Andělský horoskop na rok 2022

Andělský horoskop na rok 2022: Co vám andělé přichystali a před čím varují?

Mnoho jedinců prochází náročnými časy, jiní zase podstupují řadu náročných zkoušek. Ale všechno je tak, jak má být. Andělský horoskop na rok 2022 dal slovo andělům, aby se vyjádřili k dalšímu roku v životě lidském. A mají pro nás mnoho vzkazů.

Stůjte si vždy za svým, nenechte se rozptýlit a soustřeďte se na to, co je pro vás skutečně důležité, vzkazují andělé. Andělský horoskop na rok 2022 k tomu dále dodává, že bychom konečně měli najít ten správný směr a tím se vydat. Mnoho věcí se pak v našem životě změní a spousta věcí se vyřeší. Pro rok 2022 je také třeba mít jasnou vizi a reálný plán toho, co chceme dosáhnout nebo kam se chceme dostat.

Andělský horoskop pro každého na celý rok 2022

Chcete se něco dozvědět o andělských číslech? Zjistě také, jaké je vaše andělské číslo nebo si přečtěte o andělských znameních. A rovněž si projděte jednotlivé charakteristiky znamení andělského horoskopu, které jsme pro vás připravili. 

Čtěte také:

Andělská čísla vám ukazují cestu. Nepřehlédněte je!

Andělská znamení se mohou skrývat za zdánlivě obyčejnými věcmi

Horoskop lásky pro nastávající manžele. Zjistěte, co vás čeká podle data svatby!

Andělský horoskop na rok 2022: BERAN

Milí Berani, je čas soustředit se na všechny úkoly, které máte v plánu. Právě teď můžete začít budovat základy pro stabilnější a bezpečnější život, uvádí andělský horoskop na rok 2022. Bude to stát hodně úsilí, ale podaří se vám díky tomu získat v životě větší jistotu a stabilitu. Budete pevnější v rozhodování. Na rok 2022 vám andělé připravili spoustu cest, budete se rozhodovat, po které se vydáte. V každém případě vás na konci každé cesty čeká úspěch a odměna.

„Nebuďte líní,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: BÝK

Andělský horoskop na rok 2022 slibuje Býkům vcelku dobré vyhlídky. Tedy alespoň v osobním životě. Co se týče lásky a rodiny, bude všechno naprosto klapat. Avšak mnoho zkoušek vás čeká v oblasti pracovní. Muži narození ve znamení Býka budou nuceni změnit svůj způsob myšlení. Ženy se pak budou muset rozhodnout, zda se vydají na novou životní cestu. Budete mít také příležitost změnit místo pro život. Možná nějaký dům zdědíte anebo se vám naskytne šance zajímavé a levné koupě. Rozhodně byste do toho měli jít.

„Věřte své rodině, myslí to s vámi dobře,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: BLÍŽENCI

Nastal čas urovnat a systematizovat některé oblasti vašeho života. Pro rok 2022 byste si měli stanovit jasné priority. Dlouhodobé cíle, které si nyní zvolíte, se mohou v budoucnu ukázat, že byly pro vás úspěch klíčové. Andělé také doporučují plnit si sny. Pusťte se do realizací plánů, které už dlouho odkládáte. Tento roku bude také rokem komunikace. Měli byste se také naučit odstraňovat obavy z důvěry k druhým. Andělský horoskop na rok 2022 rovněž uvádí, že značnou roli bude v tomto roce hrát ve vašem životě spiritualita a duchovno.

„Přemýšlejte o hlubších hodnotách a potřebách,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: RAK

Raci, v tomto roce bude nuceni dělat řadu klíčových rozhodnutí. Andělé také chtějí, abyste konečně realizovali dlouhodobé plány. To, co jste si před časem vysnili, je konečně čas naplnit. Dříve to nešlo, neměli jste potřebné znalosti. Ale teď už jste došli do bodu, kdy vám andělé budou pomáhat a budou stát při vás. Andělský horoskop na rok 2022 proto uvádí, že vás v tomto roce čeká mnoho dobrodružství a nepředvídatelných situací. Ovšem i přes značnou nejistotu vše povede k pozitivním výsledkům.

„Zapracujte na svém sebevědomí,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: LEV

Andělský horoskop na rok 2022 uvádí, že nastal čas pro váš osobní rozvoj. Konečně se budete moci vrátit k činnostem, které máte nejraději. Ale budete muset na sobě dál pracovat. Andělé také předpovídají, že v tomto roce budete úspěšně rozvíjet své zájmy a vůbec vše, co vás baví. Také se spousta věcí, které vám dosud nevyhovovaly, vrátí do starých kolejí. Ovšem bude to vyžadovat i váš pozitivní přístup. Jako mávnutím kouzelného proutku se každodenní život stane mnohem příjemnějším.

„Nebojte se dělat velké změny,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022

Andělský horoskop na rok 2022: PANNA

Stabilní růst bude pokračovat i v roce 2022, říkají andělé. Vše, čeho Panna dosáhla v loňském roce, bude pokračovat. Rozhodně není třeba se obávat žádného sestupu dolů. Ba právě naopak. Vše, co započali, poroste. Díky dovednostem a vašemu talentu se podaří realizovat vaše plány, uvádí dále andělský horoskop na rok 2022. Vše by vám v tomto roce mělo jít hladce. A pozor: růst vytvoří i dobrou příležitost pro uplatnění inovativních postupů, jak věci dělat. 

„Pečuje o své nitro,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: VÁHY

Rok 2022 je pro Váhy rokem neomezených možností. Budete mít spoustu energie pro cokoliv, do čeho se pustíte. Andělé nad vámi v tomto roce drží ochrannou ruku a fandí vám. Nepromarněte tuto příležitost! Psychicky i fyzicky na tom budete velmi dobře. A nebude žádná překážka, kterou byste nedokázali překročit. Rovněž budete velmi kreativní, uvádí andělský horoskop na rok 2022. Bude se vám dařit všechno, do čeho se pustíte. Ať už se to bude týkat jakékoliv oblasti vašeho života.

„Rozvíjejte svůj talent,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: ŠTÍR

Pro Štíry bude rok 2022 rokem velkých změn. Čeká vás spousta vzestupů i pádů, uvádí andělský horoskop na rok 2022. A nebude to mít dopady jen na vás, ale na všechny, kteří se pohybují okolo vás. Andělé říkají, že byste se měli připravit na náročnější rok i na těžké období ve svém životě. V žádném případě to však neznamená, že byste trpěli po celý rok. Naopak. Pokud budete naslouchat svým instinktům a tomu, co vám andělé našeptávají, pak z tohoto náročného roku můžete odejít bez úhony a s čistým štítem.

„Ke všemu přistupujte s rozumem a odvahou,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: STŘELEC

Konečně se budete moci nadechnout, vzkazují vám andělé. Po minulých chaotických letech se začnou věci dávat konečně do pořádku. Ovšem v předchozích letech jste získali mnoho cenných zkušeností a naučili jste se, jak se s nepřízní osudu vyrovnat. Teď už budete dělat mnohem lepší rozhodnutí. Andělský horoskop na rok 2022 také uvádí, že se naučíte nebo dozvíte něco nového, co se vám bude velmi hodit. Pokud si s něčím v životě nebudete jisti, pak zapátrejte v minulosti a vylovte vzpomínky, které vám pomohou se rozhodnout. Zkušeností máte na rozdávání.

„Buďte sebevědomější,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022

Andělský horoskop na rok 2022: KOZOROH

Drazí Kozorohové, letošní rok bude jedna velká horská dráha. Zapomeňte na odpočinek, jelikož je před vámi skutečně mnoho úkolů, uvádí andělský horoskop na rok 2022. Ale nedělejte všechno najednou, což tedy ostatně nemáte ani ve zvyku. Ale vždy zaměřte pozornost jen je jeden jediný cíl a tomu věnujte svoji pozornost. Teprve až ve chvíli, kdy dojdete do cíle, se můžete přesídlit jinam. Andělé také říkají, že v tomto roce budete mnohem víc pracovat. Také díky tomu můžete ale dosáhnout mnoha velkých úspěchů. Na konci roku zjistíte, že jste tak nějak lepší a výkonnější.

„Nepromarněte příležitost,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: VODNÁŘ

Vodnáři, v roce 2022 na vás čeká mnoho zajímavých příležitostí, sdělují andělé. Avšak přijdou i chvíle, kdy si ani na okamžit neodpočinete a budete pociťovat až tíseň. Ale nebojte se ničeho. Všechny takové situace do života přichází proto, aby vás posílili. Drtivá většina změn (možná, že dokonce všechny) bude ve vašem životě pozitivní, říká andělský horoskop na rok 2022. Na konci roku budete spokojení s tím, jak všechno dopadlo. A andělé pro vás mají i jeden speciální úkol pro tento rok: budete se muset naučit, jak dosáhnout harmonie mezi vaším vnitřním životem a vnějším světem. Bude to chtít hodně odhodlání i sil!

„Žijte naplno,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: RYBY

Andělský horoskop na rok 2022 uvádí, že se ve vašem životě příliš věcí měnit nebude. Ostatně u vás se nic moc nemění už posledních několik let. Tedy můžete pociťovat, že máte všechno velmi těžké. Ale není tomu tak, vy jste silné a vlastními silami se můžete posunout dál, budete-li chtít. Andělé však uvádí, že vás to bude stát spoustu tvrdé práce a zároveň budete také muset překonat mnoho překážek. I když se objeví určité potíže, naučí vás to lépe se vyrovnávat s chaotickým světem. To, co se bude dít v tomto roce, pochopíte až později, v budoucnu.

„Zaměřte se na osobní rozvoj,“ je rada andělů pro rok 2022.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 18. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
NEDĚLE 21. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 22. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 23. 08. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
STŘEDA 24. 08. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Éterický olej CITRONELLA 10ml Dr.Popov

Přírodní esenciální olej
95 Kč

SOULAD - BIO Toaletní voda 55ml

Vůně s Bachovými esencemi pro harmonizaci a pohodu Bio…
925 Kč

Náramek pro Lva SÍLA

Náramek pro Lvy, kteří potřebují dodat klid, stabilitu,…
390 Kč

Mýdlo marseilské tekuté na ruce 1l Almacabio

Tekuté koncentrované marseilské mýdlo ALMACABIO je šetrný…
220 Kč

Náramek pro Raka SPOKOJENOST

Kameny v náramku přinášejí hojnost, štěstí, vitalitu,…
390 Kč

Odcizení ve vztahu: Jak se s ním poprat, pokud vás zasáhne?

Kde se vlastně bere to prapodivné odcizení ve vztahu, když jeho začátky jsou tak dech beroucí?? Možná je to tím, že zamilovaní lidé skutečně po nějaký čas nosí tzv. „růžové brýle“ a vidí protějšek jen v tom nej...

Životní styl naplněný štěstím: Inspiraci předají Finové!

Finsko se dostalo minimálně třikrát po sobě do výčtu zemí, kde žijí ti nejšťastnější lidé na světě. Hraje v tom roli jejich životní styl? Nebo snad pohled na svět? Najděte společně s námi inspiraci v tomto seve...

Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky

Partnerský horoskop na rok 2023 přináší zajímavé informace ohledně milostných vztahů. Čekají nás změny, které by však měli být převážně ku prospěchu. Mají nás posunout v našem milostném životě zase o kus dál. U...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Mrkvová přesnídávka s bramborem a pórkem

Začněte tím, že si oloupete mrkve a brambory. Poté zeleninu společně s pórkem omyjte, nakrájejte na kousky a vložte do hrnce. Také přidejte trochu vody a vařte do změknutí. Následně zakápněte malým množstvím ol...

Kočka na vodítku aneb Je skutečně nutné tyto mazlíčky venčit?

Někomu může přijít úsměvná už jen představa, že by měla být kočka na vodítku. Tato zvířata jsou totiž většinou brána jako samostatná. Obzvlášť na vesnicích se pak kočičí mazlíčci promenádují ulicemi zcela svobo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Grilovací koření, které dodá masu ten správný říz aneb 5 domácích receptů

Grilovací koření nechybí v kulinářské výbavě leckteré rodiny. Zejména pak v letních měsících se stává doslova hitem! Bez něj si totiž mnozí z nás nedokážou představit grilovaná masa nejrůznějších druhů. Vsaďte ...

Miluju léto!

Jsem se tu dlouho neukázala - možná je to proto, že žiju poměrně v hektice a buď pracuju nebo jsem ve společnosti manžela a přátel. Léto je v naší komunitě dost náročný společensky ale taky pracovně. Nemyslim tim žádnou sektu :), ale hasiče. Naši kluci se obzvlášť v těchto vedrech moc nezastaví - jezdí kropit uprchlíky, děti na akcích anebo hasí nějaký hrůzy - ale to zaplať pánbůh není tak často.