MUDr. Jarmila Kremerová: praktický lékař pro dospělé, Petřvald

Hledáte zkušeného praktického lékaře, který se postará o odbornou léčbu i prevenci? MUDr. Jarmila Kremerová má ordinaci ve městě Petřvald a v oblasti zdravotnictví se pohybuje již přes 30 let. Ať už vás trápí konkrétní zdravotní problém nebo vás čeká preventivní kontrola, MUDr. Kremerová vám poskytne odbornou lékařskou pomoc. Navštivte ordinaci v ulici Školní a staňte se pacientem.

Léčebná i preventivní péče

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Jarmila Kremerová zajišťuje péči pro pacienty od 18 let. V případě zdravotních problémů se předem objednejte nebo se v případě nutnosti dostavte i bez objednání. Zdravotní sestra vám pomůže s naplánováním vaší návštěvy tak, abyste nemuseli v ordinaci příliš dlouho čekat a dostavili se v den, kdy vám to nejvíce vyhovuje.

Praktická lékařka ve městě Petřvald v okrese Karviná zajišťuje léčebnou, ale i následnou a preventivní péči. O nadcházející preventivní kontrole vás s předstihem informuje, nemusíte mít obavy, že byste na ni zapomněli. Lékařka klade důraz na pečlivé vyšetření a komunikaci s pacientem. Při návštěvě vyslechne jeho problém, provede komplexní vyšetření a doporučí nejvhodnější léčbu. Spolupracuje i se specialisty v jednotlivých oborech a v případě potřeby doporučí návštěvu u jednoho z nich.

Praktický lékař Petřvald

Paní doktorka Kremerová dokazuje, že i malá ordinace praktického lékaře svým klientům poskytne vysoce kvalitní péči. Důkazem toho jsou desítky spokojených pacientů, u kterých se podařilo objevit zdravotní problém včas. Důležitá je maximální pozornost a pečlivé a šetrné provedení všech ošetření.

Velký důraz je věnován prevenci. Praktický lékař předá i cenné rady o vhodném životním stylu nebo problémech se stravováním, v případě zájmu doporučí i cviky na protažení jednotlivých partií. Navštivte ordinaci ve městě Petřvald a o kvalitě nabízených služeb se sami přesvědčte.

Ordinační doba a lokalita

Ordinace MUDr. Jarmily Kremerové leží na ulici Školní 1050 v těsné blízkosti Městského úřadu Petřvald. V budově ordinace se nachází také lékárna. Po návštěvě lékaře si předepsané a doporučené léky ihned vyzvednete. Ordinace praktické lékařky je otevřena od pondělí do pátku. Ordinační hodiny jsou následující: PO 07:00-12:00 hod., ÚT 12:00-17:00 hod., ST 07:00-12:00 hod., ČT 12:00-18:00 hod., PÁ 07:00-12:00 hod.

Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Alena Krásová sídlí v Brně na ulici Nové Sady a ve své ordinaci nabízí komplexní péči v oboru všeobecné lékařství i závodní péče. Aktuálně přijímá nové pacienty! MUDr. Alena Krásová – praktický lékař Brno Specializací MUDr. Aleny Krásové je všeobecné praktické lékařství pro dospělé. Svým pacientům poskytuje komplexní služby v tomto oboru. Ať už potřebujete běžné vyšetření, potvrzení či očkování nebo jinou péči, praktický lékař Brno MUDr. Alena Krásová je tu pro vás.  Spolupracuje s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, Oborovou zdravotní pojišťovnou zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra, Vojenskou zdravotní pojišťovnou, Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou i Revírní bratrskou pokladnou.  Preventivní prohlídka Brno MUDr. Alena Krásová provádí preventivní prohlídky, očkování, odběry krve a biologického materiálu, předoperační vyšetření, vstupní a výstupní prohlídky. Zajišťuje také závodní péči. Svým pacientům vydává na základě prohlídky také potvrzení na řidičský i zbrojní průkaz, lékařská potvrzení a odborné lékařské zprávy i mnohé další.  Ordinační hodiny: pondělí: 10 - 12 a 13 - 19 hod. úterý:   7 - 13 a 14 - 16 hod. středa:   7 - 13 a 14 - 16 hod. čtvrtek:   7 - 13 a 14 - 16 hod. pátek:   7 - 13 a 14 - 16 hod. Praktický lékař Brno, Nové Sady Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Alena Krásová klade důraz zejména na individuální přístup ke každému pacientovi a také na využívání nových medicínských poznatků v praxi. V současné době přijímáme nové pacienty. Neváhejte a přijďte se zaregistrovat do ordinace na adrese Nové Sady 597/32, Brno. 

MUDr. Milan Líška

Poznaňská 361/34, 18100 Praha 8 - Bohnice
233554245
Praktický lékař pro dospělé MUDr. Milan Líška (Medifox s.r.o.) působí s lokalitě Praha 8 - Bohnice. Naše ordinace praktického lékaře vám pomůže každý všední den od pondělí do pátku. Věnovat se vám bude zkušený praktický lékař pro dospělé a zdravotní sestra Bc. Martina Čížková.

GM ordinace s.r.o.

Velenická 147/23, 14800 Praha 4
606041841
Ordinace praktického lékaře pro dospělé Praha 4 - Kunratice. Naši praktičtí lékaři jsou vám k dispozici nejen pro pravidelné preventivní prohlídky a očkování, ale i další vyšetření. Praktický lékař pro dospělé v GM ordinaci tedy zastává rovněž například: péče o nekomplikované diabetiky vyšetření okultního krvácení měření srážlivosti krve odběry krve pro laboratorní vyšetření a další Naši praktičtí lékaři přijímají do péče pacienty všech českých zdravotních pojišťoven (VZP, VoZP, OZP, ČPZP, ZP-MVČR, Metal Aliance, Revírní bratrská, ZP - Škoda) a zajišťujeme rovněž závodn preventicní léči pro firmy (firemní lékař).  

MUDr. Youngová & spol., s.r.o.

Vítězné náměstí 829/10, 16000 Praha 6
222366166
Praktický lékař pro dospělé nejen pro oblast Praha 6 Dejvice - soukromá praxe. Jsme jedna z prvních "elektronických" ordinací praktického lékaře pro dospělé v rámci celé ČR. Do naší ordinace praktického lékaře pro dospělé je možné tedy objednávat nejen telefonicky, ale rovněž elektronicky (online na webových stránkách). Ordinační hodiny ráno i odpoledne, ve vybrané dny ordinuje praktický lékař pro dospělé i ve večerních hodinách. Náš tým - praktičí lékaři, zdravotní sestry a další kolegové MUDr. Adriana Youngová (praktický lékař pro dospělé) MUDr. Dana Konfrštová (praktický lékař pro dospělé) MUDr. Lucie Nečesánková (praktický lékař pro dospělé) MUDr. Olga Šimovičová (praktický lékař pro dospělé) MUDr. Přemysl Nový (praktický lékař pro dospělé) Bc. Žofie Priharová, DiS. Mgr. Eva Vicherová Lucie Kořínková, DiS Olga Procházková, DiS. David Dobiáš (fyzioterapie) MUDr. Zuzana Lebedová

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

Po laserové operaci oči mám zhoršené vidění v noci.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

je tento typ zákroku proplácený zdravotní pojištovnou OZP?

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Děkuji za připomenutí, jak se dá kouzlit i z mála. Každoročně vyrábím vaječný koňak a daruji v menších lahvičk...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...

Lunární náramek SEBEVĚDOMÍ

Tygří oko s lávovým kamenem pro sebevědomí, sílu a ochranu
Cena:
340

Éterický olej EUKALYPTUS citrioda 10ml Dr.Popov

Éterický olej vhodný v období nachlazení a chřipek Jeden z…
Cena:
99

Lunární náramek ROZHODNUTÍ

Ametyst s onyxem pro jasnou mysl, napojení a ochranu
Cena:
340