Cestovní horoskop na rok 2022

Cestovní horoskop na rok 2022: Pobyt u moře nebo válení u rybníka? Kam letos vyrazíte podle hvězd?

Cestovní horoskop na rok 2022 přeje v letošním roce pracovním i studijním cestám. Všichni ti, kteří se na ně budou vydávat, získají nové cenné zkušenosti a posune je to dál nejen v jejich osobním, ale i v pracovním životě. Navíc mohou být tyto cesty propláceny nebo za ně získáte odměnu. Neváhejte a vyrazte. Bude se vám to líbit.

Cestovní horoskop na rok 2022 vám dá i tip, kde by se vám v tomto roce mohlo nejvíce líbit na dovolené. Někdo možná bude cestovat po Čechách, jiný zase rád vyrazí k moři. Najděte si své znamení zvěrokruhu a zjistěte, kam směrují hvězdy vás. A projděte si také jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Cestovní horoskop na rok 2022: Beran 

(21. 3.–20. 4.)

Cestovní horoskop na rok 2022 uvádí, že jakékoliv šance na výlety nebo dovolenou jsou v první polovině roku naprosto minimální. I kdybyste chtěli nějak odjet, nebudete si moct vzít volno z práce. Teprve až v červenci vidí hvězdy nějakou cestu do zahraničí. Mohla by to být cesta, která bude částečně propojená z prací. Možností je více. Buď dostanete na tuto dovolenou nějaký příspěvek ze zaměstnání nebo vám má cesta přinést nějaký impuls či kontakt do vašeho podnikání. V každém případě byste měli v červenci odjet.

Čtěte také:

Tipy pro zdravější cestování autem

Cestování s dětmi. Jak je efektivně zabavit?

Cyklický horoskop - charakteristika znamení

LOKALITA PRO VÁS: Nejlépe středomoří, nejezděte nikam daleko.

Cestovní horoskop na rok 2022: Býk 

(21. 4.– 21. 5.)

Býci budou letos cestovat v první polovině roku. V té druhé by se už na žádné cesty neměli vydávat, hvězdy jim nebudou přát. Cestovní horoskop na rok 2022 uvádí, že Býky čeká v první půli roku mnoho obchodních cest po repulice, ale i pracovní cesty do zahraničí. Rozhodně by však neměli zapomínat na cestovní pojištění, mohlo by se jim hodit. A to zejména v případě, že budou cestovat autem.

LOKALITA PRO VÁS: Letos budete jezdit jen v rámci Evropské unie, do delších cest se nepouštějte.

Cestovní horoskop na rok 2022: Blíženci 

(22. 5.– 21. 6.)

Blíženci mají v letošním roce šanci cestovat na delší čas, oznamuje cestovní horoskop na rok 2022. Planety Saturn a Venuše je v tomto počínání budou podporovat. Zejména pak budou přát studentům, kteří mohou vyrazit na delší studijní cestu, třeba i roční. Jedinci, kteří už vydělávají, budou moci vycestovat na delší čas díky pracovnímu pobytu, který jim zaměstnavatel nabídne. Ať už u studentů nebo u pracujících budou zahraniční cesty bezproblémové a úspěšné. Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení, chcete se o nich dozvědět více?

LOKALITA PRO VÁS: Německo, Francie, Španělsko jsou destinace jako stvořené pro vás.

Cestovní horoskop na rok 2022

Cestovní horoskop na rok 2022: Rak 

(22. 6.– 22. 7.)

Cestovní horoskop na rok 2022 říká, že Raci budou letos cestovat především po zemích českých. Možná nebudou mít dlouhou dovolenou, ale zato budou jezdit často na výlety, případně i na poutní cesty. A ještě lépe uděláte, pokud budete cestovat sami. Pomůže vám to dokonale si vyčisti hlavu. I když byste letos mohli vyrazit na pracovní cestu do zahraničí, nebudou vám hvězdy přát. Nabídku raději přenechejte některým z kolegů.

LOKALITA PRO VÁS: Co byste řekli výletům po Jeseníkách nebo túrám na Šumavě?

Cestovní horoskop na rok 2022: Lev 

(23. 7.– 22. 8.)

Milí Lvi, Mars se vám letos bude snažit překazit, co půjde. Tedy alespoň co se oblasti cestování týče. Nedoporučuje se cestovat po Česku, natož pak do zahraničí. Na cestách totiž na vás bude číhat nebezpečí. Jediné cesty, které budou bez rizika, jsou zahraniční pracovní cesty a studijní stáže. Ty naopak mohou posunout váš život lepším směrem. Lev, Beran a Střelec jsou ohnivá znamení, přečtěte si o nich více.

LOKALITA PRO VÁS: Pokud pojedete na pracovní nebo studijní cestu, pak by to mohla být exotika, uvádí cestovní horoskop na rok 2022.

Cestovní horoskop na rok 2022: Panna 

(23. 8.– 23. 9.)

Cestovní horoskop na rok 2022 otvírá Pannám široké možnosti pro cestování. Avšak jen ve 2. čtvrtletí roku 2022. V ten čas můžete vyrazit kamkoliv a na jak dlouho chcete. Budete-li cestovat do zahraničí, pak si dovolenou náramně užijete a značně vám prospěje. Pamatujte ale na svoje zdraví, zejména si dávejte v cizině problém na zažívací potíže, které se mohou objevit v souvislosti s nevhodným či špatným jídlem. Panna, Býk i Kozoroh patří mezi zemské znamení, chcete se o nich dozvědět více?

LOKALITA PRO VÁS: Budete spokojeni na Madeiře, na Korsice nebo na Kanárských ostrovech.

Cestovní horoskop na rok 2022: Váhy 

(23. 9.– 23. 10.)

Studenti, kteří se narodili ve Vahách, mají letos šanci odjet studovat do zahraničí. Ostatní Váhy pak vyrazí maximálně jen na krátkou dovolenou. O obou případech však cesty proběhnou až ve druhé polovině roku, uvádí cestovní horoskop na rok 2022. Navíc byste měli všechny cesty a dovolené zvládnout do listopadu. Poté už budou hrozit zdravotní rizika související s cestováním, varují hvězdy.

LOKALITA PRO VÁS: Vyrazte do Itálie, do Polska nebo na sever Francie. Tam vám bude nejlépe.

I na rok 2022 jsme pro vás připravili lunární kalendář, projděte si jej.

Cestovní horoskop na rok 2022: Štír 

(24. 10.– 22. 11.)

Pracující Štíry čeká v tomto roce poměrně náročné a dlouhé cestování, které budou souviset s prací. V rámci dovolené byste pak měli jet s rodinou na vzdálenější místo. Cestovat budete opravdu hodně, vidí cestovní horoskop na rok 2022. A hodně věcí se souběžně s tím bude měnit i ve vašem osobním životě. 

LOKALITA PRO VÁS: Odletíte hodně daleko. Hvězdy uvádí Austrálii, USA nebo Japonsko.

Cestovní horoskop na rok 2022: Střelec 

(23. 11.– 21. 12.)

Milí Střelci, letošní rok budete cestovat zejména po krásách země české. První čtvrtletí se sice z domu nehnete, ale po 6. dubnu se objeví spousta možností, kam vyrazit. Cestovat nebudete sami, vždy s sebou budete mít někoho z rodiny, případně budete cestovat s partou přátel. Pojedete-li do zahraničí, pak vidí hvězdy cestu autem a plavbu lodí. Auto však v žádném případně nesmíte řídit vy sami, pusťte tentokrát k volantu raději někoho jiného.

LOKALITA PRO VÁS: Jako optimální se pro letošek nabízí Itálie nebo Řecko, plus místa v Česku, která ještě neznáte.

Cestovní horoskop na rok 2022

Cestovní horoskop na rok 2022: Kozoroh 

(22. 12.– 20. 1.)

Cestovní horoskop na rok 2022 říká, že letos budete cestovat výhradně jen pozemní dopravou. Žádná letadla nebo lodě. Avšak podle hvězd toho cestování ani tolik nebude. Zahraniční cesta by vás čekala jen v případě, že by vás na ni vyslal zaměstnavatel. V opačném případě vám bude líto investovat peníze do dovolené, když je doma potřebujete vložit do něčeho jiného. Ale to přeci vůbec nevadí, cestování do ciziny nechte raději až na další rok.

LOKALITA PRO VÁS: Projeďte si Vysočinu anebo se zajeďte podívat do Beskyd. Hledejte však místa, kde není tolik lidí pohromadě. Potřebujete hlavně klid a odpočinek.

Cestovní horoskop na rok 2022: Vodnář 

(21. 1.– 20. 2.)

Vodnáři budou v tomto roce cestovat především v prvním čtvrtletí, udává cestovní horoskop na rok 2022. Přesto jedna cesta do ciziny proběhne i ve čtvrtletí druhém. Ta ale bude nejspíš s rodinou. První tři měsíce by mělo jít spíše o pracovní cesty nebo o nějaký pracovní či vzdělávací pobyt. I když se vám do toho příliš nebude chtít, měli byste nabídku přijmou. Může vám totiž do budoucna přinést nové příležitosti a odemknout nové cesty.

LOKALITA PRO VÁS: Poznejte Portugalsko nebo se vydejte na nějaký exotický ostrov, který ještě nemáte prozkoumaný.

Cestovní horoskop na rok 2022: Ryby 

(21. 2. – 20. 3.)

Rybám hvězdy, v oblasti cestování, velice přejí. Všechno bude vždy probíhat hladce a žádné komplikace na cestách nehrozí. Ryby se budou v letošním roce vracet na místa, která už znají. Pokud žijí jinde než v místě, kde se narodili, pak se budou často vracet ke svým kořenům. Zde na ně budou čekat výzvy i příležitosti. Nezadané Ryby zde dokonce mohou potkat svého životního partnera/ životní partnerku. Ryby, Rak a Štír jsou vodní znamení, přečtěte si o nich více.

LOKALITA PRO VÁS: Jeďte k vodě, tam vám bude nejlépe. A je úplně jedno, jestli to bude rybník, pískovna, moře nebo oceán.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ HOROSKOPY:
 

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 25. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 26. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 27. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 28. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 29. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 03. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
SOBOTA 02. 03. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Elen Badurová: obrazy na míru i autorské látky
Toužíte, aby pro vás Elen …
Jakub Kunert
Jakub Kunert zajišťuje taxislužbu a přepravu osob…

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

Problémy ve vztahu mají mnoho různých podob. Víte, jak na ně vyzrát?

Problémy ve vztahu jsou poměrně běžné – obzvlášť po několikaletém soužití. Když totiž spadnou růžové brýle, vidí se partneři v jasnějším světle a uvědomují si vzájemně i své nedostatky. Ať už tedy řešíte zcela ...

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Emocionální jedení je psychický problém. Účinné rady, jak se s ním vypořádat

Máte zdravý vztah k jídlu nebo máte s jídlem problém? Emocionální jedení je poměrně rozšířený problém, který trápí spoustu lidí. Brání zdravému stravování, zdravé hmotnosti a dokonce i emocionální pohodě. Naště...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

9x nízkosacharidové svačiny, které vás na dlouho zasytí

S končící zimou máme chuť dostat se opět do formy a zbavit se tukových zásob, které na našem těle za poslední měsíce ulpěly. Sázkou na jistotu může být nízkosacharidová dieta, která dokáže tukové zásoby poměrně...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Novej rok a nový příležitosti pro to, udělat vlastní život hezčí...

Před necelym tejdnem jsme opět bujaře přivítali rok 2024. Občas si řikám, proč si lidi vymysleli takový veselí na přelomu roku starýho a novýho. Potřebují se snad utvrzovat v tom, že to, co bylo v roce 2023 se jakoby vymazává a najednou můžeme vykročit s čistym štítem? Já si myslim, že takovej přístup nikoho nikam nikdy neposune. Dělat prostě, že když je 1. 1., je všechno jinak. NENÍ, to si řekněme upřímně, žejo. Čas plyne prostě pořád stejně, vrásky přibývaj a stále děláme věci, který musíme (někdy i ty, co chceme - těch je ale míň).