Květinový horoskop 2022

Květinový horoskop 2022: Co vám připravila vaše květina v novém roce?

Květiny jsou něžné, ale i drsné nebo plné trnů. Každá je jiná a každá z nich dala svým zrozencům do vínku jinou povahu. Květinový horoskop na rok 2022 zkompletovat květiny, které se staly patronkami lidí. A zkusil společně s nimi nahlédnout do budoucnosti. Alespoň na rok dopředu. Co nám připravil?

Květinový horoskop na rok 2022 je trošku jiný, lidem totiž propůjčuje vlastnosti květin. Podle data narození jednoduše naleznete, která květina je vaší patronkou, co vám do života přichystala a zjistíte i to, co vám věští do dalšího roku vašeho života. Je to zcela jiný systém než klasické evropské znamení zvěrokruhuNajděte se mezi květinami a pročtěte si květinový horoskop na rok 2022. A podívejte se také na obecnou charakteristiku květinového horoskopu

Květinový horoskop 2022: Narcis

(21. 1. – 19. 2.)

Lidé, kteří se narodili ve znamení Narcise mají život většinou pevně ve svých rukou. Avšak až zbytečně příliš lpí v životě na drobnostech, čímž ostatní značně rozčilují. Nemalé je i jejich ego, měli by proto na sobě začít pracovat. Pokud nezačnou, budou jim do života chodit neustále nějaké zkoušky, které budou nuceni zvládat a přehodnocovat tak mnoho věcí ve svém životě. Narcis sice ve všech oblastech života spoléhá jen sám na sebe a jen zřídka si pustí k tělu nějakou radu od svého okolí. Avšak sám za sebe radí ostatním rád, dělá mu to dobře. Věnovat by se mohl například mentoringu nebo koučinku, to by jej navíc i velmi bavilo, uvádí květinový horoskop na rok 2022.

Čtěte také:

Květinový horoskop pro všechna znamení

Bylinky podle horoskopu: Jaké bylinky se hodí k vašemu znamení?

Jak vybrat rostliny a květiny podle Feng Shui pro správné proudění energií?

Květinový horoskop 2022 rovněž uvádí, že Narcis bude v tomto roce měnit mnoho věcí ve svém životě. Nejvíce se budou řešit problémy okolo zaměstnání. A není vyloučeno, že práci narychlo bude měnit.

Květinový horoskop 2022: Pomněnka

(20. 2. – 20. 3.)

Je něžná, drobná a voní. Pomněnka je květina nenápadná. Každý ji má rád, neboť lidem přijde roztomilá. A takoví jsou i zrozenci v tomto znamení. Vypadají zranitelně a umí si doma v soukromí pořádně poplakat. Jenže navenek nikdy nedají najevo, že je něco špatně. Chtějí na ostatní působit jako silní jedinci a velcí bojovníci. Ostatně za svoji pravdu se dokáží bít náležitě. V tomto roce prožijí mnoho takových náročných okamžiků. Následně pak budou upadat do melancholie a pocitů neštěstí. Poměnka je velký snílek a chtěla by změnit svět. Nutno podotknout, že často se jí i daří věci měnit.

Květinový horoskop 2022 uvádí, že se Poměnce bude v tomto roce poměrně dařit. Tedy alespoň co se týče vztahů a práce. Avšak jedince v tomto znamení budou bojovat o svoji svobodu, o svůj klid a o svoji pohodu. O to, co si doteď tvrdě bojovali, nechtějí ani náhodou přijít.

Květinový horoskop 2022: Levandule

(21. 3. – 20. 4.)

Levandule je rostlinou, která si své místo na Zemi vybojuje za každou cenu. Jen tak s ní něco neotřese, vždy bude bojovat za svoji pravdu a za svá práva. Zrozenci Levandule mají neuvěřitelné množství energie. Milují napjaté situace i konflitky, ve kterých mohou mít hlavní slovo. Neradi prohrávají a nikdy neutíkají z boje. Raději podstoupí riziko než by mlčeli. V zaměstnání jsou to spíše oni, kdo jsou ve vedoucích pozicích. Být jen obyčejný zaměstnanec není nic pro ně. Chtějí vést a velet. Pokud tomu tak není, mohou upadat až do depresivních stavů. Minimálně pak musí být po jejich vůli alespoň v domácím prostředí. Levandule je rozený vůdce.

Květinový horoskop 2022 předpovídá, že tento rok by měl být mnohem klidnější než ten minulý. Čeká je nějaký zisk, který bude příjemným překvapením. Žádná dramata v tomto roce rozhodně očekávat zrozenci Levandule nemusejí.

Květinový horoskop 2022

Květinový horoskop 2022: Vlčí mák

(21. 4. – 21. 5.)

Něžný, ale je ho všude plno. Přesně tak působí Vlčí mák na ostatní kolem sebe. Je to člověk věčně rozesmátý, pozitivní a milý. Okolí jej má rádo a blízcí lidé považují Vlčí mák za velmi dobrého přítele. Mají pocit, že se mu mohou se vším svěřit. Jenže na to pozor. Ve  chvíli, kdy se rozkmotříte, může veškeré informace využít Vlčí mák proti vám. Touží totiž každého ovládat, a to za každou cenu. Pokud má Vlčí mák s někým spory, nebojí se jít do boje s plnou polní a bojovat i nečestnými zbraněmi. V takovou chvíli může být i zlý a hodně nepříjemný.

Květinový horoskop 2022 vidí, že se na Vlčí mák valí nějaké životní zkoušky. A nepůjde o nic jednoduchého. Připravte se na náročné dny, kdy budete muset i zvažovat, čemu dáte v životě přednost. 

Květinový horoskop 2022: Tulipán

(22. 5. – 21. 6.)

Vždy se vztyčenou hlavou. Tulipán je diplomat, elegán a zkrátka člověk, kterému se každý klaní. Nebo by se klanět měl. Tedy tak si to sám Tulipán myslí. Touží být šéfem každé situace. Je mu jedno, jestli je u ostatních oblíbený či nikoliv, ale celé jeho okolí si jej musí považovat a říkat mu, jak je skvělý. Na to si poměrně dost potrpí. Je to geniální řečník a při hádkách sype argumenty doslova z rukávu. Ostatně hádat se s ním je cestou do pekel, raději to nedělejte. Tulipán umí předpovídat a má i silnou intuici. Nenávidí jakékoliv zásahy do svého osobního prostoru. Potřebujete se cítit svobodně. Avšak v práci má rád raději monotónnost, nechce se nic nového učit. Přijde mu to zbytečné. A nikdy ho nekritizujte, otočil by se proti vám.

Květinový horoskop 2022 radí, aby lidé narození v tomto znamení zapracovali na svých vztazích. A to nejen milostných, ale především pracovních a přátelských. Měli byste se lidem kolem sebe více věnovat a více jim naslouchat. Jinak se může i stát, že o přátele přijdete a kolegy si znepřátelíte.

Květinový horoskop 2022: Kopretina

(22. 6. – 22. 7.)

Znamení romantické, něžné a věčně zasněné. Ostatně přesně takové, jako je kopretina na louce. Nemají rádi ten ošklivý svět, který není podle jejich představ. Všechno si musí přemalovat k obrazu svému. Nejlépe přes růžové brýle. Realita je bolí, proto se jí vyhýbají, jak jen mohou. Kopretina je však velmi chytrá a dokáže své zkušenosti ze života neuvěřitelně zúročit. Z každé nevydařené situace se poučí. Čím víc obtíží v životě má za sebou, tím je silnější. Záměrně jí jsou zkoušky posílány, protože musí sílit. I když to někdy bolí.

Květinový horoskop 2022 vidí, že lidé ve znamení Kopretiny budou mít značně úspěšný rok. Podaří se jim něco geniálního v oblasti pracovní. Zároveň však budou řešit milostné vztahy, což nebude příliš příjemné. Může jít například i o ukončení manželství.

Začtěte se také do Lunárního kalendáře na rok 2022.

Květinový horoskop 2022: Slunečnice

(23. 7. – 23. 8.)

Slunečnice se otáčí vždy tam, odkud vychází světlo. Tmu nenávidí. Stejně tak nechce ve svém životě vidět nic negativního, špatného a temného. Touží jen po světle a bez rozhlížení jde za ním. Vždy stojí nohama pevně na zemi, není to žádný snílek. Je na světě ráda, působí na své okolí optimisticky a vesele. Stále se usmívá. Přehlíží však jedince, kteří jsou na nižší úrovni než ona sama. S těmi se nikdy bavit nebude, to by bylo pod její úroveň. Ona míří totiž stále výš, je až příliš ambiciózní. Avšak potlačit své ego by Slunečnici rozhodně neublížilo, ba právě naopak.

Květinový horoskop 2022 uvádí, že ještě v tomto roce v práci nepovýšíte. Ano, snažíte se o to už delší dobu, avšak stále ještě nenastal ten správný čas. Budete si muset ještě nějakou chvíli počkat. Anebo popřemýšlejte také o tom, jestli nejdete špatným směrem. Opravdu chcete jít tam, kam míříte?

Květinový horoskop 2022: Lilie

(24. 8. – 23. 9.)

Lilie je přímá, krásná a voňavá. Vždy s hlavou vzhůru, vždy jedná čestně. Naprosto nenávidí jedince, kteří se jí snaží nějak obejít nebo podvést. Jakmile ji jednou zklame, už nikdy nebude její přítel. Všechno musí být korektní. Ve chvíli, kdy vycítí přetvářku, lež nebo podvod, začne být agresivní. Z toho je jí opravdu špatně. Přesto se snaží většinu věcí v životě řešit rozumem. Jen zřídkakdy se řídí výhradně city. Je přesná, realistická a chce mít všechno správně. Nejspíš to je důvod, proč na své okolí často působí chladně až bezcitně. Často bývá ve vedoucích funkcích, avšak její ego není tak nafouknuté, pokud nemá příliš moc. Pro její duchovní rozvoj je to mnohem lepší.

Květinový horoskop 2022 předpovídá, že by se zrozenci Lilie měli vydat na nějaké studium. Velmi by jim prospělo nabrat nové znalosti a zkušenosti. Zaměřte se však na obor, který vás už dlouhá léta láká. Budou-li na vybrané škole přijímací zkoušky, máte nyní velkou šanci je udělat.

Květinový horoskop 2022

Květinový horoskop 2022: Chryzantéma

(24. 9. – 23. 10.)

Chryzantéma může působit na své okolí často velmi chladně. Ne nadarmo je rostlinnou chladných podzimních měsíců. Lidé zrození pod touto květinou sami často nevědí, co chtějí. Bojují vnitřně sami se sebou a o některých záležitostech v životě se musí přesvědčovat. Chryzantéma často odkládá pracovní úkoly, je tak trošku i líná. Lidé ji moc neberou, z toho důvodu má i poměrně málo přátel. Měla by na sobě více zapracovat a srovnat si (nejen) rodinné vztahy.

Květinový horoskop 2022 uvádí, že Chryzantému nečeká příliš jednoduchý rok. Bude řešit mnoho obtíží a náročných situací. Často bude bojovat, i když vlastně ani nebude proti komu. Zkuste se na chvíli zastavit a přemýšlet o tom, co byste mohli v životě dělat jinak.

Květinový horoskop 2022: Leknín

(24. 10. – 22. 11.)

Leknín vypadá nenápadně, ale také nedostupně. Podobně jako Leknín na vodní hladině. Lidé jej mají rádi a často jej obdivují. Především mezi přáteli je Leknín v centru pozornosti a rádi se na něj obracejí. Leknín ale pokaždé se svými přáteli být nechce. Sám si rozhoduje, kdy má náladu je vidět, a kdy nikoliv. Své opravdové přátele si Leknín rozmazluje a rád jim dělá radost, třeba i drobnými dárky. Leknín si vždy všechno pamatuje, nesnažte se jej nikdy oklamat. To byste už nemohli být nikdy přáteli. 

Květinový horoskop 2022 říká, že Leknín prožije v tomto roce nějaké zajímavé dobrodružství. A také bude častěji cestovat. Ať už půjde o cesty pracovní nebo soukromé. Na cestách pak bude mít šanci potkat zajímavé lidi. Někteří už v jeho životě zůstanou a budou velkým přínosem.

Květinový horoskop 2022: Růže

(23. 11. – 21. 12)

Jakmile zavoní, je cítit v celém širém okolí. Růži rozhodně nelze přehlédnout. Ne nadarmo je proto nazývána Královnou květin. Na první pohled vypadá nádherně. Je krásná a romantická. Má mnoho přátel, kteří ji mají opravdu rádi. Patří mezi férové a dobrosrdečné lidi. Pro své okolí udělá naprosto cokoliv. Raději se řídí city než rozumem. Hovoří se o ní jako o “příliš hodné”. Avšak její trpělivost má rozhodně hranice. Jakmile ji jednou zraníte, nastaví vám své trny a už nikdy nebudete mít šanci přiblížit se do její blízkosti. Její trny ale mohou ostatní zraňovat i nevědomky, nemějte jí to za zlé.

Květinový horoskop 2022 popisuje, že v tomto roce si lidé ve znamení Růže užijí neuvěřitelnou dávku romantiky. Čekají je nádherné dny. Mohou se zamilovat, je šance na početí potomka nebo rozhoupání se ke společnému životu s dlouholetým partnerem/ partnerkou.

Květinový horoskop 2022: Hořec

(22. 12. – 20. 1.)

Hořec má v životě síly na rozdávání, je to jedno z nejsilnějších znamení. Když upadne, je zase poměrně rychle schopen vstát a jít dál. Lidé narození v tomto znamení jsou spíše samotáři, společnost druhých nutně nepotřebují. Pokud v ní už ale jsou, je jim dobře. Avšak preferují samotu a klid v životě. Na své okolí působí nepřístupně. Potřebují mít svobodné povolání a na všechno potřebují svůj čas. Nesnáší, když se je někdo snaží dirigovat nebo jim říká, co mají dělat. Oni sami si rozhodnou! Hořec je znamení velice silné. Pokud v životě prohrají nebo se jim něco nepovede, hodí to za hlavu a pokračují, jako by se nic nedělo.

Květinový horoskop 2022 bude zrozencům Hořce přát v tomto roce v oblasti lásky i zaměstnání. Budou mít šanci svůj vztah posunout dál. Směrem, kterým už delší dobu chtějí. Také v práci získají nějaké odměny, případně je šance na povýšení.

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 18. 09. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
NEDĚLE 19. 09. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 20. 09. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 21. 09. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, dnes je úplněk. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se umělecké…
více o tomto dni
STŘEDA 22. 09. 2021
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
ČTVRTEK 23. 09. 2021
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
PÁTEK 24. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Vřes je hezkou podzimní dekorací, ale i účinnou léčivkou na revma

Vřes je odolná a houževnatá bylina, která se velmi často využívá do podzimních dekorací. Vřes je oblíbený, nenáročný a hlavně vydrží. V minulosti se dokonce věřilo, že vřes pomáhá obydlí chránit proti zlým silá...

Důvěra ve vztahu je důležitá. Jak ji efektivně vybudovat?

Důvěra ve vztahu je jakýmsi základním pilířem. Bez ní není možné, aby partnerství správně fungovalo. Zjednodušeně řečeno, jedná se o loajalitu vašeho protějšku vůči vám a naopak. Důvěra znamená zachování osobní...

Dlouhodobý stres a jeho vliv na tělo i duši

Dlouhodobý stres anebo také jinak řečeno chronický, je pro tělo i duši oproti tomu krátkodobému škodlivý. Může tedy negativně ovlivnit celý váš život. I přesto, že je lidský organismus stavěný na odolnost vůči ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Ještě krmíte psa klasickými granulemi? Přečtěte si, proč si pes zaslouží změnu

S některými zvyky vašeho psa nic nenaděláte. Třeba, že se vždycky vyválí v té nejméně voňavé kaluži, nebo že si ke hře vybere vaše nejoblíbenější boty. Co ale můžete ovlivnit, je způsob jeho stravování. Ne nada...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Kdo řekl, že chystat svatbu je zábava???!!

Tak já ti nevim. Všechny ženský se těšej jako malý na to, až si voblíknou ty bílý šaty a vezme si je jejich životní láska. Jenže to, co tomu předchází, je tak trochu psycho. Teda aspoň pro mě. Já jsem člověk, kterej má rád svůj klid... a tohle mě tedy vytáčí. Jsem pořád jenom ve stresu poslední měsíc a už mě to začíná, pardón za to slovo - srát!