Keltský horoskop na rok 2022

Keltský horoskop na rok 2022 podrobně pro všechna znamení: Jací jste, na co byste si měli dát pozor a co vás čeká?

Keltský horoskop má více znamení než tradiční západní astrologie. Její kořeny lze totiž hledat i v lunárním kalendáři. Jednotlivá znamení přisuzují lidem vlastnosti stromů. Keltský horoskop na rok 2022 dokonale odhalí vaši osobnost a prozradí vám, kterým směrem by měly směřovat vaše další kroky.

Keltský horoskop na rok 2022 pro všechna znamení

Staří Keltové byli přesvědčeni o tom, že každý strom člověka ovlivňuje. A to, v jakém znamení stromu je člověk zrozen, určuje jeho povahu. Keltský horoskop na rok 2022 vám prozradí kompletní předpověď.

Keltský horoskop na rok 2022: Jedle 

2.1. – 11.1.
5.7. – 14.7.

Jste krásní, ale chladní. Rozmarní a někdy i docela hádaví. Žít s vámi není úplně procházka růžovým sadem. Neškodilo by vám trošku se věnovat osobnímu rozvoji. Ostatní lidé z vás někdy mohou mít pocit, že se jim snažíte dávat najevo svoji nadřazenost. Tento rok se bude hodně točit okolo milostných vztahů, kde si musíte vyjasnit mnoho věcí. Snažte se partnera/ partnerku poslouchat a zkuste jemu/ jí vyjít vstříc co se týče přání a tužeb, uvádí keltský horoskop na rok 2022. Vztahy ale budete řešit i v práci. Je někdy zbytečné stát si za každou cenu za svým. Berte v potaz i názory kolegů a naučte se diskutovat a lépe argumentovat.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Dělejte si potěšení, třeba si pořiďte něco pro radost.

Čtěte také:

Beltaine – keltský svátek plodnosti

Stromoskop aneb keltský horoskop

Tajuplná keltská jména od A do Z. Skrývají odvahu, krásu a vznešenost

Keltský horoskop na rok 2022: Jilm 

12.1. – 24.1.
15.7. – 25.7.

Velký, urostlý a krásný, takový je nejen Jilm, ale i jeho zrozenci, popisuje keltský horoskop na rok 2022. V očích druhých jste atraktivní a žádoucí. Ovšem tu dokonalost, kterou neustále máte ve svých očích, byste měli na chvíli opustit. Vždyť přeci nemusí být neustále všechno perfektní. Naučte se věci přijímat takové, jaké jsou. Nedělejte si zbytečně starosti dopředu. Řešte je až ve chvíli, kdy se objeví. A pozor na svoji velkorysost. Někdy by mohl chtít vás zneužít. V tomto roce byste se měli zaměřit na své rodinné vztahy. Opravdu dáváte rodině maximum? Věnujte se jim tolik, kolik byste chtěli? Možná budete i krátkodobě pečovat o některého člena rodiny.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Berte život takový, jaký je, a začnou se vám plnit sny a přání.

Keltský horoskop na rok 2022: Cypřiš 

25.1. – 3.2.
26.7. – 4.8.

Chcete se cítit volní, jako ptáci. Svoboda je to, co v životě potřebujete. Jakmile začnete cítit nějaký útlak, vezmete nohy na ramena. A týká se to všech oblastí vašeho života, říká keltský horoskop na rok 2022. Přesto se v tomto roce budete nuceni v některých nepříjemných situacích přízpůsobit. Choďte hodně do přírody, to vám dělá dobře. A vyhýbejte se všemu, co by vám mohlo způsobit potíže. Také byste si měli lépe zorganizovat svůj volný čas. Což se takhle naučit rybolovu? Anebo lézt po skalách? V každou chvíli ve svém životě dělejte to, co vám dělá dobře. Nezadaný Jilm má v tomto roce šanci potkat lásku svého života. Ti, kteří jsou již zadaní, svůj vztah posunou zase o kousek dál.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Inteligence. To je slovo, které vás bude tímto rokem provázet. Vzdělávejte se, učte se. Začněte studovat klidně i na stará ramena. Bude vás to bavit.

Keltský horoskop na rok 2022: Topol 

4.2. – 8.2.; 1.5.
14.5. a 5.8. – 13.8.

Topol je obdivovaný strom a je vidět už z dálky. Má smysl pro krásu. Ale zároveň si dělá také starosti s tím, že jak stárne, krásy ubývá. Nemyslete na to, jen tím urychlíte své stárnutí, varuje keltský horoskop na rok 2022. Potřebujete být nutně mezi lidmi, kde je vám opravdu dobře. Potřebujete neustále komunikovat. Při jakýchkoliv změnách byste však měli být opatrní. Velký pozor si dejte na omezování svobody. Mohli byste snadno upadnout do pesimistických stavů. Ze všech problémů vás dostane láska. Když ji nemáte, cítíte úzkost. V tomto roce byste se měli zaměřit na svoji budoucnost a přemýšlet o tom, co byste chtěli v životě dál.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Udržujte si svoji bystrou mysl a nadhled. 

Keltský horoskop na rok 2022: Břestovec 

9.2. – 18.2.
14.8. – 23.8.

Rozvětvený, silný a velký, popisuje Břestovec keltský horoskop na rok 2022. Má pevné zdraví a je obdivován pro svoji krásu. Snadno se přizpůsobí jakýmkoliv podmínkám. Přesně takoví jsou i zrozenci v tomto znamení. Všude se cítí jako doma. Jsou velmi citliví a nemají příliš smysl pro humor. Myslí se, že právě oni musí mít vždycky poslední slovo. Jsou to i rození diplomaté, kteří se nenechají za žádných okolností vyvést z míry. Je velice vytrvalý a je jedním z těch, kteří mají vždy pravdu. Neznají strach a nebojí se pustit do řešení jakýchkoliv obtíží. Ovšem pozor: Břestovec má i sklony k závislostem.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Rozvíjejte své umělecké schopnosti. Především se zkuste zaměřit na oblast hudby.

Keltský horoskop na rok 2022

Keltský horoskop na rok 2022: Borovice 

19.2. – 29.2.
24.8. – 2.9.

Krásná a dekorativní je Borovice. Vždy dokáže vypíchnout své nejlepší stránky a umí prodat své dovednosti. Vlastně umí prodat cokoliv, je to rozený obchodník. V tomto roce bude její pozornost upoutána na vlastní domov, který bude zvelebovat. Možná, že bude i nějaké vlastní bydlení pořizovat, říká keltský horoskop na rok 2022. Zrozenci ve znamení Borovice vědí, co chtějí. Rádi se vezou na vlnách života a berou všechno tak, jak to přichází. Jsou odvážní a rádi z každého boje odcházejí s hlavou vztyčenou. Borovice je smělá, schopná a ráda riskuje. V pracovní oblasti jsou před ní velké úspěchy. Její zrozenci by se však v tomto roce měli zaměřit na oblast zdraví. Problémy mohou mít především s nespavostí a s očima.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Roli budou v tomto roce hrát krátkodobé milostné románky. Pro nezadané ženy to může být zajímavý start nového vztahu.

Keltský horoskop na rok 2022: Vrba 

1.3. – 10.3.
3.9. – 12.9.

Přemýšlivá, zadumaná a tichá, taková je Vrba a její zrozenci. Působí melancholicky, ale zároveň je i atraktivní a originální. Je v ní něco tajemného, popisuje keltský horoskop na rok 2022. Je plná nečitelných myšlenek a nesplněných přání. Vrba je velmi citlivá a miluje teplo. Nejlépe jí je v blízkosti vody. Jako nikdo jiný si zrozenci v tomto znamení umí dosytosti užívat i ty nejkratší radosti. Vrba působí moudře, nikdy nikomu nic nevnucuje, avšak má smysl pro respekt a ostatní její názory berou v potaz. V tomto roce byste se měli zaměřit na svůj duševní stav. Měli byste v této oblasti o sebe mnohem více pečovat, abyste neupadali zbytečně do depresí. A zapracovat musíte i na partnerských vztazích. Nemáte rádi kompromisy a dobře se v novém vztahu neadaptujete. Nejste jednoduchým partnerem/ partnerkou.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Berte vážně starosti vašich přátel a pokuste se jim pomoci. Vážnou situaci se nikdy nesnažte zlehčit.

Keltský horoskop na rok 2022: Lípa 

11.3. – 20.3.
13.9. – 22.9.

Pro klidný život potřebujete žít bez stresu. Dá se říci, že Lípa je ještě dozvukem Vrby. Není tolik tichá, ale stále působí zamyšleně. Má slabou vůli, je často zbytečně ustrašená a někdy i pesimistická. Nesnáší tlak a nervozitu. Pokud si nenajde činnost, která ji bude bavit, projde životem s neustálým pocitem nudy. To je v životě její největší nepřítel. Zrozenci Vrby sní o stabilním a pohodlném životě, přitom ale nejsou schopni pro to cokoliv udělat, uvádí keltský horoskop na rok 2022. Tito lidé jsou velmi nestabilní, obzvláště citlivé jsou na lichotky i kritiku. K lidem, se kterými žijí, mají respekt. Nesnaží se jim velet. Ostatní vědí, se na Lípu dá vždy a za každých okolností spolehnout.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Rovnováhu v životě vám navrátí láska. Možná budete i žárlit, ale vězte, že není žádný důvod.

Keltský horoskop na rok 2022: Líska 

21.3. – 31.3.
23.9. – 3.10.

Často působí, že je slabá a neatraktivní, taková je líska. Ovšem v hlavě má všechno srovnané, popisuje keltský horoskop na rok 2022. Často bývá nespokojená, ale umí se přizpůsobit jakékoliv životní situaci. Pokud chce, umí být laskavá, moudrá a trpělivá. Jestliže ji ale nazlobíte, bude přímo nebezpečná. Ale všechno v ní má nějaké kouzlo. Ať už je to černé nebo bílé. Vždy záleží jen na jejím aktuálním rozpoložení a náladě. Občas bývá i rozmarná a působí, že neví, co vlastně chce. S jedinci v tomto zrození komunikujte opatrně. Líska může někdy působit dost rozpolceně. V tomto roce je vaším úkolem srovnat výkyvy svých nálad. 
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Až se dostanete do situace, kdy se budete muset rychle rozhodnout, jděte do rizika. Vyjdete se ziskem jako vítěz.

Keltský horoskop na rok 2022: Jeřáb 

1.4. – 10.4.
4.10. – 13.10.

Umíte si života užívat, uvádí keltský horoskop na rok 2022. Lidé zrození ve znamení Jeřábu jsou milí a okouzlující. Téměř vždy mají úsměv na rtech a radost roznáší všude tam, kam přijdou. V názorech jsou pevní, avšak umí se přizpůsobit jakékoliv situaci. Na všechno si zvyknou, aniž by o tom nějak více museli přemýšlet. Dobře se oblékají a mají skvělý vkus. Záleží jim na tom, co si ostatní o nich myslí. Avšak vyloženě egoističtí nejsou. Jsou ovšem až moc zodpovědní, měli by se více uvolnit. Milí Jeřábi, nebuďte v životě tolik naivní a nenechte se ostatními ovládat, aby vás zneužívali. Pozor si dejte i na podvádění v lásce.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Čekají vás nepříjemné starosti o budoucnost. Týkat se to bude vztahů. Buďte rozvážní a vše si dobře promyslete.

Keltský horoskop na rok 2022: Javor 

11.4. – 20.4.
14.10. – 23.10.

Veselí až koketní, takoví jsou lidé narození ve znamení Javoru. Vždy jsou tam, kde je zábava v plném proudu. Pokud je někde nuda, s jejich příchodem zaručeně vymizí. Jsou energičtí a síly mají na rozdávání. Přesto nejsou tak odvážní, jak na první pohled vypadají. Důležitá rozhodnutí dělají v závislosti na svých hodnotách a prioritách, nikdy se nerozhodují podle materiálního faktoru. Javor má rád kolem sebe hodně lidí, nechce zůstat sám doma. Má také dar nové lidi do svého života přitáhnout, popisuje jej keltský horoskop na rok 2022. Ale buďte opatrní. Nikdy a za žádných okolností nesmíte prozrazovat tajemství svých přátel. I když byste k tomu byli někdy nuceni.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Štěstí budete mít v lásce, konečně můžete potkat někoho, kdo je vám tolik podobný. Zkrátka: jedno tělo a jedna duše.

Keltský horoskop na rok 2022: Ořech 

21.4. – 30.4.
24.10. – 11.11.

Ve všech oblastech života se pohybujete naprosto samozřejmě. I když si uvnitř sebe mnohdy tak jistí nejste, říká keltský horoskop na rok 2022. Stejně jako dvě půlky vlašského ořechu, i ve vás jsou ukryty dva protiklady. Zatímco jedna půlka je rozmarná, agresivní a egoistická, ta druhá je pak pohostinná, zdvořilá a přátelská. Můžete být stejně tak věrní, jako nestálí. Okolí nikdy nedokáže odhadnout, jak se v určité situaci zachováte. Jste v tomto ohledu naprosto nečitelní. V tomto roce byste se měli zaměřit na odstraňování své žárlivosti, někdy je to totiž až nesnesitelné. Přitom ale svému partnerovi/ své partnerce věnujte dostatek pozornosti. Jinak se objeví problémy.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Všechno dobře plánujte a nebojte se rizika. Pamatujte, že v určitých životních tématech kompromisy neexistují.

Keltský horoskop na rok 2022: Kaštan 

15.5. – 24.5.
12.11. – 21.11.

Kaštan je člověk živý a společenský. Rád se baví a rád si s ostatními pomáhá. Je to diplomat a chce mít s každým pohodové přátelské vztahy, uvádí keltský horoskop na rok 2022. Pocítí-li, že jeho přítel potřebuje pomoc, je tu pro něj připraven v plné síle. Má silnou vůli a navenek působí jako vyrovnaný, zábavný člověk bez jakýchkoliv problémů. Pokud už nějaké problémy má, nechlubí se s nimi na potkání. Uvnitř sebe je však často až pesimistický. Neustále hledá nějaké vnitřní uspokojení svých potřeb. Chce být nezávislý. Je nerad omezován, povinnosti ho deprimují a nenávidí plnění jakýchkoliv povinností. V tomto roce byste se měli naučit být více zodpovědní. Nehledejte ve všem jen uspokojení svých potřeb nezávislosti.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Nedělejte si žádné předsudky. Mluvte s partnerem a všechny problémy řešte hned. 

Keltský horoskop na rok 2022: Jasan 

25.5. – 3.6.
22.11. – 1.12.

Stres, nervování se a nadmíra úkolů naložená na vaše bedra vám nedělá ani trochu dobře, varuje keltský horoskop na rok 2022. Potřebujete prostor plný života a síly. Máte vrozený smysl pro spravedlnost. Jakkékoliv příkoří nesete těžce. Jasan není ani trochu spořivý, avšak v tomto roce by na zadní kolečka alespoň trochu pamatovat měl. Jasan není diplomat a kvůli své komunikaci a svému jednání bývá v životě často zklamaný. Je to i důvod, proč často mění zaměstnání. Bez ohledu na svoji slabou vytrvalost a nízkou míru sebeovládání nejsou zrozenci v Jasani ani trochu tvrdohlaví. Tito lidé jsou i hodně citliví, často působí i dojmem člověka nepřizpůsobivého. Často jsou mezi nimi puritáni.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Měli byste se více učit umění komunikace, jinak vás budou ostatní pokládat za bezohledného.

Keltský horoskop na rok 2022

Keltský horoskop na rok 2022: Habr 

4.6. – 13.6.
2.12. – 11.12.

Krásný strom, který každý obdivuje, to je Habr. A stejní jsou i lidé narození v tomto znamení. I když často působí chladně až nedostupně, jsou to velcí romantici. Avšak v soukromí jsou i docela nároční. Chtějí, aby se o ně někdo staral. Aby jejich partner/ partnerka žili tak, jak oni si myslí, že je nejlepší. A ještě lépe: aby ho poslouchali. Habr má mírné sklony k nezávislému životu, popisuje dále keltský horoskop na rok 2022. Chce, aby všechno šlo přesně podle toho, jak on sám si přeje. Habr dobře ví, co chce a ještě lépe ví, co nechce. V životě bývá úspěšný. V tomto roce by se měl zaměřit na to co chce a nasměrovat se přímo k cíli. Žádnými oklikami, ale rovnou/ přímou cestou.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Jděte za hlasem svého srdce. Možná, že právě letos vstoupíte i do manželství.

Keltský horoskop na rok 2022: Fíkovník 

14.6. – 24.6.
12.12. – 22.12.

Chytří a líní jsou zrozenci Fíkovníku. Nemají žádné zvláštní kouzlo, přesto se na nich očima ostatní zastaví, jelikož v sobě mají něco, co druhé přitahuje. Fíkovník má silné sklony k disciplíně a poslušnosti. Touží po slávě a po ocenění za všechno, co v životě dělá. Nejlépe by mu bylo, pokud by jej ostatní chválili, říká keltský horoskop na rok 2022. V práci je precizním zaměstnancem, úkoly plní přesně a drží se veškerých postupů. Nemá však žádné ambice získat vedoucí místo. Je rád, že má své jisté a po ničem víc netouží. Letos ale přijdou nové nápady a mohli byste je velice dobře prodat. Zkuste občas udělat krok bokem ze své stálé cesty.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Mnoho se pro vás změní v oblasti vztahů a lásky. Partner vás bude na rukou nosit. V této oblasti vás čeká krásný rok.

Keltský horoskop na rok 2022: Jabloň 

23.12. – 1.1.
25.6. – 4.7.

Má v sobě kouzlo, jako nemá nikdo jiný. To je Jabloň a její zrozenci. Je přitažlivá, pěkně stavěná a má v sobě obrovské kouzlo a vřelost. Vše v jejím životě se točí především kolem vztahů, lásky a sexu. Ostatně ten přímo zbožňuje. Celá oblast lásky je pro ni však teoreticky i prakticky zajímavá. Jabloň je ale i velmi sentimentální a citlivá. Zrozenci Jabloně jsou sobci a snadno se dají oklamat. Sami by rozdali poslední kousek chleba, aby druhému pomohli. Lidé, kteří se v tento čas narodili, jsou filozofové. Žijí ve fantaziích. Nikoho o ničem nechtějí nikdy přesvědčovat. Mají obrovské znalosti a rozhled. Keltský horoskop na rok 2022 uvádí, že by je však v tomto roce měli značně rozšiřovat.
Keltský horoskop na rok 2022 pro tento rok radí: Zbavte se monotónnosti, potřebujete květnatý život. Dělejte cokoliv, jen ať to není rutina. Pak budete zcela spokojení.

NEZAPOMEŇTE SI PROJÍT:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 02. 03. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
NEDĚLE 03. 03. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v ubývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou,…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 04. 03. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v ubývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou,…
více o tomto dni
ÚTERÝ 05. 03. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
STŘEDA 06. 03. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
ČTVRTEK 07. 03. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
PÁTEK 08. 03. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

7 nejlepších potravin, které pečují o vaše zdravé srdce

V našem zdraví hraje srdce zásadní roli. Neúnavně pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Má na starosti pumpování krve do celého těla, aby měly všechny naše tkáně kyslík a všechny důležité živiny. O srdce proto...

Párová terapie vám může zachránit vztah. Nebo jej posunout na vyšší úroveň

Procházíte se svým protějškem náročným životním obdobím? Ať už máte problém s komunikací, hádáte se nebo jste se odcizili intimně, může být párová terapie poměrně užitečným nástrojem, který vás může vrátit zpát...

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Emocionální jedení je psychický problém. Účinné rady, jak se s ním vypořádat

Máte zdravý vztah k jídlu nebo máte s jídlem problém? Emocionální jedení je poměrně rozšířený problém, který trápí spoustu lidí. Brání zdravému stravování, zdravé hmotnosti a dokonce i emocionální pohodě. Naště...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

9x nízkosacharidové svačiny, které vás na dlouho zasytí

S končící zimou máme chuť dostat se opět do formy a zbavit se tukových zásob, které na našem těle za poslední měsíce ulpěly. Sázkou na jistotu může být nízkosacharidová dieta, která dokáže tukové zásoby poměrně...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Kvasinková infekce u psa: Jak ji rozpoznat a léčit?

Kvasinková infekce u psa bývá poměrně častým problémem. Když se včas a adekvátně neléčí, může se rozšířit a způsobovat nejedny nepříjemné kožní potíže. Ty zpravidla zasahují uši pejska, tlapky, kožní záhyby neb...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Novej rok a nový příležitosti pro to, udělat vlastní život hezčí...

Před necelym tejdnem jsme opět bujaře přivítali rok 2024. Občas si řikám, proč si lidi vymysleli takový veselí na přelomu roku starýho a novýho. Potřebují se snad utvrzovat v tom, že to, co bylo v roce 2023 se jakoby vymazává a najednou můžeme vykročit s čistym štítem? Já si myslim, že takovej přístup nikoho nikam nikdy neposune. Dělat prostě, že když je 1. 1., je všechno jinak. NENÍ, to si řekněme upřímně, žejo. Čas plyne prostě pořád stejně, vrásky přibývaj a stále děláme věci, který musíme (někdy i ty, co chceme - těch je ale míň).