Čínský horoskop na rok 2021 – Rok kovového Buvola

Čínský horoskop na rok 2021 – Rok kovového Buvola

Jeden z nejdelších čínských festivalů bude příští rok obzvlášť důležitý. Změny, které v letošním roce započaly, se dokončí. A těm, kteří v roce kovové Krysy řešili velké změny a těžké životní situace se uleví. Čínský horoskop na rok 2021 bude ve znamení kovového Buvola. A čeká nás lepší rok, než byl ten letošní.

Čtěte také:

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop na rok 2021

Roky Buvola v čínském horoskopu jsou 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 a právě také 2021. Čínský horoskop na rok 2021 startuje oficiálně 12. února a potrvá až do 31. ledna 2022. Následně nás pak čeká rok Tygra. Teď však bude aktuální kovový Buvol. A co nám připraví?

V roce 2021 bychom se měli zaměřit na zdokonalování všeho – znalostí, vztahů a třeba se pokusit najít i lepší práci. Právě té bude čínský horoskop na rok 2021 velmi přát. Bude to rok píle a pracovitosti. Všechny, kteří nebudou líní a budou se opravdu snažit, odmění. Velkou roli budou hrát v roce 2021 i peníze. Ti, kteří je roce 2020 až příliš řešili nebo se jim nedostávalo dostatek financí, si konečně oddychnou. Naopak Ti, kterým čínský horoskop na rok 2020 – rok kovové Krysy na peníze přál, budou pro jejich zisk nuceni vyvinout větší úsilí.

Čínský horoskop na rok 2021 má být pro většinu lidí náročnější. Budou na nás kladeny vyšší nároky, nic nedostaneme jen tak zadarmo. Pokud budeme odkládat povinnosti, stejně nás doženou. A všechno to bude velmi rychlé. Rok kovového Buvola po nás bude vyžadovat, abychom pořádně zabrali. Nebudeme mít žádné úlevy. Chceme-li úspěch, bude nás to stát dvojnásobné úsilí, než kdykoliv jindy. Vzhledem k tomu, že čínský horoskop na rok 2021 má už podruhé v řadě za sebou kov (kovová Krysa odchází, kovový Buvol přichází), tak je barvou roku 2021 bílá. Ona i další světlé barvy budou nosit štěstí a úspěch. Podle feng shui je pak vhodné bílou barvu doplnit ještě i kovovými doplňky.

Znáte své čínské znamení horoskopu? Zjistěte si, kam patříte.

Rok kovového Buvola – co nás čeká?

Čínský horoskop na rok 2021 předpovídá, že by nemělo dojít k žádným velkým změnám. Ani ve světě, ani doma. Konat by se neměly žádné katastrofy, ani by nás neměly postihnout větší ztráty. Naopak je dobrý rok k tomu uspořádat si vlastní finance. Rok kovového Buvola přeje uspořádání finančních záležitostí, srovnání dluhů i vyřešení rozohněných vztahů. Mohli bychom se dokonce i usmířit s lidmi, se kterými nejsme dlouhodobě v kontaktu. Vše však musíme dělat vědomě. Rozhodnout se, plnit úkoly a nést za vše zodpovědnost. Co konkrétně nám rok kovového Buvola přinese v oblasti financí, lásky, zdraví a práce?

Čínský horoskop a kariéra v roce 2021

Čínský horoskop na rok 2021 předpovídá, že bude mnohem lépe, než v roce 2020. Měly by se srovnat následky pandemie koronaviru. Lidé, kteří byli propuštěni, najdou adekvání zaměstnání, ve kterém budou spokojeni. Vynahradí se jim tak i finanční ztráty. Pokud budete pilní a pečliví, nemine vás rychlý kariérní postup nebo odměny. V letošním roce máte šanci získat vysněnou práci. A být za ni rovněž velmi slušně ohodnoceni. Získaná práce pak bude trvalá, nemusíte se bát ztráty. Ti, kteří chtějí změnit zaměstnání ze své vůle, budou mít dostatek nabídek. Bude však důležité dobře vybírat. Protože práce, kterou zvolíte, se vás bude držet poměrně dlouho. A v každém případě byste si měli polepšit – i finančně.

Čínský horoskop a peníze v roce 2021

Se zaměstnáním jdou ruku v ruce také finance. Rok kovového Buvola bude úspěšný i po této stránce. Čínský horoskop na rok 2021 předpovídá, že se nemusíte obávat žádných ztrát. Naopak. Pokud jste v roce uplynulém museli šetřit, pak se těšte na rok kovového Buvola, který vám přinese hojnost. Mohlo by se vám podařit dosáhnout i jisté finanční nezávislosti. Přijít by vám mohly i nečekané peníze. Ty vám pomohou vyřešit spoustu problémů.

Čínský horoskop - láska a vztahy v roce 2021

Nebuďte zbrklí a všechno dobře promýšlejte. Radí čínský horoskop na rok 2021. Lásky a vztahů se to týká v roce kovového Buvola dvojnásob. Pokud se rychle zamilujete, nebude to mít nejspíš dlouhého trvání. Střežte se v každém případě nevěry a vztahů na jednu noc. Mohlo by vám to spíše ublížit, než cokoliv jiného. Nové milostné vztahy navazujte velmi opatrně. Potencionálního partnera si nejprve důkladně „proklepněte“.

V dlouhodobějších vztazích mohou přijít nedorozumění. Mnoho párů bude na pokraji rozchodu. Někteří zjistí, že se k sobě již vrátit nechtějí. Ti další budou muset hodně bojovat, pokud se spolu rozhodnou zůstat. To se týká zejména znamení, kteří se narodili v čínském horoskopu v roce Zajíce a Tygra. Ostatní znamení čínského horoskopu budou čelit zkouškám a výzvám. Některá znamení budou mít šanci si v příštím roce vybudovat skutečně harmonický vztah. V každém případě pracujte na vztahu a budujte jej! Rok kovového Buvola je také ideální pro „očistu“ veškerých našich vztahů, nejen těch milostných. Scházejte se k přáteli, komunikujte. A posilujte své kamarádství.

ČTĚTE TAKÉ: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Čínský horoskop a zdraví v roce 2021

Rok kovového Buvola apeluje na to, abychom nadměrně pečovali o svůj zdravotní stav. Čínský horoskop na rok 2021 důsledně všechny varuje! Dál hrozí zvýšené riziko nejen respiračních onemocnění, ale rovněž nehod či úrazů. Buďte na sebe opatrní více než kdykoliv jindy předtím. A to i při běžných činnostech, které běžně vykonáváte. Pod dohledem lékařů by měli být také všichni, které trápí chronické zdravotní obtíže.

Zaměřte se na prevenci. Zajděte si na prohlídku. Jezte zdravé potraviny a pečujte o své tělo i ducha. Udržujte své zdraví! Dostatečně spěte a dodržujte kvalitní pitný režim. Čínský horoskop na rok 2021 také radí, abychom šli darovat krev. Je totiž možné, že bude více lidí, kteří ji v tomto roce kovového Buvola budou potřebovat.

china 2021 2

Znamení kovový Buvol – charakteristika

Jaký je vlastně kovový Buvol, který bude vládnout roku 2021? Buvol je velké zvíře. Honosné, velké a silné. Budí respekt, ale také má mít důvěru. Je spravedlivý. Má s námi trpělivost, je klidný a hodný. Je uzavřený a dlouho mlčí. Tedy do doby, než se rozohní. Pak teprve ukáže, jaká síla se v něm skrývá. Z milého flegmatika je rázem nepříjemný cholerik, kterému je lepší vyhnout se obloukem. Ale než se nazlobí, dlouze v něm všechno zraje. Jakmile však „bouchnou saze“, je agresivní až nebezpečný. Čínský horoskop na rok 2021 říká, že kovový Buvol je staromódní. Nenávidí změny a moderní výstřelky.

Rok kovového Buvola bude přesně takový, jako je on sám. Buvol je totiž i nesmírně schopný, pilný a svědomitý. I když ne všechny věci dotahuje do konce. To je jeho velké mínus. Je to také spíše samotář, než by byl hvězdou kolektivu. Miluje pořádek – v práci i v rodině. Nesnese nevěru. Pro své děti by udělal cokoliv na světě. Je obětavý a rozdal by se. Čekejte od něj i něhu a smyslnost. Avšak ne romantiku. Na to je příliš pragmatický.

Pozitiva kovového Buvola

 • originalita, nezávislost, upřímnost, stálost, odvaha, spolehlivost

Negativa kovového Buvola

 • mlčenlivost, tvrdohlavost, až příliš velké ambice, neústupnost, vznětlivost

Čínský horoskop na rok 2021 přeje Buvolům, kterým se v jejich roce bude nadmíru dařit. I když jim přijdou do cesty zkoušky, všechny zvládnou. Po loňském náročném roce kovové Krysy čeká Buvoly, alespoň trochu, oddych.

Děti narozené v rok kovového Buvola

Čínský horoskop na rok 2021 praví, že děti, které se narodí v roce kovového Buvola, budou rozenými vůdci. Budou mít odvahu a jen tak se ničeho nezaleknou. Snadno dosáhnou vedoucích pozic, v kolektivu budou velmi oblíbené. V životě budou mít štěstí a úspěch.

Milostný soulad kovového Buvola s ostatními znameními:

Krysa – Buvol

Ideální milostné spojení. Rozumí si a mohou společně prožít klidný a harmonický život. Úspěchy přinese i obchodní spojení těchto dvou znamení.

Buvol – Buvol

I když by se na první pohled mohlo zdát, že dvě stejná znamení si budou rozumět, opak je pravdou. Buvol je natolik specifické znamení, že spojení těchto dvou lidí by bylo katastrofou. V životě, i v podnikání. Zvlášť, když je rok kovového Buvola, střežte se spojení tohoto znamení.

Tygr – Buvol

Život doslova na nože. Čínský horoskop na rok 2021 vyloženě varuje před jakýmkoliv spojení Tygra s Buvolem. Pohádají se, budou se nenávidět. Rozhodně to není dobré spojení.

Zajíc – Buvol

Tady už to klapat může. Zajíc i Buvol si mohou docela dobře rozumět. Jejich spojení bude klidné a harmonické. Pokud se tito dva potkají v práci, stanou se z nich nejen kolegové, ale i dobří přátelé.

Drak – Buvol

Čínský horoskop na rok 2021 bude hodně i o moci, což u spojení těchto dvou znamení může být problém. Oba chtějí být na vrcholu, oba chtějí vládnout. Ale nemusí to být na první pohled tak zlé, jak se zdá. Většinou se totiž dokáží domluvit.

Had – Buvol

Kamarádi jak hrom – jsou Had a Buvol. Čínský horoskop na rok 2021 tomuto spojení přeje jen to dobré. Rok kovového Buvola pro ně bude ideální pro spojení nejen v životě, ale i v práci či podnikání. Mají se rádi a vyjdou si vstříc.

Kůň – Buvol

Jedni jsou z Marsu a druzí z Venuše. Pro spojení těchto dvou znamení to platí několikanásobně. V žádném případě spolu nezačínejte podnikat, mohlo by to skončit fiaskem. Ani partnerské spojení nebude ideální, byť jsou tyto dvě znamení k sobě doslova magneticky přitahovány.

Podívejte se také, jak Číňané nový rok slaví a jaké kulinární zvyky dodržují

Koza – Buvol

Tyto dva snad ani nenapadne, aby se do čehokoliv společně pouštěli. Nejsou tam žádné sympatie. Čínský horoskop na rok 2021 věří, že by se tyto dvě znamení mohly tolerovat. Ale raději se do ničeho společně nepouštějte. Předejdete zbytečnému zklamání.

Opice – Buvol

Budou se hádat, budou polemizovat, budou společně neustále něco řešit. Není to ideální spojení. Rozhodně ne do života. Pokud jej chcete prožít v poklidu. Především, když je rok kovového Buvola, by se tito dva raději spojovat neměli.

Kohout – Buvol

Buvol vede, Kohout se nechá vést. V životě je to spojení naprosto ideální. Nakonec i v podnikání si tito dva budou báječně rozumět. Každý z nich umí něco. Dohromady jsou tedy zcela ideální pár.

Pes – Buvol

Hádají se, nemají dobré vztahy a často se i nenávidí. Jejich spojení by bylo, přinejmenším, nerozumné. Čínský horoskop na rok 2021 radí, aby se tyto dvě znamení k sobě vůbec nepřibližovaly.

Vepř – Buvol

Táhne je to spolu k sobě, ale nebude to napořád. Možná spolu chvíli budou pracovat, podnikat nebo žít. Ale nejspíš to nebude mít dlouhého trvání. Toto spojení čínský horoskop na rok 2021 rozhodně nedoporučuje.

Zrozenci ve znamení kovového Buvola

Podívejte se do naší tabulky, zda jste se narodili ve znamení Buvola. 

Rok kovového Buvola

Začátek

Konec

1901

19.2. 1901

7.2. 1902

1913

6.2. 1913

25.1. 1914

1925

24.1. 1925

12.2. 1926

1937

11.2. 1937

30.1. 1938

1949

29.1. 1949

16.2. 1950

1961

15.2. 1961

4.2. 1962

1973

3.2. 1973

22.1. 1974

1985

20.2. 1985

8.2. 1986

1997

7.2. 1997

27.1. 1998

2009

26.1. 2009

13.2. 2010

2021

12.2. 2021

31.1. 2022

2033

31.1. 2033

18.2. 2034

Elementy kovového Buvola

Element

Roky narození

Charakteristika osobnosti

Kovový Buvol

1901, 1961

Má silu oceli. Brání to, co chce. Má problém s emocemi ostatních lidí.

Vodní Buvol

1913, 1973

Má rychlé myšlení. Je flexibilní, svobodný, avšak precizní. Spolupracuje. 

Dřevěný Buvol

1925, 1985

Je ochotný přijmou nové myšlenky. Má pochopení a je spravedlivý.

Ohnivý Buvol

1937, 1997

Má vůdčí schopnosti. Ale také záchvaty náladovosti. Je impulzivní. 

Zemský Buvol

1949, 2009

Patří mezi nejpilnější. Má dobrý úsudek a je skromný. Vyniká spolehlivostí. 

Fakta o čínském znamení kovový Buvol

 • Šťastná čísla: 12, 23, 41
 • Nešťastná čísla: 5, 6
 • Šťastné dny: úterý, čtvrtek, pátek
 • Nejlepší měsíce v roce: březen, srpen, září, prosinec
 • Pozitivní barva: bílá, žlutá, žlutooranžová
 • Nešťastná barva: modrá
 • Šťastný směr: sever, jih
 • Nešťastný směr: jihozápad
 • Barvy podporující lásku a dobré vztahy: fialová, červenofialová
 • Drahé kameny roku 2021: korál, nefrit, smaragd
 • Šťastné květiny: růže, tulipán

Slavní Buvolové

Eddie Murphy, George Clooney, Meg Ryan, Morgan Freeman, Paul Newman, Jack Lemmon, Sigourney Weaver, Jack Nicholson, Michael J. Fox, Anthony Hopkins, Jeff Bridges, Jim Carrey, Kate Backinsale, Dustin Hoffman, Walt Disney, Margaret Tchatcherová.

china 2021 3

Čínský horoskop na rok kovového Buvola 2021 pro jednotlivá znamení

Krysa – čínský horoskop na rok 2021

Čínský horoskop na rok 2021 předvídá, že Krysám se bude velmi dařit. Důležité pro vás budou osobní kontakty a přátelé. Vaše síla je na vrcholu. Můžete získat vysněnou práci nebo potkat toho pravého partnera – tu pravou partnerku. Rok kovového Buvola vám přinese jen to nejlepší, máte se na co těšit. Prioritou pro vás v tomto roce bude kariéra, na tu byste se měli především zaměřit. Šanci na velké úspěchy budete mít zejména v květnu.

I peníze k vám přijdou a můžete dokonce bez obav riskovat. Avšak pouze v první půlce roku. Když bude končit rok kovového Buvola, střežte se jakéhokoliv hazardu nebo zbytečného plýtvání. Čínský horoskop na rok 2021 praví, že byste se měli naučit s penězi zacházet. Podle toho, jak budete hospodařit letos, se vám bude nebo nebude dařit i v příštích letech. Pokud jste nezadaní, šanci potkat novou lásku budete mít zkraje 2021 nebo, až když bude končit rok kovového Buvola. A dařit se bude i vašemu zdraví. Žádné závažnější onemocnění vám rozhodně nehrozí.

Buvol – čínský horoskop na rok 2021

Čínský horoskop na rok 2021 vás varuje. Čekají vás změny v mnoha oblastech vašeho života. Buďte na ně připraveni. Přesto, že si projdete náročnějším obdobím, celkově pak rok kovového Buvola budete přesto hodnotit jako pozitivní. Vše budete mít doslova „vydřené“. Pokud nebudete tvrdě pracovat, pak nečekejte sklizeň ovoce. Nový rok kovového Buvola vám přinese i nová přátelství. Ale ego musí stranou, jinak o vás budou ostatní říkat, že jste namyšlení.

Čínský horoskop na rok 2021 také předpokládá vznik nového vztahu. Může to být i svatba, pokud už zadaní jste. Vyloučen není dokonce ani potomek. Dávejte si pozor na dýchací systém, krk a žaludek. Můžete být oslabení. Nevyhýbejte se pravidelným lékařským prohlídkám. Rovněž byste se měli pustit do nějakého druhu sportu, který budete provozovat pravidelně. Jen vám to prospěje.

Tygr – čínský horoskop na rok 2021

Rok kovového Buvola by pro Tygry měl být zlomovým rokem. Vše by měli začít dělat poctivěji a lépe. Také je třeba, aby se zaměřili na lepší a zdravější životní styl. Pokud tak učiníte, bude to pro vaše zdraví rozhodně dobrý rok. Jezte lépe a více se hýbejte. To je základ úspěchu. Pracovně byste se mohli pustit do nějakých nových projektů. Začněte dělat něco, co vás bude opravdu bavit. Pak se dávají očekávat velké úspěchy. Nejlepším měsícem pro změnu práce je pro vás červen.

Až do podzimu budete mít šanci předvést, co umíte. A nejen na poli pracovním. Je možné, že si v tomto roce pořídíte byt nebo dům. Pokud ne, pak budete rekonstruovat současné bydlení. V této oblasti vás čekají poměrně velké výdaje. Co se týče lásky, budete to mít trošku složitější. V první půlce roku vás čeká jen flirt. Na žádnou velkou lásku to nevypadá. Zlom by mohl přijít až koncem května, kdy se rýsuje perspektivní vztah.

Zajíc – čínský horoskop na rok 2021

Čínský horoskop na rok 2021 Zajícům přeje. Konečně budete mít zázemí, po kterém už tak dlouho toužíte. Najdete lásku, usadíte se. V tomto roce buď budete mít děti nebo se začnete dětem nějakým způsobem věnovat. Co se práce týče, čeká vás hned zkraje roku nějaký hodně zajímavý projekt, který byste si neměli nechat utéct. Ale to vy nenecháte, jste přece Zajíci. Rok kovového Buvola vás posílí a dá vám energii vše zvládnout. Náročnější bude jen konec roku, ale neobávejte se žádných velkých kotrmelců, nehrozí.

Trošku náročnější to budete mít ve vztahu. S partnerem/ partnerkou budete čelit řadě problémů, možná přijde i krize. Jak vše vyřešíte, je jen ve vašich rukou. Nejednejte unáhleně, vše důkladně promyslete. Jakmile toto období překlenete, čeká vás ve vztahu nový svěží vítr. A bude to stát za to!

Drak – čínský horoskop na rok 2021

Na rok 2021 se připravte, budete muset čelit novým výzvám. I závazkům, kterým nebude snadné dostát. Ale vy to zvládnete, ostatně jako vždy. Rok kovového Buvola vás bude zkoušet, ale máte dost sil na to to zvládnout. I to je důvod, proč vám čínský horoskop na rok 2021 větší skvělé pracovní zázemí i dostatek peněz na vše, co potřebujete. Vaše finanční situace bude nejlepší mezi březnem a květnem. Jste inteligentní a máte dostatek znalostí, to je vaše plus. A to vám pomůže zvládnout všechny „klacky hozené pod nohy“.

Chcete-li studovat, můžete se do toho pustit, ale počítejte s tím, že to půjde těžce. A opatrně ve vztahu. Bude se k vám dostávat pokušení. Odolejte, nemuselo by to dopadnout dobře. Zvlášť v případě, že jste zadaní. Zejména období kolem května bude v tomto ohledu nejnáročnější. U žen hrozí v tomto období nechtěné těhotenství.

Had – čínský horoskop na rok 2021

Čínský horoskop na rok 2021 ujišťuje, že vyřešíte veškeré své vztahy. Ať už se to týká rodinných či pracovních záležitostí. Konečně vše doladíte ke společné spokojenosti. S každým se vám bude velmi dobře komunikovat. Na jaře získáte poměrně dost peněz, ale neutraťte je, později byste litovali. Budou se vám totiž ještě hodit. Rok kovového Buvola je pro vás vhodný na změnu zaměstnání. Hledat však musíte výhradně ve svém oboru. V tomto směru nic neměňte. Alespoň ne v roce 2021.

Pozor na srpen až listopad. V tomto období budete muset hodně dřít. A nebudete za to odměněni tak, jak byste si představovali. Objeví se i problémy. A nejspíš nebudou příjemné. Budete se muset spolehnout na pomoc lidí ve vašem okolí. Díky urovnaným vztahům to však půjde. V lásce, pokud nějakou novou potkáte, budete čelit odmítnutí. Avšak rodinný život nebo stávající vztah bude v tomto roce zcela bez problémů. Tak to vidí čínský horoskop na rok 2021.

china 2021 4a

Kůň – čínský horoskop na rok 2021

Čínský horoskop na rok 2021 ví, že budete překypovat energií, a tak vám připravil program takový, abyste se v žádném případě nenudili. Budete mít spoustu nových nápadů. I síly je realizovat. Kolem vás se objeví lidé, kteří vám budou v každou chvíli nápomoci. Můžete začít podnikat nebo změnit práci. Všechno vám bude vycházet.

Dočkáte se expanze podnikání i nemalého finančního růstu. Budete hodně pracovně cestovat. V této oblasti všechno klapne. I vztahy budou v tomto roce pevné a nečekají vás žádné otřesy ani negativní změny. Zkrátka vás čeká rok plný úspěchů.

Koza – čínský horoskop na rok 2021

Čínský horoskop na rok 2021 vám připravil „rok lásky“. Těšte se na něj, bude to nádherné! V dalších oblastech života vás pak čeká velký vývoj. Možná budete studovat a učit se nové věci. Potkáte nové lidi, kteří vás v životě posunou a rozšíří vám obzory. Berte si ze všeho co nejvíc, budete se vám to hodit. Je to pro váš růst důležité. Avšak pozor na práci, tady rok kovového Buvola očekává problémy. Těžce se vám budou dokončovat zadané úkoly. Vyhýbejte se věcem, které se vás netýkají.

Naopak pokud se rozhodnete pro založení vlastní firmy, čekají vás úspěchy. Podnikejte však jen sami na sebe, nepouštějte se do podnikání s nikým dalším. V tomto čínský horoskop na rok 2021 vyloženě varuje.

Opice – čínský horoskop na rok 2021

Rok kovového Buvola pro vás bude v mnoha ohledech velmi důležitý. Čínský horoskop na rok 2021 vám položí mnoho otázek a vy na ně budete muset najít odpovědi. Díky tomu ale najdete i tu svoji správnou životní cestu. I rovnováhu v životě. Na mnoho problémů, které dosud byly neřešitelné, najdete lék. Budou se vám plnit přání. Potkáte spoustu nových přátel. Ve všech oblastech života se soustřeďte na vlastní klid. V tom buďte sobečtí, zdvihá prst čínský horoskop na rok 2021.

Rok kovového Buvola vám přinese i spoustu dobrých zpráv. Máte na vše dostatek energie. Jen s penězi zacházejte opatrně. Potřebujete-li si vzít úvěr, pak jen na věci nezbytně nutné, jako je oprava auta (které vás vozí do práce) nebo vlastní bydlení. Kvůli zbytečnostem se v žádném případě nezadlužujte. V lásce letos možná prožijete nějaký vášnivý románek.

Kohout – čínský horoskop na rok 2021

Hodně jste se naučili, a tak už víte, jak na úspěch. Rok kovového Buvola pro vás bude ve znamení píle, disciplíny a efektivity. Během roku se můžete dočkat dědictví. Pokud jste rozjeli podnikání, pak začne nabírat na obrátkách. Zkrátka a dobře, peníze k vám postupně začnou chodit. Rok kovového Buvola je pro Kohouty rokem změn. Budete muset překonat vlastní síly, abyste dosáhly všeho, co chcete. A povede se vám to! Počítejte s tím, že to nebude zadarmo, bude to vydřené.

Ve financích si vytvořte plán, bude se vám hodit. Avšak mezi květnem a srpnem nebudete muset peníze vůbec řešit. Dostaví se stabilita. Soustřeďte se i na práci, koncem roku vás čekají rychlé změny. Budete se muset rychle rozhodovat. V životě byste pak měli myslet více na lidi kolem sebe než na sebe samotné. Ať už jde o kariéru nebo lásku. Pokud dosadíte na první místo ve svém životě rodinu, hodně tím získáte. Věnujte se svému partnerovi/ partnerce.

Pes – čínský horoskop na rok 2021

Rok plný energie a změn. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat rok kovového Buvola pro znamení Psa. Věnujte energii jen ziskovým projektům, ty ostatní házejte za hlavu. Hrozí vám i přílišné předlužení, hlídejte si proto finance. Koncem roku by se tato oblast měla stabilizovat. V práci přijdou nějaké nabídky. Jejich přijetí či odmítnutí dobře zvažte.

Čínský horoskop na rok 2021 velmi apeluje na to abyste pečovali o své zdraví. Potřebujete odpočívat. Nepřepínejte se, mohlo by vám to ublížit. Mějte se více rádi.

Vepř – čínský horoskop na rok 2021

Rok kovového Buvola vám přinese hojnost. Těšte se. Peníze k vám půjdou úplně sami. Měli byste pouvažovat o nějakých smysluplných investicích. Vybírejte ale opatrně. To sice děláte běžně – dlouho vybíráte i zvažujete. Tentokrát můžete být více v klidu, máte na své straně čínský horoskop na rok 2021. Rok kovového Buvola vám přeje a všechny plány i obchodní strategie se vám vydaří.

Ovšem pozor – čínský horoskop na rok 2021 vidí, že byste mohli čelit zdravotním problémům. Snažte se proto žít zdravě a lépe jíst. Hýbejte se. V lásce nečekejte žádné velké změny, všechno bude tak, jak má být.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Finanční horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

 • Jan Vemínko

  22:14 8. 11. 2020 +4
  Kam prosím zmizel můj komentář s dotazem na čínský horoskop 2020?
 • Jan Vemínko

  21:03 8. 11. 2020 0
  Dobrý den, proč v čínském horoskopu na 2020 nemáte, že svět čeká největší pandemie století? A naopak je zde uvedeno, že se všechna znamení budou těšit dobrému zdraví, finanční prosperitě apod.

  Pokud ani takováto jistota, jako je čínský horoskop, nedokáže předpovědět takovéto věci, tak je to fakt na pováženou.

Lunární kalendář

PÁTEK 14. 06. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
SOBOTA 15. 06. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
NEDĚLE 16. 06. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 17. 06. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 18. 06. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 19. 06. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 20. 06. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Je vodíková voda zázračným nápojem nebo jde o největší podvod 21. století?

Nechápu příteli Rudo,že se tak schazuješ a mluvíš o čemu naprosto vůbec nerozumíš. Když já jsem se zabýval výr...

Nenechte pejskovo tělo zaplavit toxiny. Jak léčit selhání ledvin u psa?

31.5.2024 mi odešel pejsek / téměř 15 let -rotvajler/ na chronické poškození ledvin. Nikdy nestonal, 5 dní pře...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Nabídka půjčky se 100% jistotou Dobrý den, s cílem pomoci vám překonat různé finančn...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

prodáváme všechny druhy léků Morfin Zolpinox Sanval Frontin Adderall Ritalin Oxykodon Xana...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Možnost úvěru upřímný Půjčka a úvěr s 3 % úrokovou sazbou, vy se obáváte, že v�...
Zobrazit všechna témata

Kus melounu denně pro zdraví. Využijte melounovou sezónu na maximum

Meloun je ryze letní ovoce. Koupit se nyní dá za rozumnou cenu a rozhodně je neodmyslitelnou potravinou pro horké dny. Pochutnáme si na něm, udrží naše tělo pořádně hydratované a perfektně se hodí pro hubnutí. ...

Rozchod je studnicí nechtěných emocí. Jak se s ním co nejlépe popasovat?

Je těžké se s někým rozejít, ale ještě těžší je zotavování se z konce vztahu. To může trvat týdny, měsíce a u někoho i roky. Stojí za tím naše emoce. Ty v nás vyvolávají smutek, vztek, vinu, stud, někdy ale i v...

Mezinárodní den dětí je tu. Už víte, jak jej se svým potomkem oslavíte?

Každoročně je první červnový den věnován výhradně dětem. U té příležitosti jsou připravovány mnohé společenské, kulturní i sportovní akce. Ovšem Mezinárodní den dětí má za cíl nejen pobavit a oslavit děti na ce...

Znáte cirkadiánní rytmus? Hubnutí vám podle něj půjde jedna radost

O biologických hodinách se mluví poměrně hojně, avšak pojem cikradiánní rytmus není tolik známý. Přitom jde o poměrně zásadní věc v našem životě. Je sice velice důležité, co jíme, pijeme nebo jaké potravní dopl...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nová etapa života začíná... aneb Znovu a lépe

Taky jste v životě někdy udělali věci, na který nejste zrovna pyšný? Já mnohokrát. Ale vždycky jsem se z nich snažila ponaučit. A právě teď skončila jedna etapa, která mě celý tři roky tížila. Nebudu zastírat skutečnosti, protože můj příběh může třeba někoho inspirovat k tomu, žít líp a vyvarovat se stejným chybám. Co mě tedy posunulo dál?