Ptačí horoskop na rok 2022

Ptačí horoskop na rok 2022: Prozkoumejte podrobně své znamení a zjistěte, co je vám v životě předpovězeno

Ptačí horoskop pochází původně z východu. Jde o starý, avšak velmi oblíbený, asijský horoskop. Tedy blíže má k tradičnímu čínskému horoskopu, od toho našeho západního se značně liší. Avšak ptačí horoskop na rok 2022 nám může mnohé prozradit, a třeba nás i varovat, na co si máme v dalším roce dávat pozor.

Pokud byste se rádi o ptačím horoskopu a také o svém znamení dozvěděli více, projděte si obecnou charakteristiku ptačího horoskopu. A co přesně vám ptačí horoskop na rok 2022 větší do dalšího roku vašeho života?

Ptačí horoskop na rok 2022: Orel (21. 3. – 20. 4.)

Orel je silný pták, který má až neuvěřitelnou přirozenou autoritu a ostatní jej zcela uznávají. Je mu dobře ve vedoucí funkci, nerad se podřizuje. Jeho podřízení musí plnit úkoly přesně a správně. Orel je poměrně náročný. Vyžaduje disciplínu. A to nejen od ostatních, ale je přísný i sám na sebe. Jak ostatním, tak i sobě rád nakládá na bedra pořádný náklad. Je plný sil, je schopen zvládat až nemožné. Na první pohled působí velmi elegantně a sympaticky. Ptačí horoskop na rok 2022 mu do příštích dnů, týdnů a měsíců předpovídá zajímavý posun v pracovní oblasti. Nejspíš se objeví zajímavá nabídka, nad kterou budete dlouze přemýšlet. Avšak půjde o práci snů, kterou by byla škoda odmítnout. Pokud si nebudete jistí, poraďte se se svým dobrým přítelem/ přítelkyní.

Čtěte také:

Stromoskop aneb keltský horoskop

Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat

Květinový horoskop pro všechna znamení

Ptačí horoskop na rok 2022: Kachna (21. 4. – 21. 5.) 

Kachna má ráda svůj rybník a dává si velice pozor na to, koho na něj pustí nebo koho nechá vedle sebe plout. Nechce mít žádné potíže. Můžete se k ní bez obav přidat a plout kus od ní, ale nenuťte se jí. Sama si rozhodne, jestli má náladu se s vámi začít bavit či nikoliv. Ovšem pokud se s vámi spřátelí, stane se dobrou přítelkyní. Vždy bude stát při vás a pomáhat vám řešit životní problémy. Nevýhodou ale je, že často od ostatních přejímá negativní energie. Natolik chce svým přátelům pomoci, že si raději vezme na svá bedra všechno jejich utrpení, než aby se s tím vláčeli jen oni sami. Avšak ptačí horoskop na rok 2022 předpovídá, že je na čase naučit se od problémů druhých více distancovat. Je třeba, abyste na sobě více zapracovali. Rozhodně by vám neublížilo ani studium psychologie nebo koučinku. Zkuste se na nějaký kurz přihlásit, bude vás to bavit.

Ptačí horoskop na rok 2022: Straka (22. 5. – 21. 6.)

Straka miluje všechno lesklé a krade, říká se o tomto ptačím druhu. Ale doslova to rozhodně brát nemůžeme. Jediné, co člověk narozený ve znamení Straky může krást, je pozornost. Ráda se dává na odiv, chce vyčnívat a chce, aby ji ostatní říkali, jak je úžasná a krásná. Není to pýcha v pravém slova smyslu, Straka totiž jen nadmíru touží po pozornosti ostatních lidí. Ptačí horoskop na rok 2022 předpovídá pro tento rok změny v soukromém životě. Nespecifikuje však již, jakého rázu tyto změny budou. Může jít o rozhod, svatbu, početí potomka… možností je spousta. Věnujte však po celý rok nadměrnou pozornost svému soukromému životu a rozhodně neupřednostňujte práci.

Ptačí horoskop na rok 2022: Labuť (22. 6. – 22. 7.)

Labuť musí být vždy centrem pozornosti a v centru dění. Je to tvor společenský, potřebuje kolem sebe spoustu lidí. Miluje večírky a zábavu. Energie má na rozdávání. Lidí, kteří jsou narození ve znamení Labutě si jejich okolí váží a často si k nim chodí pro rady. Labuť se umí rychle rozhodovat a v pracovní oblasti je značně výkonná. Ptačí horoskop na rok 2022 uvádí, že v tomto roce čeká zrozence Labutě časté cestování. Nemělo by však jít výhradně o pracovní cesty. Spíše budou cestovat z nějakého důvodu soukromě. Bude to vždy na jedno místo, do jednoho cíle. A cestovat budou i přes léto, kdy vyrazí na delší dovolenou.

Ptačí horoskop na rok 2022

Ptačí horoskop na rok 2022: Páv (23. 7. – 22. 8.)

Nádherný a obdivovaný, takový je Páv. Je pyšný a má být na co. Jenže někdy je vhodné hřebínek na chvíli odložit a nedávat druhým najevo svoji nadřazenost. Páv se i ke svým přátelům, chová povýšeně. Bohužel často dává najevo i svojí rodině, že je “něco víc”. Zrozence Páva čekají nějaké životní změny. Budou sice drobné, ale bude jich více. Každá ze změn jej donutí zamyslet se, proč se právě do této situace dostali a co si toho mohou vzít. Ptačí horoskop na rok 2022 také říká, že Páv bude v tomto roce doslova na roztrhání. Budete tak vytížení, že nudit se opravdu nebudete.

Ptačí horoskop na rok 2022: Hrdlička (23. 8. – 22. 9.)

Hrdlička je drobný a nenápadný pták, působí roztomile a nikdy nedává najevo, jak se přesně cítí. Lidé zrození v tomto znamení mají poměrně nízké sebevědomí, bylo by žádoucí na tomto více zapracovat. V práci i ve škole jsou oblíbení, často pomáhají druhým. Jenže pokud mají nějaké obtíže, nejdříve začnou vinit druhé, aniž by se nejprve podívali do svého nitra. Ptačí horoskop na rok 2022 uvádí, že Hrdlička prožije zajímavý rok. Nečekaně získá nějakou odměnu nebo výhru, avšak zaraduje se i její bankovní konto. Dobře se rozmyslete, jak s nečekaným dárkem naložíte.

Ptačí horoskop na rok 2022: Kondor (23. 9. – 23. 10.)

Je krásný, rychlý a má obrovská křídla. Po ta se mu vejde celá rodina, kterou za každou cenu a vždy chrání. Za svoji rodinu je Kondor ochoten položit život. Což naštěstí nebude muset dělat, v tomto roce bude po této stránce u lidí tohoto zrození všechno v naprostém pořádku. Ptačí horoskop na rok 2022 však uvádí, že se budou starat o nějakého staršího člověka. Bude to někdo blízký, avšak nebude to člen rodiny. Tomuto člověku budete pomáhat v těžkých chvílích. Oproti tomu byste si pak měli vždy pořádně duševně odpočinout, abyste dokonale vyčistili hlavu.

Ptačí horoskop na rok 2022: Vrána (24. 10. – 22. 11.)

Černá Vrána je poměrně náročné znamení. Nedostupné a temné. Podobně na první pohled vypadají i zrozenci Vrány. Často zůstávají dlouho sami. A často jsou sami velice rádi. Sice by společnost druhých občas rádi přijali, ale svým chováním ostatní spíše odpuzují. V tomto roce by se ale do společnosti měli více zapojit. Což takhle začít navštěvovat třeba fitness centrum? Poznáte tu nové přátele a navíc, jak uvádí ptačí horoskop na rok 2022, měli byste se začít hýbat. Neustálé sezení vám neprospívá, mohli byste z toho mít zdravotní obtíže.

Ptačí horoskop na rok 2022: Sokol (23. 11. – 21. 12.)

Sokol je pořádný dravec. Je to bystrý pozorovatel a vždy je zcela připraven vystartovat za svou kořistí nebo za svým cílem. A přesně takoví jsou i zrozenci v tomto znamení. Bohužel negativem této povahy je i zbrklost. Mnohy vystartují, aniž by přemýšleli o důsledcích svého jednání. Na tomto by měli zapracovat. Je třeba, aby se naučili plánovat. A nikdy se nepouštějte do lovení, pokud víte, že je to předem ztraceno. Ptačí horoskop na rok 2022 předpovídá, že Sokol bude mít smíšený rok. Zatímco první a poslední třetina budou náročné, v té druhé si odpočinou. Ostatně právě před slunečné měsíce v roce by měli lidé v tomto znamení vyčerpat co nejvíce dovolené a na maximum si ji užít. Jinak vám hrozí přepracování.

Ptačí horoskop na rok 2022

Ptačí horoskop na rok 2022: Sup (22. 12. – 20. 1.)

Nedívá se na žádnou stranu, ale míří přímo za svým cílem. Takový je Sup. Lidé zrození v tomto znamení jsou smyslní a dobrosrdeční. Mívají štěstí ve všem, na co sáhnou. Někdy jsou však značně pomalí, nespolehliví a nezodpovědní. Jako partner je Sup zcela věrný a oddaný. Až už to bude partner v životě nebo  v podnikání víte, že se na něj můžete spolehnout a nemusíte se bát, že by vás podvedl. Je čestný a v zaměstnání pracuje na maximum. Ptačí horoskop na rok 2022 se táže: Čeká vás stavba domu či bytu? Nebo budete nějaké vlastní bydlení kupovat? Pak buďte obezřetní na lidi, se kterými se na této cestě potkáte. Ne každý finanční poradce to může myslet dobře. A ne každému realitnímu agentovi jde o vaše blaho. Při stavbě pak opatrně s výběrem stavební firmy. Ani na doporučení to nemusí být jistota. Buďte opatrní.

Ptačí horoskop na rok 2022: Vrabec (21. 1. – 20. 2.)

Vrabec je nenápadný, ale zato velice obratný a šikovný. Nikdy mu nic neunikne, má naprosto o všem přehled. Ať už jde o jakoukoliv oblast jeho života. Slyší i to, co by neměl. Ale nikdy nic nešíří dál, všechny informace si nechává jen sám pro sebe. Lidé zrození ve znamení Vrabce jsou dobří přátelé, kteří nikdy své blízké nezklamou. Jsou bystří, tolerantní a ochotně druhým pomáhají. Nemají rádi samotu, vždy kolem sebe potřebují nějaké lidi. Vrabec je znamení velmi chytré a přesně ví, co a v jaký čas má udělat. Ptačí horoskop na rok 2022 předpovídá Vrabcům hodně práce. Ať už doma nebo v zaměstnání. Když už si budete myslet, že máte všechno hotovo, navalí se na vás další lavina úkolů. Po celý rok budete mít pocit, že stále nic nestíháte

Ptačí horoskop na rok 2022: Sova (21. 2. – 20. 3.)

Jsou inteligentní a vždy si umí dát dohromady obraz toho, co se děje. Lidé narození ve znamení Sovy jsou odvážní a dokáží vše dělat s maximálním vypětím sil. Trvalo jim dlouho, než se to v životě naučili, ale ve vypjatých situacích si umí zachovat chladnou hlavu. Ostatní si k moudré Sově chodí často pro radu, jelikož Sova je značně empatická. Pokud neví, co poradit, minimálně si vyslechne, co jí druhý člověk chce sdělit a snaží se jej povzbudit. Není však všechno jen růžové, Sova má i stinné stránky. Jednou z nich je poměrně komplikovaná povaha. A pokud nepatříte mezi oblíbence Sovy, pak je poměrně těžké s ní vyjít. Sova preferuje samotu, ale pokud je mezi přáteli, umí se pořádně odvázat. Ptačí horoskop na rok 2022 říká, že v tomto roce si budete mnout ruce v oblasti práce nebo podnikání. I když jste už klesali na mysli a nevěřili, že všechno v této oblasti půjde podle vašich představ, zkraje nového roku se všechno rozjede a půjde jako po másle.

DALŠÍ HOROSKOPY:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 08. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích, dnes je úplněk. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch vám…
více o tomto dni
PÁTEK 09. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
SOBOTA 10. 12. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 11. 12. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 12. 12. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 13. 12. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
STŘEDA 14. 12. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

Králík je ZZZ
ZLÝ, ZÁKEŘNÝ A ZÁVISTIVÝ.
Nejhorší znamení.

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

:))) máte nějaké příklady, jací zajíci jsou podle Vás?? :) ja žádného neznám paradoxně, tak ať vím, na co si ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

likvidace hlubokokořenících vytrvalých plevelů

Dobrý den, kdy je prosím vás nejvhodnější období pro mechanickou likvidaci šťovíku n...

Domácí péče o lámavé nehty

Potřebovala bych poradit. O nehty se poslední dobou snažím dobře pečovat. Umělé nehty m...

okna

Když jsou špinavá.
Zobrazit všechna témata

Jste s partnerem spřízněné duše? Tyto indicie vám napoví

Spřízněné duše jsou dle mnoha definic lidé, kteří hluboce souzní a vzájemně si poskytují bezpečí, bezděčnou lásku i pochopení. Pokud na ně věříte, bude vás tento článek zajímat! Podle jakých charakteristik pozn...

Udržte si pozitivní myšlení navzdory šedi zimních dní! Jak na to?

Pozitivní myšlení se v chladných měsících udržuje o dost obtížněji. Šeď zimních dní nám totiž nedává tolik slunečních paprsků, které bychom potřebovali. Přesto všechno si můžete udržet hladinu své energie na do...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Nastává adventní čas. Jak ho využít ve vlastní prospěch?

Adventní čas započne v roce 2022 poslední listopadovou nedělí, tj. 27. 11. Mnozí věřící lidé v něm vidí hluboký význam příchodu Ježíše Krista na tento svět. Vánoce jsou vlastně oslavou narození Ježíška, který l...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Czernin Dymokury - prodej a chov živých ryb

Společnost Czernin Dymokury s.r.o. se dlouhodobě specializuje na chov živých ryb v sádkách Nouzov nacházejících se ve Středočeském kraji. Konkrétně k dispozici má prostorné vodní nádrže určené k chovu sladkovod...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Ovocná bublanina našich babiček: Inspirujte se osmi recepty!

Ovocná bublanina má své stále místo v mnoha českých rodinách. Tradici jejího mlsání zpravidla zahájily šikovné prababičky a babičky, které se vskutku uměly u plotny ohánět! Inspirujte se tedy jejich recepty a u...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???