Zdravotní horoskop na rok 2022

Zdravotní horoskop na rok 2022: Hvězdy ví, jak na tom budete zdravotně a na co byste si měli dát pozor

Zdraví je to největší bohatství, které máme. Tedy bychom o něj měli pořádně pečovat. Zdravotní horoskop na rok 2022 nám napoví, na co bychom si měli dávat pozor a jak bychom měli o své zdraví pečovat preventivně. Podívejte se na svůj zdravotní horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly.

Každý by chtěl žít co nejdéle, ovšem dlouhověkost úzce souvisí s tím, jaké je naše duševní a fyzické zdraví. O ně musíme důsledně pečovat, samozřejmě preventivně. A pamatujte na to, že i veškerý stres, vztek nebo špatná nálada náš zdravotní stav mohou negativně ovlivňovat. Co vám tedy přichystal zdravotní horoskop na rok 2022?

Zdravotní horoskop na rok 2022: BERAN 

21. 3. – 20. 4.

Neberte zdraví na lehkou váhu. V letošním roce stále přetrvává riziko úrazů, i když rozhodně není tak velké jako v roce loňském. V každém případě však zdravotní horoskop na rok 2022 nabádá, abyste na sebe byli opatrní. Rovněž byste se měli zaměřit více na své psychické zdraví. Zbytečně se nepřetěžovat a nestresovat. Rozhodně vám pomůže zklidnění prostřednictvím některých osvědčených metod, jako jsou například meditace nebo jóga. To vám pomůže dostat se do pohody. Následně se pak může vylepšit zdraví i ve všech ostatních oblastech vašeho života.

Čtěte také:

Tkáňové soli v kostce: Schusslerovy soli podle horoskopu

Erotický horoskop na léto: Jaká překvapení a impulzy vás čekají podle hvězd?

Sourozenecký horoskop napoví rodičům, jak si jejich děti budou rozumět podle znamení zvěrokruhu

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Měli byste si po čase zajít zase na preventivní prohlídku. Ta může odhalit nějaké počáteční zdravotní obtíže, které byste mohli ještě zvládnout sami, bez pomoci lékařů. Rozhodně své zdraví v letošním roce nepodceňujte.

Zdravotní horoskop na rok 2022: BÝK 

21. 4. – 21. 5.

Zdravotní horoskop na rok 2022 slibuje Býkům poměrně klidný rok bez větších obtíží. Měli by však být opatrní na celkové přetížení organismu. Je potřeba, abyste si uvědomili, že nemusíte pracovat patnáct hodin denně. Potřebujete odpočinek, jinak vám vaše tělo začne dávat najevo, že se mu to opravdu nelíbí. Podle hvězd máte zdraví pevně ve svých rukou a je jen na vás, jak s touto informací naložíte. Obtíže mohou mít především starší lidé.

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Vyzkoušejte nějaké náročnější cvičení, které vám pomůže posílit svaly v celém těle. A do jídelníčku zařaďte více luštěnin, potřebujete je.

Nastudujte si i náš lunární kalendář na rok 2022.

Zdravotní horoskop na rok 2022: BLÍŽENCI

22. 5. – 21. 6.

Blíženci, tento rok je pod vlivem Jupiteru, což je pro vás velmi dobře. Celkově bude rok 2022 přínosem pro vaše fyzické i duševní zdraví. Určitě by vám neuškodilo se oblastí zdraví více zabývat i teoreticky. Udělejte si kurz fitness trenéra, výživového poradce nebo se začněte zajímat o bylinky a vůbec přírodní doplňky stravy. Žádné nemoci vám v tomto roce nehrozí, slibuje zdravotní horoskop na rok 2022.

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Občas jste příliš napjatí a nervózní, potřebujete se zklidnit. Pomohou vám k tomu vitamíny skupiny B a také některé druhy bylin, jako je kozlík, chmel nebo meduňka. 

Zdravotní horoskop na rok 2022: RAK 

22. 6. – 22. 7.

Zdravotní horoskop na rok 2022 má obavy o vaše duševní zdraví. Přeci jen jste si v minulém roce prošli velmi náročným obdobím, které vás velice vyčerpalo. Potřebujete nabrat síly. Nestresovat se a snažit se vyhýbat příliš namáhavým činnostem, které by vás mohly oslabovat. Slabé místo je rovněž vaše achillova pata. Jakmile své tělo přetížíte, právě v tomto místě pocítíte bolest. To proto, aby vás hvězdy donutili zastavit se.

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Potřebujete hlavně klid. Plánujte si pravidelné volno od práce a často odpočívejte. Nepřemáhejte se. Nepouštějte se do náročných sportů, kterými byste zatěžovaly klouby a šlachy.

Zdravotní horoskop na rok 2022

Zdravotní horoskop na rok 2022: LEV 

23. 7. – 22. 8.

Ač patříte mezi fyzicky nejzdatnější znamení zvěrokruhu, je potřeba, abyste si na sebe dávali pozor. Žádné nemoci ani větší problémy vám nehrozí. Ovšem zdravotní horoskop na rok 2022 varuje před úrazy. K těm by mohlo poměrně snadno dojít, pokud budete jednat lehkovážně. Nejlépe se budete cítit v prvních měsících roku.

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Pokuste se ze svého jídelníčku vyřadit sladkosti, absolutně vám neprospívají. Pokud máte pocit, že jste na cukru závislí, začněte přemýšlet o nějaké “odvykací kůře”.

Zdravotní horoskop na rok 2022: PANNA 

23. 8. – 23. 9.

Průdušky a plíce jsou orgány, na které byste si měli dávat pozor. Prospělo by, kdybyste se na ně zaměřili na prevenci a nečekali na to, až bude nějaký problém. Pečujte o sebe a chraňte se před prochladnutím. Rovněž neuškodí posílit imunitní systém, který nemáte příliš silný. Zdravotní horoskop na rok 2022 pak upozorňuje také na to, abyste si hlídali dostatek železa v krvi. Prospěje vám, pokud si alespoň jednou za rok zajdete na preventivní prohlídku s odběrem krve.

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Preventivně užívejte probiotika, ty posílí imunitní systém a pomohou předcházet i případným problémům se žaludkem a zažíváním. Ty vám hrozí v případě, že budete pít alkohol.

Jaké vůně vám dělají dobře pro tělo i pro duši? Pročtěte si, které vůně jsou ideální právě pro vaše znamení!

Zdravotní horoskop na rok 2022: VÁHY 

23. 9. – 23. 10.

Zdravotní horoskop na rok 2022 uvádí, že se během roku přesune Mars do Vodnáře. A to hned několikrát. Vždy v tu dobu budete mít pocit, že musíte udělat něco se svým zdravím. Budete mít touhu začít jíst jinak, hubnout nebo třeba omezit některé potraviny, které vám (údajně) nedělají dobře. Netlačte na sebe tolik! Je to zbytečné. Nutit se za každou cenu k něčemu s čím nesouhlasíte, může být spíše kontraproduktivní. 

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Nesmíte šidit spánek, upozorňují hvězdy. A také byste měli dodržovat pravidelný režim spánku. Žádné výkyvy vám neprospívají.

Zdravotní horoskop na rok 2022: ŠTÍR 

24. 10. – 22. 11.

Štíři, tento rok bude pro vás rozdělen na pomyslné dvě půlky. V té první budete se svým zdravím poměrně dost bojovat. Teprve v té druhé se vám uleví a budete se zase cítit konečně dobře. Opatrní byste měli být zejména na močové ústrojí a pohlavní orgány. Jestliže začnete vnímat nějaký problém, rozhodně signály svého těla nepodceňujte. Obtíže by se jen zhoršovaly.

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Preventivně jezte brusinky a pijte brusinkový džus. Držte své močové i pohlavní ústrojí v teple. Jakmile pocítíte první příznak problémů, sáhněte po přírodní medicíně nebo si dojděte k lékaři.

Zdravotní horoskop na rok 2022: STŘELEC 

23. 11. – 21. 12.

Zdravotní horoskop na rok 2022 výrazně nabádá k tomu, abyste se střežili konzumace alkoholu. A pokud kouříte nebo máte nějaký jiný nezdravý zlozvyk, pak je ideální rok k tomu, abyste na sobě zapracovali a zlozvyků se zbavili. Nebojte se ničeho, hvězdy vás ve vašem rozhodnutí budou podporovat. A pozor na špatné nálady a deprese. Budete k nim mít letos sklony. Do jídelníčku byste měli také zařadit hodně zelené a listové zeleniny.

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Už jste někdy byli u psychologa nebo kouče? Měli byste je vyzkoušet. Mohou vám pomoci s tím, co aktuálně řešíte. A pokud se zbavujte zlozvyků, mohou být vašimi cennými průvodci.

Zdravotní horoskop na rok 2022

Zdravotní horoskop na rok 2022: KOZOROH 

22. 12. – 20. 1.

Kozorozi, letos budete neustále v pohybu. Budete mít spoustu práce a objeví se i spousta nových činností, kterým se zatoužíte věnovat. Avšak měli byste si zároveň s tím dávat pozor na své pohybové ústrojí. Hrozí problémy především s koleny, kyčlemi a tenisovým loktem. Opatrní buďte zejména i při sportu, kde byste mohli snadno přijít k nějaké zdravotní indispozici. Vzhledem k tomu, že budete mít i vcelku málo času sami pro sebe, měli byste si najít nějakou činnost, při které si duševně odpočinete. Co třeba začít číst knihy nebo lepit modely letadel?

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Mějte připravené mazání na bolavé klouby a jakmile pocítíte nějaký problém, využijte jej. Mělo by obsahovat ideálně zahřívací ingredience, jako je jalovec, hřebíček nebo skořice.

Zdravotní horoskop na rok 2022: VODNÁŘ 

21. 1. – 20. 2.

Vodnáři, váš zdravotním stav v tomto roce značně ovlivňuje planeta Jupiter. Ta vám také pomůže, abyste si došli k tomu, že o svoje zdraví musíte pečovat sami a žádný zázrak vám nepomůže. Dojdete si k novým metodám alternativního léčení a měli byste si vybrat jednu, která vám bude nejbližší. Vzhledem k tomu, že půjde o psychicky náročný rok, pečujte také preventivně o své duševní zdraví. V první půli roku můžete mít také méně energie a síly k čemukoliv.

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Cvičte, meditujte nebo vyzkoušejte nějaké nové terapie, které vám pomohou si v letošním roce udržet dobrou náladu, radí zdravotní horoskop na rok 2022.

Zdravotní horoskop na rok 2022: RYBY 

21. 2. – 20.3.

V loňském roce jste měli pocit, že jste nejspíš věkově přesáhli jakousi hranici, a váš zdravotní stav bude už jen horší. Hoďte tyhle nesmyslné domněnky za hlavu a začněte zase něco dělat. Bolí vás záda? Najděte si fyzioterapeuta. Stěžujete si na klouby? Což takhle pár kilogramů zhubnout? Trápí vás nemocná štítná žláza? Pak zkuste rozklíčovat i psychosomatický vznik nemoci a zařaďte ke klasické medicíně i tu alterantivní. Nebo snad chcete jen sedět se složenýma rukama do konce života si jen stěžovat?

CO HVĚZDY DOPORUČUJÍ? Potřebujete nějaký impuls, který vás popostrčí k tomu, abyste začali něco dělat. Najděte si nový koníček, začněte sportovat anebo se pusťte třeba do hlubšího studia nějaké oblasti, která vás zajímá.

HOROSKOPY NA ROK 2022:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 24. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva, dnes je úplněk. Jezte střídmě, běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny.…
více o tomto dni
NEDĚLE 25. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 26. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 27. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 28. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 29. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 03. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

MUDr. Blanka Studýnková: praktická lékařka Rakvice
Jste z Rakvic nebo okolí a hledáte…
MUDr. Božena Hofrová: praktický lékař pro dospělé, Vracov
Jste z Vracova nebo blízkého okolí…
MUDr. Romana Kochrdová
Hledáte v Jihlavě zkušenou a…

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Emocionální jedení je psychický problém. Účinné rady, jak se s ním vypořádat

Máte zdravý vztah k jídlu nebo máte s jídlem problém? Emocionální jedení je poměrně rozšířený problém, který trápí spoustu lidí. Brání zdravému stravování, zdravé hmotnosti a dokonce i emocionální pohodě. Naště...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

9x nízkosacharidové svačiny, které vás na dlouho zasytí

S končící zimou máme chuť dostat se opět do formy a zbavit se tukových zásob, které na našem těle za poslední měsíce ulpěly. Sázkou na jistotu může být nízkosacharidová dieta, která dokáže tukové zásoby poměrně...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Novej rok a nový příležitosti pro to, udělat vlastní život hezčí...

Před necelym tejdnem jsme opět bujaře přivítali rok 2024. Občas si řikám, proč si lidi vymysleli takový veselí na přelomu roku starýho a novýho. Potřebují se snad utvrzovat v tom, že to, co bylo v roce 2023 se jakoby vymazává a najednou můžeme vykročit s čistym štítem? Já si myslim, že takovej přístup nikoho nikam nikdy neposune. Dělat prostě, že když je 1. 1., je všechno jinak. NENÍ, to si řekněme upřímně, žejo. Čas plyne prostě pořád stejně, vrásky přibývaj a stále děláme věci, který musíme (někdy i ty, co chceme - těch je ale míň).