Být v péči praktického lékaře je nejen povinnost, ale mít jej v dosahu aktuálního bydliště může pacientům často šetřit spoustu času i starostí. Praktický lékař MUDr. Karel Stuchlík je zde pro všechny pacienty z lokality Josefův Důl a okolí, kteří svého praktika či závodního lékaře teprve hledají.

Praktický lékař Josefův Důl

Základem předcházení jakýmkoli zdravotním problémům je samozřejmě prevence. Proto bychom neměli opomíjet pravidelné preventivní prohlídky nejen u zubaře, ale také u praktického lékaře. Díky tomu je možné předejít celé řadě zdravotních problémů a případně je řešit včas a úspěšně. Každý pacient, i když nepociťuje žádné akutní problémy, by měl být u praktického lékaře zaregistrován, a řešit s ním primárně své problémy. Praktický lékař pak pacienta v případě potřeby posílá k lékařům – specialistům na další vyšetření.

Nejinak je tomu v případě praktického lékaře MUDr. Karla Stuchlíka a jeho ordinace Josefův Důl (najdete na adrese Josefův Důl 317). Ten se zaměřuje nejen na preventivní péči, ale také péči léčebnou, tedy řešení akutních zdravotních problémů. Provádí také potřebná očkování nebo vystavuje nejrůznější potvrzení, jako například ta pro žádosti o řidičský průkaz a podobně.

Pro zaměstnavatele, tedy firmy z okolí Josefova Dolu a dalších přilehlých obcí, pak ordinace Josefův Důl MUDr. Karla Stuchlíka poskytuje také závodní péči (funguje v případě zájmu jako tzv. závodní lékař).