Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce

Co nám přichystal čínský horoskop na rok 2023 v oblasti vztahů? Všeobecně by to měl být šťastný rok, který zároveň přinese i spoustu nového. Bude vhodný čas na zasnoubení, svatbu i početí dítěte. Zahojí se rány a veškeré bolístky v oblasti vztahů. Bude dobrý čas vykročit vstříc nové budoucnosti a bude i šance potkat ten pravý protějšek na cestu životem.

Čínský horoskop, který začíná v neděli 22. ledna 2023 a potrvá až do pátku 9. února 2024 nám pomůže, nejen v oblasti vztahů, znovu najít naši vlastní vnitřní rovnováhu. Vládnout bude Zajíc a ústředním živlem pro rok 2023 bude voda.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – KRYSA

Pokud jste zadaní, pak vám čínský horoskop na rok 2023 předpovídá posun k lepším zítřkům. Už začátkem roku začne být vše tak nějak pozitivnější. Veškeré neshody a hádky, které jste vedli, skončí. Konečně zase najdete společnou řeč. Je však jen na vás, zda se z toho, co bylo, poučíte či nikoliv. Čínský horoskop na rok 2023 vám dále předpovídá rok plný lásky, harmonie a náklonnosti. Jestli zadaní ještě nejste, pak je šance, že svoji spřízněnou duši potkáte koncem roku. Ideálně se k vám hodí Opice nebo Drak. Vzniklo-li by později manželství, pak by mělo jistotu úspěchy a prosperity. Hlavně buďte trpěliví a nikam nepospíchejte. V tomto roce vás hojně čeká vášeň a romantika, uzavírá partnerský horoskop. 

Čtěte také:

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Partnerský horoskop jinak: S jakým znamením byste se měli spojit, aby váš vztah fungoval na 100 %?

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

PROJDĚTE SI: Lunární kalendář podrobně na celý rok 2023

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – BUVOL

Čínský horoskop na rok 2023 předpovídá, že budete mít šanci posílit pouto se současným partnerem. Budete si více rozumět a tak nějak se vůbec všechno zlepší. Problémy, které jste dosud řešily, se najednou rozplynou. Vaše pouto bude každý den silnější. Pokud jste nezadaní, pak na sobě budete muset ještě hodně zapracovat než potkáte tu svoji druhou polovinu. Neotvírejte své srdce jen tak někomu na potkání, buďte opatrní. Šance potkat svou osudovou lásku je v druhé třetině roku, naznačuje partnerský horoskop na rok 2023.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – TYGR

Pokud jste zadaní, pak partnerský horoskop na rok 2023 slibuje, že vás čeká krásný a romantický milostný život. Oba jste s partnerem na správné cestě a bude se vám i nadále dařit. Vždy ale buďte svému partnerovi/ své partnerce připraveni nabídnout rameno, o které se bude moci opřít, když jim bude nejhůře. Ti, kteří jsou nezadaní, zažijí vskutku krásný rok. Vyjděte konečně ze své ulity, neuzavírejte se do sebe. A otevřete oči. Uvidíte, co a kdo je před vámi. Zamilujete se do někoho, s kým se už dlouho velice dobře znáte. Partnerský horoskop na rok 2023 také předpovídá, že v tomto roce budete v oblasti vztahů dělat jen moudrá a smysluplná rozhodnutí. Chybné kroky nehrozí.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – ZAJÍC

V prvním čtvrtletí roku bude váš milostný život prosperovat, uvádí čínský horoskop na rok 2023. Mezi vámi a vaším protějškem bude vše fungovat velice dobře a urovnají se i případné spory nebo neshody. Jestliže jste nezadaní, pak je šance, že potkáte novou lásku. Jestliže řešíte ve svém svazku dlouhodobé potíže, pak byste měli letos začít své problémy konečně účinně řešit. Navštivte například párového terapeuta nebo kouče, kteří vám mohou pomoci problémy vyřešit a posunout se ve svém vztahu dále, radí partnerský horoskop. Hledat byste měli rovněž nové způsoby, jak učinit svůj milostný život zajímavým.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – DRAK

I Drak bude ve svém milostném životě v tomto roce spokojen, předpovídá partnerský horoskop. Konečně jste vyřešili všechno, co jste vyřešit potřebovali. Lépe si teď rozumíte a jste ochotni dělat kompromisy ve věcech, které představují výzvu. Čínský horoskop na rok 2023 také připomíná, abyste vždy a za každých okolností drželi spolu a jeden druhému dělali v životě oporu. Nyní je už i ta správná doba na plánování potomka. Novým vztahům se ale letos příliš dařit nebude. Buďte opatrní a do nového vztahu nedávejte rozhodně všechno. Hodně by vás to pak mohlo bolet. V druhé půli roku ale bude přeci jen šance potkat někoho osudového. Aby k tomu však došlo, budete muset vystoupit ze své komfortní zóny. 

Partnerský horoskop na rok 2023

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – HAD

Čínský horoskop na rok 2023 uvádí, že pro Hady bude tento rok plný radosti, štěstí a lásky. Většina snoubenců se letos vezme. Nezadaní najdou lásku. Pozor ale na narcisty a příliš majetnické partnery! Tento rok si ale také budete muset utřídit priority. Bude třeba, abyste si našli dostatek času, který budete věnovat jen svému protějšku. Budete muset odložit práci i jiné aktivity a věnovat se partnerovi/ partnerce. Nedovolte, aby vám nedostatek pozornosti vzal lásku vašeho života, varuje partnerský horoskop. Jakmile si své priority utřídíte, začne se vše ve vašem životě posouvat k lepšímu. Jen tedy plánování potomka si raději ještě rozmyslete, na to máte ještě chvíli čas.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – KŮŇ

Lidé, kteří žijí v manželství, budou letos muset na svém vztahu více zapracovat. Pamatujte si, že každá investice do vašeho milostného života se vyplatí, připomíná čínský horoskop na rok 2023. Pokud nenecháte ležet váš vztah ladem, začne se všechno otáčet k lepšímu. Více naslouchejte a berte vážněji pocity a emoce svého partnera. Tento rok je také vhodným rokem pro plánování potomka. Nezadaní jedinci pak v tomto roce mohou potkat někoho, s kým jim bude dobře, uzavírá partnerský horoskop.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – KOZA

V tomto roce byste neměli být tak závislí na svém partnerovi/ na své partnerce. Je třeba, abyste také žili svůj život a měli i své koníčky a trochu svého volna, upozorňuje čínský horoskop na rok 2023. Nutně potřebujete osobní prostor, který vám umožní přemýšlet o způsobech, jak se ve svém životě dostat více kupředu. Rozhodně je proto třeba, abyste zapracovali na vytvoření rovnováhy mezi svým osobním a pracovním životem. A rovněž nechte “dýchat” i svůj protějšek. Také potřebuje svůj osobní prostor a čas jen pro svůj život, radí partnerský horoskop. Jestliže ale pociťujete, že mezi vámi a vaším partnerem, už není žádné emocionální propojení, pak by bylo nejlépe vztah raději ukončit. 

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – OPICE

Láska je ve vzduchu, cítíte ji? I když jste v minulosti měli problémy s vyjádřením svých pocitů a emocí, nakonec se vám povedlo najít společnou řeč. Dostali jste se do bodu, ve kterém můžete být opravdu spokojeni. Zadaní jedinci prožijí klidný rok bez větších výkyvů, uvádí čínský horoskop na rok 2023. Na nezadané však v tomto roce žádná velká láska nečeká. Pokud se zamilujete, bude to sice spousta vášně a romantiky, ale vztah dlouho nevydrží. Pozor si dávejte na neplánované a nežádoucí těhotenství

Čínský horoskop na rok 2023

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – KOHOUT

Manželské páry a partneři, kteří spolu dlouhodobě žijí, by měli co nejrychleji zalepit prasklinu, která se v jejich vztahu objevila. Tak to vidí čínský horoskop na rok 2023. Čím dříve to uděláte, tím lépe pro vás. Najděte si čas, buďte se svým partnerem a věnujte se jeden druhému. V opačném případě budete čelit následkům, které vám naruší vaše štěstí. Také váš sexuální život byste měli více okořenit, začíná to být dost nuda a vy to moc dobře vnímáte, radí partnerský horoskop. I nezadaní Kohouti to budou mít v lásce složitější a nebude snadné někoho potkat. Ale nevzdávejte to, a když se objeví nějaká šance, na rande určitě běžte. Zůstaňte však jen s tím, kdo vám bude plně vyhovovat. Nedělejte kompromisy.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – PES

Tento rok je pro vás, z pohledu lásky a romantiky, jeden z nejkrásnějších za poslední roky, uvádí čínský horoskop na rok 2023. Užijete si dosytosti lásky, romantiky i sexu. A jste-li v dlouhodobém vztahu, pak všechny tyto tři aspekty musí fungovat. Pokud to tak není, nechejte si poradit od odborníka, jak svůj milostný život vylepšit. Spokojení v tomto roce však nebudou nezadaní jedinci, těm láska příliš nakloněna není. Abyste mohli někoho potkat, budete muset doširoka otevřít své srdce a zbavit se předsudků. Chce to však čas, uzavírá partnerský horoskop.

Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop – VEPŘ

Čínský horoskop na rok 2023 uvádí, že byste se měli se svým partnerem zaměřit na romantiku. Ta totiž vašemu vztahu do jisté míry chybí. A vášeň by měla být součást každodenní rutiny. Noste si drobné dárky, líbejte se, chystejte si překvapení… Ukažte svému protějšku, že vám na něm opravdu záleží. Pro páry je také vhodný rok k početí potomka. Nezadaní se budou sice hodně setkávat s lidmi, kteří jim budou sympatičtí. Neměli byste se však po hlavě pouštět do jakéhokoliv vztahu. Mohli byste z toho vyjít se zlomeným srdcem, varuje partnerský horoskop. 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 07. 08. 2022
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 08. 08. 2022
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
ÚTERÝ 09. 08. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
STŘEDA 10. 08. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
ČTVRTEK 11. 08. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 12. 08. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře, dnes je úplněk. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Navštivte dnes…
více o tomto dni
SOBOTA 13. 08. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

VIVACITÉ(S) DE BACH - vitalita a energie, přírodní parfém 115 ml

Vitalizující a energizující přírodní parfém s Bachovými…
2 219 Kč

Zubní prášek VICCO Vajradanti 25g

přírodní ájurvédský bylinný prášek na zuby Zubní prášek…
141 Kč

Zvonkohra STROM ŽIVOTA čakry, Namasté

Menší zvonkohra z recyklovaného železa
230 Kč

Skořicové mýdlo Siddhalepa 60g

Ájurvédské ručně dělané mýdlo Ajurvédské mýdlo obsahující…
149 Kč

Mýdlo s neemem 100g Ayuuri

Antibakteriální mýdlo a Neemem, Tea tree a Citronovou…
102 Kč

Důvěra ve vztahu: Jak ji vybudovat a čím ji můžete ztratit?

Důvěra ve vztahu je základním pilířem pro jeho šťastné, dlouhodobé a zdravé fungování. A je potřeba na ní neustále pracovat. Nerozvine se totiž hned a můžete ji velmi snadno ztratit nerozvážnými životními kroky...

Zahradní fontána je hit! Jak ji vybrat?

Zahradní fontána neplní jen jakousi estetickou funkci. Má mnohem více účelů, které jistě docení zejména milovníci relaxace nebo různého zvířectva. Vybrat tu vhodnou mezi mnoha produkty na trhu může být pořádným...

Toxické přátelství: Jak jej poznat a na co si dát pozor?

Přátelství je v našem životě velice důležité. Dá se říci, že naši přátelé jsou jako rodina, někdy i mnohem víc. Můžeme si s nimi o čemkoliv povídat, můžeme se jim svěřit a můžeme je i požádat o pomoc, pokud pot...

Phubbing: Závislost na mobilním telefonu ničí vztahy, přátelství i život

Phubbing je poměrně nový fenomén. Takzvaní phubbeři si více než lidí, se kterými tráví čas, všímají svého mobilního telefonu. A dá se říct, že jejich okolí je vlastně v tu chvíli ani nezajímá. Phubbing je novod...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Mrkvová přesnídávka s bramborem a pórkem

Začněte tím, že si oloupete mrkve a brambory. Poté zeleninu společně s pórkem omyjte, nakrájejte na kousky a vložte do hrnce. Také přidejte trochu vody a vařte do změknutí. Následně zakápněte malým množstvím ol...

Kočka na vodítku aneb Je skutečně nutné tyto mazlíčky venčit?

Někomu může přijít úsměvná už jen představa, že by měla být kočka na vodítku. Tato zvířata jsou totiž většinou brána jako samostatná. Obzvlášť na vesnicích se pak kočičí mazlíčci promenádují ulicemi zcela svobo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Grilovací koření, které dodá masu ten správný říz aneb 5 domácích receptů

Grilovací koření nechybí v kulinářské výbavě leckteré rodiny. Zejména pak v letních měsících se stává doslova hitem! Bez něj si totiž mnozí z nás nedokážou představit grilovaná masa nejrůznějších druhů. Vsaďte ...

Miluju léto!

Jsem se tu dlouho neukázala - možná je to proto, že žiju poměrně v hektice a buď pracuju nebo jsem ve společnosti manžela a přátel. Léto je v naší komunitě dost náročný společensky ale taky pracovně. Nemyslim tim žádnou sektu :), ale hasiče. Naši kluci se obzvlášť v těchto vedrech moc nezastaví - jezdí kropit uprchlíky, děti na akcích anebo hasí nějaký hrůzy - ale to zaplať pánbůh není tak často.