Africký horoskop na rok 2022

Africký horoskop na rok 2022: Kam povedou vaše kroky podle prastaré astrologie?

Africký horoskop na rok 2022 přináší zvláštní atmosféru do života lidí a zároveň upozorňuje na možné změny v jejich životě. U mnohých pak půjde o změny většího charakteru, což bude mít dopad na téměř všechny oblasti jejich života. Avšak není třeba se ničeho lekat ani bát. Věci budou plynout nadále tak, jak je jim dáno.

Africký horoskop na rok 2022

Africká astrologie je oproti našemu tradičnímu západnímu horoskopu úplně jiná. U jednotlivých znameních jsou uváděny především kladné vlastnosti a důraz se klade na to, co by mohly udělat lépe ve svém životě. Snaží se být více pozitivní a pomáhat člověku k jeho rozvoji. Jaký osud africký horoskop na rok 2022 přichystal a co věští právě vám? Najděte své znamení a začtěte se.

Africký horoskop na rok 2022: Baobab (4. ledna – 3. února)

Africký horoskop na rok 2022 říká, že Baobab bude v letošním roce vděčný za své obří kořeny, které ho budou držet. Rok bude sice lepší, ale značně náročný. Lidé narození pod tímto znamení získají odměnu za svoji tvrdou práci. Čím tvrději a poctivěji jste dosud pracovali, tím lépe pro vás. Poněkud obtížná ale bude stránka financí. Začátkem roku se zvýší vaše výdaje. Měli byste tedy utrácet velmi uváženě. Mezi březnem a červencem hrozí nějaké spory. Vyřešit je vám pomůže váš partner/ vaše partnerka.

Čtěte také:

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu: Horoskop lásky pro milence

Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

I exotická zvířata z Afriky mohou být vašimi mazlíčky. Pořiďte si domů tygra nebo krokodýla

Africký horoskop na rok 2022: Jantar (4. února – 5. března)

Lidé narození ve znamení Jantaru mají silně vyvinutý instinkt a přesně vědí, co od života chtějí. Pokud někdo nejedná fér nebo koná nějaké příkoří, jsou rozhodnuti ihned se pustit do boje a začít to řešit. Letos by však neměli řešit žádné velké problémy, uvádí africký horoskop na rok 2022. Co se týče kariéry i vztahů, mělo by se jim dařit. Štěstí stojí na jejich straně. V lásce mohou dokonce plánovat i svatbu. Ovšem pozor na zdravotní problémy, objevit se mohou bolesti nohou, nadýmání nebo zažívací potíže. Zvláštní pozornost věnujte tomu, co jíte a pijete.

Africký horoskop na rok 2022: Rodina (6. března – 4. dubna)

Rok 2022 může být pro zrozence Rodiny náročný. Bez rodiny a přátel většinou nedáte ani ránu, tentokrát ale budete muset mnoho věcí řešit sami, bez jejich pomoci. Zároveň byste ale měli každou volnou chvíli věnovat dětem nebo svým starým rodičům. Neodbývejte je. V oblasti vzdělávání a práce vás čekají jen úspěchy a samé dobré zprávy. Konečně se taky vylepší vaše zdraví. Avšak neměli jste si brát příliš k srdci problémy a trable druhých, vyčerpá vás to, varuje africký horoskop na rok 2022.

Africký horoskop na rok 2022: Láska a přátelství (5. dubna – 4. května)

Věřte své intuici a tomu, co vám našeptává, radí africký horoskop na rok 2022. Pro mnoho zrozenců tohoto znamení bude velmi úspěšná oblast práce a podnikání. Vaši nadřízení vědí, že se na vás mohou vždy a za každých okolností spolehnout. Veškeré úkoly zvládnete splnit maximálně skvěle. V tomto roce se budete nuceni zaměřit na rodinu, nejspíš to vypadá, že budete dlouhodobě pečovat o některého člena rodiny. A držte na uzdě svůj hněv, budete často velmi podráždění.

Africký horoskop na rok 2022

Africký horoskop na rok 2022: Tržnice (5. května – 4. června)

Africký horoskop na rok 2022 uvádí, že tento rok bude pro jedince narození ve znamení Tržnice poměrně nestálý. Což vás bude znervózňovat, jelikož máte rádi svůj klid. Někdy proto bude nadmíru impulzivní. Zkuste se zastavit a zamyslet na svým jednáním. Učte se řešit věci v klidu. Od 1. do 14. dubna, od 25. do 31. května a na přelomu června a července prožijete důležité životní zlomy. Měly by být vždy jen k lepšímu. Během února vám však hrozí velký stres, pravděpodobně spojený s partnerským životem. Naučte se ovládat své emoce.

Africký horoskop na rok 2022: Předkové (5. června – 4. července)

Máte velká očekávání a zdaleka ne všechna budou v tomto roce naplněna, uvádí africký horoskop na rok 2022. Studenti, kteří by se rádi vzdělávali v zahraničí, budou mít k tomu příležitost v první půli roku. Jestliže se nějaká možnost naskytne, neváhejte a jeďte. Jste odhodlaní, moudří a máte své velké osobní kouzlo, kterým všude a na každého zapůsobíte. Buďte také opatrní na své zdraví. Zejména hrozí problémy spojené s dýcháním či krví.

Africký horoskop na rok 2022: Moudrá duše (5. července – 4. srpna)

Náročnější časy prožijí zrozenci Moudré duše. Od přírody jste velmi empatičtí a soucitní. Avšak neměli byste to příliš přehánět. Ne každý si zaslouží, abyste mu věnovali svoji energii. Pro druhé byste udělali cokoliv na světě, avšak teď byste se měli zaměřit spíše jen na sebe a být tak trochu sobečtí. Od dubna do půlky září buďte opatrní, především na cestách. Během roku k vám přijde zajímavý finanční obnos, se kterým jste nepočítali, vidí africký horoskop na rok 2022.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Lunární kalendář na rok 2022!

Africký horoskop na rok 2022: Uzavřený kruh (5. srpna – 3. září)

Rok plný vzestupů a pádů předpovídá africký horoskop na rok 2022 zrozencům Uzavřeného kruhu. Chcete neustále víc a jste rozhodnutí pro své cíle obětovat naprosto cokoliv. Jenže takové jednání vám hvězdy v tomto roce nebudou tolerovat. Především duben a květen pro vás budou velmi náročnými měsíci. Hrozí problémy v práci a konflikty s nadřízenými. Pozor si dávejte na milostné románky. Milujete dobrodružství a snadno se může stát, že podlehnete něčemu, čeho byste později mohli litovat.

Africký horoskop na rok 2022: Cestovatel (4. září – 3. října)

Zatímco začátek roku bude pro zrozence Cestovatele velmi dobrý, v jeho druhé půli bude muset opatrně našlapávat, aby pod ním nepraskla větev. Především oblast kariéry přináší mnoho změn, avšak velmi prospěšných a dobrých. Dařit se bude zejména v březnu a v květnu. Máte velký přehled a s čímkoliv si poradíte, díky tomu zvládnete v druhé půli roku obtíže, které se na vás chystají. Díky své nezměrné síle překonáte každou překážku. Během roku získáte i nové dovednosti, které se vám brzy budou velmi hodit. V oblasti zdraví pozor na onemocnění související s močovým ústrojím či cukrovkou.

Africký horoskop na rok 2022

Africký horoskop na rok 2022: Vzdálenost (4. října – 3. listopadu)

Africký horoskop na rok 2022 radí, abyste na sobě začali více pracovat. Potřebujete posílit své sebevědomí. Přestaňte se už konečně všeho bát! Přijde vám zajímavá nabídka a měli byste do ní po hlavě skočit. Bez váhání, bude pro vás přínosem. Počítejte s tím, že se objeví nejdříve v květnu. Budete mít hodně práce a také za to budete náležitě odměněni. Bude to pro vás zajímavá zkušenost a rozšíříte si obzory. V lásce nebuďte tolik upjatí. Vezměte svého partnera/ svoji partnerku na romantický víkend a užijte si krásné dny jen ve dvou.

Africký horoskop na rok 2022: Zvídavé dítě (4. listopadu – 3. prosince)

Zvláštní pozornost byste měli v tomto roce věnovat svému zdraví. A to nejen fyzickému, ale i duševnímu. Hodně odpočívejte, choďte na procházky nebo se začněte věnovat nějakému sportu. Potřebujete být mezi lidmi a cítit jejich přítomnost kolem sebe. Do života vám přijdou noví přátelé, kteří vám mají ukázat další směřování vašich životních kroků. Nové poznání bude pro vás překvapení, věští africký horoskop na rok 2022. Náročný však bude tento rok co se týče kariéry. Každý pracovní krok si předem promyslete, ať neděláte zbytečné chyby.

Africký horoskop na rok 2022: Sklizeň a sýpka (4. prosince – 3. ledna)

Africký horoskop na rok 2022 uvádí, že tento rok bude mnohem lepší než rok uplynulý. Čeho se rozhodně nemusíte bát, je nedostatek finančních prostředků. Konečně si budete moci udělat radost a koupit si to, po čem již dlouho toužíte. Jste velice moudří a štědří, v tomto roce se veškeré vaše úsilí vyplatí a v dobrém se vám vrátí. Hvězdy vám větší mnoho úspěchů. Zvláštní roli však budou ve vašem životě hrát senioři/ senior. Je možné, že se o někoho budete starat. Případně vám některý starší člověk pomůže dobrou radou v životě udělat kroky vpřed. Držte se rad, které vám dá!

ČTĚTE TAKÉ:


Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 04. 03. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v ubývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou,…
více o tomto dni
ÚTERÝ 05. 03. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
STŘEDA 06. 03. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
ČTVRTEK 07. 03. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
PÁTEK 08. 03. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
SOBOTA 09. 03. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
NEDĚLE 10. 03. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, dnes je novoluní. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

7 nejlepších potravin, které pečují o vaše zdravé srdce

V našem zdraví hraje srdce zásadní roli. Neúnavně pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Má na starosti pumpování krve do celého těla, aby měly všechny naše tkáně kyslík a všechny důležité živiny. O srdce proto...

Párová terapie vám může zachránit vztah. Nebo jej posunout na vyšší úroveň

Procházíte se svým protějškem náročným životním obdobím? Ať už máte problém s komunikací, hádáte se nebo jste se odcizili intimně, může být párová terapie poměrně užitečným nástrojem, který vás může vrátit zpát...

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Emocionální jedení je psychický problém. Účinné rady, jak se s ním vypořádat

Máte zdravý vztah k jídlu nebo máte s jídlem problém? Emocionální jedení je poměrně rozšířený problém, který trápí spoustu lidí. Brání zdravému stravování, zdravé hmotnosti a dokonce i emocionální pohodě. Naště...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Kvasinková infekce u psa: Jak ji rozpoznat a léčit?

Kvasinková infekce u psa bývá poměrně častým problémem. Když se včas a adekvátně neléčí, může se rozšířit a způsobovat nejedny nepříjemné kožní potíže. Ty zpravidla zasahují uši pejska, tlapky, kožní záhyby neb...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Žít svý sny...

Znám hodně lidí, který celej život jen dřou nebo všechen svůj čas věnujou dětem a svýmu okolí... A na sebe zapomínaj. Anebo ztratěj smysl svýho bytí a hledaj útěchu v chlastu, jinejch drogách, nakupování, půjčování si a bůhví v čem ještě. Když nám něco vnitřně chybí, snažíme se to někde jinde najít. Neuvědomujeme si ale, že odpovědi máme v sobě po celou tu dobu. Kdy jste naposledy naslouchali sobě samým? Nemáte pocit, že děláte hodně věcí jen proto, abyste se někomu nebo něčemu zavděčili?