Čínský horoskop lásky na rok 2022

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra

Čínský nový rok tentokrát startuje v úterý 1. února a potrvá až do 21. ledna 2023. Čínský horoskop na rok 2022 uvádí, že vládnout bude Tygr a ústředním živlem je pro rok 2022 voda. Rok vodního Tygra nebude po mnoha stránkách příliš jednoduchý, ale vztahy by příliš trpět neměly. Ba právě naopak. Lidé, kteří jsou dlouhodobě zadaní nebo žijí v manželství prožijí harmonický čas.

Čínský horoskop na rok 2022 bude přát komunikaci. Všechno lze domluvit a na všem se můžeme domluvit. Partneři budou mít více pochopení. Nebude příliš docházet k nedorozuměním a hádkám. Pro většinu znamení čínského zvěrokruhu bude i vhodný čas vstoupit do manželského svazku nebo se alespoň zasnoubit. Změnám bude zkrátka přáno. Stejně tak bude všechno vycházet i v případě, že jste se rozhodli pro založení rodiny. Vodní Tygr by také mohl do milostných vztahů všeobecně vnést více lásky.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – KRYSA

Lidé narození ve znamení Krysy budou mít letos štěstí v lásce. Čínský horoskop na rok 2022 předpovídá, že je čekají nějaké pozitivní změny. Nepůjde o nic převratného, ale budete spokojení. Proběhnou-li nějaké změny, pak se budou týkat spíše Krys-žen. Hvězdy v roce vodního Tygra ale budou umět i poškádlit. Může tedy docházet i ke konfliktům, které však budou naprosto zbytečné, což záhy také pochopíte. Naučte se umění omlouvat se, docela se vám v letošním roce bude hodit. Je také dobré vědět, že temperamentní Tygr nesnáší nečinnost, je tedy nutné neustále na vztahu pracovat. V opačném případě byste se mohli cítit velmi osamělí.

Čtěte také:

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – BUVOL

Hvězdy pro rok 2022 nevidí v lásce u Buvola žádné zklamání ani žádné překážky. Vcelku by se dalo říci, že prožijete naprosto klidný rok, bez větších výkyvů. Nečekají vás žádné bouřlivé románky, ani žádná větší zklamání. Věnujte se svému protějšku a budete spokojení. Pokud žijete sami bez partnera/ partnerky, pak budete mít v tomto roce šanci potkat spřízněnou duši, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Měli byste se ale více uvolnit a setkávat se s lidmi, prospěje vám to. I když jste teď sami, konec roku už budete trávit ve dvou.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – TYGR

Tygr je velmi temperamentní znamení a stejně se letos bude chovat i v oblasti lásky a vztahů. Celkově čeká Tygra velmi dobrý rok v této oblasti. Ale také bouřlivý. Období stagnace konečně skončilo, teď budete hlavní hvězdou! Osamělí Tygři budou velmi překvapení velkým zájem o svoji osobu od opačného pohlaví. Dokonce to vypadá, že si budou moci vybírat. Nejvášnivějším obdobím bude léto. Čeká vás spousta romantických setkání, bouřlivých románků nebo odstartování dlouhodobého vztahu. Čínský horoskop na rok 2022 také uvádí, že zadaní Tygři prožijí rok vzájemného porozumění s partnerem/ partnerkou. 

Přečtěte si kompletní Čínský horoskop na rok 2022 – i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – ZAJÍC

Čínský horoskop na rok 2022 říká, že Zajíc prožijete klidný a spokojený rok, co se vztahů týče. A bude mít i velice bohatý intimní život. Konečně, jelikož v této oblasti se Zajícovi v minulém období příliš nedařilo. Rok Tygra bude pro Zajíce rokem kreativity. Ve všech oblastech, nejen v lásce a vztazích. Osamělý Zajíc potká svoji spřízněnou duši nejpozději do podzimu. V ten čas by už měl být usazený a šťastně zamilovaný. Pokud nebude, pak už do konce roku nikoho do páru nepotká. Zadaný Zajíc by si měl dávat pozor na románky! Je sice hezké, že je vám příjemné líbit se druhému pohlaví, ale myslete na to, co máte doma. Přece o to nechcete přijít!

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – DRAK

Horoskop lásky slibuje Drakovi pro rok 2022 období plné emocí i radostných chvil a zážitků. Vodní Tygr pro vás připravil spoustu romantiky i milostných románků. Pokud jste již déle ve vztahu, budete mít najednou pocit, že se váš vztah oživil a budete si to neuvěřitelně užívat. Rozmazlujte sebe i svůj protějšek a užívejte si každou nádhernou chvíli. Čínský horoskop na rok 2022 předpovídá Drakovi i neočekávané cesty, plné vášně. Zároveň doporučuje, abyste neztráceli hlavu a věřili v to, že jste pro druhé pohlaví neodolatelní. V červenci se kolem vás bude točit nějaký nápadník/ obdivovatelka. Pro nezadané může jít o osudové setkání.

Čínský horoskop a jednotlivá znamení

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – HAD

Tento rok nebude v oblasti lásky a vztahů příliš o co stát. Jestli zatoužíte po nějakém posunu vpřed, pak budete muset vzít všechno pevně do svých rukou. Zvlášť u zadaných dvojic je tu jisté riziko odloučení. Ať už formou nějaké “pauzy” nebo definitivního rozchodu. Pokud nechcete, aby tomu tak bylo, měli byste co nejdříve začít jednat a pokusit se váš vztah zachránit. Je tu i možný návrat k bývalému partnerovi/ bývalé partnerce. I když to některé Hady bude lákat, rozhodně nepůjde o ideální krok. Největší krize hrozí koncem jara, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Od července pak bude zase lépe. Je tedy na vás, jak toto časové období zvládnete.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – KŮŇ

Ćínský horoskop na rok 2022 uvádí, že tento rok bude pro Koně, co se vztahů týče, spíše průměrný. Avšak čeká vás několik změn a mnohé z nich budou pozitivní. Pokud se ve vztahu z nějakého důvodu pro něco trápíte, tak se tato situace elegantně vyřeší k vaš spokojenosti. Také zjistíte, že váš protějšek dělá všechno s nejlepším vědomím a svědomím, i když se vám to někdy příliš nelíbí. Zapomeňte na pomluvy, které se k vám dostanou, jsou to lži! Nezadaný Kůň by se měl rozhodnout, že už nechce být sám, ale ve vztahu. Poslouchejte, co vám našeptává vaše srdce, je to správná cesta. S konečným rozhodnutím vám pak pomohou hvězdy.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – KOZA

Kozy se mohou usmívat, čeká je po stránce vztahů a lásky krásný rok! Čínský horoskop na rok 2022 jim předpovídá budování kvalitních osobních i milostných vztahů. Tedy pokud o to stojíte a chcete. Mějte na paměti, že nic není náhoda. Ani osudové setkání nemůže být jen tak náhodné. Všechno je tak, jak má být. Romantické setkání vám hvězdy předpovídají na letní prázdniny 2022. Zadaná Koza pravděpodobně zažije období neshod, žárlivosti a hádek. Měli byste se však zamyslet i nad svým chováním a nad tím, jak přistupujete ke svému partnerovi/ partnerce. Dejte druhé straně prostor, ať se vyjádří. Vy nejste ti jediní na světě, kdo musí mít neustále pravdu. Pokud nebudete svoji situaci řešit, může dojít i k rozchodu. Vodní Tygr se o to postará, varuje čínský horoskop na rok 2022.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – OPICE

Rok vodního Tygra rozhodně není vhodným rokem k experimentování a ledabylé zábavě. Donutí vás, abyste svůj pohled a názory na partnerství a manželství přehodnotili. Některé Opice se budou po celý rok cítit velmi osaměle. Jiní se zatouží ponořit do milostných románků a nezávazných vztahů. Bude to poměrně divoký rok, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Měli byste si najít partnera/ partnerku s podobným pohledem na život, jinak se budete neustále hádat. Jestliže už jste ve vztahu, pak byste v žádném případě neměli zneužívat důvěru a trpělivost vaší polovičky.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – KOHOUT

Kohout bude v roce 2022 řešit konflikty a nedorozumění, ale žádných dramatických změn ve vztazích se obávat nemusí, uvádí čínský horoskop na rok 2022. Někdy by se měl spíše zamyslet nad tím, co vypustí z úst, než aby se nesmyslně hádal. A pokud už k nějaké hádce dojde, vždy se bude chtít udobřit vášnivým sexem. Kohouti, kteří žijí osaměle nebudou chtít nic příliš měnit, zatím jsou takto spokojení. Nejde ani o to, že by nechtěli s někým být, ale spíš jsou líní už cokoliv ve svém životě kvůli někomu novému měnit. Čínský horoskop na rok 2022 však radí, abyste některé svoje názory přehodnotili a věnovali se osobě, která vám už dlouho pomáhá a podporuje vás.

Čínský horoskop na rok 2022

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – PES

Čínský horoskop na rok 2022 předpovídá nárůst pozitivních emocí, nových známostí a setkání s někým zajímavým. Přesto není jisté, zda z toho nějaký nový dlouhodobý vztah vznikne. I když rok Tygra nabádá, abyste se nebáli drastických změn ve svém životě a konečně udělali krok do neznáma. Na jednu stranu nemáte rádi osamělost a na stranu druhou nemáte příliš zájem s kýmkoliv komunikovat. Začátkem léta ale potkáte někoho zajímavého z minulosti, mohla by to být pro vás zajímavá šance. Zadaný Pes by neměl očekávat žádné změny, prožije klidný až nudný rok.

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop – VEPŘ

Horoskop lásky na rok vodního Tygra uvádí, že u Vepře to s láskou a se vztahy nebude v tomto roce žádná sláva. I když hvězdy nějaké slibné seznámení s opačným pohlavím vidí, nevypadá to, že by se z toho vyvinulo cokoliv dlouhodobějšího. Přesto byste měli odhodit stranou pochybnosti a věřit osudu a náhodám. Nějaké změny byste ve svém milostném životě měli udělat na jaře. Tento rok je pro Vepře vhodný na zásnuby, ale se svatbou by měl raději počkat až na následující rok vodního Zajíce. Čínský horoskop na rok 2022 svazkům Vepřů v tomto roce nepřeje, nejspíš by neměly dlouhého trvání. Myslete na to, ať neuděláte nějaký osudový krok stranou. U zadaných Vepřů může v tomto roce hrozit i manželská krize. Ale měli byste ji nakonec zvládnout.

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 25. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 26. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 10. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Zánět v těle? Zbavte se jej snadno, rychle a jednou provždy

Záněty jsou v dnešní době poměrně rozšířeným pojmem a trápí nejednoho z nás. Ostatně, jde vlastně o naprosto přirozenou věc. Zánět v těle je vlastně takový náš anděl strážný. Má za úkol upozornit nás, že nedělá...

Důvěra ve vztahu je důležitá. Jak ji efektivně vybudovat?

Důvěra ve vztahu je jakýmsi základním pilířem. Bez ní není možné, aby partnerství správně fungovalo. Zjednodušeně řečeno, jedná se o loajalitu vašeho protějšku vůči vám a naopak. Důvěra znamená zachování osobní...

Dlouhodobý stres a jeho vliv na tělo i duši

Dlouhodobý stres anebo také jinak řečeno chronický, je pro tělo i duši oproti tomu krátkodobému škodlivý. Může tedy negativně ovlivnit celý váš život. I přesto, že je lidský organismus stavěný na odolnost vůči ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Ještě krmíte psa klasickými granulemi? Přečtěte si, proč si pes zaslouží změnu

S některými zvyky vašeho psa nic nenaděláte. Třeba, že se vždycky vyválí v té nejméně voňavé kaluži, nebo že si ke hře vybere vaše nejoblíbenější boty. Co ale můžete ovlivnit, je způsob jeho stravování. Ne nada...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!