Ptačí horoskop na rok 2022

Ptačí horoskop na rok 2022: Prozkoumejte podrobně své znamení a zjistěte, co je vám v životě předpovězeno

Ptačí horoskop pochází původně z východu. Jde o starý, avšak velmi oblíbený, asijský horoskop. Tedy blíže má k tradičnímu čínskému horoskopu, od toho našeho západního se značně liší. Avšak ptačí horoskop na rok 2022 nám může mnohé prozradit, a třeba nás i varovat, na co si máme v dalším roce dávat pozor.

Pokud byste se rádi o ptačím horoskopu a také o svém znamení dozvěděli více, projděte si obecnou charakteristiku ptačího horoskopu. A co přesně vám ptačí horoskop na rok 2022 větší do dalšího roku vašeho života?

Ptačí horoskop na rok 2022: Orel (21. 3. – 20. 4.)

Orel je silný pták, který má až neuvěřitelnou přirozenou autoritu a ostatní jej zcela uznávají. Je mu dobře ve vedoucí funkci, nerad se podřizuje. Jeho podřízení musí plnit úkoly přesně a správně. Orel je poměrně náročný. Vyžaduje disciplínu. A to nejen od ostatních, ale je přísný i sám na sebe. Jak ostatním, tak i sobě rád nakládá na bedra pořádný náklad. Je plný sil, je schopen zvládat až nemožné. Na první pohled působí velmi elegantně a sympaticky. Ptačí horoskop na rok 2022 mu do příštích dnů, týdnů a měsíců předpovídá zajímavý posun v pracovní oblasti. Nejspíš se objeví zajímavá nabídka, nad kterou budete dlouze přemýšlet. Avšak půjde o práci snů, kterou by byla škoda odmítnout. Pokud si nebudete jistí, poraďte se se svým dobrým přítelem/ přítelkyní.

Čtěte také:

Stromoskop aneb keltský horoskop

Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat

Květinový horoskop pro všechna znamení

Ptačí horoskop na rok 2022: Kachna (21. 4. – 21. 5.) 

Kachna má ráda svůj rybník a dává si velice pozor na to, koho na něj pustí nebo koho nechá vedle sebe plout. Nechce mít žádné potíže. Můžete se k ní bez obav přidat a plout kus od ní, ale nenuťte se jí. Sama si rozhodne, jestli má náladu se s vámi začít bavit či nikoliv. Ovšem pokud se s vámi spřátelí, stane se dobrou přítelkyní. Vždy bude stát při vás a pomáhat vám řešit životní problémy. Nevýhodou ale je, že často od ostatních přejímá negativní energie. Natolik chce svým přátelům pomoci, že si raději vezme na svá bedra všechno jejich utrpení, než aby se s tím vláčeli jen oni sami. Avšak ptačí horoskop na rok 2022 předpovídá, že je na čase naučit se od problémů druhých více distancovat. Je třeba, abyste na sobě více zapracovali. Rozhodně by vám neublížilo ani studium psychologie nebo koučinku. Zkuste se na nějaký kurz přihlásit, bude vás to bavit.

Ptačí horoskop na rok 2022: Straka (22. 5. – 21. 6.)

Straka miluje všechno lesklé a krade, říká se o tomto ptačím druhu. Ale doslova to rozhodně brát nemůžeme. Jediné, co člověk narozený ve znamení Straky může krást, je pozornost. Ráda se dává na odiv, chce vyčnívat a chce, aby ji ostatní říkali, jak je úžasná a krásná. Není to pýcha v pravém slova smyslu, Straka totiž jen nadmíru touží po pozornosti ostatních lidí. Ptačí horoskop na rok 2022 předpovídá pro tento rok změny v soukromém životě. Nespecifikuje však již, jakého rázu tyto změny budou. Může jít o rozhod, svatbu, početí potomka… možností je spousta. Věnujte však po celý rok nadměrnou pozornost svému soukromému životu a rozhodně neupřednostňujte práci.

Ptačí horoskop na rok 2022: Labuť (22. 6. – 22. 7.)

Labuť musí být vždy centrem pozornosti a v centru dění. Je to tvor společenský, potřebuje kolem sebe spoustu lidí. Miluje večírky a zábavu. Energie má na rozdávání. Lidí, kteří jsou narození ve znamení Labutě si jejich okolí váží a často si k nim chodí pro rady. Labuť se umí rychle rozhodovat a v pracovní oblasti je značně výkonná. Ptačí horoskop na rok 2022 uvádí, že v tomto roce čeká zrozence Labutě časté cestování. Nemělo by však jít výhradně o pracovní cesty. Spíše budou cestovat z nějakého důvodu soukromě. Bude to vždy na jedno místo, do jednoho cíle. A cestovat budou i přes léto, kdy vyrazí na delší dovolenou.

Ptačí horoskop na rok 2022

Ptačí horoskop na rok 2022: Páv (23. 7. – 22. 8.)

Nádherný a obdivovaný, takový je Páv. Je pyšný a má být na co. Jenže někdy je vhodné hřebínek na chvíli odložit a nedávat druhým najevo svoji nadřazenost. Páv se i ke svým přátelům, chová povýšeně. Bohužel často dává najevo i svojí rodině, že je “něco víc”. Zrozence Páva čekají nějaké životní změny. Budou sice drobné, ale bude jich více. Každá ze změn jej donutí zamyslet se, proč se právě do této situace dostali a co si toho mohou vzít. Ptačí horoskop na rok 2022 také říká, že Páv bude v tomto roce doslova na roztrhání. Budete tak vytížení, že nudit se opravdu nebudete.

Ptačí horoskop na rok 2022: Hrdlička (23. 8. – 22. 9.)

Hrdlička je drobný a nenápadný pták, působí roztomile a nikdy nedává najevo, jak se přesně cítí. Lidé zrození v tomto znamení mají poměrně nízké sebevědomí, bylo by žádoucí na tomto více zapracovat. V práci i ve škole jsou oblíbení, často pomáhají druhým. Jenže pokud mají nějaké obtíže, nejdříve začnou vinit druhé, aniž by se nejprve podívali do svého nitra. Ptačí horoskop na rok 2022 uvádí, že Hrdlička prožije zajímavý rok. Nečekaně získá nějakou odměnu nebo výhru, avšak zaraduje se i její bankovní konto. Dobře se rozmyslete, jak s nečekaným dárkem naložíte.

Ptačí horoskop na rok 2022: Kondor (23. 9. – 23. 10.)

Je krásný, rychlý a má obrovská křídla. Po ta se mu vejde celá rodina, kterou za každou cenu a vždy chrání. Za svoji rodinu je Kondor ochoten položit život. Což naštěstí nebude muset dělat, v tomto roce bude po této stránce u lidí tohoto zrození všechno v naprostém pořádku. Ptačí horoskop na rok 2022 však uvádí, že se budou starat o nějakého staršího člověka. Bude to někdo blízký, avšak nebude to člen rodiny. Tomuto člověku budete pomáhat v těžkých chvílích. Oproti tomu byste si pak měli vždy pořádně duševně odpočinout, abyste dokonale vyčistili hlavu.

Ptačí horoskop na rok 2022: Vrána (24. 10. – 22. 11.)

Černá Vrána je poměrně náročné znamení. Nedostupné a temné. Podobně na první pohled vypadají i zrozenci Vrány. Často zůstávají dlouho sami. A často jsou sami velice rádi. Sice by společnost druhých občas rádi přijali, ale svým chováním ostatní spíše odpuzují. V tomto roce by se ale do společnosti měli více zapojit. Což takhle začít navštěvovat třeba fitness centrum? Poznáte tu nové přátele a navíc, jak uvádí ptačí horoskop na rok 2022, měli byste se začít hýbat. Neustálé sezení vám neprospívá, mohli byste z toho mít zdravotní obtíže.

Ptačí horoskop na rok 2022: Sokol (23. 11. – 21. 12.)

Sokol je pořádný dravec. Je to bystrý pozorovatel a vždy je zcela připraven vystartovat za svou kořistí nebo za svým cílem. A přesně takoví jsou i zrozenci v tomto znamení. Bohužel negativem této povahy je i zbrklost. Mnohy vystartují, aniž by přemýšleli o důsledcích svého jednání. Na tomto by měli zapracovat. Je třeba, aby se naučili plánovat. A nikdy se nepouštějte do lovení, pokud víte, že je to předem ztraceno. Ptačí horoskop na rok 2022 předpovídá, že Sokol bude mít smíšený rok. Zatímco první a poslední třetina budou náročné, v té druhé si odpočinou. Ostatně právě před slunečné měsíce v roce by měli lidé v tomto znamení vyčerpat co nejvíce dovolené a na maximum si ji užít. Jinak vám hrozí přepracování.

Ptačí horoskop na rok 2022

Ptačí horoskop na rok 2022: Sup (22. 12. – 20. 1.)

Nedívá se na žádnou stranu, ale míří přímo za svým cílem. Takový je Sup. Lidé zrození v tomto znamení jsou smyslní a dobrosrdeční. Mívají štěstí ve všem, na co sáhnou. Někdy jsou však značně pomalí, nespolehliví a nezodpovědní. Jako partner je Sup zcela věrný a oddaný. Až už to bude partner v životě nebo  v podnikání víte, že se na něj můžete spolehnout a nemusíte se bát, že by vás podvedl. Je čestný a v zaměstnání pracuje na maximum. Ptačí horoskop na rok 2022 se táže: Čeká vás stavba domu či bytu? Nebo budete nějaké vlastní bydlení kupovat? Pak buďte obezřetní na lidi, se kterými se na této cestě potkáte. Ne každý finanční poradce to může myslet dobře. A ne každému realitnímu agentovi jde o vaše blaho. Při stavbě pak opatrně s výběrem stavební firmy. Ani na doporučení to nemusí být jistota. Buďte opatrní.

Ptačí horoskop na rok 2022: Vrabec (21. 1. – 20. 2.)

Vrabec je nenápadný, ale zato velice obratný a šikovný. Nikdy mu nic neunikne, má naprosto o všem přehled. Ať už jde o jakoukoliv oblast jeho života. Slyší i to, co by neměl. Ale nikdy nic nešíří dál, všechny informace si nechává jen sám pro sebe. Lidé zrození ve znamení Vrabce jsou dobří přátelé, kteří nikdy své blízké nezklamou. Jsou bystří, tolerantní a ochotně druhým pomáhají. Nemají rádi samotu, vždy kolem sebe potřebují nějaké lidi. Vrabec je znamení velmi chytré a přesně ví, co a v jaký čas má udělat. Ptačí horoskop na rok 2022 předpovídá Vrabcům hodně práce. Ať už doma nebo v zaměstnání. Když už si budete myslet, že máte všechno hotovo, navalí se na vás další lavina úkolů. Po celý rok budete mít pocit, že stále nic nestíháte

Ptačí horoskop na rok 2022: Sova (21. 2. – 20. 3.)

Jsou inteligentní a vždy si umí dát dohromady obraz toho, co se děje. Lidé narození ve znamení Sovy jsou odvážní a dokáží vše dělat s maximálním vypětím sil. Trvalo jim dlouho, než se to v životě naučili, ale ve vypjatých situacích si umí zachovat chladnou hlavu. Ostatní si k moudré Sově chodí často pro radu, jelikož Sova je značně empatická. Pokud neví, co poradit, minimálně si vyslechne, co jí druhý člověk chce sdělit a snaží se jej povzbudit. Není však všechno jen růžové, Sova má i stinné stránky. Jednou z nich je poměrně komplikovaná povaha. A pokud nepatříte mezi oblíbence Sovy, pak je poměrně těžké s ní vyjít. Sova preferuje samotu, ale pokud je mezi přáteli, umí se pořádně odvázat. Ptačí horoskop na rok 2022 říká, že v tomto roce si budete mnout ruce v oblasti práce nebo podnikání. I když jste už klesali na mysli a nevěřili, že všechno v této oblasti půjde podle vašich představ, zkraje nového roku se všechno rozjede a půjde jako po másle.

DALŠÍ HOROSKOPY:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 14. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 04. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 04. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Je vodíková voda zázračným nápojem nebo jde o největší podvod 21. století?

Proč Hans dává k této vodě komentář k ionizované vodě? Jsou to dvě zcela jiné metody: obohacování vody o vodík...

Vztahové pověry z celého světa: Znáte je?

Od své babičky, znám hodně pověr (pocházela z Bílých Karpat).
Děvče se svým chlapcem nesmí být spolu sami, př...

Jak chovat hady – 5 důležitých rad pro začínající chovatele

Před tím, než se rozhodnete si hada pořídit, je vždy nutné si zjistit vše co se chovu týče a mít připravené kv...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

prací prostředky e shop

já jsem si oblíbila netoxické čističe Method nebo tierra verde. Obojí kupuji na eshopu Al...

Jarní očistná hladovka

Já jsem procházela takouvou očistnou kůrou 2 celé týdny, kdy jsem nejedla maso, ani mlék...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Hledáte půjčku na splacení všech svých dluhů? Musíte zaplatit exekuci? Máte spis v reg...
Zobrazit všechna témata

Buďte krásní v každém věku. Předčasné stárnutí pleti lze snadno zbrzdit

Chcete si zachovat mladistvou pleť a jste ochotni pro to udělat cokoliv? Na to, abyste oddálili předčasné známky stárnutí pleti nepotřebujete spoustu peněz a vlastně ani příliš času navíc. Přesto existují triky...

Sex pro radost i zdraví. Proč bychom se neměli vyhýbat sexuálním radovánkám?

Chcete mít lepší náladu, méně se stresovat a snížit riziko vzniku civilizačních onemocnění i srdečních chorob? Pokud ano, pak byste se měli mít více rádi. Sex je totiž blahodárný v mnoha ohledech. Trocha té spr...

Lepší život bez plastů: 6 nápadů, jak nahradit běžné plastové pomocníky

Dnešní doba velí jasně: měli bychom se snažit žít ekologicky a především se musíme zbavit plastů. Odborníci neustále varují, že nám život ničí i takzvané mikroplasty. Jsou ve vzduchu, v dešti, v jídle, ve vodě ...

Rovnováha mezi soukromým a pracovním životem. Jak nalézt optimální balanc?

Hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem je dnes vcelku moderní téma. Má dokonce i své označení: jde o takzvaný work-life balance. A jsou i experti, kteří vás tuto dovednost umí naučit. O co vlastně j...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Kvasinková infekce u psa: Jak ji rozpoznat a léčit?

Kvasinková infekce u psa bývá poměrně častým problémem. Když se včas a adekvátně neléčí, může se rozšířit a způsobovat nejedny nepříjemné kožní potíže. Ty zpravidla zasahují uši pejska, tlapky, kožní záhyby neb...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.