Cestovní horoskop na rok 2022

Cestovní horoskop na rok 2022: Pobyt u moře nebo válení u rybníka? Kam letos vyrazíte podle hvězd?

Cestovní horoskop na rok 2022 přeje v letošním roce pracovním i studijním cestám. Všichni ti, kteří se na ně budou vydávat, získají nové cenné zkušenosti a posune je to dál nejen v jejich osobním, ale i v pracovním životě. Navíc mohou být tyto cesty propláceny nebo za ně získáte odměnu. Neváhejte a vyrazte. Bude se vám to líbit.

Cestovní horoskop na rok 2022 vám dá i tip, kde by se vám v tomto roce mohlo nejvíce líbit na dovolené. Někdo možná bude cestovat po Čechách, jiný zase rád vyrazí k moři. Najděte si své znamení zvěrokruhu a zjistěte, kam směrují hvězdy vás. A projděte si také jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Cestovní horoskop na rok 2022: Beran 

(21. 3.–20. 4.)

Cestovní horoskop na rok 2022 uvádí, že jakékoliv šance na výlety nebo dovolenou jsou v první polovině roku naprosto minimální. I kdybyste chtěli nějak odjet, nebudete si moct vzít volno z práce. Teprve až v červenci vidí hvězdy nějakou cestu do zahraničí. Mohla by to být cesta, která bude částečně propojená z prací. Možností je více. Buď dostanete na tuto dovolenou nějaký příspěvek ze zaměstnání nebo vám má cesta přinést nějaký impuls či kontakt do vašeho podnikání. V každém případě byste měli v červenci odjet.

Čtěte také:

Tipy pro zdravější cestování autem

Cestování s dětmi. Jak je efektivně zabavit?

Cyklický horoskop - charakteristika znamení

LOKALITA PRO VÁS: Nejlépe středomoří, nejezděte nikam daleko.

Cestovní horoskop na rok 2022: Býk 

(21. 4.– 21. 5.)

Býci budou letos cestovat v první polovině roku. V té druhé by se už na žádné cesty neměli vydávat, hvězdy jim nebudou přát. Cestovní horoskop na rok 2022 uvádí, že Býky čeká v první půli roku mnoho obchodních cest po repulice, ale i pracovní cesty do zahraničí. Rozhodně by však neměli zapomínat na cestovní pojištění, mohlo by se jim hodit. A to zejména v případě, že budou cestovat autem.

LOKALITA PRO VÁS: Letos budete jezdit jen v rámci Evropské unie, do delších cest se nepouštějte.

Cestovní horoskop na rok 2022: Blíženci 

(22. 5.– 21. 6.)

Blíženci mají v letošním roce šanci cestovat na delší čas, oznamuje cestovní horoskop na rok 2022. Planety Saturn a Venuše je v tomto počínání budou podporovat. Zejména pak budou přát studentům, kteří mohou vyrazit na delší studijní cestu, třeba i roční. Jedinci, kteří už vydělávají, budou moci vycestovat na delší čas díky pracovnímu pobytu, který jim zaměstnavatel nabídne. Ať už u studentů nebo u pracujících budou zahraniční cesty bezproblémové a úspěšné. Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení, chcete se o nich dozvědět více?

LOKALITA PRO VÁS: Německo, Francie, Španělsko jsou destinace jako stvořené pro vás.

Cestovní horoskop na rok 2022

Cestovní horoskop na rok 2022: Rak 

(22. 6.– 22. 7.)

Cestovní horoskop na rok 2022 říká, že Raci budou letos cestovat především po zemích českých. Možná nebudou mít dlouhou dovolenou, ale zato budou jezdit často na výlety, případně i na poutní cesty. A ještě lépe uděláte, pokud budete cestovat sami. Pomůže vám to dokonale si vyčisti hlavu. I když byste letos mohli vyrazit na pracovní cestu do zahraničí, nebudou vám hvězdy přát. Nabídku raději přenechejte některým z kolegů.

LOKALITA PRO VÁS: Co byste řekli výletům po Jeseníkách nebo túrám na Šumavě?

Cestovní horoskop na rok 2022: Lev 

(23. 7.– 22. 8.)

Milí Lvi, Mars se vám letos bude snažit překazit, co půjde. Tedy alespoň co se oblasti cestování týče. Nedoporučuje se cestovat po Česku, natož pak do zahraničí. Na cestách totiž na vás bude číhat nebezpečí. Jediné cesty, které budou bez rizika, jsou zahraniční pracovní cesty a studijní stáže. Ty naopak mohou posunout váš život lepším směrem. Lev, Beran a Střelec jsou ohnivá znamení, přečtěte si o nich více.

LOKALITA PRO VÁS: Pokud pojedete na pracovní nebo studijní cestu, pak by to mohla být exotika, uvádí cestovní horoskop na rok 2022.

Cestovní horoskop na rok 2022: Panna 

(23. 8.– 23. 9.)

Cestovní horoskop na rok 2022 otvírá Pannám široké možnosti pro cestování. Avšak jen ve 2. čtvrtletí roku 2022. V ten čas můžete vyrazit kamkoliv a na jak dlouho chcete. Budete-li cestovat do zahraničí, pak si dovolenou náramně užijete a značně vám prospěje. Pamatujte ale na svoje zdraví, zejména si dávejte v cizině problém na zažívací potíže, které se mohou objevit v souvislosti s nevhodným či špatným jídlem. Panna, Býk i Kozoroh patří mezi zemské znamení, chcete se o nich dozvědět více?

LOKALITA PRO VÁS: Budete spokojeni na Madeiře, na Korsice nebo na Kanárských ostrovech.

Cestovní horoskop na rok 2022: Váhy 

(23. 9.– 23. 10.)

Studenti, kteří se narodili ve Vahách, mají letos šanci odjet studovat do zahraničí. Ostatní Váhy pak vyrazí maximálně jen na krátkou dovolenou. O obou případech však cesty proběhnou až ve druhé polovině roku, uvádí cestovní horoskop na rok 2022. Navíc byste měli všechny cesty a dovolené zvládnout do listopadu. Poté už budou hrozit zdravotní rizika související s cestováním, varují hvězdy.

LOKALITA PRO VÁS: Vyrazte do Itálie, do Polska nebo na sever Francie. Tam vám bude nejlépe.

I na rok 2022 jsme pro vás připravili lunární kalendář, projděte si jej.

Cestovní horoskop na rok 2022: Štír 

(24. 10.– 22. 11.)

Pracující Štíry čeká v tomto roce poměrně náročné a dlouhé cestování, které budou souviset s prací. V rámci dovolené byste pak měli jet s rodinou na vzdálenější místo. Cestovat budete opravdu hodně, vidí cestovní horoskop na rok 2022. A hodně věcí se souběžně s tím bude měnit i ve vašem osobním životě. 

LOKALITA PRO VÁS: Odletíte hodně daleko. Hvězdy uvádí Austrálii, USA nebo Japonsko.

Cestovní horoskop na rok 2022: Střelec 

(23. 11.– 21. 12.)

Milí Střelci, letošní rok budete cestovat zejména po krásách země české. První čtvrtletí se sice z domu nehnete, ale po 6. dubnu se objeví spousta možností, kam vyrazit. Cestovat nebudete sami, vždy s sebou budete mít někoho z rodiny, případně budete cestovat s partou přátel. Pojedete-li do zahraničí, pak vidí hvězdy cestu autem a plavbu lodí. Auto však v žádném případně nesmíte řídit vy sami, pusťte tentokrát k volantu raději někoho jiného.

LOKALITA PRO VÁS: Jako optimální se pro letošek nabízí Itálie nebo Řecko, plus místa v Česku, která ještě neznáte.

Cestovní horoskop na rok 2022

Cestovní horoskop na rok 2022: Kozoroh 

(22. 12.– 20. 1.)

Cestovní horoskop na rok 2022 říká, že letos budete cestovat výhradně jen pozemní dopravou. Žádná letadla nebo lodě. Avšak podle hvězd toho cestování ani tolik nebude. Zahraniční cesta by vás čekala jen v případě, že by vás na ni vyslal zaměstnavatel. V opačném případě vám bude líto investovat peníze do dovolené, když je doma potřebujete vložit do něčeho jiného. Ale to přeci vůbec nevadí, cestování do ciziny nechte raději až na další rok.

LOKALITA PRO VÁS: Projeďte si Vysočinu anebo se zajeďte podívat do Beskyd. Hledejte však místa, kde není tolik lidí pohromadě. Potřebujete hlavně klid a odpočinek.

Cestovní horoskop na rok 2022: Vodnář 

(21. 1.– 20. 2.)

Vodnáři budou v tomto roce cestovat především v prvním čtvrtletí, udává cestovní horoskop na rok 2022. Přesto jedna cesta do ciziny proběhne i ve čtvrtletí druhém. Ta ale bude nejspíš s rodinou. První tři měsíce by mělo jít spíše o pracovní cesty nebo o nějaký pracovní či vzdělávací pobyt. I když se vám do toho příliš nebude chtít, měli byste nabídku přijmou. Může vám totiž do budoucna přinést nové příležitosti a odemknout nové cesty.

LOKALITA PRO VÁS: Poznejte Portugalsko nebo se vydejte na nějaký exotický ostrov, který ještě nemáte prozkoumaný.

Cestovní horoskop na rok 2022: Ryby 

(21. 2. – 20. 3.)

Rybám hvězdy, v oblasti cestování, velice přejí. Všechno bude vždy probíhat hladce a žádné komplikace na cestách nehrozí. Ryby se budou v letošním roce vracet na místa, která už znají. Pokud žijí jinde než v místě, kde se narodili, pak se budou často vracet ke svým kořenům. Zde na ně budou čekat výzvy i příležitosti. Nezadané Ryby zde dokonce mohou potkat svého životního partnera/ životní partnerku. Ryby, Rak a Štír jsou vodní znamení, přečtěte si o nich více.

LOKALITA PRO VÁS: Jeďte k vodě, tam vám bude nejlépe. A je úplně jedno, jestli to bude rybník, pískovna, moře nebo oceán.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ HOROSKOPY:
 

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ÚTERÝ 16. 08. 2022
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 08. 2022
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
NEDĚLE 21. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 22. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Jakub Kunert
Jakub Kunert zajišťuje taxislužbu a přepravu osob…
Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

KUMKUMADI Lepana mast 15g

Péče o kůží při výskytu drobných jizev a černých teček po…
89 Kč

Náramek pro Býka HARMONIE

Náramek pro Býky, kterým dodá vyrovnanost, ochranu, klid a…
490 Kč

Arganový olej 30ml Day Spa

100% čistý, přírodní, za studena lisovaný, panenský…
199 Kč

Magnetka znamení BERAN

Magnetka podle znamení zvěrokruhu
149 Kč

Lunární náramek OČISTA

Unikátní náramek z drahých kamenů pro život v souladu s…
340 Kč

Odcizení ve vztahu: Jak se s ním poprat, pokud vás zasáhne?

Kde se vlastně bere to prapodivné odcizení ve vztahu, když jeho začátky jsou tak dech beroucí?? Možná je to tím, že zamilovaní lidé skutečně po nějaký čas nosí tzv. „růžové brýle“ a vidí protějšek jen v tom nej...

Cesta do tajů egyptské aromaterapie

Navštivte Egypt a nechte se kromě zdejší historie, památek, pláží, moře a kuchyně okouzlit také místními čarovnými vůněmi. Právě Egypťané jsou totiž národem, který využívání vůní a výrobu parfémů povznesl a roz...

Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky

Partnerský horoskop na rok 2023 přináší zajímavé informace ohledně milostných vztahů. Čekají nás změny, které by však měli být převážně ku prospěchu. Mají nás posunout v našem milostném životě zase o kus dál. U...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Mrkvová přesnídávka s bramborem a pórkem

Začněte tím, že si oloupete mrkve a brambory. Poté zeleninu společně s pórkem omyjte, nakrájejte na kousky a vložte do hrnce. Také přidejte trochu vody a vařte do změknutí. Následně zakápněte malým množstvím ol...

Kočka na vodítku aneb Je skutečně nutné tyto mazlíčky venčit?

Někomu může přijít úsměvná už jen představa, že by měla být kočka na vodítku. Tato zvířata jsou totiž většinou brána jako samostatná. Obzvlášť na vesnicích se pak kočičí mazlíčci promenádují ulicemi zcela svobo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Grilovací koření, které dodá masu ten správný říz aneb 5 domácích receptů

Grilovací koření nechybí v kulinářské výbavě leckteré rodiny. Zejména pak v letních měsících se stává doslova hitem! Bez něj si totiž mnozí z nás nedokážou představit grilovaná masa nejrůznějších druhů. Vsaďte ...

Miluju léto!

Jsem se tu dlouho neukázala - možná je to proto, že žiju poměrně v hektice a buď pracuju nebo jsem ve společnosti manžela a přátel. Léto je v naší komunitě dost náročný společensky ale taky pracovně. Nemyslim tim žádnou sektu :), ale hasiče. Naši kluci se obzvlášť v těchto vedrech moc nezastaví - jezdí kropit uprchlíky, děti na akcích anebo hasí nějaký hrůzy - ale to zaplať pánbůh není tak často.