Ptačí horoskop na rok 2021

Ptačí horoskop na rok 2021: Jakou budoucnost předpovídá starý asijský horoskop?

Ptačí horoskop přisuzuje lidem vlastnosti ptačích opeřenců. Je odlišný od našeho západního horoskopu, jelikož pochází z Asie. Má tedy více blíže k tradičnímu čínskému horoskopu. Přesto nám může mnohé prozradit. Co vás čeká a (možná) nemine?

Chcete-li se dozvědět o tomto netradičním horoskopu více, prostudujte si také obecnou charakteristiku ptačího horoskopu. A co přesně vám ptačí horoskop na rok 2021 předpovídá do příštích dnů, týdnů a měsíců?

Ptačí horoskop na rok 2021: Orel (21. 3. – 20. 4.)

Stejně jako je lev králem zvířat, tak orel je král veškerého ptactva. A podobně jsou na tom i zrozenci tohoto znamení. Musí mít vše pod kontrolou a musí každé situaci velet. Mají rádi odpovědnost a často si na svoje bedra nakládají pořádný náklad. Může se pak stát, že jim začnou docházet síly. A v tomto roce vám něco podobného reálně hrozí. Ptačí horoskop na rok 2021 proto předpovídá, že byste neměli přeceňovat své síly a měli byste na sebe být víc opatrní. Aby nedošlo k nějakému úrazu. A nejen fyzickému. Ale i slova važte, abyste později nelitovali něčeho, co jste zcela zbytečně vyřkli.

Čtěte také:

Čínský horoskop na rok 2021 – Rok kovového Buvola

Keltský horoskop na rok 2021 pro všechna znamení

Ptačí horoskop na rok 2021: Kachna (21. 4. – 21. 5.)

Kachna si pluje na svém rybníce a nic jiného ji příliš nezajímá. Přesto, že má ráda klid a pohodlí, často se dostává zbytečně do situací, které pro ni nejsou příliš komfortní. Stává se jí to především proto, že se často až příliš zajímá o problémy druhých. Neberte si problémy ostatních ke svému srdci. Chcete-li, vyslechněte je, ale nepřebírejte žádné negativní energie ani starosti ostatních. Nesnažte se trhat rekordy. Nejen v osobním životě, ale ani v práci. Před létem se těšte na milé překvapení. Někdo z blízkých pro vás chystá dar v podobě letního zájezdu nebo dovolené. Ptačí horoskop na rok 2021 předpovídá, že letošní léto si opravdu pořádně užijete.

Ptačí horoskop na rok 2021: Straka (22. 5. – 21. 6.)

Straky kradou, což se zrozenců ve Strace rozhodně netýká. Přesto ale mohou krást pozornost. Mají rádi, pokud jsou na výsluní a všechna světla svítí jen na ně. Jsou rádi středem pozornosti. A letos se jim to vyplatí. Někdo si jich všimne. a to jim přinese zajímavou nabídku. Jen ji dobře zvažte, abyste neudělali při rozhodování chybu. Ptačí horoskop na rok 2021 také udává, že je třeba dávat si pozor na lidi kolem sebe. Čeká vás divočejší rok, ale od září se vše začne postupně zklidňovat a na Vánoce už bude všechno opět tak, jak má být.

Ptačí horoskop na rok 2021: Labuť (22. 6. – 22. 7.)

Je krásná a každý ji obdivuje. Labuť je vždy středem pozornosti. Je plná energie a právem se umí bránit veškerým nepravostem. Letos ji čeká velmi zajímavý rok. Mají také šanci potkat lásku svého života. Případně se rozhoupají k rozhodnutí mít potomka. Ptačí horoskop na rok 2021 vidí, že vás čeká rok plný lásky. I když jste spíše samotáři, nebraňte se společnosti dalších lidí. Myslí to s vámi dobře a chtějí vám třeba i pomoci.

Ptačí horoskop na rok 2021

Ptačí horoskop na rok 2021: Páv (23. 7. – 22. 8.)

Sundejte hřebínek, nebuďte pyšní jako páv. Pokud se budete chovat k lidem kolem sebe povýšeně, dá vám osud jasně najevo, že byste své jednání vůči ostatním měli změnit. A budete tak dlouho dostávat lekce, dokud to nepochopíte. Jakmile však svoji lekci přijmete a naučíte se jiný přístup ke svému okolí, začnou se zázračně měnit i další věci ve vašem životě. Ptačí horoskop na rok 2021 vidí nějakou důležitost událost, která značně ovlivní váš život. Mělo by se to stát někdy na přelomu jara a léta.

Ptačí horoskop na rok 2021: Hrdlička (23. 8. – 22. 9.)

Zrozenci Hrdličky jsou doslova k zulíbání. Lidé je mají rádi. Přesto, že oni sami o sobě často pochybují. Musíte si více věřit. A ze svých úspěchů neobviňujte své okolí. Zatněte zuby a začněte dělat některé věci jinak. Pochvalte své podřízené, poděkujte nadřízeným. Doneste čokoládu kolegům. Mimochodem, práce pro vás bude v tomto roce hodně důležitá, větší ptačí horoskop na rok 2021. Podaří se vám obrovský úspěch, který vám pomůže posunout se v kariéře. Ale získáte za něj i nějakou – nemalou – odměnu. Budete překvapeni.

Ptačí horoskop na rok 2021: Kondor (23. 9. – 23. 10.)

Ptačí zrozenci v tomto znamení jsou naprostí pohodáři. Mají rádi svoji rodinu a obětovali by jí cokoliv. A právě rodina je to, na co byste se letos měli zaměřit. Upněte všechny své síly na dořešení nepříjemné situace, která se ve vaší rodině otevírá. Máte ale šanci měnit věci ku svému prospěchu. Ptačí horoskop na rok 2021 vám také větší úspěchy ve finanční oblasti. Zkuste si vsadit, štěstí bude tentokrát stát při vás.

Ptačí horoskop na rok 2021: Vrána (24. 10. – 22. 11.)

Tajemní a na první pohled nedostupní. Takoví jsou zrozenci ve znamení Vrány. Často jsou sami. Ale není to tím, že by toužili po samotě, ale spíše mnohdy druhé lidi odrazují svým chováním. Zamyslete se nad sebou a začněte o sobě více přemýšlet. Ptačí horoskop na rok 2021 vám doporučuje zapsat se na nějaké zajímavé přednášky nebo semináře v oblasti osobního rozvoje. Vyzkoušejte psychologii nebo koučink. Jsou to disciplíny, které vás mohou v životě hodně posunout. Budete to ale chtít i vaši aktivní spolupráci. Přestaňte tolik masírovat své ego. Pokud se vám to podaří, potkáte v životě nové dobré přátele.

Ptačí horoskop na rok 2021: Sokol (23. 11. – 21. 12.)

Zrozencům ve znamení Sokola se bude dařit i v novém roce. Ptačí horoskop na rok 2021 jim předpovídá úspěch a štěstí. Pokud toužíte po vlastním bydlení, letos máte šanci, že se vám konečně podaří získat vysněný byt či dům. Rozhodně vám také prospěje, pokud budete trávit více času v přírodě. Usaďte se a přemýšlejte aktivně o své budoucnosti. Letošní léto pro vás bude pracovně velmi náročné, dovolenou si naplánujte raději až na podzim.

Ptačí horoskop na rok 2021

Ptačí horoskop na rok 2021: Sup (22. 12. – 20. 1.)

Supi si jdou za svým cílem a neohlížejí se doprava, ani doleva. Ale chyba lávky! Začněte si všímat lidí kolem sebe. Někteří vám mají co sdělit. A mohou vás značně posunout ve vašem životě. Objeví se vedle vás někdo, kdo bude ještě mnoho let ve vašem životě hrát důležitou roli. Může jít o partnera životního nebo partnera v podnikání. Rozhodně si tohoto člověka nenechejte utéct. Na jaře byste si měli vzít dovolenou a odpočinout si. Přeci jen je toho na vás v poslední době docela hodně. Letošní letní dovolenou byste si pak měli protáhnout. Z obvyklého týdne rozhodně o něco déle.

Ptačí horoskop na rok 2021: Vrabec (21. 1. – 20. 2.)

Jedinci narození ve znamení Vrabce budou mít opravdu „rozlítaný“ rok. Ale bude se jim to velice líbit. Čekají vás nejspíš delší pracovní cesty. Ovšem takové cestování vás bude velmi bavit. Vaše práce se malinko změní, budete dělat sice ve stejné firmě, ale jiné činnosti. To vám přinese i více peněz, které se vám budou hodit. Protože mezi květnem a červencem budete mít větší investice a výdaje. V lásce se připravte na nějaké pokušení. Ptačí horoskop na rok 2021 ale varuje, že byste neměli podlehnout.

Ptačí horoskop na rok 2021: Sova (21. 2. – 20. 3.)

Ne nadarmo se říká, že je Sova moudrá. Na zrozence v tomto znamení to sice pěkně pasuje, ale bohužel jsou často roztěkaní a dělají mnoho chyb. Nejdřív vše důkladně promyslete, teprve potom jednejte. Zbrklost by se vám v tomto roce nemusela vyplatit. Především v práci, mohlo by vás to stát i místo. Buďte opatrní. Chcete-li začít studovat, je ten nejlepší čas se do toho pustit. Bude se vám dařit. Ptačí horoskop na rok 2021 také uvádí, že v polovině roku vám na účtu přistane i pěkná suma peněz. Bude odměnou za nějakou práci navíc, kterou uděláte.

ČTĚTE I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 24. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 25. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 26. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Důvěra ve vztahu je důležitá. Jak ji efektivně vybudovat?

Důvěra ve vztahu je jakýmsi základním pilířem. Bez ní není možné, aby partnerství správně fungovalo. Zjednodušeně řečeno, jedná se o loajalitu vašeho protějšku vůči vám a naopak. Důvěra znamená zachování osobní...

Dlouhodobý stres a jeho vliv na tělo i duši

Dlouhodobý stres anebo také jinak řečeno chronický, je pro tělo i duši oproti tomu krátkodobému škodlivý. Může tedy negativně ovlivnit celý váš život. I přesto, že je lidský organismus stavěný na odolnost vůči ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Ještě krmíte psa klasickými granulemi? Přečtěte si, proč si pes zaslouží změnu

S některými zvyky vašeho psa nic nenaděláte. Třeba, že se vždycky vyválí v té nejméně voňavé kaluži, nebo že si ke hře vybere vaše nejoblíbenější boty. Co ale můžete ovlivnit, je způsob jeho stravování. Ne nada...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!