Egyptský horoskop 2020: Nahlédněte do budoucnosti očima starověkých bohů

Egyptský horoskop 2020: Nahlédněte do budoucnosti očima starověkých bohů

Egyptský horoskop se trochu liší od toho západního zvířecího, na který jsme všichni zvyklí. Nejenže má pouze 11 znamení, ale ona znamení reprezentují dávné egyptské bohy. Astrologie byla pro Egypťany vnímaná jako dar z nebes, a tak není divu, že egyptský horoskop propůjčuje svým zrozencům charakteristiky a vlastnosti jejich bohů. Pojďme společně poodhalit, co nám horoskop přináší do roku 2020, na co se můžeme těšit a čeho se naopak obávat. 

Čtěte také:

Egyptský horoskop – charakteristika znamení

Egyptský horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (egyptský horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro egyptský horoskop, které si můžete přečíst.  

Egyptský horoskop 2020 - bůh Amon-Ra - 30.1 - 1.3

Bůh, který vládne nade vším, vám pro rok 2020 přináší mnoho zajímavých příležitostí, ze kterých se vám až zamotá hlava. Nejvíce se vám bude dařit v pracovním životě. Čeká vás povýšení a hezký finanční bonus k tomu. Pozor si dejte na některé kolegy, kteří se budou snažit vás potopit. 

Nebudete mít tak veselý a úspěšný rok jako loni. Čeká vás několik hádek v rodině a neshody s kamarády. Vše se ale brzy vyřeší. Budete se jen muset obrnit trpělivostí a shovívavosti. Také byste měli zapracovat na otevřenosti a pravdomluvnosti. Tím můžete předejít mnoha problémům a hádkám. Klidně si o tom, jak vycházet s lidmi, promluvte s nějakým odborníkem. 

Egyptský horoskop 2020 - bohyně Isis - 4.4 - 6.5

Egyptský horoskop má pro lidi narozených ve znamení bohyně Iris jedno překvapení za druhým. Především první polovina roku bude jako na horské dráze, kdy nebudete vědět, na čem jste. Okolo sebe budete mít skvělou partu lidí, kteří vás podrží v temných chvílích, kdy budete na dně. Takových dnů ale příliš nebude. 

Ke konci roku byste měli vypnout svou mysl a udělat si hezkou dovolenou. Jeďte někam do exotické země načerpat novou energii ze sluníčka.  Bude se vám hodit hlavně v případech, kdy nebudete mít tolik sil na rozdávání. Takové časy přijdou především na úplném konci celého roku. 

Egyptský horoskop 2020 - bůh Horus - 7.5 - 8.6

Bůh světla, slunce a nebes Horus propůjčuje lidem nebojácnost. Několik lidí ve vašem okolí se vás budou snažit zastrašit, ovšem vy se nedáte. Když vás někdo bude pomlouvat za zády, rozhodně si to nenecháte líbit a dáte všem najevo, že nejste žádné ořezávátko. Sjednáte si tím větší respekt a lidé budou hned vědět, že s vámi si zahrávat raději nemají. 

V polovině roku vás bude každý lákat na dovolené a podněcovat k dobrodružství, vy ale nebudete mít kvůli práci čas. Měli byste si ujasnit priority. Práce je fajn, ale potřebujete také společensky žít. Když na nějaký výlet nekývnete, nebudete mít za čas na co kývnout. 

Egyptský horoskop 2020 - bůh Geb - 9.6 - 12.7

Lidé narozeni ve znamení boha Geba jsou romantické duše. A plno romantiky vás také v roce 2020 čeká. Váš partner vás překvapí skutečně láskyplným gestem a vy budete v sedmém nebi. Hoďte všechny starosti za hlavu a užívejte si ten vzácný okamžik. Nikdy nevíte, zda se bude opakovat. 

Egyptský horoskop 2020 vám radí, abyste si dávali pozor na své zdraví. V polovině roku vás na pár dnů skolí nepříjemná nemoc, se kterou budete bojovat i několik dalších týdnů. Dietu, kterou budete muset dodržovat, nepodceňujte a buďte trpěliví. Jedině tak se dokážete rychle vyléčit a být zase fit jako dřív. 

Egyptský horoskop 2020 - bohyně Sechmet - 13.7 - 14.8

Mocná a moudrá bohyně Sechmet vám pro rok 2020 věští mnoho síly a štěstí. V rodině se přihodí něco nečekaného a každý na vás bude spoléhat. Budete potřebovat hodně psychické síly, abyste vše zvládli. A také někoho, o koho se můžete opřít i vy, protože vše sami rozhodně nezvládnete. 

Při hledání partnera si dávejte pozor na svou občasnou aroganci. Vysoké sebevědomí je lepší někdy nechat doma za zabouchnutými dveřmi. Jestli chcete někoho poznat, vyjděte ze své komfortní zóny a snažte se otevřít něčemu novému. Budete překvapeni, jak snadno můžete začít dobrodružství. 

egyptsky horoskop 20201

Egyptský horoskop 2020 - bůh Thovt - 15.8 - 16.9

I když patříte mezi nejproduktivnější lidi, rok 2020 pro vás bude pracovně spíše klidnější. Egyptský horoskop 2020 vám sice nabídne několik nových pracovních nabídek, vy se ale rozhodnete zůstat ve svém zabydleném a jistém hnízdečku. A přesně takto vám to bude vyhovovat. 

Krýt záda byste si neměli v práci, ale spíše v okruhu kamarádů. Někdo z vašich kamarádů vás zradí a vy to nebudete absolutně čekat. Naštěstí se nebude jednat o blízkého přítele, takže se rychle oklepete a půjdete dál. 

Egyptský horoskop 2020 - bůh Seth - 17.9 - 20.10

Zrozenci boha Setha touží po klidu a rovnováze, ale rok 2020 nebude takový, jak byste si přáli. Hlavně první polovina roku bude velice bouřlivá. Kolem sebe však budete mít mnoho dobrých lidí, kteří vás podrží a díky kterým všechny překážky a nástrahy překonáte levou zadní. 

Druhá polovina roku pro vás však bude šťastná a veselá, a to jak v pracovním tak i rodinném životě. Vše zlé, co se vám stalo, bude vymazáno. Optimismem budete sršet na hony daleko a tím budete výtečným příkladem i pro ostatní. 

Egyptský horoskop 2020 - bůh Osiris - 21.10 - 25.11

V bohovi Osiris spatřovali Egypťané velkou přírodní sílu. Lidé narozeni v tomto znamení žijí v harmonii s přírodou a chlubí se velkou bystrostí. Vaše pravdomluvnost vás ale během roku 2020 několikrát přivede do problémů, a proto byste si měli dávat pozor na jazyk. A to hlavně v práci. 

Vaše okolí na vás bude klást vysoké nároky, což se vám nebude zamlouvat. Nevyhnete se proto několika málo hádkám. Pročistit vzduch je ale někdy dobré, na což postupem času sami přijdete. Nejvíce se ale pohádáte s někým z rodiny, což vás bude dlouho mrzet. Naučte se odpouštět a vše půjde hladce. 

Egyptský horoskop 2020 - bůh Anubis - 26.11 - 28.12

Milujete riziko a nebezpečí, ale egyptský horoskop 2020 vám přináší spíše klid a pohodu. Nejste na to příliš zvyklí, máte rádi vzrušení a stále nějakou akci. Trochu klidu vám ale jen prospěje. Budete mít čas na to si utřídit myšlenky a udělat si v hlavě pořádek. A to je přesně to, co jste potřebovali a ani o tom nevěděli. 

Čeká vás krásná dovolená s druhou polovičkou, kterou si náležitě užijete. Hodíte za hlavu všechny starosti a budete si užívat ten jeden moment. Dovolenou si nenechte ničím zkazit, jelikož si ji skutečně zasloužíte. 

Egyptský horoskop 2020 - bohyně Hathor - 29.12 - 29.1

Egyptský horoskop 2020 dá zrozencům bohyně Hathor rok plný překvapení, ale i nepříjemných. V rodině půjde vše jako po drátkách, ale horší situace bude v práci. Někdo si na vás zasedne a bude vám dělat naschvály. Bude velice těžké urovnat si na pracovišti zase pořádek. 

Vaše růžové brýle vám zatemní úsudek při hledání vaší pravé lásky. Jedna důležitá osoba ve vašem životě vám brýle však sundá a ukáže věci v pravém světle. Uvědomíte si, co je v partnerském vztahu důležité a na čem není potřeba tolik lpět.

Další horoskopy na rok 2020 a 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 i 2021

Diskuse k článku

  • Eva Hlacsoková

    14:27 7. 9. 2019 +2
    Máte v tom bordel,od 1.3.do 4.4.je co?

Lunární kalendář

SOBOTA 27. 11. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 28. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 29. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Řešíte, jak se zbavit akné? Vyzkoušejte rady, které skutečně fungují

Akné není jen výsadou mladistvých, jak by se mohlo zdát. I spousta dospělých lidí se potýká s tímto nepříjemným, nejen kosmetickým problémem. Pravda, v drtivé většině jsou to ženy. Na stav pokožky má vliv více ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Jste sova nebo skřivan? Spánkový režim ovlivňují naše geny

Jste sova nebo skřivan? Na světě jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se probouzejí brzy ráno a večer už moc nefungují. A tí, kteří nejsou schopni fungovat po ránu, nejlépe se jim cokoliv dělá večer a chodí spát a...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoce 2021 podle horoskopu: Jaké budou vaše letošní svátky podle hvězd?

Vánoce 2021 se kvapem blíží. Užívat si je budeme plnými doušky v kruhu rodinném již za měsíc. Zajímá vás, jak sváteční dny prožijete podle hvězd zrovna vy? To vám nastíníme právě teď ve vánočním horoskopu! Prož...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.