img

Ptačí horoskop na rok 2021: Jakou budoucnost předpovídá starý asijský horoskop?

Ptačí horoskop přisuzuje lidem vlastnosti ptačích opeřenců. Je odlišný od našeho západního horoskopu, jelikož pochází z Asie. Má tedy více blíže k tradičnímu čínskému horoskopu. Přesto nám může mnohé prozradit. Co vás čeká a (možná) nemine?

Chcete-li se dozvědět o tomto netradičním horoskopu více, prostudujte si také obecnou charakteristiku ptačího horoskopu. A co přesně vám ptačí horoskop na rok 2021 předpovídá do příštích dnů, týdnů a měsíců?

Ptačí horoskop na rok 2021: Orel (21. 3. – 20. 4.)

Stejně jako je lev králem zvířat, tak orel je král veškerého ptactva. A podobně jsou na tom i zrozenci tohoto znamení. Musí mít vše pod kontrolou a musí každé situaci velet. Mají rádi odpovědnost a často si na svoje bedra nakládají pořádný náklad. Může se pak stát, že jim začnou docházet síly. A v tomto roce vám něco podobného reálně hrozí. Ptačí horoskop na rok 2021 proto předpovídá, že byste neměli přeceňovat své síly a měli byste na sebe být víc opatrní. Aby nedošlo k nějakému úrazu. A nejen fyzickému. Ale i slova važte, abyste později nelitovali něčeho, co jste zcela zbytečně vyřkli.

Čtěte také:

Čínský horoskop na rok 2021 – Rok kovového Buvola

Keltský horoskop na rok 2021 pro všechna znamení

Ptačí horoskop na rok 2021: Kachna (21. 4. – 21. 5.)

Kachna si pluje na svém rybníce a nic jiného ji příliš nezajímá. Přesto, že má ráda klid a pohodlí, často se dostává zbytečně do situací, které pro ni nejsou příliš komfortní. Stává se jí to především proto, že se často až příliš zajímá o problémy druhých. Neberte si problémy ostatních ke svému srdci. Chcete-li, vyslechněte je, ale nepřebírejte žádné negativní energie ani starosti ostatních. Nesnažte se trhat rekordy. Nejen v osobním životě, ale ani v práci. Před létem se těšte na milé překvapení. Někdo z blízkých pro vás chystá dar v podobě letního zájezdu nebo dovolené. Ptačí horoskop na rok 2021 předpovídá, že letošní léto si opravdu pořádně užijete.

Ptačí horoskop na rok 2021: Straka (22. 5. – 21. 6.)

Straky kradou, což se zrozenců ve Strace rozhodně netýká. Přesto ale mohou krást pozornost. Mají rádi, pokud jsou na výsluní a všechna světla svítí jen na ně. Jsou rádi středem pozornosti. A letos se jim to vyplatí. Někdo si jich všimne. a to jim přinese zajímavou nabídku. Jen ji dobře zvažte, abyste neudělali při rozhodování chybu. Ptačí horoskop na rok 2021 také udává, že je třeba dávat si pozor na lidi kolem sebe. Čeká vás divočejší rok, ale od září se vše začne postupně zklidňovat a na Vánoce už bude všechno opět tak, jak má být.

Ptačí horoskop na rok 2021: Labuť (22. 6. – 22. 7.)

Je krásná a každý ji obdivuje. Labuť je vždy středem pozornosti. Je plná energie a právem se umí bránit veškerým nepravostem. Letos ji čeká velmi zajímavý rok. Mají také šanci potkat lásku svého života. Případně se rozhoupají k rozhodnutí mít potomka. Ptačí horoskop na rok 2021 vidí, že vás čeká rok plný lásky. I když jste spíše samotáři, nebraňte se společnosti dalších lidí. Myslí to s vámi dobře a chtějí vám třeba i pomoci.

Ptačí horoskop na rok 2021

Ptačí horoskop na rok 2021: Páv (23. 7. – 22. 8.)

Sundejte hřebínek, nebuďte pyšní jako páv. Pokud se budete chovat k lidem kolem sebe povýšeně, dá vám osud jasně najevo, že byste své jednání vůči ostatním měli změnit. A budete tak dlouho dostávat lekce, dokud to nepochopíte. Jakmile však svoji lekci přijmete a naučíte se jiný přístup ke svému okolí, začnou se zázračně měnit i další věci ve vašem životě. Ptačí horoskop na rok 2021 vidí nějakou důležitost událost, která značně ovlivní váš život. Mělo by se to stát někdy na přelomu jara a léta.

Ptačí horoskop na rok 2021: Hrdlička (23. 8. – 22. 9.)

Zrozenci Hrdličky jsou doslova k zulíbání. Lidé je mají rádi. Přesto, že oni sami o sobě často pochybují. Musíte si více věřit. A ze svých úspěchů neobviňujte své okolí. Zatněte zuby a začněte dělat některé věci jinak. Pochvalte své podřízené, poděkujte nadřízeným. Doneste čokoládu kolegům. Mimochodem, práce pro vás bude v tomto roce hodně důležitá, větší ptačí horoskop na rok 2021. Podaří se vám obrovský úspěch, který vám pomůže posunout se v kariéře. Ale získáte za něj i nějakou – nemalou – odměnu. Budete překvapeni.

Ptačí horoskop na rok 2021: Kondor (23. 9. – 23. 10.)

Ptačí zrozenci v tomto znamení jsou naprostí pohodáři. Mají rádi svoji rodinu a obětovali by jí cokoliv. A právě rodina je to, na co byste se letos měli zaměřit. Upněte všechny své síly na dořešení nepříjemné situace, která se ve vaší rodině otevírá. Máte ale šanci měnit věci ku svému prospěchu. Ptačí horoskop na rok 2021 vám také větší úspěchy ve finanční oblasti. Zkuste si vsadit, štěstí bude tentokrát stát při vás.

Ptačí horoskop na rok 2021: Vrána (24. 10. – 22. 11.)

Tajemní a na první pohled nedostupní. Takoví jsou zrozenci ve znamení Vrány. Často jsou sami. Ale není to tím, že by toužili po samotě, ale spíše mnohdy druhé lidi odrazují svým chováním. Zamyslete se nad sebou a začněte o sobě více přemýšlet. Ptačí horoskop na rok 2021 vám doporučuje zapsat se na nějaké zajímavé přednášky nebo semináře v oblasti osobního rozvoje. Vyzkoušejte psychologii nebo koučink. Jsou to disciplíny, které vás mohou v životě hodně posunout. Budete to ale chtít i vaši aktivní spolupráci. Přestaňte tolik masírovat své ego. Pokud se vám to podaří, potkáte v životě nové dobré přátele.

Ptačí horoskop na rok 2021: Sokol (23. 11. – 21. 12.)

Zrozencům ve znamení Sokola se bude dařit i v novém roce. Ptačí horoskop na rok 2021 jim předpovídá úspěch a štěstí. Pokud toužíte po vlastním bydlení, letos máte šanci, že se vám konečně podaří získat vysněný byt či dům. Rozhodně vám také prospěje, pokud budete trávit více času v přírodě. Usaďte se a přemýšlejte aktivně o své budoucnosti. Letošní léto pro vás bude pracovně velmi náročné, dovolenou si naplánujte raději až na podzim.

Ptačí horoskop na rok 2021

Ptačí horoskop na rok 2021: Sup (22. 12. – 20. 1.)

Supi si jdou za svým cílem a neohlížejí se doprava, ani doleva. Ale chyba lávky! Začněte si všímat lidí kolem sebe. Někteří vám mají co sdělit. A mohou vás značně posunout ve vašem životě. Objeví se vedle vás někdo, kdo bude ještě mnoho let ve vašem životě hrát důležitou roli. Může jít o partnera životního nebo partnera v podnikání. Rozhodně si tohoto člověka nenechejte utéct. Na jaře byste si měli vzít dovolenou a odpočinout si. Přeci jen je toho na vás v poslední době docela hodně. Letošní letní dovolenou byste si pak měli protáhnout. Z obvyklého týdne rozhodně o něco déle.

Ptačí horoskop na rok 2021: Vrabec (21. 1. – 20. 2.)

Jedinci narození ve znamení Vrabce budou mít opravdu „rozlítaný“ rok. Ale bude se jim to velice líbit. Čekají vás nejspíš delší pracovní cesty. Ovšem takové cestování vás bude velmi bavit. Vaše práce se malinko změní, budete dělat sice ve stejné firmě, ale jiné činnosti. To vám přinese i více peněz, které se vám budou hodit. Protože mezi květnem a červencem budete mít větší investice a výdaje. V lásce se připravte na nějaké pokušení. Ptačí horoskop na rok 2021 ale varuje, že byste neměli podlehnout.

Ptačí horoskop na rok 2021: Sova (21. 2. – 20. 3.)

Ne nadarmo se říká, že je Sova moudrá. Na zrozence v tomto znamení to sice pěkně pasuje, ale bohužel jsou často roztěkaní a dělají mnoho chyb. Nejdřív vše důkladně promyslete, teprve potom jednejte. Zbrklost by se vám v tomto roce nemusela vyplatit. Především v práci, mohlo by vás to stát i místo. Buďte opatrní. Chcete-li začít studovat, je ten nejlepší čas se do toho pustit. Bude se vám dařit. Ptačí horoskop na rok 2021 také uvádí, že v polovině roku vám na účtu přistane i pěkná suma peněz. Bude odměnou za nějakou práci navíc, kterou uděláte.

ČTĚTE I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Láska a vztahy

Zklamání ve vztahu versus odpuštění. Jak k němu nejsnáze dojít?

Zklamání ve vztahu je okamžikem náročným a v neposlední řadě i bolestným. Intenzitu prožívaných emocí určuje vždy příčina. V partnerství může být závažným důvodem například nevěra. I přesto, že se cítíte smutní...

Bydlení, zahrada

Chcete mít doma vánoční vůně? Vyrobte si přírodní osvěžovače vzduchu

Vyrobit přírodní osvěžovače vzduchu není vůbec nic náročného. V obchodě za ně dáte zbytečně moc peněz, většinou jsou plné zbytečných chemických látek a ne vždy je vůně přesně podle vašeho gusta. Vyrobte si svoj...

Těhotenství, děti

Mikulášská nadílka zdravě

A je to tady, období cukru zdárně zahájeno. Pečeme cukroví, vánočky, štoly, buchty a řadu dalších dobrot, otevíráme adventní kalendáře. Navíc se nám do domu nápadně i nenápadně začnou scházet sladké dary. I v t...

Psychologie

Vtíravé myšlenky mohou být hodně nepříjemné. Dokonce mohou ničit i váš život

Vtíravé myšlenky nejsou žádnou vzácností. Drtivá většina lidí si s nimi užila své. Sice se mohou velmi lišit, jedno ale mají společné. Zaměstnávají náš mozek, horší naši psychiku, stejně jako řadu aktivit, kter...

Ezoterika

Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Úplněk je magický úkaz na obloze. Působí na nás víc, než jsme schopni si přiznat. Úplňkové noci jsou vždy magické a plné světla. Ovlivňují nás také podle toho, v jakém znamení zvěrokruhu se právě nacházejí. Úpl...

Zajímavá videa

Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství

Film vrhá světlo na multimiliardové tržní odvětví, které se rozhodlo bombardovat reklamou děti již od toho nejranějšího věku. Podstrkuje jim i jejich…

Academy

Balanitida

Balanitida neboli balanitis je odborné označení pro zánět žaludu. Žalud je anatomická struktura penisu muže. Jde o hlavu (špičku) penis, která se v odborné literatuře častěji nazývá jako glans penis. Toto zánět...

Wellness

Indická masáž hlavy vás dokonale zrelaxuje a zbaví stresu

Indická masáž hlavy, jak název napovídá, pochází z Indie a sahá velmi hluboko do historie. Jde o extrémně relaxační a uvolňující masáž. K nám se dostala až v posledních letech a stihla si už najít své fanoušky....

Řemesla

Barborky: Zapomenutá tradice živých květů u štědrovečerního stolu

Dnes je 4. prosince a svátek má Barborka. Je to den, kdy bychom podle jedné z českých vánočních tradic měli vyrazit ven a přinést si domů větvičku třešně. Pohrdnout samozřejmě nemusíte ani jiným časně kvetoucím...

Fitness

Jak sportovat v zimě? Zkuste i netradiční sporty

Sport v zimě rozhodně nemusíte pověsit do skříně k letním šatům. Naopak. Zimní sporty přináší zase jiný tip výzev a možností. Důležité je však vědět, jak sportovat v zimě, abyste své tělo i psychiku podpořili a...

Rozvoj osobnosti

Závislost na nakupování je nebezpečná. Oniománie může zbortit životní jistoty

Závislost na nakupování nemusí být odhalena hned. Do obchodů zavítáte zprvu je zřídka kdy, později však máte čím dál větší nutkání nakupovat ve velkém. A častokrát si koupíte i věci, které vlastně nepotřebujete...

Mazlíčci

Čipování psů: Proč čipovat a jak zaregistrovat čipovaného psa?

Je to už téměř rok, co se stalo čipování psů povinným. Od 1. ledna 2020 vstoupila v platnost novela zákona veterinárního zákona a též nařízení EU o neobchodních přesunech zvířat v zájmovém chovu, která na povin...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…