Andělský horoskop na rok 2022

Andělský horoskop na rok 2022: Co vám andělé přichystali a před čím varují?

Mnoho jedinců prochází náročnými časy, jiní zase podstupují řadu náročných zkoušek. Ale všechno je tak, jak má být. Andělský horoskop na rok 2022 dal slovo andělům, aby se vyjádřili k dalšímu roku v životě lidském. A mají pro nás mnoho vzkazů.

Stůjte si vždy za svým, nenechte se rozptýlit a soustřeďte se na to, co je pro vás skutečně důležité, vzkazují andělé. Andělský horoskop na rok 2022 k tomu dále dodává, že bychom konečně měli najít ten správný směr a tím se vydat. Mnoho věcí se pak v našem životě změní a spousta věcí se vyřeší. Pro rok 2022 je také třeba mít jasnou vizi a reálný plán toho, co chceme dosáhnout nebo kam se chceme dostat.

Andělský horoskop pro každého na celý rok 2022

Chcete se něco dozvědět o andělských číslech? Zjistě také, jaké je vaše andělské číslo nebo si přečtěte o andělských znameních. A rovněž si projděte jednotlivé charakteristiky znamení andělského horoskopu, které jsme pro vás připravili. 

Čtěte také:

Andělská čísla vám ukazují cestu. Nepřehlédněte je!

Andělská znamení se mohou skrývat za zdánlivě obyčejnými věcmi

Horoskop lásky pro nastávající manžele. Zjistěte, co vás čeká podle data svatby!

Andělský horoskop na rok 2022: BERAN

Milí Berani, je čas soustředit se na všechny úkoly, které máte v plánu. Právě teď můžete začít budovat základy pro stabilnější a bezpečnější život, uvádí andělský horoskop na rok 2022. Bude to stát hodně úsilí, ale podaří se vám díky tomu získat v životě větší jistotu a stabilitu. Budete pevnější v rozhodování. Na rok 2022 vám andělé připravili spoustu cest, budete se rozhodovat, po které se vydáte. V každém případě vás na konci každé cesty čeká úspěch a odměna.

„Nebuďte líní,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: BÝK

Andělský horoskop na rok 2022 slibuje Býkům vcelku dobré vyhlídky. Tedy alespoň v osobním životě. Co se týče lásky a rodiny, bude všechno naprosto klapat. Avšak mnoho zkoušek vás čeká v oblasti pracovní. Muži narození ve znamení Býka budou nuceni změnit svůj způsob myšlení. Ženy se pak budou muset rozhodnout, zda se vydají na novou životní cestu. Budete mít také příležitost změnit místo pro život. Možná nějaký dům zdědíte anebo se vám naskytne šance zajímavé a levné koupě. Rozhodně byste do toho měli jít.

„Věřte své rodině, myslí to s vámi dobře,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: BLÍŽENCI

Nastal čas urovnat a systematizovat některé oblasti vašeho života. Pro rok 2022 byste si měli stanovit jasné priority. Dlouhodobé cíle, které si nyní zvolíte, se mohou v budoucnu ukázat, že byly pro vás úspěch klíčové. Andělé také doporučují plnit si sny. Pusťte se do realizací plánů, které už dlouho odkládáte. Tento roku bude také rokem komunikace. Měli byste se také naučit odstraňovat obavy z důvěry k druhým. Andělský horoskop na rok 2022 rovněž uvádí, že značnou roli bude v tomto roce hrát ve vašem životě spiritualita a duchovno.

„Přemýšlejte o hlubších hodnotách a potřebách,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: RAK

Raci, v tomto roce bude nuceni dělat řadu klíčových rozhodnutí. Andělé také chtějí, abyste konečně realizovali dlouhodobé plány. To, co jste si před časem vysnili, je konečně čas naplnit. Dříve to nešlo, neměli jste potřebné znalosti. Ale teď už jste došli do bodu, kdy vám andělé budou pomáhat a budou stát při vás. Andělský horoskop na rok 2022 proto uvádí, že vás v tomto roce čeká mnoho dobrodružství a nepředvídatelných situací. Ovšem i přes značnou nejistotu vše povede k pozitivním výsledkům.

„Zapracujte na svém sebevědomí,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: LEV

Andělský horoskop na rok 2022 uvádí, že nastal čas pro váš osobní rozvoj. Konečně se budete moci vrátit k činnostem, které máte nejraději. Ale budete muset na sobě dál pracovat. Andělé také předpovídají, že v tomto roce budete úspěšně rozvíjet své zájmy a vůbec vše, co vás baví. Také se spousta věcí, které vám dosud nevyhovovaly, vrátí do starých kolejí. Ovšem bude to vyžadovat i váš pozitivní přístup. Jako mávnutím kouzelného proutku se každodenní život stane mnohem příjemnějším.

„Nebojte se dělat velké změny,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022

Andělský horoskop na rok 2022: PANNA

Stabilní růst bude pokračovat i v roce 2022, říkají andělé. Vše, čeho Panna dosáhla v loňském roce, bude pokračovat. Rozhodně není třeba se obávat žádného sestupu dolů. Ba právě naopak. Vše, co započali, poroste. Díky dovednostem a vašemu talentu se podaří realizovat vaše plány, uvádí dále andělský horoskop na rok 2022. Vše by vám v tomto roce mělo jít hladce. A pozor: růst vytvoří i dobrou příležitost pro uplatnění inovativních postupů, jak věci dělat. 

„Pečuje o své nitro,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: VÁHY

Rok 2022 je pro Váhy rokem neomezených možností. Budete mít spoustu energie pro cokoliv, do čeho se pustíte. Andělé nad vámi v tomto roce drží ochrannou ruku a fandí vám. Nepromarněte tuto příležitost! Psychicky i fyzicky na tom budete velmi dobře. A nebude žádná překážka, kterou byste nedokázali překročit. Rovněž budete velmi kreativní, uvádí andělský horoskop na rok 2022. Bude se vám dařit všechno, do čeho se pustíte. Ať už se to bude týkat jakékoliv oblasti vašeho života.

„Rozvíjejte svůj talent,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: ŠTÍR

Pro Štíry bude rok 2022 rokem velkých změn. Čeká vás spousta vzestupů i pádů, uvádí andělský horoskop na rok 2022. A nebude to mít dopady jen na vás, ale na všechny, kteří se pohybují okolo vás. Andělé říkají, že byste se měli připravit na náročnější rok i na těžké období ve svém životě. V žádném případě to však neznamená, že byste trpěli po celý rok. Naopak. Pokud budete naslouchat svým instinktům a tomu, co vám andělé našeptávají, pak z tohoto náročného roku můžete odejít bez úhony a s čistým štítem.

„Ke všemu přistupujte s rozumem a odvahou,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: STŘELEC

Konečně se budete moci nadechnout, vzkazují vám andělé. Po minulých chaotických letech se začnou věci dávat konečně do pořádku. Ovšem v předchozích letech jste získali mnoho cenných zkušeností a naučili jste se, jak se s nepřízní osudu vyrovnat. Teď už budete dělat mnohem lepší rozhodnutí. Andělský horoskop na rok 2022 také uvádí, že se naučíte nebo dozvíte něco nového, co se vám bude velmi hodit. Pokud si s něčím v životě nebudete jisti, pak zapátrejte v minulosti a vylovte vzpomínky, které vám pomohou se rozhodnout. Zkušeností máte na rozdávání.

„Buďte sebevědomější,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022

Andělský horoskop na rok 2022: KOZOROH

Drazí Kozorohové, letošní rok bude jedna velká horská dráha. Zapomeňte na odpočinek, jelikož je před vámi skutečně mnoho úkolů, uvádí andělský horoskop na rok 2022. Ale nedělejte všechno najednou, což tedy ostatně nemáte ani ve zvyku. Ale vždy zaměřte pozornost jen je jeden jediný cíl a tomu věnujte svoji pozornost. Teprve až ve chvíli, kdy dojdete do cíle, se můžete přesídlit jinam. Andělé také říkají, že v tomto roce budete mnohem víc pracovat. Také díky tomu můžete ale dosáhnout mnoha velkých úspěchů. Na konci roku zjistíte, že jste tak nějak lepší a výkonnější.

„Nepromarněte příležitost,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: VODNÁŘ

Vodnáři, v roce 2022 na vás čeká mnoho zajímavých příležitostí, sdělují andělé. Avšak přijdou i chvíle, kdy si ani na okamžit neodpočinete a budete pociťovat až tíseň. Ale nebojte se ničeho. Všechny takové situace do života přichází proto, aby vás posílili. Drtivá většina změn (možná, že dokonce všechny) bude ve vašem životě pozitivní, říká andělský horoskop na rok 2022. Na konci roku budete spokojení s tím, jak všechno dopadlo. A andělé pro vás mají i jeden speciální úkol pro tento rok: budete se muset naučit, jak dosáhnout harmonie mezi vaším vnitřním životem a vnějším světem. Bude to chtít hodně odhodlání i sil!

„Žijte naplno,“ je rada andělů pro rok 2022.

Andělský horoskop na rok 2022: RYBY

Andělský horoskop na rok 2022 uvádí, že se ve vašem životě příliš věcí měnit nebude. Ostatně u vás se nic moc nemění už posledních několik let. Tedy můžete pociťovat, že máte všechno velmi těžké. Ale není tomu tak, vy jste silné a vlastními silami se můžete posunout dál, budete-li chtít. Andělé však uvádí, že vás to bude stát spoustu tvrdé práce a zároveň budete také muset překonat mnoho překážek. I když se objeví určité potíže, naučí vás to lépe se vyrovnávat s chaotickým světem. To, co se bude dít v tomto roce, pochopíte až později, v budoucnu.

„Zaměřte se na osobní rozvoj,“ je rada andělů pro rok 2022.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 09. 12. 2023
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
NEDĚLE 10. 12. 2023
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 11. 12. 2023
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
ÚTERÝ 12. 12. 2023
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v ubývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou,…
více o tomto dni
STŘEDA 13. 12. 2023
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, dnes je novoluní. Přejte si přání, při novoluní se plní. Je vhodný den na vnitřní očistu těla. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
ČTVRTEK 14. 12. 2023
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
PÁTEK 15. 12. 2023
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Vliv Měsíce v zemědělství

Zajímalo by mě, kdy je vhodná doba na nakládání masa, jeho uzení a sušení. Děkuji

Banánový cupcake

Nějak jsem v receptu nenašla ty banány, které radíte nakoupit v článku nad receptem.. 😅

Sedm nejlepších bylin a doplňků stravy pro menopauzu

Vámi jmenované bylinky mi s menopauzou pomáhají od nepříjemných návalů horka a pocení, taky s náladami a spánk...

Divoké podzimní bylinky: jak je sbírat i skladovat

reklamní obsah moc nemusím, ale v tomto případě pozitvně kvituji. Časem jsem přešel komletně na bylinnou domác...

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

Online seznamka má i svá úskalí. Zjistěte, na co si dát pozor

Online seznamka je v 21. století velice oblíbenou metodou hledání partnera. Při troše toho štěstí můžete ve virtuálním prostoru dokonce najít lásku svého života. Málokdo si však uvědomuje, že tento způsob sezna...

Vlhkost v bytě během zimy: Jak ji udržet v normě?

Vlhkost v bytě by se měla pohybovat v zimním období mezi 45 až 60 %, pakliže vezmeme v potaz teplotu v interiéru okolo 21 °C. Vyšší hodnoty poznáte jednoduše tak, že se rosí okna nebo tvoří plísně na stěnách – ...

Po roce opět chodí svatý Mikuláš. Proč jeho svátek slavíme o den dřív?

V našich zemích se mikulášská nadílka poprvé objevila ve 14. století. A od té doby patří tento den mezi jeden z nejoblíbenějších svátků. Těší se především děti, které od Mikuláše dostávají dobroty a třeba i dro...

Nejlepší vánoční pečení je s Pernerkou. Zapojte se do soutěže, dokud je čas!

Vánoční pečení je za dveřmi a s ním také příležitost získat prémiovou mouku Pernerku se zajímavou 20% slevou. Ale pozor, je nejvyšší čas se rozhodnout, protože soutěž končí 4. prosince 2023. Kromě slevy na náku...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Cvičení podle McKenzie metody: Jak může pomoci s bolavými zády?

Na bolesti zad neexistuje žádný univerzální návod. Přesto jsou metody, které si s bolestmi zad umí poradit. Jednou z takových metod je i cvičení McKenzie. Funguje už dlouhá léta a pacientům po celém světě posky...

Velikonoční sekaná s vejci

Začněte tím, že si starší rohlík nakrájíte na kostky a rozmočíte v misce s trochou mléka. Nasáklé pečivo poté rukama vymačkejte a vložte do větší mísy. Dále k němu přidejte mleté maso, vajíčka, najemno nakrájen...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Připravila jsem si životní zkoušku...

Nevim, jak to úplně nazvat - jestli je to sebemrskačství nebo totální hloupost. Ptáte se, co vlastně? No, to, že si člověk někdy sám hází klacky pod nohy a prodlužuje tak úsek svýho života, kdy bojuje za lepší časy. A tak jsem na tom teď dost podobně. Zamotala jsem se do děsivýho kruhu, ze kterýho se budu dostávat asi půl roku - a když to zmáknu, budu mít konečně klid. Tak tedy rada na úvod - fakt řešte problémy a cokoliv s tim související včas! Páč ono to jen tak "neodejde" a najde si vás to, za dva roky, rok, půl roku...