské číslo nebo si přečtěte o andělských znameních. 

Také se podívejte na jednotlivé charakteristiky znamení andělského horoskopu, které jsme pro vás připravili. 

A nyní pro každé andělské znamení něco. Jste připraveni?


Andělský horoskop 2020: BERAN

Berani budou v roce 2020 procházet přirozenými a výraznými životními cykly a změnami, zejména, láme-li se váš věk nebo životní etapa do další fáze. Andělský horoskop nabádá k trpělivosti a tichosti, se kterou přijmete všechny životní změny či nejrůznější rady a poučení, kterých se vám dostane. Na dobrou radu zvenčí dejte zejména tam, kde už si sami nevíte rady a jste ve slepé uličce. Vše se nyní děje tak, jak má, s pokorou a moudrým přístupem, někdy i zcela jiným úhlem pohledu k celému roku se můžete dočkat i velmi pozitivních změn a smíření.

„Ctěte životní cykly,“ je rada andělů na rok 2020.

Andělský horoskop 2020: BÝK

Rok 2020 vás bude podle andělského horoskopu vést ke svobodě. Ukáže vám nové možnosti, o kterých se vám ani nesnilo, možná zboříte leckterá zkostnatělá dogmata a začnete věci dělat nově. Především si o sobě přestaňte myslet, že jste věčnou obětí života a máte strašnou smůlu. I případné tlaky a neúspěchy, prohry mají za úkol jediné – naučit vás najít jiné než konvenční řešení. V tom vás podpoří i to, že osud sám mnohé vaše „dokončené projekty“ ukončí a odvede z vašeho života pryč.

„Buďte svobodní,“ je rada andělů na rok 2020.

Andělský horoskop 2020: BLÍŽENCI

Blíženecký andělský horoskop pro rok 2020 je o síle a vytrvalosti, kterou budete muset uplatnit a která se vám také stonásobně vrátí zejména v boji se svými neřestmi, které vznikaly v dobách strádání a smutku. Vyplatí se zachovat klid, ocenit vše dobré, postavit se svým démonkům, a zkuste čerpat energii ze všeho, co vám bude tento rok dáno do vínku dobrého a šťavnatého, i možná z gruntu jiného, než na co jste zvyklí. Rozkvět a změny budou neuvěřitelné zejména v materiální rovině nebo tam, kde jste roky předtím strádali.

„Buďte silní,“ je rada andělů na rok 2020.

Andělský horoskop 2020: RAK

Budete mít hodně příležitostí poděkovat osudu za to, co vám dal, říká andělský horoskop pro Raky. Některé životní témata dochází do svého finále, a to hlavně tam, kde „toho již bylo dost a jste vyčerpaní“, a vidíte konečně výsledky i tam, kde jste v ně už skoro nedoufali. A začínáte věci nevídané, někdy těch možností bude i více a budete se muset rozhodovat. Nezapomínejte na své blízké, mějte je rádi, nezapomínejte na vztahy a na vděčnost za všechno, co přichází a co již máte, zejména tam, kde se ukáže, jak to s těmi lidmi kolem vás skutečně je. Váš okruh přátel může být zkraje roku jiný, a na konci roku jiný.

„Vděčnost,“ je rada andělů na rok 2020.

Andělský horoskop 2020: LEV

To nejdůležitější, co vám andělský horoskop chce vzkázat, je „buďte laskaví“. Vlídnost, vděčnost a možná i mnoho rodinných, pečujících a rozrůstajících se témat ve vašem životě vás doslova zaměstná na celý rok. Může to také být rok splněných přání v lásce, rodině a pocitu životní spokojenosti. Mnohde se rodiny i rozrostou! A ještě něco – mocná pro vás budou období úplňků, mohou se dít věci, zejména v oblasti vztahů s nadřízenými osobami nebo v partnerských vztazích.

„Laskavost,“ je rada andělů na rok 2020.

Andělský horoskop 2020: PANNA

Pro Panny má andělský horoskop velmi rozmanitý rok plný změn, událostí, ze kterých může jít hlava kolem. Víc než jiná znamení budete vystaveni novinkám, proměnám vlastního života a situacím, kdy budete nuceni hledat kompromisy v životě i ve vztazích a v neustále se z vnějšku měnících plánech. Životní chaos má vás jen pomoci dovést z nevyhovujících situací do stabilnějších. To pochopíte koncem roku ve světle bilancování.

„Přijměte změnu,“ je rada andělů pro rok 2020.

andělský horoskop 20201

Andělský horoskop 2020: VÁHY

Rok přináší rovnováhu, říká andělský horoskop. Někdy budete až zírat, z jaké dálky k vám přijde přesně to, co potřebujete, svět vám bude téměř malý. Sníte o cestování? Cestujte, buďte odvážní v tom, po čem prahnete. Rok možností jak pracovních, tak vztahových, kdy na stříbrném podnose budete mít vše, co potřebujete. Osud v tomto bude mít neskutečnou fantazii. Jen mít odvahu po tom sáhnout. Nebojte se!

„Spolupracujte,“ je rada andělů na rok 2020.

Andělský horoskop 2020: ŠTÍR

Tento rok může pro Štíry být zásadní v nějakém uvědomění, jež změní jejich pohled na svět, říká andělský horoskop. Můžete zásadně změnit práci, životní styl, bydliště nebo svůj přístup ke vztahům, kde konečně opouštíte nefungující umanutost a unavující zlozvyky. Celý rok vás povede k tomu, abyste život svůj i ostatních viděli v širších souvislostech a zároveň stále po svém. Stejně tak vám mohou do života vstoupit nečekaná zlepšení či rozšíření života.

„Vesmírné srdce,“ je rada andělů pro rok 2020.

Andělský horoskop 2020: STŘELEC

Mnoho se vám toho bude nabízet, tak nezavírejte krám předčasně, radí andělský horoskop Střelcům. Zdá se, že rok vám bude přinášet hodně dobrého, ale může narážet na to, že budete novým směrům svého života zavřeni. Nechte vyhřívat svoje srdce v záři toho, co vám rok dobrého přinese a vězte, že i to dobré tu je pro vás… Také se neostýchejte sami světu nabídnout – sebe! Někdo na vás velice netrpělivě čeká již nyní!

„Buďte vstřícní,“ je rada andělů pro rok 2020.

Andělský horoskop 2020: KOZOROH

Rozkolísané životní okolnosti se postupně dávají dohromady, rok je pro vás o harmonii. Andělský horoskop říká, že osud vám notně zahýbe životem směrem k vyrovnání životních okolností, karmy a pocitu spravedlnosti. Někomu vezme, někoho donutí splatit dluhy, někomu dá a přinese to, co potřeboval – výsledkem bude rovnováha. I vy sami se snažte o to, abyste se nevyčerpávali tam, kde již nemůžete dál, nebo kde se cítíte okrádáni. Jakákoliv energie na dluh si u vás může vybrat daň na zdraví.

„Harmonie,“ je rada andělů pro rok 2020.

Andělský horoskop 2020: VODNÁŘ

Nové lidi, nové přátele, návraty starých přátel, to vám přivede do života andělský horoskop v roce 2020. Spousta z nich vám ukáže, jaké nové, nevídané či dávno skryté možnosti a vlastnosti ve vás jsou – v dobrém i zlém. V mnohých se uvidíte jako v zrcadle, ale i sami budete mít možnost poznat své netušené možnosti či skrývané stránky, se kterými budete moci zabojovat. Lidé a okolí pro vás budou v tento rok velmi důležití. Jejich nabídky a role vám pomohou splnit vaše sny. Komunikujte a neskrývejte se před světem.

„Přátelství,“ je rada andělů pro rok 2020.

Andělský horoskop 2020: RYBY

Emotivní rok 2020 slibuje andělský horoskop, ale ničeho se nebojte, je to vaše silná stránka plná hluboké moudrosti a dobrého životního vedení, takže se dá říci, že tento rok může být pro vás zlomový, naplněný láskou, ale i pracovním a životním uspokojením. Intuice vám pracuje naplno, víte, kam směřujete a pomůže vám i osud tím, že jeho zásahy účinně zahladí rány minulosti. Osvěženi a čerství budete na Vánoce bilancovat rok 2020, věřte tomu!

„Prozkoumejte své emoce,“ je rada andělů pro rok 2020.

Další horoskopy na rok 2020 i 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 a 2021

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 17. 10. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 18. 10. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 19. 10. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
STŘEDA 20. 10. 2021
beran
Měsíc putuje ve znamení Berana, dnes je úplněk. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 21. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 22. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 23. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Manželská krize se může dostavit kdykoliv. Jak ji společně zvládnout?

Manželská krize přichází z čista jasna a ohrožuje soužití dvou lidí. Může ji způsobit náhlý a aktuální problém anebo i ten, který se táhne po několik let. Podle odborníků nelze očekávat, že bude manželství vždy...

Víte, jak na správné sušení bylinek? Udělejte si zásoby na celou zimu

Svoje oblíbené bylinky nemusíte přes zimu oplakávat, ani je těžce shánět v bylinkářství. Ke konci sezóny je jednoduše skliďte nebo vyrazte na sběr a nasušte si je. A nebojte se ničeho, sušení bylinek není žádná...

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Syndrom podvodníka je reálnou úzkostnou poruchou. Jak z toho ven?

Syndrom podvodníka je známý též pod cizojazyčným pojmem imposter syndrom. Řadí se mezi úzkostné poruchy, tudíž jeho projevy není radno podceňovat. Vyvinout se může u jakéhokoliv člověka, a to jak u studenta, ta...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Jaké druhy koček se hodí do bytu?

Ne všechny druhy koček jsou vhodné k pořízení do bytu. Možná si prvně můžete pomyslet, že kočka je vlastně skladný čtyřnohý mazlíček, a tak se vejde všude. Zapomínat byste však neměli i na to, jaký typ tohoto z...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!