Africký horoskop na rok 2022

Africký horoskop na rok 2022: Kam povedou vaše kroky podle prastaré astrologie?

Africký horoskop na rok 2022 přináší zvláštní atmosféru do života lidí a zároveň upozorňuje na možné změny v jejich životě. U mnohých pak půjde o změny většího charakteru, což bude mít dopad na téměř všechny oblasti jejich života. Avšak není třeba se ničeho lekat ani bát. Věci budou plynout nadále tak, jak je jim dáno.

Africký horoskop na rok 2022

Africká astrologie je oproti našemu tradičnímu západnímu horoskopu úplně jiná. U jednotlivých znameních jsou uváděny především kladné vlastnosti a důraz se klade na to, co by mohly udělat lépe ve svém životě. Snaží se být více pozitivní a pomáhat člověku k jeho rozvoji. Jaký osud africký horoskop na rok 2022 přichystal a co věští právě vám? Najděte své znamení a začtěte se.

Africký horoskop na rok 2022: Baobab (4. ledna – 3. února)

Africký horoskop na rok 2022 říká, že Baobab bude v letošním roce vděčný za své obří kořeny, které ho budou držet. Rok bude sice lepší, ale značně náročný. Lidé narození pod tímto znamení získají odměnu za svoji tvrdou práci. Čím tvrději a poctivěji jste dosud pracovali, tím lépe pro vás. Poněkud obtížná ale bude stránka financí. Začátkem roku se zvýší vaše výdaje. Měli byste tedy utrácet velmi uváženě. Mezi březnem a červencem hrozí nějaké spory. Vyřešit je vám pomůže váš partner/ vaše partnerka.

Čtěte také:

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu: Horoskop lásky pro milence

Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

I exotická zvířata z Afriky mohou být vašimi mazlíčky. Pořiďte si domů tygra nebo krokodýla

Africký horoskop na rok 2022: Jantar (4. února – 5. března)

Lidé narození ve znamení Jantaru mají silně vyvinutý instinkt a přesně vědí, co od života chtějí. Pokud někdo nejedná fér nebo koná nějaké příkoří, jsou rozhodnuti ihned se pustit do boje a začít to řešit. Letos by však neměli řešit žádné velké problémy, uvádí africký horoskop na rok 2022. Co se týče kariéry i vztahů, mělo by se jim dařit. Štěstí stojí na jejich straně. V lásce mohou dokonce plánovat i svatbu. Ovšem pozor na zdravotní problémy, objevit se mohou bolesti nohou, nadýmání nebo zažívací potíže. Zvláštní pozornost věnujte tomu, co jíte a pijete.

Africký horoskop na rok 2022: Rodina (6. března – 4. dubna)

Rok 2022 může být pro zrozence Rodiny náročný. Bez rodiny a přátel většinou nedáte ani ránu, tentokrát ale budete muset mnoho věcí řešit sami, bez jejich pomoci. Zároveň byste ale měli každou volnou chvíli věnovat dětem nebo svým starým rodičům. Neodbývejte je. V oblasti vzdělávání a práce vás čekají jen úspěchy a samé dobré zprávy. Konečně se taky vylepší vaše zdraví. Avšak neměli jste si brát příliš k srdci problémy a trable druhých, vyčerpá vás to, varuje africký horoskop na rok 2022.

Africký horoskop na rok 2022: Láska a přátelství (5. dubna – 4. května)

Věřte své intuici a tomu, co vám našeptává, radí africký horoskop na rok 2022. Pro mnoho zrozenců tohoto znamení bude velmi úspěšná oblast práce a podnikání. Vaši nadřízení vědí, že se na vás mohou vždy a za každých okolností spolehnout. Veškeré úkoly zvládnete splnit maximálně skvěle. V tomto roce se budete nuceni zaměřit na rodinu, nejspíš to vypadá, že budete dlouhodobě pečovat o některého člena rodiny. A držte na uzdě svůj hněv, budete často velmi podráždění.

Africký horoskop na rok 2022

Africký horoskop na rok 2022: Tržnice (5. května – 4. června)

Africký horoskop na rok 2022 uvádí, že tento rok bude pro jedince narození ve znamení Tržnice poměrně nestálý. Což vás bude znervózňovat, jelikož máte rádi svůj klid. Někdy proto bude nadmíru impulzivní. Zkuste se zastavit a zamyslet na svým jednáním. Učte se řešit věci v klidu. Od 1. do 14. dubna, od 25. do 31. května a na přelomu června a července prožijete důležité životní zlomy. Měly by být vždy jen k lepšímu. Během února vám však hrozí velký stres, pravděpodobně spojený s partnerským životem. Naučte se ovládat své emoce.

Africký horoskop na rok 2022: Předkové (5. června – 4. července)

Máte velká očekávání a zdaleka ne všechna budou v tomto roce naplněna, uvádí africký horoskop na rok 2022. Studenti, kteří by se rádi vzdělávali v zahraničí, budou mít k tomu příležitost v první půli roku. Jestliže se nějaká možnost naskytne, neváhejte a jeďte. Jste odhodlaní, moudří a máte své velké osobní kouzlo, kterým všude a na každého zapůsobíte. Buďte také opatrní na své zdraví. Zejména hrozí problémy spojené s dýcháním či krví.

Africký horoskop na rok 2022: Moudrá duše (5. července – 4. srpna)

Náročnější časy prožijí zrozenci Moudré duše. Od přírody jste velmi empatičtí a soucitní. Avšak neměli byste to příliš přehánět. Ne každý si zaslouží, abyste mu věnovali svoji energii. Pro druhé byste udělali cokoliv na světě, avšak teď byste se měli zaměřit spíše jen na sebe a být tak trochu sobečtí. Od dubna do půlky září buďte opatrní, především na cestách. Během roku k vám přijde zajímavý finanční obnos, se kterým jste nepočítali, vidí africký horoskop na rok 2022.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Lunární kalendář na rok 2022!

Africký horoskop na rok 2022: Uzavřený kruh (5. srpna – 3. září)

Rok plný vzestupů a pádů předpovídá africký horoskop na rok 2022 zrozencům Uzavřeného kruhu. Chcete neustále víc a jste rozhodnutí pro své cíle obětovat naprosto cokoliv. Jenže takové jednání vám hvězdy v tomto roce nebudou tolerovat. Především duben a květen pro vás budou velmi náročnými měsíci. Hrozí problémy v práci a konflikty s nadřízenými. Pozor si dávejte na milostné románky. Milujete dobrodružství a snadno se může stát, že podlehnete něčemu, čeho byste později mohli litovat.

Africký horoskop na rok 2022: Cestovatel (4. září – 3. října)

Zatímco začátek roku bude pro zrozence Cestovatele velmi dobrý, v jeho druhé půli bude muset opatrně našlapávat, aby pod ním nepraskla větev. Především oblast kariéry přináší mnoho změn, avšak velmi prospěšných a dobrých. Dařit se bude zejména v březnu a v květnu. Máte velký přehled a s čímkoliv si poradíte, díky tomu zvládnete v druhé půli roku obtíže, které se na vás chystají. Díky své nezměrné síle překonáte každou překážku. Během roku získáte i nové dovednosti, které se vám brzy budou velmi hodit. V oblasti zdraví pozor na onemocnění související s močovým ústrojím či cukrovkou.

Africký horoskop na rok 2022

Africký horoskop na rok 2022: Vzdálenost (4. října – 3. listopadu)

Africký horoskop na rok 2022 radí, abyste na sobě začali více pracovat. Potřebujete posílit své sebevědomí. Přestaňte se už konečně všeho bát! Přijde vám zajímavá nabídka a měli byste do ní po hlavě skočit. Bez váhání, bude pro vás přínosem. Počítejte s tím, že se objeví nejdříve v květnu. Budete mít hodně práce a také za to budete náležitě odměněni. Bude to pro vás zajímavá zkušenost a rozšíříte si obzory. V lásce nebuďte tolik upjatí. Vezměte svého partnera/ svoji partnerku na romantický víkend a užijte si krásné dny jen ve dvou.

Africký horoskop na rok 2022: Zvídavé dítě (4. listopadu – 3. prosince)

Zvláštní pozornost byste měli v tomto roce věnovat svému zdraví. A to nejen fyzickému, ale i duševnímu. Hodně odpočívejte, choďte na procházky nebo se začněte věnovat nějakému sportu. Potřebujete být mezi lidmi a cítit jejich přítomnost kolem sebe. Do života vám přijdou noví přátelé, kteří vám mají ukázat další směřování vašich životních kroků. Nové poznání bude pro vás překvapení, věští africký horoskop na rok 2022. Náročný však bude tento rok co se týče kariéry. Každý pracovní krok si předem promyslete, ať neděláte zbytečné chyby.

Africký horoskop na rok 2022: Sklizeň a sýpka (4. prosince – 3. ledna)

Africký horoskop na rok 2022 uvádí, že tento rok bude mnohem lepší než rok uplynulý. Čeho se rozhodně nemusíte bát, je nedostatek finančních prostředků. Konečně si budete moci udělat radost a koupit si to, po čem již dlouho toužíte. Jste velice moudří a štědří, v tomto roce se veškeré vaše úsilí vyplatí a v dobrém se vám vrátí. Hvězdy vám větší mnoho úspěchů. Zvláštní roli však budou ve vašem životě hrát senioři/ senior. Je možné, že se o někoho budete starat. Případně vám některý starší člověk pomůže dobrou radou v životě udělat kroky vpřed. Držte se rad, které vám dá!

ČTĚTE TAKÉ:


Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 18. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 08. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
NEDĚLE 21. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 22. 08. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 23. 08. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
STŘEDA 24. 08. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Vlasový prášek SHIKAKAI 100g Ayuuri

Přírodní bylinný práškový šampon pro růst, výživu a…
102 Kč

Skořicové mýdlo Siddhalepa 60g

Ájurvédské ručně dělané mýdlo Ajurvédské mýdlo obsahující…
149 Kč

Náramek s perlou HARMONIE

Turmalín v křišťálu, šedý křišťál a uprostřed stříbrná…
340 Kč

Mýdlo marseillské tekuté na praní 1l ALMACABIO

Gelové mýdlo na praní s příjemnou vůní Odstraňuje špínu a…
192 Kč

Krystaly do vody se šungitem

Sada krystalů pro přípravu drahokamové vody
320 Kč

Odcizení ve vztahu: Jak se s ním poprat, pokud vás zasáhne?

Kde se vlastně bere to prapodivné odcizení ve vztahu, když jeho začátky jsou tak dech beroucí?? Možná je to tím, že zamilovaní lidé skutečně po nějaký čas nosí tzv. „růžové brýle“ a vidí protějšek jen v tom nej...

Životní styl naplněný štěstím: Inspiraci předají Finové!

Finsko se dostalo minimálně třikrát po sobě do výčtu zemí, kde žijí ti nejšťastnější lidé na světě. Hraje v tom roli jejich životní styl? Nebo snad pohled na svět? Najděte společně s námi inspiraci v tomto seve...

Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky

Partnerský horoskop na rok 2023 přináší zajímavé informace ohledně milostných vztahů. Čekají nás změny, které by však měli být převážně ku prospěchu. Mají nás posunout v našem milostném životě zase o kus dál. U...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Mrkvová přesnídávka s bramborem a pórkem

Začněte tím, že si oloupete mrkve a brambory. Poté zeleninu společně s pórkem omyjte, nakrájejte na kousky a vložte do hrnce. Také přidejte trochu vody a vařte do změknutí. Následně zakápněte malým množstvím ol...

Kočka na vodítku aneb Je skutečně nutné tyto mazlíčky venčit?

Někomu může přijít úsměvná už jen představa, že by měla být kočka na vodítku. Tato zvířata jsou totiž většinou brána jako samostatná. Obzvlášť na vesnicích se pak kočičí mazlíčci promenádují ulicemi zcela svobo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Grilovací koření, které dodá masu ten správný říz aneb 5 domácích receptů

Grilovací koření nechybí v kulinářské výbavě leckteré rodiny. Zejména pak v letních měsících se stává doslova hitem! Bez něj si totiž mnozí z nás nedokážou představit grilovaná masa nejrůznějších druhů. Vsaďte ...

Miluju léto!

Jsem se tu dlouho neukázala - možná je to proto, že žiju poměrně v hektice a buď pracuju nebo jsem ve společnosti manžela a přátel. Léto je v naší komunitě dost náročný společensky ale taky pracovně. Nemyslim tim žádnou sektu :), ale hasiče. Naši kluci se obzvlášť v těchto vedrech moc nezastaví - jezdí kropit uprchlíky, děti na akcích anebo hasí nějaký hrůzy - ale to zaplať pánbůh není tak často.