img

Keltský horoskop na rok 2021 pro všechna znamení

Staří Keltové věřili rovnici – jaký strom, taková povaha. A nejspíš na tom něco bude, protože každý strom je vskutku specifický. Stejně jako keltský horoskop. Právě keltský horoskop na rok 2021 může odhalit mnohé, co nás čeká a možná i nemine. Najděte se podle data svého narození a zjistěte, co vám je předpovězeno z řeči stromů.

Jací jste a jaký bude rok 2021? Keltský horoskop na rok 2021 to ví zcela přesně. Vyhledejte si své znamení a začtěte se do předpovědi pro vaše keltské znamení.

Keltský horoskop na rok 2021 pro všechna znamení

Keltský horoskop: Jedle

2. 1. – 11. 1.
5. 7. – 14. 7.

Okolí by si o vás mohlo na první pohled myslet, že jste chladní a odtažití. Ale není tomu tak. Jakmile vás poznají blíže pochopí, že tomu tak není. Nicméně vaše urputná ctižádost z vás dělá na první pohled chladné vypočítavce. A taky jste až příliš poctiví. Což je dobře, ale uvědomte si, že ne vždy se to vyplácí. Měli byste také zpomalit, to je váš úkol. Alespoň tak to vidí keltský horoskop na rok 2021. Vaše prudkost, rychlost a neuváženost by se vám nemusela vyplatit. Také rádi investujete, ale tentokrát byste se měli raději držet více při zemi. Rok 2021 utrácení příliš nepřeje.

Čtěte také:

Stromoskop aneb keltský horoskop

Horoskop 2021

Keltský horoskop: Jilm

12. 1. – 24. 1.
15. 7. – 25. 7.

Jste milí, krásní, sympatičtí – lidé si setkání s vámi nemohou vynachválit. Působíte na své okolí velmi učesaně, i když někdy možná až příliš strojeně. Zkuste se uvolnit. A zkuste věci přijímat tak, jak přichází. Vždy chcete mít vše pevně ve svých rukou. Ale keltský horoskop na rok 2021 vidí, že se budete muset naučit dělat ústupky. I v partnerství. Mimochodem – pokud jste nezadaní, máte šanci potkat ten svůj opravdový „stromový“ protějšek. Jste věrní a upřímní. Buďte i více opatrní. A zkuste svou tvrdohlavost „hodit za hlavu“.

Keltský horoskop: Cypřiš

25. 1. – 3. 2.
26. 7. – 4. 8.

Jestliže mezi stromy existují i „volnomyšlenkáři“, pak mezi ně jednoznačně patříte. A mohli byste je i vést. Na jednu stranu je to dobře, protože dokážete brát život takový, jaký je. Na stranu druhou buďte opatrní. Jste přizpůsobiví a neradi se hádáte, což vás ctí. Keltský horoskop na rok 2021 předpovídá, že se opět ozvou vaše toulavé boty. Budete mít chuť cestovat, někam daleko. Ale nezapomeňte s sebou přibalit i partu přátel. Osamělost totiž není váš velký kamarád.

Keltský horoskop: Topol

4. 2. – 8. 2.
1. 5. – 14. 5.
5. 8. – 13. 8.

Keltské znamení, které nestárne. Tak to je rozhodně topol. Máte neuvěřitelný šarm a osobní kouzlo. I když milujete život ve městě, keltský horoskop na rok 2021 uvádí, že by vám prospělo taky kus přírody. Někde u vody, ideálně. Avšak ne daleko u lidí. Vyrazte s přáteli nebo se ubytujte v rušném kempu. To bude něco pro vás. Váš život je jeden velký mejdan, potřebujete se bavit. A rok 2021 vám rozhodně zábavu slibuje.

Keltský horoskop: Břestovec

9. 2. – 18. 2.
14. 8. – 23. 8.

Precizní znamení keltského horoskopu. Všechno musí mít srovnané a urovnané. Každého hned odhadne a plány na deset let dopředu. Nikdy byste od nikoho nenechali napálit. Jste cílevědomí a dokážete odhadnout všechny lidi kolem sebe. Keltský horoskop na rok 2021 ale vidí, že bude zkoušeni v novém zaměstnání, kam v průběhu roku nastoupíte. Nechovejte se k novým kolegům nadřazeně, mohli byste narazit!

Keltský horoskop na rok 2021

Keltský horoskop: Borovice

19. 2. – 29. 2.
24. 8. – 2. 9.

Obchodní dovednosti máte v malíčku a zvládnete prodat cokoliv. Keltský horoskop na rok 2021 uvádí, že se vám tyto schopnosti budou velmi hodit. Seznámíte se s novým člověkem, který zapříčiní posun vpřed ve vaší kariéře. Jste zábavní, umíte vše dokonale zorganizovat a vést tým. Tyto schopnosti se vám budou velice hodit.

Keltský horoskop: Vrba

1. 3. – 10. 3.
3. 9. – 12. 9.

Stejně jako strom – vrba, i vy jste často zamyšlení a mlčenliví. Jste tiší, své okolí jen sledujete. Nikomu nevyvracíte jeho názory, s nikým se nehádáte, nikomu do ničeho nemluvíte. Takže vás mají všichni rádi. Vidíte svět růžovými brýlemi. Ale ono vám to vychází. Máte jedinečné kouzlo osobnosti, lidé vás milují. I keltský horoskop na rok 2021 vám servírujete do života samé krásné věci. Potkáte nové zajímavé lidi a přátele.

Keltský horoskop: Lípa

11. 3. – 20. 3.
13. 9. – 22. 9.

Dozvuky Vrby jsou znatelné i u Lípy. I když ta se lehce odlišuje tím, že už umí i vybouchnout, pokud přeteče pohár trpělivosti. Nesnášíte tlak, stres a nervozitu. Nutně k životu a svému fungování potřebujete uvolnění, klid a harmonii. Jste rádi sami, společnost lidí nevyhledáváte. Sejdete se jen občas s lidmi, se kterými si máte co říct a je vám příjemná jejich společnost. Svým blízkým splníte vše, co jim na očích vidíte. Keltský horoskop na rok 2021 vám větší obrovský posun v kariéře. Ale nebude to práce ledajaká – konečně najdete zaměstnání svých snů.

Keltský horoskop: Líska

21. 3. – 31. 3.
23. 9. – 3. 10.

Rádi pomáháte a keltský horoskop na rok 2021 předpovídá, že bude komu pomáhat. Možná změníte i profesi. Budete chtít více pracovat s lidmi, pomáhat lidem. Jste jedineční svojí vstřícností a ochotou pomáhat. Máte šanci potkat životního partnera/ partnerku. Poslouchejte své srdce.

Keltský horoskop: Jeřáb

1. 4. – 10. 4.
4. 10. – 13. 10.

Nelitujete žádného dne ve vašem životě. Jedete doslova na plný plyn a vše si užíváte. I ty negativní věci. Vše je pro vás obrovská výzva. Jste rozhodní, více co chcete. Milujete složité situace a za každou cenu chcete být ve vedoucí pozici. Jste rození vůdci a hodí se to k vám. Ale pozor – abyste nepřestřelili. Keltský horoskop na rok 2021 uvádí, že byste měli být více skromní a naslouchat intuici.

Keltský horoskop: Javor

11. 4. – 20. 4.
14. 10. – 23. 10.

Bavíte se od ráda do večera. Javor je znamení veselé. Rádi si střílíte z přátel a vymýšlíte nejrůznější legrácky. Keltský horoskop na rok 2021 ale říká, že si někdo pořádně vystřelí z vás. Bude to šok, tak se na to připravte. I když jste většinou úspěšní, nekrmte příliš své ego, mohli byste nepěkně uklouznout. Výmluvní jste sice až dost, ale v některých situacích pamatujte na staré dobré pořekadlo – mlčeti zlato.

Keltský horoskop: Ořech

21. 4. – 30. 4.
24. 10. – 11. 11.

Ostré lokty jsou vaší výsadou. Trošku byste je ale měli povolit. Úspěch nemusí být vždy vydřený. I když vy ho očekáváte pokaždé, za každou cenu a za všech okolností. Jdete si neústupně za svými cíli. Keltský horoskop na rok 2021 ale připomíná, že cesta do pekla vede rovná, ale cesta do nebe je klikatá a rozbitá. Tak jděte raději oklikou, ať neuklouznete. Teprve pak budete moci svých vysněných cílů bez problémů dosáhnout.

Keltský horoskop: Kaštan

15. 5. – 24. 5.
12. 11. – 21. 11.

Kaštan chrání – každého a v každé situaci. Jste v první linii, ať jde o cokoliv. Jakmile zpozorujete nějaké bezpráví, máte tendenci situaci řešit. Dávejte si ale pozor, abyste se nepřimotali k něčemu, kde být nemáte. Jinak ale keltský horoskop na rok 2021 vidí velmi příjemné nastávající dny a celý poklidný rok. Rodina a partner jsou pro vás na prvním místě. Buďte tu i vy pro ně.

Keltský horoskop: Jasan

25. 5. – 3. 6. 
22. 11. – 1. 12.

Jestli něco nenávidíte, je to stres. Avšak keltský horoskop na rok 2021 říká, že se mu nevyhnete. Budete řešit mnoho nepříjemných situací. Jak z nich vyváznete, je jen na vás samotných. Špatně se rozhodujete, a právě ony situace by vás měly naučit se v této oblasti hnou kupředu. Jste klidní, přátelství a rozvážní. V životě, i v lásce.

Keltský horoskop na rok 2021

Keltský horoskop: Habr

4. 6. – 13. 6.
2. 12. – 11. 12.

Jedno z nejromantičtějších znamení keltského zvěrokruhu. Jste milí, neustále zamilovaní a milujete obdiv. Jenže působíte chladně, někdy až velmi nepříjemně. Dokud s tímto nepohnete, těžko najdete opravdové přátele nebo lásku. Keltský horoskop na rok 2021 uvádí, že by se to však mělo změnit. Něco se vašem životě se změní, nebude se to však týkat vztahů. Spíše rodinných záležitostí.

Keltský horoskop: Fíkovník

14. 6. – 24. 6.
12. 12. – 22. 12.

Nemáte rádi nepříjemnosti a jste líní. To vám docela komplikuje život. Budiž ale vaším velkým pozitivem, že jste nadaní a velice inteligentní. Jde jen o to překonat lenost, přestat prokrastinovat. Jakmile se sebou v tomto ohledu něco uděláte, můžete se těšit na práci snů, která k vám prostřednictvím zajímavé nabídky přijde. Keltský horoskop na rok 2021 předpovídá, že je před vámi hodně velkých úspěchů.

Keltský horoskop: Jabloň

23. 12. – 1. 1.
25. 6. – 4. 7.

Milujete lásku, romantiku i aktivity pod peřinou. Patříte mezi velmi dobré milence. Neustále s každým flirtujete. Toužíte po dobrodružství. Jste okouzlující, oblíbení a velice šarmantní. Tento rok by pro vás mohl být zlomový právě v oblasti lásky, ukazuje keltský horoskop na rok 2021. Jakmile vědomě půjdete do partnerského vztahu, bude to pro vás už napořád. A budete věrní.

NEPŘEHLÉDNĚTE – CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2021:

Horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Čínský horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Láska a vztahy

Zklamání ve vztahu versus odpuštění. Jak k němu nejsnáze dojít?

Zklamání ve vztahu je okamžikem náročným a v neposlední řadě i bolestným. Intenzitu prožívaných emocí určuje vždy příčina. V partnerství může být závažným důvodem například nevěra. I přesto, že se cítíte smutní...

Bydlení, zahrada

Chcete mít doma vánoční vůně? Vyrobte si přírodní osvěžovače vzduchu

Vyrobit přírodní osvěžovače vzduchu není vůbec nic náročného. V obchodě za ně dáte zbytečně moc peněz, většinou jsou plné zbytečných chemických látek a ne vždy je vůně přesně podle vašeho gusta. Vyrobte si svoj...

Těhotenství, děti

Patří trest do dětského světa?

Trest. Téma, které rozděluje nejen generace, ale i rodiny. Zatímco starší ročníky považovaly rákosku či výchovný pohlavek za odpovídající součást výchovy, moderní (ne)výchovné metody bývají striktně proti téměř...

Životní styl

Blogování je hit dnešní doby aneb co takový blog dokáže nabídnout?

Blogování se dnes už jeví jako něco normálního. Někdo by dokonce mohl říct, že blog má každý druhý. V Česku existuje nespočet různorodých autorů. Čtenářům blogující jedinci nabízí například kulinářské tipy na v...

Zajímavá videa

Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství

Film vrhá světlo na multimiliardové tržní odvětví, které se rozhodlo bombardovat reklamou děti již od toho nejranějšího věku. Podstrkuje jim i jejich…

Academy

Balanitida

Balanitida neboli balanitis je odborné označení pro zánět žaludu. Žalud je anatomická struktura penisu muže. Jde o hlavu (špičku) penis, která se v odborné literatuře častěji nazývá jako glans penis. Toto zánět...

Wellness

Indická masáž hlavy vás dokonale zrelaxuje a zbaví stresu

Indická masáž hlavy, jak název napovídá, pochází z Indie a sahá velmi hluboko do historie. Jde o extrémně relaxační a uvolňující masáž. K nám se dostala až v posledních letech a stihla si už najít své fanoušky....

Řemesla

Čas adventu se blíží. Proč je důležitý?

Advent, čas vánoční. Je to období, kdy se máme ponořit do sebe a připravit se na příchod Spasitele. Zatímco křesťanství se v tomto čase připravuje na příchod Ježíše Krista, starší kultury (od kterých křesťanstv...

Fitness

Jak sportovat v zimě? Zkuste i netradiční sporty

Sport v zimě rozhodně nemusíte pověsit do skříně k letním šatům. Naopak. Zimní sporty přináší zase jiný tip výzev a možností. Důležité je však vědět, jak sportovat v zimě, abyste své tělo i psychiku podpořili a...

Rozvoj osobnosti

Závislost na nakupování je nebezpečná. Oniománie může zbortit životní jistoty

Závislost na nakupování nemusí být odhalena hned. Do obchodů zavítáte zprvu je zřídka kdy, později však máte čím dál větší nutkání nakupovat ve velkém. A častokrát si koupíte i věci, které vlastně nepotřebujete...

Mazlíčci

Jak naučit štěně čistotě? Přinášíme rady a tipy.

Výchova štěněte se v mnohém podobá výchově lidského mláděte. Vedle sociálních dovedností – soužití s dospělými, dětmi či jinými psy je třeba štěně naučit poslušnosti a zejména čistotnosti. Zatímco s poslušností...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…