Bylinkový horoskop na rok 2022

Bylinkový horoskop na rok 2022: Co vám bylinky vložily do vínku, a jak vidí vaši budoucnost?

Voňavý netradiční bylinkový horoskop na rok 2022 se řídí zákony přírody. Každý z nás se narodil pod ochrannými “listy a květy” některé z rostlin. Podle data narození snadno zjistíte, která bylinka patří právě vám. A také to, jak vidí vaše další kroky v životě.

Bylinkový horoskop na rok 2022 vám dá rady i klíč k lepšímu životu. Co předpovídá konkrétně vám? A rozhodně si projděte i nejlepší bylinky pro všechna znamení horoskopu.

Bylinkový horoskop na rok 2022: Pampeliška

21. 3. – 20. 4.

Bylinkový horoskop na rok 2022 předpovídá, že v tomto roce budete hodně cestovat. Avšak ne pracovně, ale výhradně jen pro své potěšení. Budete jezdit na místa, která neznáte a ta budete prozkoumávat. Hledejte v životě i na cestách jen to krásné. Narazíte díky tomu ve svém životě na nové příležitosti a možnosti. Cestování vám dává svobodu a vůbec vám dělá dobře po všech stránkách. V druhé půli roku se velmi zlepší váš zdravotní stav. Ovšem ve finanční oblasti všechno tak růžové nebude. Zde se připravte na vzestupy i pády. Ale stejně, jako je odolná a silná Pampeliška, tak přesně takoví jste i vy. Všechno zvládnete. Opatrní buďte především v oblasti investic, kde byste mohli zaznamenat nějaké větší ztráty. Ochranné listy rozevřete nad svojí rodinou a budete s nimi letos víc, než kdykoliv jindy.

Čtěte také:

Bylinkový horoskop: Nejlepší bylinky pro všechna znamení zvěrokruhu

Dětský horoskop na nový školní rok

Netradiční horoskop: Jarní detoxikace organismu podle jednotlivých znamení zvěrokruhu

Bylinkový horoskop na rok 2022: Měsíček

21. 4. – 21. 5. 

Nádherná, pozitivní bylina. V plném květu svítí jako slunce a září v celém svém okolí. I vy jste přesně takoví. A podobně jako Měsíček, máte své kořeny hluboko v zemi. Rodina a zázemí je pro vás nadevšechno. Jste čestní, poctiví a zásadoví. Nemáte rádi lež ani klam. Jakmile na vás jednou někdo začne hrát falešnou hru, ztratí vaši přízeň. Máte obrovský rozhled a ten vám v tomto roce pomůže překročit mnoho klacků, které vám spadnou pod nohy. V práci budete mít hodně nápadů, za které budete právem oceněni. Díky tomu se můžete těšit i na zlepšení své finanční situace. Ovšem doma to nebude procházka růžovou zahradou. Problémy můžeme mít kvůli opačným názorům. A stejně tak letos zapomeňte i na rodinnou dovolenou. Bylinkový horoskop na rok 2022 uvádí, že současná doba není pro vás na cestování vhodná. Maximálně si jen vyražte na nějaké krátké výlety po naší krásné zemi.

Bylinkový horoskop na rok 2022: Podběl

22. 5. – 21. 6.

Jedna z prvních jarních bylin se dostala až do půli bylinkového horoskopu. Díky tomu, v jakém roste počasí, je sice poměrně odolná, avšak je značně nestálá. A to je projevuje i na zrozencích tohoto znamení. I oni jsou nestálí a nevydrží na jednom místě. Mají výkyvy nálad a co řeknou, tak to neplatí. Podběl není jednoduché znamení. Avšak v tomto roce se mu bude dařit, uvádí bylinkový horoskop na rok 2022. Ve svém životě očekávejte rovnováhu. Je však nutné, aby všechno měli dobře naplánované. Nedělejte nic spontánně, takové akce vám nebudou vycházet. Celkově se budete cítit velmi dobře, budete mít v tomto roce spoustu energie a odhodlání se do čehokoliv pustit. Štěstí stojí na vaší straně. Jedinou oblastí, o kterou byste měli skutečně pečovat (a která může být ohrožena), je vaše zdraví. Nezanedbávejte se. Splnit se v tomto roce může i vaše touha vlastnit byt nebo dům.

Bylinkový horoskop na rok 2022: Heřmánek

22. 6. – 22. 7.

Heřmánek je bylinkou, která se v přírodní medicíně využívá nejčastěji pro léčbu bolestí břicha. A právě tato oblast je u zrozenců tohoto znamení v tomto roce oslabená, uvádí bylinkový horoskop na rok 2022. O přírodní medicíně ale není řeč náhodou, jelikož zrozenci Heřmánku jsou v životě neuvěřitelnými léčiteli. Umí se postarat o druhé, naslouchat jim i poradit. Vnímají, co jim druhý říká a rozdali by se pro něj. Udělali by první poslední, aby se lidem okolo něj dařilo a byli spokojení. Bylinkový horoskop na rok 2022 vám také předpovídá rok plný štěstí, úspěchu a radostí. Zatímco v uplynulých letech jste museli neustále s něčím bojovat, teď si konečně odpočinete. A veškeré vaše úsilí začne nést ovoce. Ovšem nevracejte se neustále v myšlenkách do minulosti, žijte přítomností. Zbytečně se pak v mnoha ohledech brzdíte. Pokud potřebujete zhubnout, je nejvyšší čas pustit se do toho. V tomto roce vyrazíte i na nějakou delší dovolenou do vzdálené země.

Bylinkový horoskop na rok 2022: Třezalka

23. 7. – 22. 8.

Třezalka je letní bylinou, která ke svému optimálnímu fungování potřebuje slunce a teplo. Stejně jako její zrozenci. Před letní měsíce jsou nejspokojenější, naopak v zimě chřadnou. Musí mít proto mnoho aktivit, aby měli neustále co dělat a nekoukali, co je kolem nich. Naštěstí jste ale činorodí a máte spoustu nápadů. Pusťte se do čehokoliv, co vás napadne. Může se klidně pustit i do experimentů, o kterých už dlouho uvažujete. Jste kreativní a máte představivost. Podporu ve všech svých projektech můžete očekávat od rodiny, budou stát neustále při vás. Avšak pozor si dávejte na zbytečné nákupy a investice v průběhu března a srpna. Mohli byste přijít o mnohem víc. V druhé polovině roku pojedete na nějakou pracovní zahraniční cestu.

Bylinkový horoskop na rok 2022

Bylinkový horoskop na rok 2022: Čekanka

23. 8. – 22. 9.

Čekanka je rostlinou, u které hrají prim její kořeny. Jsou pevné a není jednoduché je vytáhnout ze země. Stejně tak se v životě drží i zrozenci tohoto znamení. Naopak čekankové květy zdobí okolí a na všechny kolem se usmívají. Často žijí ve svém světě snů a byli by rádi, kdyby šlo všechno podle toho, jak si usmysleli ve své hlavě. Jenže jejich cíle jsou často nereálné. V roce 2022 se vám podaří dotáhnout mnoho projektů, které máte dlouho rozdělané. Konečně také v tomto roce pochopíte, jak důležité je spojení mezi zdravým tělem a zdravou myslí. V srpnu nebo v září se setkáte se s nějakým zajímavým člověkem, který vás v budoucnu nějakým způsobem podpoří. Úspěchy můžete v tomto roce očekávat jak po profesní, tak i finanční stránce, uzavírá bylinkový horoskop na rok 2022.

Bylinkový horoskop na rok 2022: Řebříček

23. 9. – 23. 10.

Řebříček je pohodlný až líný. Ale pokud jej něco baví, dokáže se do toho naplno zakousnout. Je to bylina, která je sice empatická a vcelku i přizpůsobivá, ale má značný vliv na naši náladu. Jednou umí být svým přátelům naslouchat, radit jim i zahánět chmury a podruhé zase nechtějí nikoho ani vidět. Na své okolí však působí Řebříček pozitivně. Bylinkový horoskop na rok 2022 předpovídá vcelku úspěšný rok, se spoustou nových projektů, nových nápadů a nových kontaktů. Bude to pro vás takový “motor”, abyste konečně byli schopni dokončit rozdělané projekty. V oblasti zdraví i lásky čekejte nějaký posun vpřed. Něco v těchto oblastech konečně vyřešíte. Tedy ono se to tak nějak “samo” vyřeší. Měli byste se však zaměřit na svůj jídelníček a rozhodně by vám neublížit vhodný pohyb. Problematické měsíce mohou být květen či září, u vás doma se objeví nějací nezvaní hosté a pro vás to nebude příjemná návštěva.

Bylinkový horoskop na rok 2022: Puškvorec

24. 10. – 22. 11.

Puškvorec má pocit, že se všechno v životě točí jen okolo něj. Je tak trošku sebestředný. Také chce všechno sám rozhodovat a týmová práce mu nic moc neříká. Pokud se s někým dostane do hádky, pak umí slovy zraňovat tak, jak to nedokáže žádné jiné znamení bylinkového horoskopu. V roce 2022 ale bude Puškvorec nucen mnoho svých postojů a nálad přehodnotit. Dostane se do fáze, kdy bude muset o sobě a svém impulzivním jednání více přemýšlet. Bylinkový horoskop na rok 2022 uvádí, že velkou roli bude hrát ve vašem životě v tomto roce pracovní oblast. Budete skoro až přetíženi a to by vás mohlo srážet k zemi. Srovná se to až v druhé půli roku. Zkuste se někdy na chvíli zastavit a pozornost věnovat raději rodině nebo svému partnerovi/ partnerce. 

Bylinkový horoskop na rok 2022: Kopřiva

23. 11. – 21. 12.

Kopřiva má pořádnou sílu, a když chce, umí pořádně žahnout. I když má v období narozenin svých zrozenců už po sezóně, stále je možné využívat její kořeny, které jsou léčivé. Je jednou z bylin, které jsou ve střehu po celý rok a jen tak je něco nepřekvapí. V tomto roce by si ale zrozenci Kopřivy měli dávat pozor na stres a stresové situace, varuje bylinkový horoskop na rok 2022. Ať už se ale bude dít cokoliv, od své rodiny můžete za každých okolností počítat s podporou. Letos budete také hodně cestovat, ale buďte nadmíru opatrní, na cestách byste se totiž mohli dostat i do problémů. Rok 2022 bude pro zrozence Kopřivy naopak ideálním pro investice do nemovitostí. I v případě, že si budete chtít pořídit půjčku na bydlení, bude vám přáno. A pozor na tajné románky v práci. Osoba, se kterou jste se “tajně” setkali, vám začne vaše city oplácet. Jste-li nezadaní, můžete to být počátek cesty do nebe. Pokud jste ve vztahu, pak může jít o první krok na cestě do pekel!

Bylinkový horoskop na rok 2022

Bylinkový horoskop na rok 2022: Kostival

22. 12. – 20. 1.

Kostival je bylinou, která je v lidovém léčitelství ceněna pro své kořeny. A kořeny jsou pro ni důležité i v běžném životě. Rodina je pro zrozence tohoto znamení na prvním místě, chrání si ji a udělali by pro ni cokoliv. Rodina je zkrátka na prvním místě a vždy, za každých okolností, má přednost. Zrozenci kostivalu jsou pevní i ve svých zásadách a rozhodnutích. Co řeknou, to platí. Jsou pracovití, poctiví a praktičtí. Bylinkový horoskop na rok 2022 jim do příštích dnů, týdnů a měsíců slibuje klid a pohodu. Nesmíte však na sebe tlačit fyzicky ani psychicky. Vyhýbejte se jakémukoliv napětí a starostem. Cokoliv budete řešit, rodina vždy bude stát při vás. Užívejte si maximálně i všechny volné chvíle, choďte hodně ven a chcete-li, najděte si nějakého koníčka nebo se pusťte do aktivit, které vás už dlouho lákají.

Bylinkový horoskop na rok 2022: Meduňka

21. 1. – 20. 2.

Meduňka patří mezi klidné bylinky, které vždy každého zklidní. Je to pohodář, který se za každou cenu snaží v životě vyhýbat konfliktům. Ovšem, i když navenek působí klidně, uvnitř sebe bývá poměrně často dost nervózní. Tolik, kolik je lístků meduňky, tolik by i zrozenci v tomto znamení chtěli mít kolem sebe lidí. Pokud nejsou dlouho ve společnosti druhých, znervózní je to. Bylinkový horoskop na rok 2022 slibuje, že letošní rok přijde konečně zklidnění a rok prožijí bez pádů a těžkostí, se kterými se museli hojně potýkat v minulých letech. V tomto roce však očekávejte příliv pozitivní energie. Objeví se i spousta zajímavých nabídek a perspektivních příležitostí. Zlepšit se může jak váš soukromý, tak i váš pracovní život. Rozhodně ale nezanedbávejte sami sebe, opečovávejte se. Jděte na wellness, zahrajte si tenis nebo vyrazte na neplánovaný výlet, třeba do hor. Někteří zrozenci Meduňky se v tomto roce budou stěhovat. Avšak ničeho se neobávejte, dostane se vám pomoci od přátel, tedy všechno proběhne naprosto hladce. 

Bylinkový horoskop na rok 2022: Jitrocel

21. 2. – 20. 3.

Jitrocel je pečující bylinkou, která vždy pomáhá. Pokud se objeví nachlazení, kašel nebo rýma, je připraven pomoci. Stejně tak jsou ochotni pomáhat i zrozenci tohoto znamení, pokud se kolem nich objeví někdo, kdo pomoc potřebuje. Někdy jsou schopni se pro takového člověka i obětovat. Jsou to tak dobrosrdeční lidé, že mohou kvůli tomu mít v životě často problémy. Každého si až příliš idealizují a příliš každému věří. Dobrou zprávou je, že nadcházející rok by pro ně měl být velmi dobrý a značně úspěšný. Bylinkový horoskop na rok 2022 uvádí, že zrozence Jitrocelu čeká spousta zajímavých aktivit. A také rozjezd podnikání, pokud jste rozhodli začít pracovat sami na sebe. Podporu můžete očekávat od rodiny. Ovšem drobný konflikt hrozí v milostných vztazích, půjde o nějaké nedorozumění. Zachovejte v takové chvíli klid a řešte věc diplomaticky. 

PROČTĚTE SI:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

 • Ellen

  10:59 12. 9. 2021 +1
  A víte, co je korektor pravopisu? Stačí si ho zapnout - a nebudete mít hrubku hned v nadpisu...
  • Monika

   13:46 15. 9. 2021 +1
   Milá Ellen,
   samozřejmě, že "automatického korektora" znám. Stalo se a mrzí mě to, sypu si popel na hlavu. Neb hrubka je to neomluvitelná. Mám za svou životní cestu nepočítaně textů. A jak vidno, stále může něco uniknout. Za upozornění děkuji.

Lunární kalendář

SOBOTA 13. 07. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
NEDĚLE 14. 07. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 07. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 07. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Posmrtný život: Co je po smrti? Odchází naše duše skutečně do věčné blaženosti?

Se schizofrenií nejsem v životě spokojený a štastný, žiju v neustálích obavách, ve strachu a v neduvěře k sobě...

Váhy – Horoskop 2024

Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane je...

Nejslavnější čeští řezbáři z historie i současnosti

KOntaktujte mě ohledně řezbářství-historie na: vs-sova@seznam.cz, anebo tel.723547413
S pozdravem
Soudil

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Umělé oplodnění

Ahoj, chápu, že rozhodnutí hledat pomoc s reprodukcí může být emocionálně náročné. ...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Ahoj, taky sem mel problemy s vysokym cholesterolem. Kamarad mi doporučil fermentovanou ryzi, ...
Zobrazit všechna témata

Kanna a její místo v domácí lékárně

Kanna, známá také jako Sceletium tortuosum, je sukulentní rostlina pocházející z Jižní Afriky. Tato rostlina zatím není příliš známá, ale nabízí řadu výhod. Díky svým pozitivním vlivem na zdraví si postupně nac...

Překladač s umělou inteligencí poskytne kvalitnější překlady

Bojujete občas s jazykem? Nejste si jistí v kramflecích v angličtině, nebo se sem tam setkáváte s obsahem v jiných jazycích, kterými nemluvíte? Je to běžné, překladač skoro denně používá drtivá většina lidí. Do...

Je vám vedro? Vsaďte na tyto osvědčené ochlazující potraviny!

Ochlazující potraviny se mohou stát vítaným pomocníkem při horkých letních dnech. Dokážou totiž celkově zchladit tělesný organismus, podpořit v některých případech hydrataci a šetrně rozpohybovat trávicí proces...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nová etapa života začíná... aneb Znovu a lépe

Taky jste v životě někdy udělali věci, na který nejste zrovna pyšný? Já mnohokrát. Ale vždycky jsem se z nich snažila ponaučit. A právě teď skončila jedna etapa, která mě celý tři roky tížila. Nebudu zastírat skutečnosti, protože můj příběh může třeba někoho inspirovat k tomu, žít líp a vyvarovat se stejným chybám. Co mě tedy posunulo dál?