Čínský horoskop lásky na rok 2022

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra

Čínský nový rok tentokrát startuje v úterý 1. února a potrvá až do 21. ledna 2023. Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že vládnout bude Tygr a ústředním živlem je pro rok 2022 voda. Rok vodního Tygra nebude po mnoha stránkách příliš jednoduchý, ale vztahy by příliš trpět neměly. Ba právě naopak. Lidé, kteří jsou dlouhodobě zadaní nebo žijí v manželství prožijí harmonický čas.

Čínský horoskop na rok 2022 bude přát komunikaci. Všechno lze domluvit a na všem se můžeme domluvit. Partneři budou mít více pochopení. Nebude příliš docházet k nedorozuměním a hádkám. Pro většinu znamení čínského zvěrokruhu bude i vhodný čas vstoupit do manželského svazku nebo se alespoň zasnoubit. Změnám bude zkrátka přáno. Stejně tak bude všechno vycházet i v případě, že jste se rozhodli pro založení rodiny. Vodní Tygr by také mohl do milostných vztahů všeobecně vnést více lásky.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – KRYSA

Lidé narození ve znamení Krysy budou mít letos štěstí v lásce. Čínský horoskop na rok 2022 předpovídá, že je čekají nějaké pozitivní změny. Nepůjde o nic převratného, ale budete spokojení. Proběhnou-li nějaké změny, pak se budou týkat spíše Krys-žen. Hvězdy v roce vodního Tygra ale budou umět i poškádlit. Může tedy docházet i ke konfliktům, které však budou naprosto zbytečné, což záhy také pochopíte. Naučte se umění omlouvat se, docela se vám v letošním roce bude hodit. Je také dobré vědět, že temperamentní Tygr nesnáší nečinnost, je tedy nutné neustále na vztahu pracovat. V opačném případě byste se mohli cítit velmi osamělí.

Čtěte také:

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – BUVOL

Hvězdy pro rok 2022 nevidí v lásce u Buvola žádné zklamání ani žádné překážky. Vcelku by se dalo říci, že prožijete naprosto klidný rok, bez větších výkyvů. Nečekají vás žádné bouřlivé románky, ani žádná větší zklamání. Věnujte se svému protějšku a budete spokojení. Pokud žijete sami bez partnera/ partnerky, pak budete mít v tomto roce šanci potkat spřízněnou duši, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Měli byste se ale více uvolnit a setkávat se s lidmi, prospěje vám to. I když jste teď sami, konec roku už budete trávit ve dvou.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – TYGR

Tygr je velmi temperamentní znamení a stejně se letos bude chovat i v oblasti lásky a vztahů. Celkově čeká Tygra velmi dobrý rok v této oblasti. Ale také bouřlivý. Období stagnace konečně skončilo, teď budete hlavní hvězdou! Osamělí Tygři budou velmi překvapení velkým zájem o svoji osobu od opačného pohlaví. Dokonce to vypadá, že si budou moci vybírat. Nejvášnivějším obdobím bude léto. Čeká vás spousta romantických setkání, bouřlivých románků nebo odstartování dlouhodobého vztahu. Čínský horoskop na rok 2022 také uvádí, že zadaní Tygři prožijí rok vzájemného porozumění s partnerem/ partnerkou. 

Přečtěte si kompletní Čínský horoskop na rok 2022 – i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – ZAJÍC

Čínský horoskop na rok 2022 říká, že Zajíc prožijete klidný a spokojený rok, co se vztahů týče. A bude mít i velice bohatý intimní život. Konečně, jelikož v této oblasti se Zajícovi v minulém období příliš nedařilo. Rok Tygra bude pro Zajíce rokem kreativity. Ve všech oblastech, nejen v lásce a vztazích. Osamělý Zajíc potká svoji spřízněnou duši nejpozději do podzimu. V ten čas by už měl být usazený a šťastně zamilovaný. Pokud nebude, pak už do konce roku nikoho do páru nepotká. Zadaný Zajíc by si měl dávat pozor na románky! Je sice hezké, že je vám příjemné líbit se druhému pohlaví, ale myslete na to, co máte doma. Přece o to nechcete přijít!

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – DRAK

Horoskop lásky slibuje Drakovi pro rok 2022 období plné emocí i radostných chvil a zážitků. Vodní Tygr pro vás připravil spoustu romantiky i milostných románků. Pokud jste již déle ve vztahu, budete mít najednou pocit, že se váš vztah oživil a budete si to neuvěřitelně užívat. Rozmazlujte sebe i svůj protějšek a užívejte si každou nádhernou chvíli. Čínský horoskop na rok 2022 předpovídá Drakovi i neočekávané cesty, plné vášně. Zároveň doporučuje, abyste neztráceli hlavu a věřili v to, že jste pro druhé pohlaví neodolatelní. V červenci se kolem vás bude točit nějaký nápadník/ obdivovatelka. Pro nezadané může jít o osudové setkání.

Čínský horoskop a jednotlivá znamení

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – HAD

Tento rok nebude v oblasti lásky a vztahů příliš o co stát. Jestli zatoužíte po nějakém posunu vpřed, pak budete muset vzít všechno pevně do svých rukou. Zvlášť u zadaných dvojic je tu jisté riziko odloučení. Ať už formou nějaké “pauzy” nebo definitivního rozchodu. Pokud nechcete, aby tomu tak bylo, měli byste co nejdříve začít jednat a pokusit se váš vztah zachránit. Je tu i možný návrat k bývalému partnerovi/ bývalé partnerce. I když to některé Hady bude lákat, rozhodně nepůjde o ideální krok. Největší krize hrozí koncem jara, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Od července pak bude zase lépe. Je tedy na vás, jak toto časové období zvládnete.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – KŮŇ

Ćínský horoskop na rok 2022 uvádí, že tento rok bude pro Koně, co se vztahů týče, spíše průměrný. Avšak čeká vás několik změn a mnohé z nich budou pozitivní. Pokud se ve vztahu z nějakého důvodu pro něco trápíte, tak se tato situace elegantně vyřeší k vaš spokojenosti. Také zjistíte, že váš protějšek dělá všechno s nejlepším vědomím a svědomím, i když se vám to někdy příliš nelíbí. Zapomeňte na pomluvy, které se k vám dostanou, jsou to lži! Nezadaný Kůň by se měl rozhodnout, že už nechce být sám, ale ve vztahu. Poslouchejte, co vám našeptává vaše srdce, je to správná cesta. S konečným rozhodnutím vám pak pomohou hvězdy.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – KOZA

Kozy se mohou usmívat, čeká je po stránce vztahů a lásky krásný rok! Čínský horoskop na rok 2022 jim předpovídá budování kvalitních osobních i milostných vztahů. Tedy pokud o to stojíte a chcete. Mějte na paměti, že nic není náhoda. Ani osudové setkání nemůže být jen tak náhodné. Všechno je tak, jak má být. Romantické setkání vám hvězdy předpovídají na letní prázdniny 2022. Zadaná Koza pravděpodobně zažije období neshod, žárlivosti a hádek. Měli byste se však zamyslet i nad svým chováním a nad tím, jak přistupujete ke svému partnerovi/ partnerce. Dejte druhé straně prostor, ať se vyjádří. Vy nejste ti jediní na světě, kdo musí mít neustále pravdu. Pokud nebudete svoji situaci řešit, může dojít i k rozchodu. Vodní Tygr se o to postará, varuje čínský horoskop na rok 2022.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – OPICE

Rok vodního Tygra rozhodně není vhodným rokem k experimentování a ledabylé zábavě. Donutí vás, abyste svůj pohled a názory na partnerství a manželství přehodnotili. Některé Opice se budou po celý rok cítit velmi osaměle. Jiní se zatouží ponořit do milostných románků a nezávazných vztahů. Bude to poměrně divoký rok, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Měli byste si najít partnera/ partnerku s podobným pohledem na život, jinak se budete neustále hádat. Jestliže už jste ve vztahu, pak byste v žádném případě neměli zneužívat důvěru a trpělivost vaší polovičky.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – KOHOUT

Kohout bude v roce 2022 řešit konflikty a nedorozumění, ale žádných dramatických změn ve vztazích se obávat nemusí, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Někdy by se měl spíše zamyslet nad tím, co vypustí z úst, než aby se nesmyslně hádal. A pokud už k nějaké hádce dojde, vždy se bude chtít udobřit vášnivým sexem. Kohouti, kteří žijí osaměle nebudou chtít nic příliš měnit, zatím jsou takto spokojení. Nejde ani o to, že by nechtěli s někým být, ale spíš jsou líní už cokoliv ve svém životě kvůli někomu novému měnit. Čínský horoskop na rok 2022 však radí, abyste některé svoje názory přehodnotili a věnovali se osobě, která vám už dlouho pomáhá a podporuje vás.

Čínský horoskop na rok 2022

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – PES

Čínský horoskop na rok 2022 předpovídá nárůst pozitivních emocí, nových známostí a setkání s někým zajímavým. Přesto není jisté, zda z toho nějaký nový dlouhodobý vztah vznikne. I když rok Tygra nabádá, abyste se nebáli drastických změn ve svém životě a konečně udělali krok do neznáma. Na jednu stranu nemáte rádi osamělost a na stranu druhou nemáte příliš zájem s kýmkoliv komunikovat. Začátkem léta ale potkáte někoho zajímavého z minulosti, mohla by to být pro vás zajímavá šance. Zadaný Pes by neměl očekávat žádné změny, prožije klidný až nudný rok.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – VEPŘ

Horoskop lásky na rok vodního Tygra uvádí, že u Vepře to s láskou a se vztahy nebude v tomto roce žádná sláva. I když hvězdy nějaké slibné seznámení s opačným pohlavím vidí, nevypadá to, že by se z toho vyvinulo cokoliv dlouhodobějšího. Přesto byste měli odhodit stranou pochybnosti a věřit osudu a náhodám. Nějaké změny byste ve svém milostném životě měli udělat na jaře. Tento rok je pro Vepře vhodný na zásnuby, ale se svatbou by měl raději počkat až na následující rok vodního Zajíce. Čínský horoskop na rok 2022 svazkům Vepřů v tomto roce nepřeje, nejspíš by neměly dlouhého trvání. Myslete na to, ať neuděláte nějaký osudový krok stranou. U zadaných Vepřů může v tomto roce hrozit i manželská krize. Ale měli byste ji nakonec zvládnout.

PŘEČTĚTE SI:

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 25. 09. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 26. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah, dnes je novoluní. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ÚTERÝ 27. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 28. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 29. 09. 2022
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
PÁTEK 30. 09. 2022
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
SOBOTA 01. 10. 2022
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

okna

Když jsou špinavá.

okna

kdy mýt okna

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Krém na ruce ALOE VERA 75ml ESI

Krém na ruce na suchou a popraskanou kůži z řady ALOEdermal…
181 Kč

Krystaly do vody LÁSKA a ŠTĚSTÍ

Sada krystalů pro přípravu drahokamové vody
340 Kč

Náramek pro Lva SÍLA

Náramek pro Lvy, kteří potřebují dodat klid, stabilitu,…
390 Kč

Ayur tělový olej - Body Care Essence oil 60ml

Všestranný olej na masáž i jako výživa pokožky Výtažky z…
250 Kč

Zvonkohra MOTÝL Namasté

Nádherná zvonkohra do bytu i na zahradu
350 Kč

Výročí svatby můžete slavit každý rok. Poradíme, na co vsadit

Výročí svatby se zpravidla slaví po několika letech v manželství. Pojmout tento den však můžete po svém. Pokud budete chtít oslavit každý společný rok, kdy jste svoji, nic vám v tom nebrání. Jde o pěknou tradic...

Neslyšící dítě v rodině: Jak si počínat při výchově?

Neslyšící dítě může vyvolávat v rodičích značné obavy z budoucnosti. Matka i otec se mohou ptát sami sebe „Najde se svým deficitem kamarády, partnera nebo práci?“. Zvýšený strach o takového potomka je normální,...

Nejčastější psychické problémy moderního člověka: Jak se s nimi vyrovnat?

Jednadvacáté století nám jako lidstvu přineslo mnoho skvělých vymožeností, které usnadňují nemalým dílem každodenní bytí. Jenže psychické problémy nemizí, ba naopak. Je jich s těmito moderními výdobytky doby čí...

Cyklický horoskop 2023: Příroda, živly a jejich pohled na lidskou budoucnost

Příroda, osud nebo nějací bohové nám předpovídají osud a dávají do vínku veškeré naše vlastnosti? Nebo to snad máme pevně ve svých rukou jen my sami? Cyklický horoskop 2023 nabízí unikátní pohled na naši budouc...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Přirozená autorita motivuje a inspiruje. Jak ji vybudovat?

Přirozená autorita není záležitostí vrozenou. Je zapotřebí, aby ji člověk rozvíjel. Když se tak nestane, může si ji uměle vynucovat, což není ta nejlepší cesta. S lidmi nepřirozeně autoritativními se však setká...

Sendvič s hruškou a modrým sýrem

Nejprve si v toustovači rozpečte chlebové plátky. Poté je potřete máslem dle libosti. Dále si nadrťte vlašské oříšky, lze je i opražit na pánvi bez tuku, a posypte jimi dva pláty chleba. Dále si omyjte a nakráj...

Fretka domácí je všetečka i veselý společník. Jak ji chovat?

Fretka domácí se může stát dokonalým mazlíčkem, pokud nemáte čas na venčení psa, nebo zrovna dvakrát nemusíte kočky. Počítat však musíte s tím, že se jedná o velice zvídavé zvíře, které prošmejdí každé zákoutí ...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???