img

Bylinkový horoskop na rok 2021: Jaká bylinka je přisouzena právě vám?

Netradiční, přesto velmi milý bylinkový horoskop na rok 2021. Jaký bude, podle rostlin a bylinek? Co vám dali do vínku a jak vidí další rok vašeho života? Nahlédněte pod pokličku čerstvě vonícího a svěžího horoskopu. Je jen pro vás.

Co předpovídá bylinkový horoskop na rok 2021? Najděte si své znamení a začtěte se. A chcete se o sobě dozvědět ještě něco více? Které další bylinky pasují k vašemu znamení a jak si udržet zdraví? Pak se podívejte na nejlepší bylinky pro všechna znamení horoskopu.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Pampeliška

21. 3. – 20. 4.

Bylinkový horoskop na rok 2021 vidí, že se často dostáváte do situací, ze kterých vás může zachránit je vaše vlastní vytrvalost a nezlomnost. A stejně jako je odolná pampeliška, jste odolní i vy sami. Sil máte na rozdávání. Do všeho se vrháte po hlavě, plánování není vaše oblíbená činnost. Bylinkový horoskop na rok 2021 předpovídá, že byste měli najít rovnováhu ve svém životě. Měli byste si dát pozor na uklouznutí v životě. Budete se muset poprat i se zkouškami a zklamáním. Pamatujte však na to, že všechno má svůj význam. Zpětně pak budete veškeré změny hodnotit kladně. V první polovině roku budete nejspíš řešit nejistotu a obavy ve svém současném zaměstnání. Teprve srpen slibuje, že vám ukáže ten správný směr. Dejte si pozor na zdraví – i stres má na něj velký vliv. Úkolem pampelišek je naučit se zpomalit. Občas i vypnout a hlavně – nechodit hlavou proti zdi.

Čtěte také:

Květinový horoskop pro všechna znamení

Horoskop 2021

Bylinkový horoskop na rok 2021: Měsíček

21. 4. – 21. 5.

Svítí jako sluníčko – a stejně tak působí na své okolí i zrozenci tohoto znamení. Je stálý, protože své kořeny má hluboko v zemi. Umí si vybudovat silné základy. S tím souvisí i charakter jedinců narozených ve znamení Měsíčku. Jsou zásadoví, přímí a nesnáší lež. Jsou užiteční a pro své okolí neodolatelní. Mají neuvěřitelný cit pro krásu. Bylinkový horoskop na rok 2021 vidí těžší začátek roku. Přijdou situace i setkání, které ve vás vyvolají obavy z budoucnosti. Z těchto „lekcí“ byste měli pochopit, že je nutné více si věřit. A nepropadat zbytečně panice. Těžké rozhodnutí vás čeká v oblasti pracovních záležitostí. Budete se muset vzdát svého pohodlí a hrozí, že budete muset i slevit ze svých nároků. Ale pokud to ustojíte, přijde velmi zajímavá nabídka a už koncem roku budete sklízet první ovoce. V červnu se vám pak připlete do cesty někdo, kdo váš život otočí doslova naruby.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Podběl

22. 5. – 21. 6.

Podběl je jedna z prvních jarních bylin a je vcelku nestálá. Nesnáší změny a mívá výkyvy nálad. Nejprve rozkvete a pak začne pouštět lístky. Měli byste jít více do sebe. Neutíkejte před komplikacemi a problémy, stejně vás jednou doženou. Zastavte se, zklidněte se a zhluboka dýchejte. Nedělejte zbrklá rozhodnutí, kterých byste mohli později litovat. Dobrou zprávou je, že bouřlivé období, které máte za sebou, teď nahradí více klidu a pohoda. Nejspíš budete muset pomoci někomu z přátel, ocitne se v nelehké situaci. Vyslechněte jej a natáhněte pomocnou ruku. Do prázdnin se vám podaří vyřešit vše důležité – jak v práci, tak i v osobním životě. Ovšem ani pak neusněte na vavřínech. Podzim vám přihraje nejednu výzvu. Berte všechny vážně a zaobírejte se jimi.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Heřmánek

22. 6. – 22. 7.

Stejně jako heřmánek, jsou i zrozenci tohoto znamení hotoví léčitelé. Jste vnímaví, důvěryhodní a až příliš se vžíváte do života jiných. Nejraději byste za ně všechno vyřešili. Rozdali byste se pro druhé a velmi často míváte záchvaty sebelítosti. Postavte se pořádně na vlastní nohy a soustřeďte se také chvíli jen sami na sebe! S vytrvalostí a pečlivostí dokážete zdolat nejednu překážku. Komplikace, které se objeví ze začátku roku, vyváží úspěch, uznání nejbližších a rodinné zázemí v druhé půli roku. Projdete vnitřní proměnou, což výrazně pozmění váš osobní i pracovní život. Čeká vás nejedno příjemné dobrodružství. Nejnáročnějším obdobím pro vás bude jaro. Bylinkový horoskop na rok 2021 říká, že koncem léta se však už karty obrátí jen k vaší spokojenosti.

Bylinkový horoskop na rok 2021

Bylinkový horoskop na rok 2021: Třezalka

23. 7. – 22. 8.

Kvete v létě, největší sílu má na svátek svatého Jana. Stejně jako vy. S koncem školního roku nabere sil, že je budete mít na rozdávání. Máte spoustu nápadů, jste činorodí a originální. Jdete si za svým a neohlížíte ve na žádnou stranu. Nesnášíte lži a neupřímnost. K životu potřebujete lásku, spoustu lásky. Stejně jako třezalka, i vy čerpáte energii z teplého počasí a slunce. V tomto čase jste nejaktivnější. A přes léto se u vás doma také vyčistí vzduch. Změny, po kterých už dlouho toužíte, konečně proběhnou. Zbavíte se všeho, co vás tíží a začnete novou životní etapu. Okolí, stejně jako rodina, vás bude v každém vašem kroku plně podporovat. Bylinkový horoskop na rok 2021 také uvádí, že během letních měsíců se vám podaří vyřešit starý spor s rodinou či blízkým přítelem.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Čekanka

23. 8. – 22. 9.

Stojí pevně u cesty a nenechá se nikým a ničím zničit. Kořeny má pevné a zdobí své okolí. To je i dokonalý popis zrozenců ve znamení Čekanky. Jsou zasnění a mají nereálné cíle. Letošní rok bude samá změna zejména v pracovním životě. Konečně si dodáte odvahy a odejdete z místa, kvůli kterému jste prožili nepočítaně bezesných nocí. Budete tak moci uskutečnit všechny své dřívější sny. V soukromém životě bude vládnout relativní klid, což ale bude záviset na tom, jak se v které situaci zachováte. Drobný konflikt budete řešit i v partnerství. Bylinkový horoskop na rok 2021 také varuje, že byste měli pečlivě dbát o své zdraví. Posilujte imunitní systém, jezte zdravěji a věnujte se nějakému sportu. Jen vám to prospěje.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Řebříček

23. 9. – 23. 10.

Velmi sympatická bylinka, která působí velmi pozitivně. Říká se dokonce, že řebříček má velký vliv na naši náladu a umí zahnat chmury. Podobně jako řebříček, působí na své okolí i zrozenci ve znamení této bylinky. Jsou milí, empatičtí a lidé je mají rádi. Jsou ale také příliš pohodlní a zbytečně se vrací do minulosti. Přesně si pamatují, kdo jim kdy, co udělal, ohlížejí se zpět a zbytečně řeší to, co by už dávno mohlo být zapomenuto. Zkuste si to uvědomit a začít dělat věci jinak. Dívejte se vpřed, nikoliv zpátky. Naučte se mírnit své emoce a ujasněte si hodnoty. Nejen v osobním, ale i v pracovním životě. Bylinkový horoskop na rok 2021 je změnám nakloněn, bude se vám dařit, do čehokoliv se pustíte.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Puškvorec

24. 10. – 22. 11.

Musíte mít stále pocit, že si o všem rozhodujete sami. Nikdo vám nemá právo do ničeho zasahovat. Takový je Puškvorec. Jakmile vás někdo nebo něco rozzlobí, umíte zasáhnout to nejzranitelnější místo. Na druhou stranu se ale umíte zastat slabších. A to klidně i nahlas na veřejnosti, pokud vidíte bezpráví. V novém roce se konečně odhodláte a řeknete svůj názor. Pohár trpělivosti přetekl a vy vystoupíte z davu a začnete jednat. Neobejde se to bez následků a některé pro vás budou mimořádně obtížné. Pokud si však budete stát za svým a vytrváte, už na podzim se dočkáte a vaše sny se naplní. V práci vás žádné velké změny nečekají. Jen vás lehce vykolejí příchod nového kolegy, který bude mít pocit, že je lepší než vy a nebude se bát dávat vám to najevo. Promluvte se s ním, jinak se vaše vztahy rychle vyhrotí. Bylinkový horoskop na rok 2021 vám předpovídá vcelku klidný rok, bez výkyvů.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Kopřiva

23. 11. – 21. 12.

V období zrozenců kopřivy má tato bylinka sice už po sezóně, ale to přesně ukazuje, jací tito zrozenci jsou. I když není kopřiva venku vidět, sleduje co se kolem děje a v tu správnou chvíli umí pěkně požahat. I když ji v tento čas už nikdo nečeká. Ale nedejte se mýlit. Kopřiva má sílu po celý rok. Čeká na svou šanci. Stejně jako vy. Touží po tom, aby nebyla přehlížená. Zrozenci v Kopřivě chtějí obdiv a přátelství. Pokud jej nemají, násilím se jej dožadují. Chtějí uznání. Přestaňte se konečně soustředit sami na sebe, nebuďte zaslepení vlastním egem. Bylinkový horoskop na rok 2021 vám předpovídá dobrý rok, plný pozitivních chvil, díky kterým budete opravdu šťastní.

Bylinkový horoskop na rok 2021

Bylinkový horoskop na rok 2021: Kostival

22. 12. – 20. 1.

Jeho kořeny jsou po celou zimu schované a v zemi a mají neskutečně velkou sílu. Kostival je bylinou, která napomáhá zpevňovat bolavé kosti i svaly. A jak pevně je kostivalový kořen vrostlý do země, tak pevní jsou ve svých zásadách i zrozenci Kostivalu. Jsou praktičtí, šetrní a pracovití. Navenek působí jako sympatičtí a seriózní jedinci. Mají své pevné zásady a rodina je pro nich alfou i omegou všeho. Bylinkový horoskop na rok 2021 předpovídá, že právě rodina pro ně bude po celý rok pevnou oporou. Všeobecně se vám však bude dařit, jen by bylo dobré více pečovat o své zdraví. Začněte se více pohybovat – a méně sedět.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Meduňka

21. 1. – 20. 2.

Meduňka patří mezi bylinky antidepresivní a uspávací. Zklidňuje. A takoví jste i vy. Ale i když na své okolí působíte vyklidněně, tak uvnitř jste sami neklidní. Máte rádi společnost, samota vás znervózňuje. Jste milí, srdeční, ale někdy až neodbytní. A to druhým lidem nemusí být příliš příjemné. Nový rok pro vás bude posun vpřed. I když půjdete tempem svým, velmi pomalým. Ale každý váš krok bude směřovat k velkému štěstí, které vás čeká. Jaro pro vás bude trošku náročnější, ale vy to zvládnete. I když vás to bude stát hodně sil. Pomohou vám blízcí přátelé. Na léto pak naplánujte nějakou příjemnou dovolenou a buďte jen s rodinou. Odpočinek potřebujete jako sůl. Bylinkový horoskop na rok 2021 vám předpovídá výhru. Nebudou to miliony, ale bude to velmi příjemné překvapení.

Bylinkový horoskop na rok 2021: Jitrocel

21. 2. – 20. 3.

Hojí rány a po většinu roku je připraven pomáhat s nachlazením a horečkou. Stejně tak i zrozenci Jitrocele jsou neustále připraveni pomáhat druhým a skoro se pro ně i obětovat. Každého si až příliš idealizují, moc věří lidem. To je stálo už nejedno zklamání. Měli byste procitnout. A jak velí bylinkový horoskop na rok 2021, budete k tomu opět donuceni. Držte se pevně svých názorů a zásad, neustupujte. Připravte se na náročnější rok. Budete řešit i pracovní záležitosti. Nakonec by to ale vše mělo být pro vaše dobro. To ale budete schopni optimálně zhodnotit až koncem roku. Jděte si svou cestou a nenechte druhé, aby vám po ní šlapali.

NEPŘEHLÉDNĚTE I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Láska a vztahy

Zklamání ve vztahu versus odpuštění. Jak k němu nejsnáze dojít?

Zklamání ve vztahu je okamžikem náročným a v neposlední řadě i bolestným. Intenzitu prožívaných emocí určuje vždy příčina. V partnerství může být závažným důvodem například nevěra. I přesto, že se cítíte smutní...

Bydlení, zahrada

Chcete mít doma vánoční vůně? Vyrobte si přírodní osvěžovače vzduchu

Vyrobit přírodní osvěžovače vzduchu není vůbec nic náročného. V obchodě za ně dáte zbytečně moc peněz, většinou jsou plné zbytečných chemických látek a ne vždy je vůně přesně podle vašeho gusta. Vyrobte si svoj...

Těhotenství, děti

Výběr povolání u dospívajících: Proč je důležité na děti netlačit?

Výběr povolání u dospívajících bude za pár měsíců opět aktuální. Současní deváťáci budou postaveni před otázku, co vlastně chtějí ve svém profesním životě dělat. Je však možné, aby v pouhých patnácti letech dos...

Zajímavá videa

Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství

Film vrhá světlo na multimiliardové tržní odvětví, které se rozhodlo bombardovat reklamou děti již od toho nejranějšího věku. Podstrkuje jim i jejich…

Academy

Balanitida

Balanitida neboli balanitis je odborné označení pro zánět žaludu. Žalud je anatomická struktura penisu muže. Jde o hlavu (špičku) penis, která se v odborné literatuře častěji nazývá jako glans penis. Toto zánět...

Wellness

Indická masáž hlavy vás dokonale zrelaxuje a zbaví stresu

Indická masáž hlavy, jak název napovídá, pochází z Indie a sahá velmi hluboko do historie. Jde o extrémně relaxační a uvolňující masáž. K nám se dostala až v posledních letech a stihla si už najít své fanoušky....

Řemesla

Vyrobte si vlastní netradiční adventní kalendář: Snadno a rychle

K adventu bezpochyby patří právě adventní kalendář. Zapomeňte letos na kupovaný a vyrobte sobě nebo svým dětem vlastní, originální adventní kalendář. Bude to zábava a potěšíte mnohem více, než kdybyste koupili ...

Fitness

Jak sportovat v zimě? Zkuste i netradiční sporty

Sport v zimě rozhodně nemusíte pověsit do skříně k letním šatům. Naopak. Zimní sporty přináší zase jiný tip výzev a možností. Důležité je však vědět, jak sportovat v zimě, abyste své tělo i psychiku podpořili a...

Rozvoj osobnosti

Závislost na nakupování je nebezpečná. Oniománie může zbortit životní jistoty

Závislost na nakupování nemusí být odhalena hned. Do obchodů zavítáte zprvu je zřídka kdy, později však máte čím dál větší nutkání nakupovat ve velkém. A častokrát si koupíte i věci, které vlastně nepotřebujete...

Mazlíčci

Značkování u koček: Jak ho mazlíčka odnaučit?

Proč kočky značkují? A dá se toho nějak zbavit? Pokud vám kočka začne doma značkovat svoje území, nebo zanechávat loužičky zapáchající moči (což spolu vůbec nemusí vůbec souviset), je čas zbystřit. Něco se v ko...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…