img

Indiánský horoskop na rok 2021: Co věští moudrost starých indiánů?

Indiáni věří, že všechno ve vesmíru se vzájemně propojuje a působí na sebe. Podle nich vlastně celý svět tvoří vibrace, které dávají všemu kolem nás pocit reality. Indiáni jsou přímí a vždy říkají vše tak, jak skutečně je. Jaký tedy bude podle nich indiánský horoskop na rok 2021?

Nejsou opatrní a vše řeknou tak, jak to vidí. Podle indiánů byl rok 2020 jen předehrou k tomu, co se bude dít v roce 2021. Musíme se připravit, sebrat hodně sil, abychom rok zvládli bez úhony. Každý z nás dostane nějaký svůj osobní těžší úkol, se kterým bude nucen se popasovat. Indiánský horoskop na rok 2021 ovšem nevidí všechno jen v tmavých barvách, jak by se mohlo na první pohled zdát. Připravili jsme pro vás také charakteristiku znamení indiánského horoskopu, které si můžete přečíst. 

Indiánský horoskop na rok 2021: Sokol (Beran): 21. 3. – 20. 4.

Lidé spadající pod znamení Sokola jsou stejně bystří, jako tento pták. Jsou velice dobrými pozorovateli, nic jim neunikne. Nikdy neztrácejí schopnost vidět věci jako celek. Se vším si poradí. Jestliže jste se narodili pod tímto znamením, máte do vínku dáno spoustu energie, jste odvážní, vytrvalí, ale i tvrdohlaví. Vždy dostanete to, co chcete:

Čtěte také:

Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat

Indiánský horoskop – charakteristika znamení

Andělský horoskop – charakteristika znamení

Indiánský horoskop na rok 2021 vám předpovídá náročné období ve vztazích. Pro svoji lásku si dolétnete naprosto kamkoliv. Ale dávejte si pozor na nezvaného hosta ve svém hnízdě. Buďte silní a bojujte o to, co je jen vaše.

Indiánský horoskop na rok 2021: Bobr (Býk): 21. 4. – 21. 5.

Jedinci patřící pod znamení Bobra jsou rezervovaní, pracovití a na vrcholu veškerých jejich priorit jsou city. Bobři jsou velkorysí, ale neoblomní a velice lakomí. Mají rádi peníze a drží si je pěkně doma pod pokličkou. Bobři milují tajemství. Není to ale proto, že by chtěli vypadat před ostatními zajímavě, ale především proto, že žijí složitý vnitřní život, kde hraje hlavní roli duchovno. Drží si to svoje. A patřičný odstup je součástí celé této hry.

Indiánský horoskop na rok 2021 vidí Bobry konečně pod svojí střechou. Možná si vezmete hypotéku a koupíte si byt či dům, možná začnete stavět anebo najdete konečně vysněný pronájem. Ale bude to konečně to pravé a budete tam skutečně spokojení. Tak to vidí indiáni i hvězdy. Ostatně – zajímají vás hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář na rok 2021.

Indiánský horoskop na rok 2021: Jelen (Blíženci): 22. 5. – 21. 6.

Jedno z nejtalentovanějších znamení indiánského horoskopu. Jeleni mají velký talent v mnoha oblastech – umění, medicína, věštění, jazyky… Čemu se budou naplno věnovat, je jen na nich. Avšak aby zazářily, musí se věnovat jen jedné oblasti. V opačném případě to nebude fungovat. Máte dar přinášet lidem dobrou náladu a dělat je šťastnými. Slovem mohou uzdravovat i lidem ubližovat. Důsledně proto važte slova.

Indiánský horoskop na rok 2021 věští, že budete sami řešit rozhozené emoce. Díky přecitlivělosti snadno podléháte strachu. Nečekejte hned nepřítele za každým rohem. Zkuste věřit tomu, že jsou na světě i lidé, kteří vám chtěli skutečně pomoct. A budete to letos potřebovat – schovat se pod křídla někoho silnějšího.

Indiánský horoskop na rok 2021: Datel (Rak): 22. 6. – 22. 7.

Datel je symbolem pořádku i štěstí. Radosti i hojnosti. Přinášíte druhým radost. Jste přirozenými vůdci a svět vnímáte, jako úžasné místo plné blaženosti. Pokud jde o lásku, jste stálí. Potřebujete vedle sebe však někoho, s kým budete žít v opravdové harmonii. Máte velkou představivost a jste kreativní. Vždy se vám bude dařit v oblastech, které mají co do činění s dětmi nebo psychologií.

Indiánský horoskop na rok 2021 vám přichystal rok plný radostí i starostí. Je tu šance na potomka. Pokud ne vlastního, pak adoptovaného. Jenže s dětmi jsou i starosti. A v roce 2021 rozhodně budou. Připravte se na to, budete v souvislosti s dětmi řešit mnoho nepříjemných situací.

Indiánský horoskop na rok 2021: Losos (Lev): 23. 7. – 22. 8.

Losos je jedinečné znamení indiánského zvěrokruhu. Má naprosto skvělý charakter. Pro své přátele a blízké udělají naprosto cokoliv, byť by se sami kvůli tomu měli dostat do ne příliš komfortního stavu. Losos se vždy dokáže přizpůsobit jakékoliv situaci. Nikdy nenechá nikoho na holičkách. Do života je mu předpovězen velký úspěch. Je pro něj však nadmíru důležité, aby se naplno zapojit do své práce. Aby vše, na co sáhne, dělal naplno. Potřebuje si udržet vitalitu a své nadšení.

Indiánský horoskop na rok 2021 prověří jejich zdraví. Měli byste pravidelně chodit na lékařské prohlídky. Zejména si dávejte pozor na své srdce a vůbec celý kardiovaskulární systém. Měli byste rovněž více popřemýšlet o svém jídelníčku, která s vaším zdravotním stavem úzce souvisí.

Indiánský horoskop na rok 2021: Medvěd (Panna): 23. 8. – 22. 9.

Medvědi jsou naprosto skvělí parťáci. Oblíbení v kolektivu i mezi přáteli. Jsou pečliví a nikdy nic nenechávají náhodě. Jsou odhodlaní, spravedliví a odvážní. Medvědi jsou dobří učitelé, druhým pomáhají a umí je vést. Avšak nenásilně a klidně. Jsou klidní, věrní a něžní. Jsou to skvělí partneři do života. A skvělí milenci. Méně mluví, ale často o všem až zbytečně moc přemýšlí. Chtějí být informovaní a nejraději by o všem věděli úplně všechno.

Indiánský horoskop na rok 2021 nabádá, aby zkusili být ještě více tolerantní k chybám a názorům druhých. Uvědomte si, že třeba i vy jednou budete potřebovat pomoc druhých. Všechno sami nezvládnete. A nemějte z života takový strach, zbytečně se jen stresujete a ničíte si zdraví. Lidé vás mají rádi, vždy se najde někdo, kdo vám ochotně a rád poradí.

Indiánský horoskop na rok 2021: Havran (Váhy): 23. 9. – 21. 10.

Znamení zvěrokruhu, které vyniká mocnou vnitřní silou – to jsou Havrani. Jsou velkorysí, stateční a až příliš idealističtí. Je to silné duchovní znamení. Pozemské hmotné statky nejsou nic pro ně. Do života druhých přináší kouzelné, magické okamžiky. Umí uzdravovat fyzické i emocionální rány. Nadneseně lze říci, že jsou Havrani prostředníky mezi nebem a zemí. V životě potřebují „volná křídla“, potřebují mít pocit, že se mohou kdykoliv svobodně polétnout.

Indiánský horoskop na rok 2021 vidí nějakou těžkou kouli na jejich noze, která je bude nadmíru tížit. Za každou cenu se jí musíte zbavit. Bude vás to však stát dost sil. Nenechte se spoutat, potřebujete si dál žít svůj svobodný život.

Indiánský horoskop na rok 2021: Had (Štír): 22. 10. – 21. 11.

Hadi, stejně jako Štíři, jsou velmi komplikované znamení. Umí pořádně štípnout, až to zabolí. Jsou symbolem transformace a mají téměř nekonečnou životní energii. A také sexuální energii. Tato oblast je ostatně jejich silnou stránkou. Hadi jsou tvořiví, rádi si hrají, ale taky rádi manipulují. Často se pouštějí i do oblastí, které pro ně nejsou příliš bezpečné. Ale to napětí, ten strach, že se něco může přihodit, je neuvěřitelně přitahuje. Mají rádi risk a hazard. Jsou smyslní a udělají vše proto, aby byli spokojeni v každé oblasti svého života.

Indiánský horoskop na rok 2021 varuje před snahou se přeceňovat. Příliš byste se vyčerpali a odneslo by to vaše zdraví. Máte tvrdou hlavu, ale dobré rady přátel byste si měli vzít k srdci. Myslí to s vámi dobře. A ubrat byste měli i v partnerském vztahu, zbytečně svůj protějšek děsíte.

Indiánský horoskop na rok 2021: Sova (Střelec): 22. 11. – 21. 12.

Sovy působí majestátně a jsou půvabné, elegantní a jemné. Jsou nezávislí a nikdy nepotřebují od nikoho pomoc. Vše až příliš řeší. Do detailů se zabývají vším, co se kolem nich jen mihne. Často tím zbytečně ztrácí čas. Jejich mentální nezávislost z nich činí jedince, které nelze ovlivnit. Mají svůj vlastní názor, za kterým si stojí. Sovy mohou být někdy i nevypočitatelné. Když jsou ve společnosti, která se jim nezamlouvá, jednoduše se zvednou a odletí.

Indiánský horoskop na rok 2021 vidí jejich rok 2021 v dobrém světle. Optimistický, aktivní a plný zajímavé práce. Rozhodně nebudou trpět nudou nebo zahálkou. Spíše by se měli připravit na velmi aktivní rok. Projdete jím s plným nasazením. Ale pozor – hlídejte si partnera.

Indiánský horoskop na rok 2021: Husa (Kozoroh): 22. 12. – 20. 1.

Husa je víceméně klidné znamení. Ale když se rozohní, dokáže i pořádně štípnout. Aby k něčemu takovému ale došlo, bude potřebovat pádný důvod. Jestliže se k ní budete chovat s respektem, nic takového vám nehrozí. Husa je sebevědomá a snaží se naučit i ostatní kolem, aby byli stejní jako ona. Je to však také znamení, které v životě stále něco hledá. Má totiž pocit, že jí něco chybí. Anebo, že by mohla mít něco lepšího, než má teď. Na všechno si potřebuje sáhnout. Je přesně ten typ, který věří jen tomu, co vidí a co si osahá. Všechno, co udělá, musí mít dokonale promyšlené.

Indiánský horoskop na rok 2021 vidí, že se Husa stále snaží vzlétnout k nebi, přesto neustále padá na zem. Letos bude bojovat se svými city. A bude se muset naučit dávat své city najevo. Před každým rozhodnutím si raději vezměte čas na rozmyšlenou, ať neuděláte fatální životní chybu.

Indiánský horoskop na rok 2021: Vydra (Vodnář): 21. 1. – 19. 2.

Vydra se tváří jako bezbranné stvoření, které potřebuje pomoc. Nutně musí mít v životě pocit, že se má o koho opřít. A na koho se obrátit. Vydry si vše berou až příliš k srdci, a to jim neprospívá. Přitom mají tak obrovskou vnitřní sílu, že by mohly skály lámat. Ale bojí se. Vyhýbají se všem soubojům a snaží se vyhnout všem sporům. To bytostně nesnáší. Vydry se už zapomněly smát. Jejich úkolem je naučit se znovu radovat jako malé děti. Přijímejte všechny radosti života a nespouštějte si k sobě nic a nikoho negativního.

Indiánský horoskop na rok 2021 se zaměřuje na partnerské soužití. Potřebujete k životu volnost, neumíte se usadit. Neumíte být věrní. Ale budete mít letos šanci potkat někoho z vašich snů a s ním zůstat už napořád. Je na vás, jak se k tomu postavíte.

Indiánský horoskop na rok 2021: Vlk (Ryby): 20. 2. – 20. 3.

Jsou to lidé rychlí a nepolapitelní. Mají neuvěřitelné adaptační schopnosti a ocelovou vůli. To vše z nich dělá těžký cíl, se kterým není jednoduché hnout. Mají svůj názor a těžko přijímají jiný. Ke všemu si musí dojít sami. Nejlépe prostřednictvím vlastní zkušenosti. Indiáni ve znamení Vlka měli vždy silné léčitelské schopnosti. Vlci mají výbornou intuici. Ostatní se s nimi rádi a často radí. Umí naslouchat, umí říci svůj názor a umí i dobře poradit. Jejich úkolem je najít smysl svého života. A měli by i víc přemýšlet o tom, proč se jim některé věci v životě dějí.

Indiánský horoskop na rok 2021 jim ukáže další možnou životní cestu. Pokud ještě nenašli toho pravého partnera, který by si je vzal pod svoje ochranná křídla, letos jim to konečně vyjde. Jestliže už v takovém partnerství jsou, jejich vztah by se mohl posunout dál. Možná půjde o svatbu, možná o potomka.

NEPŘEHLÉDNĚTE DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Bydlení, zahrada

Jak na úpravu vody ve vířivce

Pořídit si vířivku je snem mnoha lidí. Představa odpočinku ve vířivém bazénu po dlouhém dni v práci dovede být skutečně neodolatelná. Vířivka dovede splnit veškeré naše sny o domácím wellness. Musíme ale počíta...

Těhotenství, děti

Nevolnost v těhotenství: Proč se objevuje a jak ji zvládnout?

Říká se, že žena pozná, když otěhotní. Jiný stav je zkrátka znát. Jenže s sebou přináší i řadu nových zkušeností. Mezi tu méně oblíbenou novotu patří nevolnost v těhotenství. Nejčastěji se jedná o pocit na zvra...

Životní styl

Práce z domu začíná být standard. Jak se na homeoffice nezbláznit?

Homeoffice je za poslední rok jedním z nejčastěji skloňovaných slov. Pochopitelně, práce z domu není vhodná pro každou profesi. Ale tam, kde je to jen trochu možné, se homeoffice hojně využívá. Na první pohled ...

Academy

Onemocnění koronavirem, COVID-19

COVID-19 je označení onemocnění způsobené odhaleným typem koronaviru. Jelikož jde o zcela nově objevený virus, onemocnění se nejčastěji označuje jako onemocnění koronavirem. Je nutné podotknout, že existuje mno...

Řemesla

Jak zabalit dárek? Buďte letos originální!

Jak zabalit dárek pro manželku, manžela, maminku, tatínka, nebo děti? To v posledních dnech řeší snad každý z nás. Ti, co dostali do vínku více kreativity a zručnosti, jsou na koni. Nápady z nich padají, jako b...

Mazlíčci

Chov papoušků: Jak ochočit papouška a zvyknout ho na nový domov?

Rozhodli jste se, že vám budou doma dělat společnost papoušci? Chov papoušků je sice zábavný, zato náročný na pozornost. To však neznamená, že vám bude pták od začátku zobat z ruky. Stejně jako každý nový mazlí...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Staročeské okénko

Staročeské recepty z ryb: Zpestřete si jídelníček chutnými pokrmy!

Staročeské recepty z ryb vnesou do vašeho jídelníčku „nový vítr“. Kombinují výrazné chutě a s oblibou i slané a sladké ingredience. Výsledných pokrmů se však nemusíte vůbec obávat. Jsou skutečně velmi lahodné. ...

Blogeři

Když mám PMS a volám SOS

Jsem vážně na vodstřel, když mám PMS. Já vim, že vás asi nebudou zajímat nějaký kecy ohledně premenstruačního syndromu jedný neznámý ženský ve středních letech, jenže já mám dneska duševní pnutí a potřebuju si „ulevit“. Vod toho jsem zakládala tenhle blog. Tak pojďme se hromadně podpořit ženy! Taky vás všechno okolo tak sejří, když na dveře klepe teta Irma?