Partnerský horoskop na rok 2022

Partnerský horoskop na rok 2022 vztahům i lásce přeje. Co přichystal do dalších dní právě vám? 

Partnerský horoskop na rok 2022 uvádí, že mezilidské vztahy se začnou rovnat, nedořešené záležitosti se vyřeší a kdo hledá lásku, nejspíš konečně najde. Zároveň bychom ale měli být připraveni čelit významným změnám v této oblasti našeho života. Podle hvězd půjde vždy o změny, které budou pro naše dobro.

Vzestupy i pády v životě milenců, výzvy ve vašem vztahu i závažná rozhodnutí. To všechno přináší partnerský horoskop na rok 2022. Měli bychom však vědět, že všechny tyto změny jsou pro to, aby se náš milostný život hýbal tím správným směrem a nestáli jsme třeba jen na místě jako doposud. Podívejte se i charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu. A co přichystal partnerský horoskop na rok 2022 právě vám?

Partnerský horoskop na rok 2022: Beran

Berani, nový rok přinese do vašeho milostného života štěstí. Hned na začátku roku můžete očekávat, že se všechny bouře zklidní a ve vašem milostném životě zavládne láska a harmonie. Potřebujete se svými partnerem více prohloubit emocionální spojení, což se vám povede, aniž byste se o to jakkoliv snažili. Snažit byste se však měli o to, abyste se svým partnerem trávili více času, což jste dosud poměrně dost zanedbávali. Rozhodně neuškodí romantická večeře při svíčkách nebo delší výlet například s přespáním v romantickém hotelu. V dubnu se Planeta Jupiter přemístí do Berana, což vám nahrává do karet. Budete mít úžasnou schopnost skvěle zapůsobit na lidi kolem sebe. Svoboní Berani by se v tento čas mohli potkat se svým budoucím partnerem/ budoucí partnerkou. Během jara zároveň učiníte i nějaké závažné rozhodnutí, které se týká vašeho vztahu, uvádí partnerský horoskop na rok 2022. Převážně Berani žijící v manželství by měli být opatrní od července do října, kdy se mohou nějaké problémy objevit. Od října už ale zase všechno bude tak, jak má být.

Čtěte také:

Láska je chemie. Vědci přesně ví, co se děje v našem těle, když jsme zamilovaní!

Jak okořenit partnerský život? Vyzkoušejte tantrický sex a podlehněte pomalému milování

Erotický horoskop na léto: Jaká překvapení a impulzy vás čekají podle hvězd?

Partnerský horoskop na rok 2022: Býk

Partnerský horoskop na rok 2022 uvádí, že nový rok bude pro Býky v oblasti lásky velmi prospěšný. I když je čeká mnoho změn. Především hned zkraje roku, od ledna do března, mohou pociťovat ve vztahu stres a nedůvěru. Je třeba, abyste si uvědomili, že je to jen o vás a zapracovali na sobě. Ještě před létem pak bude období, které bude přát nezadaným. Ti budou mít šanci někoho potkat. Především jde o měsíce květen a červen, které budou lásce přát. Šanci na lásku budou mít i již rozvedení lidé. Do vašeho života vstoupí velice zajímaví lidé, kterým nebudete lhostejní. Bohužel ve stejnou dobu je také riziko milostných románků. Ale dobře si rozmyslete, jestli do něčeho takového půjdete. Mohlo by to prasknout, i když riziko bude minimální, varuje partnerský horoskop na rok 2022. Velkou radost a štěstí přinesou do vašeho života měsíce listopad a prosinec.

Partnerský horoskop na rok 2022: Blíženci

Blíženci, u vás bude letošní rok jako na houpačce. Jednou nahoře, podruhé dole. Tedy alespoň co se vztahů týče. Přičemž nejnáročnější období vás čeká mezi lednem a březnem. Můžete propadnout absolutní marnosti, budete mít pocit, že nic nedává smysl. Ti, kteří nejsou zadaní mohou v tento čas najít partnera jiného etnika, jiné kultury nebo zkrátka jiného původu. Půjde však jen o krátkodobou známost bez budoucnosti. Lépe na tom nebude ani lidé žijící v manželství. Jejich společný život bude narušovat stres a nedostatek spokojenosti ve vztahu. Zároveň ani nebudete mít chuť o tom mluvit. Ale měli byste, radí partnerský horoskop na rok 2022. Veškeré stávající vztahy se pak začnou vzpamatovávat až v dubnu. Jako by někdo vzal konev a zalil vás, vykvetete. Postupně zase všechno začne fungovat a dostane se do těch správných kolejí. V době od července do října je třeba přerušit vztahy s přebytečnými lidmi ve vašem životě. Ti, kteří vás stahují ke dnu, zde nemají co dělat. Bohužel se to týká i nefunkčních vztahů, které už dlouhou dobu stojí nad propastí. Hvězdy upozorňují, že milostné vztahy Blíženců budou letos prověřeny. Do konce roku tak mohou přijít ztráty nebo velké zkoušky. Buďte trpěliví! Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

Partnerský horoskop na rok 2022: Rak

Podle toho, co našeptávají hvězdy, budou mít letos Raci v oblasti vztahů klidný rok. Vzhledem ke konjunkci Marsu a Venuše v šestém domě může začátek roku přinést příležitosti. Máte šanci se zamilovat do někoho, koho už alespoň trošku znáte. S takovým člověkem byste se pak velice brzy mohli i vzít. Váš život bude šťastnější než dříve. Budete mít spoustu energie a pro svého nového partnera/ svou partnerku budete neodolatelní. Raci žijící v manželství budou letos šťastnější než kdy dříve. Budou mít i velice bohatý společenský život. Přemýšlejte však o tom, že byste se svému milostnému životu měli věnovat minimálně tolik, jako kariéře. Drobná zkouška můžete přijít mezi červencem a říjnem, upozorňuje partnerský horoskop na rok 2022. Pevné svazy vydrží naprosto bez problémů. V listopadu nebo prosinci vás čeká velké štěstí.

Partnerský horoskop na rok 2022

Partnerský horoskop na rok 2022: Lev

Partnerský horoskop na rok 2022 slibuje, že letos na poli lásky dosáhnete příznivých výsledků. Oblast lásky a vztahů je pro vás přitom právě v tomto roce velice důležitá. Přemístění planet Mars a Venuše na začátku roku zajistí, že vše ve vašem vztahu bude krásné, romantické a pozitivní. Nezadaní jedinci mohou potkat někoho nového. Ti již zadaní mohou dokonce uvažovat o potomkovi. A ti, kteří jsou zadaní, ale nesezdaní by se letos měli vdát a oženit. Hvězdy těmto svazkům budou velice přát. Svatba by však neměla být mezi červencem až říjnem. V tomto období bude totiž vše náročnější, říká partnerský horoskop na rok 2022. Svatbu uspořádejte buď před létem nebo až později na podzim či v zimě. Lev, Beran, Střelec jsou ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

Partnerský horoskop na rok 2022: Panna

Panny, jako byste byli zastavení a vše se nyní zase začne rozjíždět velmi pomalu. Mezi lednem a dubnem si nedělejte žádné naděje o tom, že by váš milostný život byl lepší. Navíc právě duben pro vás bude značně náročným měsícem a může do vašeho života přinést hodně problémů, uvádí partnerský horoskop na rok 2022. V květnu si na chvíli oddychnete, nezadaní mohou prožít i nějaký románek. Červen ale bude opět náročnějším měsícem. Problémy budou řešit jak jedinci ve vztahu, tak i lidé žijící v manželství. V tomto čase si můžete být s manželem či manželkou odcizení, nebudete spolu mít ani chuť příliš mluvit. Opatrní buďte také v měsících srpen a září. Vypadá to, že letos nebudete mít zájem ani o nějakou společnou dovolenou. Dobrou zprávou je, že na podzim se začnou věci opět hýbat. Nezadaní mohou někoho zajímavého potkat. A lidé žijící v manželství začnou své problémy řešit. Ideálně byste měli společně navštívit psychologa. Značně vám to prospěje.

Partnerský horoskop na rok 2022: Váhy

Váhy budou mít letošní rok skutečně jako na vahách. Zpočátku roku se ještě nebude dít nic vážného, tak si to užívejte. Bude klid na všech frontách, i v životě milostném. Zkraje jara se ale jakési potíže začnou objevovat, větší partnerský horoskop na rok 2022. Nezadaní sice budou potkávat zajímavé lidi, ale nějak nebudou mít chuť se s nimi příliš sbližovat. Pokud tedy nepůjde jen o krátký románek. Nějaký vztah je nezadaným přán nejdříve až koncem dubna. Mezi dubnem a červnem pak mají šanci potkat někoho, s kým budou chtít sdílet delší období než jen jednu noc. Páry, které žijí již déle ve svazku mohou na jaře narazit na nějaké problémy. Půjde o trable, které budou souviset s třetí osobou. Toto období bude sice hodně náročné, ale překonáte ho bez ztrát. Manželé by si pak měli o letních prázdninách a začátkem podzimu dávat pozor na ostré hádky, které hrozí.

Nakoukněte také na Lunární kalendář na rok 2022.

Partnerský horoskop na rok 2022: Štír

Partnerský horoskop na rok 2022 uvádí, že Štíry čeká v tomto roce mnoho změn. Budete muset udělat zásadní rozhodnutí, která budou rozhodovat o vaší budoucnosti. Zejména pak v měsících březen, duben a červen nepodceňujte svou intuici, našeptává vám správně. V tomto období můžete také poznat nové zajímavé lidi a dokonce i nového partnera/ novou partnerku. Nedělejte však žádná unáhlená rozhodnutí, varují hvězdy. Náročné období budou mít mezi únorem a dubnem lidé, kteří žijí v manželství. Čekají vás hádky a nedorozumění. Opatrní pak buďte také v květnu. Snažte se trávit co nejvíce času se svým partnerem/ se svou partnerkou a o veškerých problémech mluvte. Štír, Rak a Ryby jsou vodní znamení - přečtěte si o vodních znameních

Partnerský horoskop na rok 2022

Partnerský horoskop na rok 2022: Střelec

Střelci si tento rok užijí po všech stránkách, jejich milostný život bude plný lásky a romantiky. Tvrdá práce, kterou jste na vztazích v uplynulém roce odvedli, konečně přinese své ovoce. Zasloužíte si to, uvádí partnerský horoskop na rok 2022. Chcete-li vstoupit do manželství, pak se pro tento krok hodí měsíc únor. A pokud se nestihnete vzít, alespoň uspořádejte zásnuby. Pokud do manželství vstoupíte ještě v roce 2022, je předurčeno, aby byl vztah šťastný a dlouhodobý. Dařit se bude i lidem, kteří už v manželství žijí. Váš vztah dostane novou jiskru. Naplánujte si nějakou delší společnou cestu, jen vy dva. Nejlépe přes léto, užijete si spoustu romantiky. V listopadu se může objevit nějaký drobný problém nebo nedorozumění, avšak nepůjde o nic významného. 

ZJISTĚTE SI: Partnerská numerologie - vypočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte.

Partnerský horoskop na rok 2022: Kozoroh

Tento rok bude pro zrozence Kozoroha v oblasti vztahů vcelku nevýrazný. Nečekají vás žádné změny. Ani k lepšímu, ani k horšímu. Což se vám ale nebude příliš líbit, protože už velice dlouho stojíte na jednom místě a rádi byste udělali nějaký krok vpřed. Letos to ale určitě nebude, upozorňuje partnerský horoskop na rok 2022. Jedinou výjimkou jsou Kozorohové, kteří již dlouho žijí v partnerském svazku a plánují svatbu. Ti by se letos mohli oženit či vdát. Ideální čas k tomuto kroku je mezi lednem a květnem. Sezdaní lidé prožijí ve svém vztahu jakousi otupělost a nic je nebude bavit. Hlavně se nehádejte, to by mohlo celou situaci jen zhoršit, varují hvězdy. Konec roku prožijete ve stavu nervozity, protože nic nebude fungovat tak, jak má. Kozoroh, Panna, Býk jsou zemská znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich víc. 

Partnerský horoskop na rok 2022: Vodnář

Partnerský horoskop na rok 2022 říká, že si Vodnář letošní rok užije. Alespoň tedy co se týká lásky, vztahů a romantiky. Váš vztah s partnerem zůstává zcela v pořádku, neporušený a všechno bude fungovat dál tak, jak má. Prožijete naprosto klidný rok bez větších výkyvů. Kvůli pracovním záležitostem vás ale nejspíš v lednu a únoru čeká nějaké delší odloučení. Navzdory tomu ale váš vztah neutrpí, zůstane nedotčený. Zadaní Vodnáři se mohou letos se svojí životní láskou oženit či se vdát. Nezadaní v tomto roce potkají konečně toho pravého. Nebudete muset ani dlouho uvažovat, zda do vztahu jít nebo ne. Přesně budete vědět, že je to on/ ona. Manželé mohou mít drobný problém v dubnu a květnu, půjde však o nedorozumění v komunikaci, nic závažného. 

Partnerský horoskop na rok 2022: Ryby

Ryby prožijí ve vztahu spíše dobrý rok, ale nějaké problémy se přeci jen objeví, uvádí partnerský horoskop na rok 2022. Drobné potíže se mohou objevovat během prvních šesti měsíců, teprve pak už definitivně nastoupí stabilita a klid. Mezi lednem a dubnem mohou řešit určité obtíže lidé, kteří žijí v manželství. Nebude to ale nic závažného, co by na váš svazek mělo mít jakýkoliv negativní vliv. Od podzimu pak budou prožívat nádherné období, dá se říci, že druhé líbánky. Vztah se neuvěřitelně nastartuje. Nezadané Ryby pak budou mít možnost ve druhé půli roku získat nového partnera/ novou partnerku. Bude to vypadat jako “osudové setkání”. Věřte hvězdám. Všechno je tak, jak má být.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 23. 03. 2023
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PÁTEK 24. 03. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 25. 03. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 26. 03. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 03. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 03. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 03. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Jak na domácí pečivo bez pekárny - 10 skvělých receptů

Chleba se peče v uzavřené troubě. Mít troubu otevřenou a při pečení v ní držet ruku může jen opravdový pitomec...

Jak na domácí pečivo bez pekárny - 10 skvělých receptů

Peču chleby už třetím rokem. 230°C až 250°C na začátku pečení je normálních (v troubě je i pára), po 15 minutá...

Macecha a otčím aneb Jak se popasovat s rolí nevlastního rodiče?

Dobrý den, taky jsem "macecha" - akorát moje "nevlastní dcera" je jen o jedenáct let mladší jak já... bohužel ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/ ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Domácí péče o lámavé nehty

Určitě byly jmenované nějaké tipy dole. Mě osobně nejvíce pomohlo pravidelné zastřih�...

Lunární kalendář

Dobrý den váš lunární kalendář nemá správné časy. Při vstupu luny do znamenímám...

okna

Mytí oken, ubývající měsíc. Váhy nebudou šmouhy.
Zobrazit všechna témata

Sedm nejlepších bylin a doplňků stravy pro menopauzu

Menopauza neboli přechod je obdobím, kdy přirozeně klesá produkce ženských reprodukčních hormonů a ukončuje se menstruační cyklus. Toto se obvykle začíná dít někdy mezi 40. a 50. rokem života. Pro ženu je toto ...

Filofobie: Strach ze zamilování a z lásky. Lze jej překonat?

Láska může být nejkrásnější období v životě, ale také může být děsivá. Filofobie většinou vzniká během života právě díky negativním zkušenostem v oblasti lásky a zamilovanosti. Je to vlastně strach z lásky nebo...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Amma masáž je označovaná jako masáž budoucnosti. V čem je masáž v sedě lepší?

Amma masáž neboli také japonská masáž v sedě. Amma masáž je často popisovaná jako masáž budoucnosti. Přitom jde o prastarou energetickou masáž založenou na principech tradiční japonské a čínské medicíny. Spojuj...

Nahřívací polštářek si můžete při troše trpělivosti vyrobit i sami. Jak na to?

Nahřívací polštářek je velkým pomocníkem, pokud vás pobolívají záda, svaly nebo břicho. Je to bezpečný prostředek, který pomůže bolestivé místo prohřát. Utrácet však za něj nemusíte – můžete si jej totiž jednod...

Pěší turistika pomůže vytvarovat postavu i zbystřit mysl. Stačí jen vyrazit!

Pěší turistika je skvělý způsob, jak se dostat do dobré duševní a tělesné kondice. Pokud se tedy z vlastního přesvědčení vyhýbáte jakýmkoliv jiným druhům pohybové aktivity – protože vás prostě nebaví, vsaďte na...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Otrava u psa: Jak ji rozpoznat a efektivně řešit?

Otrava u psa není až tak ojedinělou situací. Nástrah ostatně číhá všude kolem dost. Oči na stopkách musíte mít obzvlášť tehdy, pokud je váš psí společník extrémně zvědavý a pažravý. Venkovní procházky se tak mo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nejlepší životní investice - do cestování!

Dneska bych začala z tak trochu jinýho soudku - nebudu si tentokrát stěžovat, ale rozplývat se nad tim, co nám život přináší a proč bychom toho měli fakt využít. Protože je fakt krátkej. Ani se nenadějete, objevíte na hlavě šediny a v zrcadle spatříte povadlý panděro a prsa! Není na co čekat - vydejte se do světa, dokud vám na to síly stačí!