Mayský horoskop na rok 2022

Mayský horoskop na rok 2022: Jaký osud vám přichystali staří Mayové?

Mayský horoskop umí předpovídat nejen osobní budoucnost každého člověka, ale rovněž i globální události. Ač se mayský horoskop na rok 2022 zaměřuje především na jednotlivá znamení a na jejich osud. Nahlédneme i pod pokličku celosvětových událostí. Co nás v tomto roce čeká a nejspíš tedy ani nemine?

Mnoho změn, prudké změny počasí, ale i ekologické pohromy, vidí ve své předpovědi mayský horoskop na rok 2022. Největší změny čekají obyvatele přímořských oblastí a těch, kteří žijí v blízkosti velkých přehrad. Právě voda a také oheň budou hrát v roce 2022 velkou roli. Hrozí i výbuchy hned několika sopek. Je to varování, neboť Itzamna (nejdůležitější bůh, stvořitel) se na nás zlobí. 

Mayský horoskop na rok 2022

Mayský horoskop je velice přesný. Narozdíl od jiných horoskopů má celkem dvacet různých znamení, které mají svoji vlastní charakteristiku. Podle data narození jednoduše najdete i to své znamení. Přečtěte si, co vám přichystal mayský horoskop na rok 2022 na celý rok dopředu.

Čtěte také:

Védská astrologie je jako světlo, které vás navede na správnou cestu. Co právě vám nastíní indický horoskop?

Ideální dárek podle horoskopu. Čím potěšíte jednotlivá znamení zvěrokruhu nejvíce?

Mayský horoskop na rok 2022: CH´EN (2. 1. ‒ 21. 1.)

Mayský horoskop na rok 2022 vám slibuje nějaké odměny. Jste pracovití a zasloužíte si být spokojení. Čekejte ale zvraty ve vztazích. Mohou být k lepšímu i k horšímu. Pokud to bude cestou k lepšímu a rádi byste zplodili potomka, pak je ideální rok. Budou se plnit vaše sny i přání. Rok 2022 pro vás bude velmi intenzivní, tak se připravte na pořádnou jízdu. Budete se muset věnovat také rodině. Nejspíš půjde o péči někoho staršího v úzkém rodinném kruhu.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na pomlouvačné lidi, kteří vám nepřejí. A nemusí jít jen o cizí lidi nebo sousedy, ale může se jednat i o blízké přátele.

Mayský horoskop na rok 2022: YAX (22. 1. ‒ 10. 2.)

Jste přátelští a snažíte se dělat vždy vše pro druhé. Za to sklidíte v letošním roce zaslouženou odměnu. I když vám nejde všechno podle vašich představ, tak po většinu roku vám budou vycházet veškeré pracovní i vztahové záležitosti. Máte šanci získat novou lásku anebo upevnit vztah s tou stávající. Prožijete spoustu romantiky. Jediné, co vás bude trápit, je komunikace s novými lidmi. Měli byste si zajít na nějaký kurz, který vám v této oblasti pomůže. Zároveň je potřeba, abyste se naučili lépe vyjadřovat své pocity. Mayský horoskop na rok 2022 vidí, že i v této oblasti kulháte.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na svůj jídelníček. Možná nepotřebujete zhubnout, ale rozhodně byste měli přestat jíst nezdravá jídla a zaměřit se více na zdravou stravu. Vaše tělo to ocení.

Mayský horoskop na rok 2022: ZAC (11. 2. ‒ 2. 3.)

Spoustu změn vám věští mayský horoskop na rok 2022. Vesmír vám připravil zkoušky, který potřebujete nutně projít. Měli byste po jejich absolvování více samostatní. Pamatujte si, že pokud chcete něco v životě dokázat, budete tomu muset hodně obětovat. A někdy ty oběti nebudou jednoduché. Na druhou stranu jste velice oblíbení a máte mnoho přátel, kteří vám budou pomáhat. Nadechněte se a pusťte se do toho, všechno zvládnete.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na cizí lidi. Ne každý to s vámi myslí dobře.

Mayský horoskop na rok 2022: KEH (3. 3. ‒ 22. 3.)

Všechno zlé je pro něco dobré, tohle heslo si pamatujte, bude se vám během roku ještě mockrát hodit. I když se vám vcelku bude dařit, prožijete několik velice náročných dní. A to především emocionálně náročných. Mayský horoskop na rok 2022 vám slibuje, že se však ve svém životě posunete o kus dál. Naučíte se spoustu nových dovedností a brzy je budete mít možnost využít v praxi. I když to učení bude stát někdy spoustu pláče a vzteku. Následně se pak ale dostaví radost a naplnění. Také se nesnažte měnit lidi kolem sebe za každou cenu. Pokud si s někým nerozumíte, nepředsvědčujte ho o své pravdě. Raději v tu chvíli pamatujte na přísloví “mlčeti zlato”. 

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na pomlouvačné lidi, bude se jich kolem vás letos motat víc než dost.

Mayský horoskop na rok 2022: MAK (23. 3. ‒ 11. 4.)

Mayský horoskop na rok 2022 předpovídá, že letos se bude většina věcí točit okolo hmotného zabezpečení. Na začátku roku budete v jakémsi podivném útlumu a budete mít pocit, že se vám do ničeho nechce a hlavně, že vám vůbec nic nejde. Naštěstí však toto období nebude příliš dlouho trvat. Než se ale naplno pustíte do práce, měli byste přemýšlet o tom, jaké další kroky ve svém životě uděláte. Zejména byste se měli zamyslet nad svojí kariérou. Dá se říci, že letošní bude bude tak trochu připomínat zakuklenou housenku. Na konci roku totiž z té kukly vylítne krásný motýl. Vše se krásně rozběhne a bude to doslova pohádkové.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na zplození potomka, pokud po tom vyloženě netoužíte.

Pročtěte si pečlivě také lunární kalendář na rok 2022.

Mayský horoskop na rok 2022: K´ANK´IN (12. 4. ‒ 1. 5.)

Rok 2022 nadělí zrozencům v tomto znamení schopnost naslouchat a rozumět druhým. Budete dělat svému znamení čest. Jste totiž průbojní, sebejistí a vlastně i tak trochu svéhlaví. Ale dobře víte, co děláte. Tím budete značně inspirovat své okolí. Mayský horoskop na rok 2022 uvádí, že budete pociťovat obrovskou touhu po změnách. A půjdete si za tím. Díky tomu se mnoho věcí ve vašem životě obrátí k lepšímu. Přehodnotíte téměř každou oblast svého života. Budete rekapitulovat a plánovat, co byste mohli udělat nebo vylepšit v příštích dnech, týdnech a měsících. Vašim vysněným plánům nebude stát nic v cestě.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na vlastní ego. Může nadělat více škody než užitku.

Mayský horoskop na rok 2022: MUWAN (2. 5. ‒ 21. 5.)

Mayský horoskop na rok 2022 vás varuje, abyste nespadli do sebedestruktivních vzorců chování. Měli byste si dát pozor na to, co děláte. A jestli náhodou někomu kolem sebe neubližujete, byť jen slovem. Určité problémy budete řešit v rodinném kruhu a nebude to nic příjemného. Měli byste ale každé slovo nejdříve pořádně promyslet, než jej vypustíte z úst. Bude vás to stát hodně sil a budete mnohdy sami v sobě svádět boj. Velkou roli bude ve vašem životě hrát letos také duchovno, buďte ale opatrní. Všeho moc škodí.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na depresivní chování a uzavírání se sami do sebe. Buďte v kontaktu s přáteli a nevyhýbejte se jim.

Mayský horoskop na rok 2022: PAX (22. 5. ‒ 10. 6.)

Je potřeba, abyste si trochu odpočinuli a přišli na nové myšlenky. Loňský rok byl náročný, především, co se týče vztahů. A vzhledem k tomu, že jste poměrně citlivé znamení, budete to ještě nějaký čas vstřebávat. V ostatních oblastech života ale budete mít vcelku hodně energie a bude se vám dařit. V práci dokonce budete patřit mezi nejlepší pracovníky, za což získáte právem zajímavou odměnu. Vesmír vás však bude nabádat, abyste na sobě více pracovali. A abyste se naučili vystupovat ze své komfortní zóny. Potřebujete více pracovat se svými emocemi, abyste zvládali stresové situace, které na vás ještě nějaký čas budou doléhat.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na chapadla někoho z minulosti. I když jste pouta s ním dávno přetrhali, bude mít stále touhu vás nějakým způsobem ovlivňovat.

Mayský horoskop na rok 2022: KAYAB (11. 6. ‒ 30. 6.)

Letošní rok bude naplněný hromadou zajímavých zážitků. Dostanete se na nová místa a poznáte spoustu nových lidí. Budete v kontaktu i s někým, s kým jste se v minulosti příliš nevídali, nerozuměli jste si nebo vám byl dokonce nesympatický. Je také docela dobře možné, že budete mít touhu přestěhovat se na nové místo. Vesmír radí jediné: jděte za hlasem svého srdce, jen tak budete opravdu šťastní. Mayský horoskop na rok 2022 také uvádí, že vás v životě čeká v tomto roce velký posun. Tím správným směrem, budete spokojení.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na přetížení. Je dobře, že vás všechno tolik baví, ale potřebujete si občas i odpočinout.

Mayský horoskop na rok 2022

Mayský horoskop na rok 2022: KUMK’U (1. 7. ‒ 20. 7.)

Mayský horoskop na rok 2022 vás vidí nadále jako pracovité a loajální zaměstnance nebo podnikatele. Změna v pracovní oblasti vás rozhodně nečeká. Ba naopak. Svůj um a své znalosti budete dále rozvíjet, což vám zaslouženě přinese nějaké ovoce. Budete však také překonávat určité výzvy a zkoušky, které vám průběžně po celý rok budou do života přicházet. A někdy to nebude úplně jednoduché a budete chtít některé věci vzdát. Nedělejte to! Jakmile všechny zkoušky překonáte, zase se roztáhne obloha a posunete se mílovými kroky vpřed.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na finance. Dobře si spočítejte, kolik v peněžence máte. A neutrácejte víc, než si můžete dovolit.

Mayský horoskop na rok 2022: WAYEB (21. 7. ‒ 25. 7.)

Konečně přichází odpočinek jako zasloužená odměna. Letošní rok bude klidný a vyrovnaný, uvádí mayský horoskop na rok 2022. Neznamená to však, že byste měli brát věci na lehkou váhu. Jakmile začnete být flegmatičtí, odehraje se ve vašem životě něco, co vás donutí být zase ve střehu. Věnujte se své rodině a přátelům, ty jste v posledním roce vcelku dost zanedbávali. Jinak si užijte malé i velké úspěchy, které vás v tomto roce čekají a jsou vám předpovězeny.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na falešné přátele. Jeden takový kolem vás chodí. Odhalte ho dřív než bude pozdě.

Mayský horoskop na rok 2022: POP (26. 7. ‒ 14. 8.)

Mayský horoskop na rok 2022 říká, že letošní rok pro vás bude plný zajímavých výzev. Zejména se to bude týkat pracovní oblasti. Můžete dokonce i změnit zaměstnání. Pokud tedy nejste spokojeni v tom současném, pak byste rozhodně měli. Jestliže přemýšlíte o tom, že začnete podnikat, tak se ničeho nebojte a skočte do toho rovnýma nohama. Přijde nějaký zlom, který odstartuje novou etapu vašeho života. A i když začátky nejsou jednoduché, vám se to všechno podaří zvládnout.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na milostné pletky. Měli byste pak špatné svědomí a hlavně by to nejspíš prasklo.

Mayský horoskop na rok 2022: WO (15. 8. ‒ 3. 9.)

Rok 2022 bude u vás probíhat ve znamení rodinných vztahů. Budete muset napravit to, co jste poslední léta zanedbávali. Také byste měli věnovat pozornost svým dětem. Skutečně s nimi být a darovat jim svůj čas. Zajistí vám to harmonický rok plný pohody a klidu. Ani v oblasti vztahů se nic dramatického dít nebude. Dalo by se říci, že všechno zůstane spíše při starém. Pouze se budou rovnat vztahy, kde doteď byly nějaké větší problémy. 

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na své zdraví. Pokud své tělo přetížíte, může onemocnět.

Mayský horoskop na rok 2022: SIP (4. 9. ‒ 23. 9.)

Přestaňte už konečně truchlit! Všechno špatné a zlé je pryč. Teď se vám konečně otevřeli dveře, které vedou ke štěstí, tak se zvedněte a projděte jimi. Čekají vás noví lidé, nové zážitky a také nové pracovní výzvy. Vesmír uvádí, že vás čeká i radost v oblasti financí. Budete si moci koupit něco, po čem už déle toužíte. Nemusíte šetřit, peníze se k vám vrátí zase jinou cestou. V této oblasti budete letos naprosto v pohodě. Změna ale proběhne ve vztazích. Objeví se kolem vás někdo, kdo by mohl vás život kompletně překopat. Buďte ale opatrní a neopakujte předchozí chyby. 

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na sázení. I když budete mít peněz dostatek, rozhodně byste se neměli pouštět do hazardních her.

Mayský horoskop na rok 2022: SOTZ (24. 9. ‒ 13. 10.)

Někdy jste až příliš sebejistí a myslíte si, že se celý vesmír točí jen okolo vás. Ale tak to rozhodně není a měli byste si to uvědomit. Než si to uvědomíte, budete dostát lekce, které mají za úkol vás probudit. Nemluvte se svými přáteli tolik odměřeně, mohli byste o ně také přijít. Svému partnerovi či své partnerce doneste nějaký milý dárek a pozvěte ji/ jej na večeři ve dvou. A pokud byste chtěli váš vztah posunout někam dál, počkejte ještě chvíli. Mayský horoskop na rok 2022 uvádí, že ještě není ta pravá chvíle. Žádosti o ruku, zasnoubení a podobně je vhodné nejdříve až v prosinci.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na výbušnost. Tentokrát by se vám nemusela vaše nadměrná reakce vyplatit.

Mayský horoskop na rok 2022: SEC (14. 10. ‒ 2. 11.)

Mayský horoskop na rok 2022 vám radí, abyste si pořídili zvířecího mazlíčka. Psa, kočku nebo třeba morče. Je to úplně jedno. Ale potřebujete mít zkrátka vedle sebe zvířecí duši. I když to zní podivně, v mnohých věcech vám ten drobný tvor pomůže otevřít oči. A nezapomínejte také na dobré skutky. Čím více jich letos uděláte, tím rychleji se vám dobro bude vracet. Váš rok bude přesně takový, jaký si ho sami uděláte. Vesmír vám letos nechává volnou ruku při každém jednání.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na cestování. Jezděte opatrně, nepřekračujte rychlost a věnujte se řízení. Někde kolem vás se pohybuje někdo, kdo tato pravidla nedodržuje.

Mayský horoskop na rok 2022

Mayský horoskop na rok 2022: XUL (3. 11. ‒ 22. 11.)

Je na čase udělat nějaké změny ve vašem životě. A pokud se do toho nepustíte sami, vesmír začne jednat za vás. Ovšem dá vám první čtvrtrok možnost, abyste začali něco dělat sami. Do života vám přijdou i některé výzvy, které by vám mohly spoustu věcí změnit. Je jenom na vás, zda je přijmete nebo je necháte plavat. Rozhodně si přes léto naplánujte dovolenou. Bude to celkově náročný rok a budete si potřebovat odpočinout. Jako vhodný měsíc se jeví červenec nebo pak až začátek září.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na svoji tělesnou hmotnost. Pokud není v normě, měli byste v každém případě zhubnout.

Pročtěte si i tradiční horoskop na celý rok 2022.

Mayský horoskop na rok 2022: YAXK’IN (23. 11. ‒ 12. 12.)

Mayský horoskop na rok 2022 tvrdí, že vás vesmír bude v letošním roce rozmazlovat. Většinu dní v roce si budete užívat ve spokojenosti. Ale přijdou i dny, kdy se nevyhnete slzavému údolí. Půjde o rodinné vztahy. Nejspíš se bude jednat o nějakou ztrátu. Ale jakého druhu ta ztráta bude, hvězdy neprozradí. Může se jednat například i o rozchod. Ostatně milostné vztahy budete řešit v každém případě. Sami víte, že není všechno růžové tak, jak vypadá.

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Na chybné kroky. Pozorně sledujte cestu, po které jdete, ať omylem nešlápnete vedle.

Mayský horoskop na rok 2022: MOL (13. 12. ‒ 1. 1.)

Každý den slunce nesvítí, to byste si měli uvědomit. Začátkem letošního roku bodu doznívat ještě nedořešené záležitosti z roku minulého. I když jste se problémům snažili vyhýbat všemi možnými způsoby, nakonec vás přece jen dohánějí. Mayský horoskop na rok 2022 předpovídá, že rok bude o něco náročnější než ty předchozí. Budete čelit mnoha výzvám, ale také se budete muset připravit na změny, které přijdou. 

Na co byste si měli v roce 2022 dát pozor? Nestresujte se. Zbytečně své tělo oslabujete, mohli byste mít z toho později problémy. Snažte se odpočívat, relaxujte a meditujte.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 29. 06. 2022
rak
Měsíc putuje znamením Raka, dnes je novoluní. Něco si přejte, v novoluní se přání plní. Udělejte si očistný den, skoncujte se svými zlozvyky. Věnujte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 06. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 07. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 02. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 03. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 04. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 05. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Přírodní afrodiziaka pro muže: Nejlepší byliny na potenci

pro manžela je nejlepší afrodiziakum moje nové krajkové prádlo z ekondomy https://e-kondomy.cz/eroticke-oblece...

Využití jogurtu v kuchyni

jogurty josu mnam, nejraději mam čokoladové a vanilkové a poslední dobou spíše smetanové krémy. Zasytí mně a n...

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...

Operace

Dobrý den,prosím kdy je nejlepší čas na gynekologickou operaci(odstranění dělohy )?deku...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Náramek s mantrou ZÁMĚR

Ochranný náramek z ametystu a onyxu s tibetskou mantrou
420 Kč

Náramek pro Raka RADOST

Náramek, který přinese Rakům do života radost a energii,…
390 Kč

Zubní pasta DABUR s hřebíčkem 100ml/155g

Ájurvédská zubní pasta Hřebíček je používán pro jeho…
135 Kč

Náramek pro Raka SPOKOJENOST

Kameny v náramku přinášejí hojnost, štěstí, vitalitu,…
390 Kč

Detoxikační náplasti BAMBUS 14ks

Přírodní detoxikační náplasti na chodidla, 14 ks Přírodní…
349 Kč

Sužují vás tropy? Poradíme, jak je přežít ve zdraví

Tropy jsou v našich končinách čím dál častější záležitostí. Lidský organismus se na extrémní teploty adaptuje, ovšem velmi záleží na tom, v jaké zdravotní kondici jste, jaký je váš věk a co děláte pro to, abyst...

Karmický vztah nebo opravdová láska? Naučte se je od sebe rozeznávat

Karmický vztah je plný vášně i bolesti. Je to jízda na horské dráze. Karmický vztah bývá velmi intenzivní a zároveň i hodně těžký pro obě strany. Často jde o vztahy egoistické, které nerespektují toho druhého. ...

15 receptů na ovocné sorbety s alkoholem i bez

Ovocné sorbety osloví především ty mlsouny, kteří jsou vegetariány, vegany nebo se potýkají s laktózovou intolerancí. Některé z nich totiž neobsahují žádné živočišné suroviny. Jedná se prakticky o dietní (nejen...

Pronásledování neboli stalking: Proč k němu dochází a jak ho poznat?

Pronásledování doslova posedlou a zaujatou osobou je vážný problém. V našich končinách je toto chování označováno též velmi známým anglickým výrazem stalking. Jedná se o značně obtěžující počínání, které dokonc...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Ananasový sorbet se sektem

Nejprve si pečlivě oloupejte ananas, ten pak nakrájejte na menší kusy a rozmixujte v mixéru spolu s cukrem. Ovocnou směs pak vložte do plastové misky, přiklopte a nechte mrazit několik minut až hodin v mrazáku....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nostalgický chvilky...

Taky míváte nostalgický chvilky...? Já si myslim, že je má snad čas od času každej. Možná ženský o trochu víc než chlapi. Já jsem nostalgik jak vyšitej. Miluju se hrabat ve starejch fotkách a otáčet stránky zatuchlejch alb, který v rukách drželi mí pra pra pra rodiče... Fotky tě totiž přenesou do jinýho času - je to vlastně takový cestování časem. Je to úžasná věc... Já v ten moment skoro nedejchám. A představuju si, kde asi jaká fotka vznikla a proč.