Monika Poledníková

Věnuje se především odborné fytoterapii, okrajově aromaterapii. Má vystudovanou Vyšší zdravotnickou školu (dietní sestra), dále pak obor Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové, v plánu má studium Farmacie. Jako fytoterapeutka-bylinářka spolupracovala i s Institutem funkční medicíny a výživy. Nyní má vlastní praxi. Přednášela fytoterapii ve Škole přírodního léčení Tilia. Po celé republice přednáší, pořádá nejrůznější semináře a workshopy. Nyní i on-line. Jako host vystupuje občas v televizních pořadech (ČT, Nova, Seznam TV, Prima TV, regionální TV).

Deset let také pracovala jako šéfredaktorka ve vydavatelství časopisů zaměřených na byliny a alternativní životní styl. Dlouhá léta působila jako rozhlasová (ČRo, Blaník) a televizní (ČT) moderátorka

A koníčky? In-line bruslení, dlouhé procházky v lese s yorkšírem, dvěma čivavami a dětmi. Krom nich má ještě ráda samotu, cestování a svého muže. Míchá bylinky na čaje, vyrábí přírodní kosmetiku a píše knihu. Buduje e-shop a vlastní značku bylinných doplňků stravy Parapharmacy.

Více na: www.parapharmacy.cz
www.monikapolednikova.cz