img

​​​​​​​Cikánský horoskop na rok 2021: Zjistěte, co vám věští pradávný středověký horoskop

Cikáni jsou v dějinách vyhlášeni za mistry v magii. Umí věštit, vidí do budoucnosti. Nejčastěji se specializovali na věštění z křišťálové koule, vykládali karty nebo četli z ruky. Sláva cikánského věštění je oprávněná, mají neskutečný dar. Cikánský horoskop na rok 2021 vám odtajní, jaká bude vaše další cesta životem.

Cikáni mají dokonce svůj vlastní tarot. A nejde o nic nového, velmi dobře byl znám už v patnáctém století. Stejně tak mají i svůj vlastní horoskop. Rovněž je rozdělen – podobně jako klasický západní horoskop – na dvanáct znamení. A co právě vašemu znamení předpovídá cikánský horoskop na rok 2021?

Cikánský horoskop na rok 2021 podle jednotlivých znamení:

Cikánský horoskop na rok 2021 vám prozradí, co vás během celých dvanácti měsíců čeká. Poví vám i to, jací jste. A doporučí, co by se vám mohlo líbit. Najděte si své znamení, čtěte a inspirujte se. Zároveň si projděte i charakteristiku jednotlivých znamení zvěrokruhu.

Čtěte také:

Tkáňové soli v kostce: Schusslerovy soli podle horoskopu

Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat

Cikánský horoskop na rok 2021: Dýka

21. 3. – 20. 4.

Dýka a Meč jsou dvě rozdílná znamení, nepleťte si je! A každé z nich má do vínku vepsán jiný osud. Dýka symbolizuje změnu, učení, posun v životě. Jsou to lidé se silnou analytickou myslí a obdivuhodným charakterem. Lidé kolem je milují. Jsou přirození vůdci. Každý krok v životě dělají s neuvěřitelnou lehkostí a elegancí. K životu potřebují dostatek energie, to jim mohou dodat zejména pižmo a topaz. Pořiďte si je, radí cikánský horoskop na rok 2021. A pozor – v letošním roce hrozí markantnější úbytek energie. Buďte opatrní na lidi kolem sebe.

Cikánský horoskop na rok 2021: Koruna

21. 4. – 20. 5.

Koruna symbolizuje čistotu a eleganci. Zrozenci ve znamení Koruny jsou vždy věrní, citliví a romantičtí. Nechybí jim však pořádná dávka hrdosti. Až by se dalo někdy říci, že hraničí nepříjemně s vyčnívajícím egem. Cikánský horoskop na rok 2021 zvedá varovný prst – zatáhněte za ruční brzdu, dokud je čas. Některé věci už totiž nejdou vzít zpátky. Vaší barvou je modrá a milujete růže a drahé kamení.

Cikánský horoskop na rok 2021

Cikánský horoskop na rok 2021: Svíčka

21. 5. – 20. 6.

Svíčka symbolizuje moudrost a hojnost nápadů. Přesto jste docela tvrdohlaví. I když okolí vás považuje za inteligentní a komunikativní. Což ostatně taky jste. Přátelé vás mají rádi a obdivují vás. Je to dáno tak trochu i tím, že přesně víte, jak si udržet lidi kolem sebe. Lidé taky budou hrát v tomto roce ve vašem osudu velkou roli, říká cikánský horoskop na rok 2021. Dojde i na situaci, že byste mohli působit jako lakomci. Milujete květiny, založte si velký květinový záhon nebo si vysázejte spoustu květin na okenní parapet v bytě.

Cikánský horoskop na rok 2021: Kolo od vozu

21. 6. – 21. 7.

Cikánský horoskop na rok 2021 cítí velmi dobré vibrace. Vaše znamení symbolizuje příchod a odchod života. A právě takovým situacím budete v tomto roce čelit. Zrozenci Kola jsou citliví, zdrženliví, nejistí a až příliš nechávají průchod emocím. Máte vrozenou schopnost vést. Třeba tým lidí, což vám bude znenadání umožněno. Pořiďte si smaragd. Tenhle kámen k vašemu znamení skvěle pasuje a bude fungovat jako váš ochránce.

Cikánský horoskop na rok 2021: Hvězda

22. 7. – 22. 8.

Hvězda je v cikánském horoskopu považována za rovnováhu. Mezi životem a smrtí. Mezi nebem a zemí. Je přesně uprostřed. Jste neutrální. Lidé vás mají velmi rádi pro vás neutuchající optimismus a osobní kouzlo. Rádi se předvádíte. Letos k vám přijde nenadálé štěstí, uvádí cikánský horoskop na rok 2021. A bude se vás držet. Pozor si dávejte na zdraví – problém mohou být klouby a Achillova pata. Kupte si esenciální olej santalové dřevo a pravidelně jej dávejte do aromalampy, posílí vás.

Baví vás, co na vás prozradí hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

Cikánský horoskop na rok 2021: Zvon

23. 8. – 22. 9.

Jedno z nejpřísnějších znamení v cikánském horoskopu. Zrozenci Zvonu zbožňují přesnost a disciplínu. A tu také vyžadují od ostatních lidí. Není jednoduché být jejich podřízenými. Avšak jste-li jejich šéfové, můžete si libovat. Zvon splní všechno do puntíku a bez chyb. Jsou to ambiciózní lidé a milují dokonalost. Vše, co se nevejde do jejich kolonky „dokonalosti“, kritizují. Měli byste u sebe nosit talisman. Ideálem pro tento účel je achát, uzavírá cikánský horoskop na rok 2021.

Cikánský horoskop na rok 2021: Mince

23. 9. – 22. 10.

Ne nadarmo jsou zrozenci v tomto čase právě pod znamením Mince. Peníze v jejich životě hrají velkou roli. A právě v tento rok ještě hrát budou, uvádí cikánský horoskop na rok 2021. Zrozenci Mince jsou spravedliví ke všem. Jsou obdarování obrovskou moudrostí řešit jakýkoliv konflikt. Doslova jsou to rození podnikatelé a mají talent pro obchodní věci. Umí dokonale vyjednávat. Milují drahé věci, pořiďte si něco výjimečného pro radost.

Cikánský horoskop na rok 2021: Meč

23. 10. – 21. 11.

Cikánský horoskop na rok 2021 předpovídá, že se bude sekat vždy do černého. Člověk narozený ve znamení Meče je totiž velice praktický. Trochu impulzivní a soutěživí. Máte skvělou intuici a jste rozenými vůdci. Pokud máte svůj vlastní byznys, budete si mnou ruce, půjde vám vše naprosto skvěle. Měli byste si ale taky občas koupit něco pro sebe. Třeba parfém s vůní levandule, ten je přesně pro vás.

Cikánský horoskop na rok 2021

Cikánský horoskop na rok 2021: Sekera

22. 11. – 21. 12.

Sekera je symbolem svobody a volnomyšlenkářství. Cikánský horoskop na rok 2021 uvádí, že tito lidé milují dobrodružství, neradi se vážou a jsou tak trochu bezohlední. Mají velmi silné ego a myslí převážně jen na sebe. K dobru jim budiž připsáno to, že se dokáží přizpůsobit jakékoliv situaci. A to se jim bude v tomto roce velmi hodit. Projdou náročným obdobím. Avšak zvládnou ho. Pro úspěchy v životě by se měli obklopit tyrkysovou barvou.

Cikánský horoskop na rok 2021: Kalich

22. 12. – 20. 1.

Cikánský horoskop na rok 2021 říká, že Kalich symbolizuje úsilí a práci. To říká vše o lidech v tomto znamení. Nikdy nedostanou nic zadarmo, vše mají vydřené. Ale pokaždé dosáhnou také úspěchu. Vždy jsou ochotni pomoci těm, kteří to potřebují. Jejich velkým mínusem je to, že mají tendenci utrácet víc, než vydělají. Na to buďte opatrní, letos by se vám to nemuselo vyplatit. Hrozba dluhů nad Kalichem bude viset po celý rok. Šetřete! Pořiďte si pro sebe jen podkovu pro štěstí.

Cikánský horoskop na rok 2021: Pohár

21. 1. – 19. 2.

Jestliže je vaším znamením Pohár, pak vám cikánský horoskop na rok 2021 předpovídá horu štěstí. Máte totiž úžasný dar jednoty a vnímavosti. Ostatní lidé ví, že vy jste tu vždy jen pro ně. Jste kreativní, originální, ale váhaví a nedotahujete věci do konce. Uvnitř sebe jste však velmi šťastní jedinci. Lidé v tomto znamení mohou v tomto roce najít skutečný kus štěstí – ať už je to vysněná práce nebo dokonalý partner. Podaří se. Přidávejte si do jídla a pití skořici – ta vás vždy posílí.

Cikánský horoskop na rok 2021: Kaple

20. 2. – 20. 3.

Kaple je symbolem nábožnosti a víry. Tedy je přesně taková, jací jsou i zrozenci v tomto znamení. Milujete meditace, klid a jste rádi sami. Jste vážní, tiší a velmi nedůvěřiví. Máte však velkou schopnost spojit se s ostatními a vytvořit velké věci. Začněte dělat něco, co vás opravdu baví, letos se vám bude dílo dařit – uvádí cikánský horoskop na rok 2021. Vaším velkým koníčkem je magie, naučte se nějaká pozitivní kouzla.

NEPŘEHLÉDNĚTE DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČTENÍ NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Zdraví a krása

Úraz není náhoda! Možná potřebujete zastavit a nebo vykročit?

Zimní čas je pro řadu lidí romantickým obdobím. Sníh pokryje šedivost všedních dní a přinese trochu více světla do měst i do přírody. Spolu se sněhem se však zvyšuje riziko úrazů. Zejména vyvrknutí, zlomenin, n...

Bydlení, zahrada

Jak na úpravu vody ve vířivce

Pořídit si vířivku je snem mnoha lidí. Představa odpočinku ve vířivém bazénu po dlouhém dni v práci dovede být skutečně neodolatelná. Vířivka dovede splnit veškeré naše sny o domácím wellness. Musíme ale počíta...

Těhotenství, děti

Nevolnost v těhotenství: Proč se objevuje a jak ji zvládnout?

Říká se, že žena pozná, když otěhotní. Jiný stav je zkrátka znát. Jenže s sebou přináší i řadu nových zkušeností. Mezi tu méně oblíbenou novotu patří nevolnost v těhotenství. Nejčastěji se jedná o pocit na zvra...

Životní styl

Práce z domu začíná být standard. Jak se na homeoffice nezbláznit?

Homeoffice je za poslední rok jedním z nejčastěji skloňovaných slov. Pochopitelně, práce z domu není vhodná pro každou profesi. Ale tam, kde je to jen trochu možné, se homeoffice hojně využívá. Na první pohled ...

Psychologie

Proč intuice potřebuje myšlení a myšlení intuici?

Zvykli jsme si žít v protikladech. Věci, názory, lidi, situace zpravidla považujeme za dobré anebo špatné. To, co je v našem světě dobré, se snažíme podporovat, a to špatné vymýtit. Už zde však narážíme na prob...

Academy

Onemocnění koronavirem, COVID-19

COVID-19 je označení onemocnění způsobené odhaleným typem koronaviru. Jelikož jde o zcela nově objevený virus, onemocnění se nejčastěji označuje jako onemocnění koronavirem. Je nutné podotknout, že existuje mno...

Řemesla

Jak zabalit dárek? Buďte letos originální!

Jak zabalit dárek pro manželku, manžela, maminku, tatínka, nebo děti? To v posledních dnech řeší snad každý z nás. Ti, co dostali do vínku více kreativity a zručnosti, jsou na koni. Nápady z nich padají, jako b...

Mazlíčci

Křeček džungarský: nemoci způsobují paraziti, ale také zanedbaná péče

Nepřijímá potravu, je apatický nebo má problémy se srstí. To jsou velmi časté příznaky různých nemocí postihující malé křečky džungarské. Křeček patří dlouhodobě nejen v Čechách k oblíbeným a nenáročným mazlíčk...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Blogeři

Když těsný jsou ti gatě a všichni čučí na tě

Věc se má tak, že se mám v létě vdávat. Všichni to chápou, jenom moje váha ne. Nedokážu jí prostě vysvětlit, že ty čísla nekorespondujou s tim, jaký jsem si vybrala šaty. Maj je jen ve velikosti 38 a to už dávno nemám...Jsem fakt tak vypasená, nebo se vidim příliš kriticky? No myslim, že tuhle otázku řeší celá řada nás ženskejch, že jo?! A možná i mužský, jen to nechtěj rozpitvávat. Přeci jenom toho namluvěj míň, než my štěbetalky...