Květinový horoskop 2022

Květinový horoskop 2022: Co vám připravila vaše květina v novém roce?

Květiny jsou něžné, ale i drsné nebo plné trnů. Každá je jiná a každá z nich dala svým zrozencům do vínku jinou povahu. Květinový horoskop na rok 2022 zkompletovat květiny, které se staly patronkami lidí. A zkusil společně s nimi nahlédnout do budoucnosti. Alespoň na rok dopředu. Co nám připravil?

Květinový horoskop na rok 2022 je trošku jiný, lidem totiž propůjčuje vlastnosti květin. Podle data narození jednoduše naleznete, která květina je vaší patronkou, co vám do života přichystala a zjistíte i to, co vám věští do dalšího roku vašeho života. Je to zcela jiný systém než klasické evropské znamení zvěrokruhuNajděte se mezi květinami a pročtěte si květinový horoskop na rok 2022. A podívejte se také na obecnou charakteristiku květinového horoskopu

Květinový horoskop 2022: Narcis

(21. 1. – 19. 2.)

Lidé, kteří se narodili ve znamení Narcise mají život většinou pevně ve svých rukou. Avšak až zbytečně příliš lpí v životě na drobnostech, čímž ostatní značně rozčilují. Nemalé je i jejich ego, měli by proto na sobě začít pracovat. Pokud nezačnou, budou jim do života chodit neustále nějaké zkoušky, které budou nuceni zvládat a přehodnocovat tak mnoho věcí ve svém životě. Narcis sice ve všech oblastech života spoléhá jen sám na sebe a jen zřídka si pustí k tělu nějakou radu od svého okolí. Avšak sám za sebe radí ostatním rád, dělá mu to dobře. Věnovat by se mohl například mentoringu nebo koučinku, to by jej navíc i velmi bavilo, uvádí květinový horoskop na rok 2022.

Čtěte také:

Květinový horoskop pro všechna znamení

Bylinky podle horoskopu: Jaké bylinky se hodí k vašemu znamení?

Jak vybrat rostliny a květiny podle Feng Shui pro správné proudění energií?

Květinový horoskop 2022 rovněž uvádí, že Narcis bude v tomto roce měnit mnoho věcí ve svém životě. Nejvíce se budou řešit problémy okolo zaměstnání. A není vyloučeno, že práci narychlo bude měnit.

Květinový horoskop 2022: Pomněnka

(20. 2. – 20. 3.)

Je něžná, drobná a voní. Pomněnka je květina nenápadná. Každý ji má rád, neboť lidem přijde roztomilá. A takoví jsou i zrozenci v tomto znamení. Vypadají zranitelně a umí si doma v soukromí pořádně poplakat. Jenže navenek nikdy nedají najevo, že je něco špatně. Chtějí na ostatní působit jako silní jedinci a velcí bojovníci. Ostatně za svoji pravdu se dokáží bít náležitě. V tomto roce prožijí mnoho takových náročných okamžiků. Následně pak budou upadat do melancholie a pocitů neštěstí. Poměnka je velký snílek a chtěla by změnit svět. Nutno podotknout, že často se jí i daří věci měnit.

Květinový horoskop 2022 uvádí, že se Poměnce bude v tomto roce poměrně dařit. Tedy alespoň co se týče vztahů a práce. Avšak jedince v tomto znamení budou bojovat o svoji svobodu, o svůj klid a o svoji pohodu. O to, co si doteď tvrdě bojovali, nechtějí ani náhodou přijít.

Květinový horoskop 2022: Levandule

(21. 3. – 20. 4.)

Levandule je rostlinou, která si své místo na Zemi vybojuje za každou cenu. Jen tak s ní něco neotřese, vždy bude bojovat za svoji pravdu a za svá práva. Zrozenci Levandule mají neuvěřitelné množství energie. Milují napjaté situace i konflitky, ve kterých mohou mít hlavní slovo. Neradi prohrávají a nikdy neutíkají z boje. Raději podstoupí riziko než by mlčeli. V zaměstnání jsou to spíše oni, kdo jsou ve vedoucích pozicích. Být jen obyčejný zaměstnanec není nic pro ně. Chtějí vést a velet. Pokud tomu tak není, mohou upadat až do depresivních stavů. Minimálně pak musí být po jejich vůli alespoň v domácím prostředí. Levandule je rozený vůdce.

Květinový horoskop 2022 předpovídá, že tento rok by měl být mnohem klidnější než ten minulý. Čeká je nějaký zisk, který bude příjemným překvapením. Žádná dramata v tomto roce rozhodně očekávat zrozenci Levandule nemusejí.

Květinový horoskop 2022

Květinový horoskop 2022: Vlčí mák

(21. 4. – 21. 5.)

Něžný, ale je ho všude plno. Přesně tak působí Vlčí mák na ostatní kolem sebe. Je to člověk věčně rozesmátý, pozitivní a milý. Okolí jej má rádo a blízcí lidé považují Vlčí mák za velmi dobrého přítele. Mají pocit, že se mu mohou se vším svěřit. Jenže na to pozor. Ve  chvíli, kdy se rozkmotříte, může veškeré informace využít Vlčí mák proti vám. Touží totiž každého ovládat, a to za každou cenu. Pokud má Vlčí mák s někým spory, nebojí se jít do boje s plnou polní a bojovat i nečestnými zbraněmi. V takovou chvíli může být i zlý a hodně nepříjemný.

Květinový horoskop 2022 vidí, že se na Vlčí mák valí nějaké životní zkoušky. A nepůjde o nic jednoduchého. Připravte se na náročné dny, kdy budete muset i zvažovat, čemu dáte v životě přednost. 

Květinový horoskop 2022: Tulipán

(22. 5. – 21. 6.)

Vždy se vztyčenou hlavou. Tulipán je diplomat, elegán a zkrátka člověk, kterému se každý klaní. Nebo by se klanět měl. Tedy tak si to sám Tulipán myslí. Touží být šéfem každé situace. Je mu jedno, jestli je u ostatních oblíbený či nikoliv, ale celé jeho okolí si jej musí považovat a říkat mu, jak je skvělý. Na to si poměrně dost potrpí. Je to geniální řečník a při hádkách sype argumenty doslova z rukávu. Ostatně hádat se s ním je cestou do pekel, raději to nedělejte. Tulipán umí předpovídat a má i silnou intuici. Nenávidí jakékoliv zásahy do svého osobního prostoru. Potřebujete se cítit svobodně. Avšak v práci má rád raději monotónnost, nechce se nic nového učit. Přijde mu to zbytečné. A nikdy ho nekritizujte, otočil by se proti vám.

Květinový horoskop 2022 radí, aby lidé narození v tomto znamení zapracovali na svých vztazích. A to nejen milostných, ale především pracovních a přátelských. Měli byste se lidem kolem sebe více věnovat a více jim naslouchat. Jinak se může i stát, že o přátele přijdete a kolegy si znepřátelíte.

Květinový horoskop 2022: Kopretina

(22. 6. – 22. 7.)

Znamení romantické, něžné a věčně zasněné. Ostatně přesně takové, jako je kopretina na louce. Nemají rádi ten ošklivý svět, který není podle jejich představ. Všechno si musí přemalovat k obrazu svému. Nejlépe přes růžové brýle. Realita je bolí, proto se jí vyhýbají, jak jen mohou. Kopretina je však velmi chytrá a dokáže své zkušenosti ze života neuvěřitelně zúročit. Z každé nevydařené situace se poučí. Čím víc obtíží v životě má za sebou, tím je silnější. Záměrně jí jsou zkoušky posílány, protože musí sílit. I když to někdy bolí.

Květinový horoskop 2022 vidí, že lidé ve znamení Kopretiny budou mít značně úspěšný rok. Podaří se jim něco geniálního v oblasti pracovní. Zároveň však budou řešit milostné vztahy, což nebude příliš příjemné. Může jít například i o ukončení manželství.

Začtěte se také do Lunárního kalendáře na rok 2022.

Květinový horoskop 2022: Slunečnice

(23. 7. – 23. 8.)

Slunečnice se otáčí vždy tam, odkud vychází světlo. Tmu nenávidí. Stejně tak nechce ve svém životě vidět nic negativního, špatného a temného. Touží jen po světle a bez rozhlížení jde za ním. Vždy stojí nohama pevně na zemi, není to žádný snílek. Je na světě ráda, působí na své okolí optimisticky a vesele. Stále se usmívá. Přehlíží však jedince, kteří jsou na nižší úrovni než ona sama. S těmi se nikdy bavit nebude, to by bylo pod její úroveň. Ona míří totiž stále výš, je až příliš ambiciózní. Avšak potlačit své ego by Slunečnici rozhodně neublížilo, ba právě naopak.

Květinový horoskop 2022 uvádí, že ještě v tomto roce v práci nepovýšíte. Ano, snažíte se o to už delší dobu, avšak stále ještě nenastal ten správný čas. Budete si muset ještě nějakou chvíli počkat. Anebo popřemýšlejte také o tom, jestli nejdete špatným směrem. Opravdu chcete jít tam, kam míříte?

Květinový horoskop 2022: Lilie

(24. 8. – 23. 9.)

Lilie je přímá, krásná a voňavá. Vždy s hlavou vzhůru, vždy jedná čestně. Naprosto nenávidí jedince, kteří se jí snaží nějak obejít nebo podvést. Jakmile ji jednou zklame, už nikdy nebude její přítel. Všechno musí být korektní. Ve chvíli, kdy vycítí přetvářku, lež nebo podvod, začne být agresivní. Z toho je jí opravdu špatně. Přesto se snaží většinu věcí v životě řešit rozumem. Jen zřídkakdy se řídí výhradně city. Je přesná, realistická a chce mít všechno správně. Nejspíš to je důvod, proč na své okolí často působí chladně až bezcitně. Často bývá ve vedoucích funkcích, avšak její ego není tak nafouknuté, pokud nemá příliš moc. Pro její duchovní rozvoj je to mnohem lepší.

Květinový horoskop 2022 předpovídá, že by se zrozenci Lilie měli vydat na nějaké studium. Velmi by jim prospělo nabrat nové znalosti a zkušenosti. Zaměřte se však na obor, který vás už dlouhá léta láká. Budou-li na vybrané škole přijímací zkoušky, máte nyní velkou šanci je udělat.

Květinový horoskop 2022

Květinový horoskop 2022: Chryzantéma

(24. 9. – 23. 10.)

Chryzantéma může působit na své okolí často velmi chladně. Ne nadarmo je rostlinnou chladných podzimních měsíců. Lidé zrození pod touto květinou sami často nevědí, co chtějí. Bojují vnitřně sami se sebou a o některých záležitostech v životě se musí přesvědčovat. Chryzantéma často odkládá pracovní úkoly, je tak trošku i líná. Lidé ji moc neberou, z toho důvodu má i poměrně málo přátel. Měla by na sobě více zapracovat a srovnat si (nejen) rodinné vztahy.

Květinový horoskop 2022 uvádí, že Chryzantému nečeká příliš jednoduchý rok. Bude řešit mnoho obtíží a náročných situací. Často bude bojovat, i když vlastně ani nebude proti komu. Zkuste se na chvíli zastavit a přemýšlet o tom, co byste mohli v životě dělat jinak.

Květinový horoskop 2022: Leknín

(24. 10. – 22. 11.)

Leknín vypadá nenápadně, ale také nedostupně. Podobně jako Leknín na vodní hladině. Lidé jej mají rádi a často jej obdivují. Především mezi přáteli je Leknín v centru pozornosti a rádi se na něj obracejí. Leknín ale pokaždé se svými přáteli být nechce. Sám si rozhoduje, kdy má náladu je vidět, a kdy nikoliv. Své opravdové přátele si Leknín rozmazluje a rád jim dělá radost, třeba i drobnými dárky. Leknín si vždy všechno pamatuje, nesnažte se jej nikdy oklamat. To byste už nemohli být nikdy přáteli. 

Květinový horoskop 2022 říká, že Leknín prožije v tomto roce nějaké zajímavé dobrodružství. A také bude častěji cestovat. Ať už půjde o cesty pracovní nebo soukromé. Na cestách pak bude mít šanci potkat zajímavé lidi. Někteří už v jeho životě zůstanou a budou velkým přínosem.

Květinový horoskop 2022: Růže

(23. 11. – 21. 12)

Jakmile zavoní, je cítit v celém širém okolí. Růži rozhodně nelze přehlédnout. Ne nadarmo je proto nazývána Královnou květin. Na první pohled vypadá nádherně. Je krásná a romantická. Má mnoho přátel, kteří ji mají opravdu rádi. Patří mezi férové a dobrosrdečné lidi. Pro své okolí udělá naprosto cokoliv. Raději se řídí city než rozumem. Hovoří se o ní jako o “příliš hodné”. Avšak její trpělivost má rozhodně hranice. Jakmile ji jednou zraníte, nastaví vám své trny a už nikdy nebudete mít šanci přiblížit se do její blízkosti. Její trny ale mohou ostatní zraňovat i nevědomky, nemějte jí to za zlé.

Květinový horoskop 2022 popisuje, že v tomto roce si lidé ve znamení Růže užijí neuvěřitelnou dávku romantiky. Čekají je nádherné dny. Mohou se zamilovat, je šance na početí potomka nebo rozhoupání se ke společnému životu s dlouholetým partnerem/ partnerkou.

Květinový horoskop 2022: Hořec

(22. 12. – 20. 1.)

Hořec má v životě síly na rozdávání, je to jedno z nejsilnějších znamení. Když upadne, je zase poměrně rychle schopen vstát a jít dál. Lidé narození v tomto znamení jsou spíše samotáři, společnost druhých nutně nepotřebují. Pokud v ní už ale jsou, je jim dobře. Avšak preferují samotu a klid v životě. Na své okolí působí nepřístupně. Potřebují mít svobodné povolání a na všechno potřebují svůj čas. Nesnáší, když se je někdo snaží dirigovat nebo jim říká, co mají dělat. Oni sami si rozhodnou! Hořec je znamení velice silné. Pokud v životě prohrají nebo se jim něco nepovede, hodí to za hlavu a pokračují, jako by se nic nedělo.

Květinový horoskop 2022 bude zrozencům Hořce přát v tomto roce v oblasti lásky i zaměstnání. Budou mít šanci svůj vztah posunout dál. Směrem, kterým už delší dobu chtějí. Také v práci získají nějaké odměny, případně je šance na povýšení.

AŤ VÁM NEUTEČOU DALŠÍ HOROSKOPY:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 27. 01. 2023
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
SOBOTA 28. 01. 2023
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
NEDĚLE 29. 01. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 30. 01. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 31. 01. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 02. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 02. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Přátelství je křehký vztah, o který je potřeba pečovat: Co o něm tvrdí psychologové a jak odhalit toxického přítele?

Staré přísloví říká: "V nouzi poznáš přítele". A platí to i v dnešní době. Na to nikdo nepotřebuje psychologa,...

Jak se vyrovnat s rozchodem?

Jsem tak rád, že se moje rozpadlé manželství obnovilo. Už je to více než měsíc a zdá se, že se věci vrátily do...

Tantrické masáže přináší maximální uvolnění a požitek

Zdravím, tyto masáže bohužel neznám, ale byla jsem nedávno s manželem na společné tantrické masáže v https://r...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

Lunární kalendář

Dobrý den váš lunární kalendář nemá správné časy. Při vstupu luny do znamenímám...

okna

Mytí oken, ubývající měsíc. Váhy nebudou šmouhy.

Tetovani-specha!

V jake fazi je nejlepsi se nechat tetovat prosim? Urcite ubyvajicim, a znameni? Anebo naopak ...
Zobrazit všechna témata

Proč nás přitahují toxické vztahy, jak je poznat a ideálně se jim vyhnout?

Toxické vztahy jsou takové, které se vyznačují nedostatkem důvěry, respektu a zdravé komunikace. Bohužel se v dnešní době psychologové těmito vztahy zaobírají prakticky denně. Proč vlastně v toxické vztahu setr...

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

Čínský horoskop na rok 2023 je rokem vodního Zajíce. A jaký bude? Podle čínského horoskopu 2023 nás po hektickém a energickém roce čeká klidnější čas ke zhodnocení našich životních cílů. Příchod roku vodního Za...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Parní sauna a její výhody pro naše zdraví

Parní sauna je běžnou součástí bazénů a dokonce i některých fitness center. Je to zajímavá alternativa klasické sauny. Většinou ti, kteří nevydrží horko v běžné sauně, parní saunu zvládají s přehledem. Navíc má...

Chůze pro zdraví: Kolik kroků bychom měli denně optimálně ujít?

Abychom zůstali zdraví a v dobré kondici, je nutné zařadit do denního režimu pohyb. Ale jaký pohyb je pro člověka vlastně optimální? Nejpřirozenější je pochopitelně obyčejná chůze. Ostatně pro mnohé je i tou ne...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Bizoni v ČR a jejich chov. Kolik jich u nás žije?

Bizoni jsou fascinující zvířata, která je možné spatřit dokonce i v naší domovině. Pojďme se tedy pozastavit nad tím, jak se jim daří u nás v České republice a jak to momentálně vypadá s jejich chovem.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???