Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce

Co nám přichystal čínský horoskop na rok 2023 v oblasti vztahů? Všeobecně by to měl být šťastný rok, který zároveň přinese i spoustu nového. Bude vhodný čas na zasnoubení, svatbu i početí dítěte. Zahojí se rány a veškeré bolístky v oblasti vztahů. Bude dobrý čas vykročit vstříc nové budoucnosti a bude i šance potkat ten pravý protějšek na cestu životem.

Čínský horoskop, který začíná v neděli 22. ledna 2023 a potrvá až do pátku 9. února 2024 nám pomůže, nejen v oblasti vztahů, znovu najít naši vlastní vnitřní rovnováhu. Vládnout bude Zajíc a ústředním živlem pro rok 2023 bude voda.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – KRYSA

Pokud jste zadaní, pak vám čínský horoskop na rok 2023 předpovídá posun k lepším zítřkům. Už začátkem roku začne být vše tak nějak pozitivnější. Veškeré neshody a hádky, které jste vedli, skončí. Konečně zase najdete společnou řeč. Je však jen na vás, zda se z toho, co bylo, poučíte či nikoliv. Čínský horoskop na rok 2023 vám dále předpovídá rok plný lásky, harmonie a náklonnosti. Jestli zadaní ještě nejste, pak je šance, že svoji spřízněnou duši potkáte koncem roku. Ideálně se k vám hodí Opice nebo Drak. Vzniklo-li by později manželství, pak by mělo jistotu úspěchy a prosperity. Hlavně buďte trpěliví a nikam nepospíchejte. V tomto roce vás hojně čeká vášeň a romantika, uzavírá partnerský horoskop. 

Čtěte také:

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Partnerský horoskop jinak: S jakým znamením byste se měli spojit, aby váš vztah fungoval na 100 %?

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

PROJDĚTE SI: Lunární kalendář podrobně na celý rok 2023

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – BUVOL

Čínský horoskop na rok 2023 předpovídá, že budete mít šanci posílit pouto se současným partnerem. Budete si více rozumět a tak nějak se vůbec všechno zlepší. Problémy, které jste dosud řešily, se najednou rozplynou. Vaše pouto bude každý den silnější. Pokud jste nezadaní, pak na sobě budete muset ještě hodně zapracovat než potkáte tu svoji druhou polovinu. Neotvírejte své srdce jen tak někomu na potkání, buďte opatrní. Šance potkat svou osudovou lásku je v druhé třetině roku, naznačuje partnerský horoskop na rok 2023.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – TYGR

Pokud jste zadaní, pak partnerský horoskop na rok 2023 slibuje, že vás čeká krásný a romantický milostný život. Oba jste s partnerem na správné cestě a bude se vám i nadále dařit. Vždy ale buďte svému partnerovi/ své partnerce připraveni nabídnout rameno, o které se bude moci opřít, když jim bude nejhůře. Ti, kteří jsou nezadaní, zažijí vskutku krásný rok. Vyjděte konečně ze své ulity, neuzavírejte se do sebe. A otevřete oči. Uvidíte, co a kdo je před vámi. Zamilujete se do někoho, s kým se už dlouho velice dobře znáte. Partnerský horoskop na rok 2023 také předpovídá, že v tomto roce budete v oblasti vztahů dělat jen moudrá a smysluplná rozhodnutí. Chybné kroky nehrozí.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – ZAJÍC

V prvním čtvrtletí roku bude váš milostný život prosperovat, uvádí čínský horoskop na rok 2023. Mezi vámi a vaším protějškem bude vše fungovat velice dobře a urovnají se i případné spory nebo neshody. Jestliže jste nezadaní, pak je šance, že potkáte novou lásku. Jestliže řešíte ve svém svazku dlouhodobé potíže, pak byste měli letos začít své problémy konečně účinně řešit. Navštivte například párového terapeuta nebo kouče, kteří vám mohou pomoci problémy vyřešit a posunout se ve svém vztahu dále, radí partnerský horoskop. Hledat byste měli rovněž nové způsoby, jak učinit svůj milostný život zajímavým.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – DRAK

I Drak bude ve svém milostném životě v tomto roce spokojen, předpovídá partnerský horoskop. Konečně jste vyřešili všechno, co jste vyřešit potřebovali. Lépe si teď rozumíte a jste ochotni dělat kompromisy ve věcech, které představují výzvu. Čínský horoskop na rok 2023 také připomíná, abyste vždy a za každých okolností drželi spolu a jeden druhému dělali v životě oporu. Nyní je už i ta správná doba na plánování potomka. Novým vztahům se ale letos příliš dařit nebude. Buďte opatrní a do nového vztahu nedávejte rozhodně všechno. Hodně by vás to pak mohlo bolet. V druhé půli roku ale bude přeci jen šance potkat někoho osudového. Aby k tomu však došlo, budete muset vystoupit ze své komfortní zóny. 

Partnerský horoskop na rok 2023

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – HAD

Čínský horoskop na rok 2023 uvádí, že pro Hady bude tento rok plný radosti, štěstí a lásky. Většina snoubenců se letos vezme. Nezadaní najdou lásku. Pozor ale na narcisty a příliš majetnické partnery! Tento rok si ale také budete muset utřídit priority. Bude třeba, abyste si našli dostatek času, který budete věnovat jen svému protějšku. Budete muset odložit práci i jiné aktivity a věnovat se partnerovi/ partnerce. Nedovolte, aby vám nedostatek pozornosti vzal lásku vašeho života, varuje partnerský horoskop. Jakmile si své priority utřídíte, začne se vše ve vašem životě posouvat k lepšímu. Jen tedy plánování potomka si raději ještě rozmyslete, na to máte ještě chvíli čas.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – KŮŇ

Lidé, kteří žijí v manželství, budou letos muset na svém vztahu více zapracovat. Pamatujte si, že každá investice do vašeho milostného života se vyplatí, připomíná čínský horoskop na rok 2023. Pokud nenecháte ležet váš vztah ladem, začne se všechno otáčet k lepšímu. Více naslouchejte a berte vážněji pocity a emoce svého partnera. Tento rok je také vhodným rokem pro plánování potomka. Nezadaní jedinci pak v tomto roce mohou potkat někoho, s kým jim bude dobře, uzavírá partnerský horoskop.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – KOZA

V tomto roce byste neměli být tak závislí na svém partnerovi/ na své partnerce. Je třeba, abyste také žili svůj život a měli i své koníčky a trochu svého volna, upozorňuje čínský horoskop na rok 2023. Nutně potřebujete osobní prostor, který vám umožní přemýšlet o způsobech, jak se ve svém životě dostat více kupředu. Rozhodně je proto třeba, abyste zapracovali na vytvoření rovnováhy mezi svým osobním a pracovním životem. A rovněž nechte “dýchat” i svůj protějšek. Také potřebuje svůj osobní prostor a čas jen pro svůj život, radí partnerský horoskop. Jestliže ale pociťujete, že mezi vámi a vaším partnerem, už není žádné emocionální propojení, pak by bylo nejlépe vztah raději ukončit. 

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – OPICE

Láska je ve vzduchu, cítíte ji? I když jste v minulosti měli problémy s vyjádřením svých pocitů a emocí, nakonec se vám povedlo najít společnou řeč. Dostali jste se do bodu, ve kterém můžete být opravdu spokojeni. Zadaní jedinci prožijí klidný rok bez větších výkyvů, uvádí čínský horoskop na rok 2023. Na nezadané však v tomto roce žádná velká láska nečeká. Pokud se zamilujete, bude to sice spousta vášně a romantiky, ale vztah dlouho nevydrží. Pozor si dávejte na neplánované a nežádoucí těhotenství

Čínský horoskop na rok 2023

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – KOHOUT

Manželské páry a partneři, kteří spolu dlouhodobě žijí, by měli co nejrychleji zalepit prasklinu, která se v jejich vztahu objevila. Tak to vidí čínský horoskop na rok 2023. Čím dříve to uděláte, tím lépe pro vás. Najděte si čas, buďte se svým partnerem a věnujte se jeden druhému. V opačném případě budete čelit následkům, které vám naruší vaše štěstí. Také váš sexuální život byste měli více okořenit, začíná to být dost nuda a vy to moc dobře vnímáte, radí partnerský horoskop. I nezadaní Kohouti to budou mít v lásce složitější a nebude snadné někoho potkat. Ale nevzdávejte to, a když se objeví nějaká šance, na rande určitě běžte. Zůstaňte však jen s tím, kdo vám bude plně vyhovovat. Nedělejte kompromisy.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – PES

Tento rok je pro vás, z pohledu lásky a romantiky, jeden z nejkrásnějších za poslední roky, uvádí čínský horoskop na rok 2023. Užijete si dosytosti lásky, romantiky i sexu. A jste-li v dlouhodobém vztahu, pak všechny tyto tři aspekty musí fungovat. Pokud to tak není, nechejte si poradit od odborníka, jak svůj milostný život vylepšit. Spokojení v tomto roce však nebudou nezadaní jedinci, těm láska příliš nakloněna není. Abyste mohli někoho potkat, budete muset doširoka otevřít své srdce a zbavit se předsudků. Chce to však čas, uzavírá partnerský horoskop.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – VEPŘ

Čínský horoskop na rok 2023 uvádí, že byste se měli se svým partnerem zaměřit na romantiku. Ta totiž vašemu vztahu do jisté míry chybí. A vášeň by měla být součást každodenní rutiny. Noste si drobné dárky, líbejte se, chystejte si překvapení… Ukažte svému protějšku, že vám na něm opravdu záleží. Pro páry je také vhodný rok k početí potomka. Nezadaní se budou sice hodně setkávat s lidmi, kteří jim budou sympatičtí. Neměli byste se však po hlavě pouštět do jakéhokoliv vztahu. Mohli byste z toho vyjít se zlomeným srdcem, varuje partnerský horoskop. 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 21. 02. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 22. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PÁTEK 23. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
SOBOTA 24. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva, dnes je úplněk. Jezte střídmě, běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny.…
více o tomto dni
NEDĚLE 25. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 26. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 27. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Škoda že je ta Ophiuchus charakteristika psaná pro matrixového čtenáře, taky jím jsem a nejsilnější sklony mám...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Disociace čili odpojení. Stav, kdy utíkáme ze své mysli a nechceme se vracet

Smutek, prázdno a pocit totálního odpojení. Může jít o krátkodobou záležitost, ale i dlouhodobý problém. Disociace neboli odpojení od okolního světa, od života i od sebe samého je úzce spojeno s prožitým trauma...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Novej rok a nový příležitosti pro to, udělat vlastní život hezčí...

Před necelym tejdnem jsme opět bujaře přivítali rok 2024. Občas si řikám, proč si lidi vymysleli takový veselí na přelomu roku starýho a novýho. Potřebují se snad utvrzovat v tom, že to, co bylo v roce 2023 se jakoby vymazává a najednou můžeme vykročit s čistym štítem? Já si myslim, že takovej přístup nikoho nikam nikdy neposune. Dělat prostě, že když je 1. 1., je všechno jinak. NENÍ, to si řekněme upřímně, žejo. Čas plyne prostě pořád stejně, vrásky přibývaj a stále děláme věci, který musíme (někdy i ty, co chceme - těch je ale míň).