img

Mayský horoskop na rok 2021 předpovídá spoustu změn

Mayové věřili, že historie je cyklická – vše se neustále opakuje. Pozorování noční oblohy proto pro ně bylo zásadní. Byly zcela v souladu se slunečními a lunárními cykly. Prostřednictvím hvězd dokázali velmi úspěšně předpovídat budoucnost. Dokonce i období deště nebo sucha. Ale i to, co čeká je samotné. Mayský horoskop na rok 2021 větší velké změny.

Mayský horoskop je považován za velice přesný. Mayové vůbec byli zajímavou civilizací, která toho hodně dokázala. Jejich domovinou byla oblast dnešního Mexika, Guatemaly, Nikaraguy, Salvadoru a Kostariky. Na svoji dobu byli velmi pokročilí. Jejich silnou stránkou bylo, krom předpovídání, také umění a architektura. Dokonale měli rozvinuté astrologické a matematické systémy. A co nám tedy předpovídá tradiční mayský horoskop na rok 2021?

Mayský horoskop na rok 2021: CH´EN (2. 1. ‒ 21. 1.)

Lidé narození v tomto znamení jsou obecně optimističtí a mají velkou schopnost překonávat neúspěchy, uvádí mayský horoskop na rok 2021. V klidu zvládají veškeré útrapy a umí s elegancí jim vlastní překračovat všechny klacky, které jim život hází pod nohy. Jsou si vědomi toho, že každá taková situace je posiluje. Mají obrovskou touhu po svobodě, nesnesou jakýkoliv útlak.

Čtěte také:

Lunární magie a kouzla

Bylinkový horoskop: Nejlepší bylinky pro všechna znamení zvěrokruhu

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Především na milostný život. Zde jim hrozí nějaké útrapy. Rovněž by měli více pečovat o svůj imunitní systém, jsou oslabení.

Mayský horoskop na rok 2021: YAX (22. 1. ‒ 10. 2.)

Kreativní a dobrodružní. Tak by se dali popsat lidé zrození v tomto znamení. Mají rádi to svoje. Svůj klid. Jsou tvořiví a mají rádi originalitu. Tak je vidí mayský horoskop na rok 2021. Málo mluví, ale pokud už něco řeknou, stojí to za to. Mají neuvěřitelně dobré nápady. Jejich slabou stránkou je poddajnost a poslušnost. Neměli by být v životě v roli oběti, což často jsou.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Čekají je nové pracovní povinnosti, ale neměli by si nové kolegy příliš pouštět k tělu. Ne každý to s nimi myslí dobře. A dejte si pozor na prochladnutí, hrozí časté angíny.

Mayský horoskop na rok 2021: ZAC (11. 2. ‒ 2. 3.)

Zrozenci v tomto znamení jsou velice silné osobnosti – jak fyzicky, tak i psychicky. Jsou schopni obětovat cokoliv, aby dosáhli svých cílů, které si stanovili. Pokud ještě nejsou ve vedoucí funkci, jistě brzy budou. Těžko by se našel lepší leader. Uvádí mayský horoskop na rok 2021.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Ve vztahu byste si měli udržet svoji nezávislost. A taky je už čas sundat růžové brýle, abyste si prohlédly i ostatní barvy na svém protějšku.

Mayský horoskop na rok 2021: KEH (3. 3. ‒ 22. 3.)

Pro vás je ideální rok, abyste zdokonalili ve své práci. Nebudete dělat nic jiného, zůstanete u současné profese. Avšak měli byste se více ponořit do prohlubování znalostí v oblasti, ve které se pohybujete. Jste věrné a milující znamení. Máte spoustu dobrých přátel, na které se můžete kdykoliv obrátit.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Jak velí mayský horoskop na rok 2021, budete-li dobře pečovat o své zdraví, nečeká vás v této oblasti nic špatného. Ale měli byste se začít více hýbat. Pravidelné cvičení vám jen prospěje. Budete v lepší kondici.

Mayský horoskop na rok 2021: MAK (23. 3. ‒ 11. 4.)

Jste nezávislí a tvrdohlaví. Rádi stojíte sami na svých nohou. Neradi přijímáte pomoc nebo rady od druhých. Myslíte si, že máte patent na rozum. Občas jste i emočně nestabilní, na téhle oblasti svého života byste měli rozhodně zapracovat. Upozorňuje mayský horoskop na rok 2021. Není nic příjemného vidět vás rozhozené.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Žárlivost je vaší slabou stránkou, i v téhle oblasti máte velké rezervy. Zkuste si zajít na nějaký kurz nebo seminář, kde vás naučí, jak byste měli sami se sebou pracovat. V práci vás čeká velice úspěšný rok.

Pročtěte si pečlivě také lunární kalendář na rok 2021.

Mayský horoskop na rok 2021: K´ANK´IN (12. 4. ‒ 1. 5.)

Jste velice inteligentní, máte schopnost vyluštit jakoukoliv hádanku či záhadu. Jste velkorysí a vždy ochotni podat pomocnou ruku těm, kdo to potřebují. Avšak jste velmi přísní. Pokud někdo dělá něco, s čím nesouzníte nebo co nepovažujete za správné, dokážete být velice oškliví.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Užijete si rok plný osobního růstu, vidí mayský horoskop na rok 2021. Máte šanci být v práci povýšeni nebo získat lepší místo, ale nebude to zadarmo. Budete muset vkročit za svoji komfortní zónu. A nestresujte se tolik, to vám neprospívá.

Mayský horoskop na rok 2021: MUWAN (2. 5. ‒ 21. 5.)

Jste velice citliví. Jakmile máte pocit ohrožení, reagujete instinktivně. Obvykle skrýváte zášť i vztek. Pak ale máte tendence druhým, byť nechtě, ublížit. Vaší silnou stránkou je ochranářská povaha. Především potřebujete mít pod kontrolou vše, co se děje ve vaší rodině. Vždy a za každých okolností se snažíte své milované ochránit.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Letošní rok je pro vás rokem uzdravování ran. Počítejte s tím, že se bude měnit mnoho věcí. A některé se vám na první pohled vůbec líbit nebudou. Alespoň tak to vidí mayský horoskop na rok 2021. A vzkazuje – věřte hvězdám! Všechno je tak, jak má být.

Mayský horoskop na rok 2021: PAX (22. 5. ‒ 10. 6.)

Máte rádi, pokud jste obklopení lidmi. Nesmíte zůstat nikdy sami, to vám ubírá na energii. Jste velmi inteligentní a vysoce intuitivní. Avšak nejste vůbec ambiciózní. Spokojíte se s maličkostmi. A chcete hlavně klid v rodinném životě. Neradi řešíte jakékoliv problémy.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Na úzkosti, vidí to tak mayský horoskop na rok 2021. Neberte si všechno tolik osobně, jinak se z toho zblázníte. Klid najdete opět – v rodině. Problémy řešte výhradně tady. Čeká vás i jedno bolestné zklamání, ztratíte iluze.

Mayský horoskop na rok 2021: KAYAB (11. 6. ‒ 30. 6.)

Znamení, které nade všechno miluje svoji rodinu. Je pro ni ochoten udělat cokoliv, ale nesnese nevěru. Potřebuje vědět, že se má kam vracet. Rodinná pouta jsou pro něj velice důležitá. Neustále potřebuje cítit lidské teplo. V životě si všímá maličkostí. Je to znamení skromné.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Opatrní buďte v oblasti financí, varuje mayský horoskop na rok 2021. Spíše šetřete, snažte se neutrácet. Měli byste také vylepšit své stravovací návyky, vaše zažívání začíná volat o pomoc.

Mayský horoskop na rok 2021: KUMK’U (1. 7. ‒ 20. 7.)

Jste vládci svého milostného života. Milujete opačné pohlaví. Nechcete se vázat, nejraději byste byli se všemi, kdo se vám líbí. Ale s tím je na čase něco udělat. Také byste měli rozklíčovat toxické vztahy, které vám otravují život.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Zbytečně neutrácejte, vzkazuje mayský horoskop na rok 2021. Značný úbytek financí, který vám hrozí, by vás mohl uvrhnout do deprese.

Mayský horoskop na rok 2021

Mayský horoskop na rok 2021: WAYEB (21. 7. ‒ 25. 7.)

Jste velmi charismatičtí. Rádi cestujete a neustále zkoušíte nové věci. Milujete život v pohybu. Potřebujete poznávat nová místa i nové lidi. Neustálá změna vám rozhodně není cizí. Na povrchu to tak nevypadá, ale v hloubi duše jste velmi dobrosrdeční a nade vše milujete svoji rodinu.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Mayský horoskop na rok 2021 vám otevře cestu k vedoucí pozici, dávejte si však pozor na lidi, které tu potkáte. Opatrní buďte také na pracovní cestě, která vás v nové práci čeká.

Mayský horoskop na rok 2021: POP (26. 7. ‒ 14. 8.)

Jste velmi inteligentní, ale také kritičtí. Máte spoustu energie a dovedete ji rozdávat všude kolem sebe. Na druhou stranu jste však také stydliví a záhadní. Vše zvažujete a o všem přemýšlíte. Vás rohlíkem rozhodně nikdo neopije.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Mayský horoskop na rok 2021 upozorňuje, že je nejvyšší čas posílit vazby se svým protějškem. A buďte na sebe opatrní. Hrozí vám úraz nebo nějaký problém se svaly z přetížení.

Mayský horoskop na rok 2021: WO (15. 8. ‒ 3. 9.)

Jste velmi unavení a začíná to na vás být vidět. Co si takhle vzít pár dní nebo týdnů volna a jen odpočívat? V každém případě byste měli začít chodit každý den na procházky, čerstvý vzduch vám jen prospěje. Máte neustále z něčeho strach. Zkuste tyhle strachy hodit za hlavu, jen vám způsobují zbytečnou úzkost.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Musíte překonat obavy, které vás pronásledují, upozorňuje mayský horoskop na rok 2021. Potřebujete ochranu a náklonnost. Máte šanci potkat novou lásku.

Mayský horoskop na rok 2021: SIP (4. 9. ‒ 23. 9.)

Měli byste si víc věřit, jste málo odvážní. Je také čas, abyste se zaměřili na své finance. Opravdu potřebujete neustále honit každou korunu a přepracovávat se? Je čas odpočívat a nechat některé věci přirozeně plynout. Jste dost nervózní a úzkostliví. Měli byste začít cvičit nebo meditovat. Obojí vám velmi prospěje.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Jste nadšení novými projekty. Ale nemusíte jich mít hned deset najednou. Zaměřte se jen na jeden. Na takový, který vás bude nejvíc bavit. A do něj dejte energii a sílu, radí mayský horoskop na rok 2021.

Mayský horoskop na rok 2021: SOTZ (24. 9. ‒ 13. 10.)

Jste velice inspirativní a úspěšní. Máte všechno, co jste kdy chtěli – dobrou práci i životní lásku. Prožíváte spokojené roky a bude to nadále jen lepší. Jdete příkladem ostatním a umíte inspirovat ostatní. Jste charismatičtí a máte rádi lidi kolem sebe. Pro opačné pohlaví jste velmi přitažliví.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Mayský horoskop na rok 2021 udává, že už dlouho toužíte něco změnit. A mohlo by se vám to povést. Cestou vás ale čeká nějaká nástraha, kterou bude nutné překonat. Můžete mít problémy se zažíváním, naordinujte si pravidelnou a vyváženou stravu.

Chcete si pořádně odpočinout nebo vyrazit na dovolenou? Pročtěte si, kde se bude vaše znamení cítit nejlépe.

Mayský horoskop na rok 2021: SEC (14. 10. ‒ 2. 11.)

Je vás všude mnoho a jste slyšet. Jste nepřehlédnutelní. Máte spoustu energie, ale ne vždy ji posíláte tím správným směrem. Ve vztahu ale tápete. Je na čase se rozhodnout, co vlastně chcete. Nechávat druhého v nejistotě není úplně v pořádku.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Ve vztahu je na čase udělat krok vpřed, říká mayský horoskop na rok 2021. Dostanete-li se do psychicky náročné situace, neztrácejte hlavu. Snažte se vše řešit v klidu a s rozmyslem. Ukvapené rozhodnutí by vám mohlo jen ublížit.

Mayský horoskop na rok 2021: XUL (3. 11. ‒ 22. 11.)

Jste rádi v centru pozornosti. Jste společenští a máte rádi publikum kolem sebe. Proslulé jsou vaše bláznivé nápady a kanadské žertíky. Okolí vás zbožňuje pro vaši přímou povahu. Řeknete narovinu, co si myslíte. Nikdy zbytečně nechodíte kolem horké kaše. Nenávidíte pocit, že ztrácíte čas.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Na pomlouvače ve svém okolí, varuje mayský horoskop na rok 2021. A také byste se měli zamyslet nad svou váhou. A začít s tím něco dělat.

Mayský horoskop na rok 2021: YAXK’IN (23. 11. ‒ 12. 12.)

Rození léčitelé, jsou lidé narození v tomto znamení. Alespoň tomu tedy věřili staří Mayové. Můžete ale léčit nejen fyzická zranění, ale i ty duševní. Dalo by se říci, že jste takovou „vrbou“, ke které si ostatní chodí povídat. Děláte to ale rádi. Pomoc druhým vás nabíjí energií.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Na drobná zranění, která vás mohou potkat. Mayský horoskop na rok 2021 ale vidí i nějaký posun v pracovní oblasti. A vypadá to, že budete mít dokonce možnost začít pracovat společně se svým protějškem.

Mayský horoskop na rok 2021: MOL (13. 12. ‒ 1. 1.)

Lidé narození v tomto znamení jsou tiší a „neviditelní“. Zůstávají vždy bez povšimnutí, nesnáší být v centru pozornosti. Jsou to jedinci, kteří hledají velkou samotu. Společnost druhých k životu nepotřebují. Dalo by se říci, že to jsou vážní introverti. Jsou to ale velcí myslitelé. A čím déle jsou o samotě, tím více jsou schopni toho vymyslet. Potřebují klid.

Na co byste si měli v roce 2021 dát pozor? Hrozí vám nějaká drobná onemocnění. Nebo spíše něco, co se bude neustále vracet. Spíše než fyzický podklad, ale bude mít ono onemocnění podklad psychosomatický. Zamyslete se nad svým životem, upozorňuje mayský horoskop na rok 2021. V druhé půli roku máte šanci potkat životní lásku.

ČTĚTE I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Bydlení, zahrada

Vertikální zahrady jsou hit. Váš obývák dokonale zútulní

Vertikální zahrady si své zájemce v Česku stále hledají. Když si je však pořídíte, hned se zamilujete. Oč se vlastně jedná? Jde o velmi netypický způsob pěstování různých druhů rostlin. Ty jsou do sebe vzájemně...

Academy

Onemocnění koronavirem, COVID-19

COVID-19 je označení onemocnění způsobené odhaleným typem koronaviru. Jelikož jde o zcela nově objevený virus, onemocnění se nejčastěji označuje jako onemocnění koronavirem. Je nutné podotknout, že existuje mno...

Řemesla

Jak zabalit dárek? Buďte letos originální!

Jak zabalit dárek pro manželku, manžela, maminku, tatínka, nebo děti? To v posledních dnech řeší snad každý z nás. Ti, co dostali do vínku více kreativity a zručnosti, jsou na koni. Nápady z nich padají, jako b...

Fitness

Chcete posílit tělo? Vytáhněte švihadlo

Švihadlo je opět v kurzu. A vlastně se není čemu divit. V jednoduchosti tohoto provázku se totiž skrývá ohromný potenciál. Jakmile se trošku rozskáčete, zjistíte, že máte možnost získat neuvěřitelné množství va...

Rozvoj osobnosti

Arogance jako maska vnitřní nejistoty. Jaké jsou její další příčiny?

Arogance není ve společnosti oblíbená. Neexistuje mnoho lidí, kteří by arogantní chování druhých kvitovali. Samotné slovo pochází z latiny a vyjadřuje něco jako egocentrismus. Jedinci tohoto ražení si navenek a...

Mazlíčci

Druhy opic, které lze chovat doma

Každý, kdo se ve svém dětství setkal s Pipi Dlouhou punčochou nebo s nějakou pohádkou o pirátech, toužil po papouškovi anebo po malé opičce. Chov opice však přináší řadu úskalí, a ne každá opice je vhodná do by...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Staročeské okénko

Staročeské recepty z ryb: Zpestřete si jídelníček chutnými pokrmy!

Staročeské recepty z ryb vnesou do vašeho jídelníčku „nový vítr“. Kombinují výrazné chutě a s oblibou i slané a sladké ingredience. Výsledných pokrmů se však nemusíte vůbec obávat. Jsou skutečně velmi lahodné. ...

Blogeři

Dala bych si točený!

Tejden je teprv ve svý polovině a já už zase myslim na pivo. Možná proto se nemůžu zbavit toho pupku...ale plzeňský je prostě moje srdcovka a nedokážu si ho odepřít! Taky milujete pivo? Že se ptám! Dyť jsme prej národ pivařů. Nějaký ty statistický čísla řikaj, že průměrnej Čech vyhltne necelejch 290 škopků za rok. No to už je řádně zaděláno na to, bejt závislej. Ale jako každej správnej pseudoalkáč řikám: "Kdo nestih vystřízlivět, nemůže bejt vopilej." A propo, taky máte chuť na točený?