img

Pracovní horoskop na rok 2021: Jak se vám bude dařit v zaměstnání či podnikání?

Pracovní horoskop na rok 2021 odhalí, jaký pro vás bude další rok z hlediska vaří kariéry a profese. Budete mít šanci se dostat o stupínek výš? Nebo snad přijde nějaká zajímavější nabídka práce? Dobrou zprávou však je, že rok 2021 bude přát těm, kteří touží po nějaké formě pracovního posunu.

Nebude to však zadarmo, jak uvádí pracovní horoskop na rok 2021. Chcete-li se dostat o kousek výš či dál, pak to bude vyžadovat vaše aktivní zapojení. Pokud se však nevzdáte a půjdete si za svým, odměna vás nemine. Nepřehlédněte také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro pracovní horoskop.

Pracovní horoskop na rok 2021: Beran

Berani budou mít v tomto roce pravděpodobně spoustu možností na kariérní postup. Je to dáno především planetou Saturn, která bude po celý rok v desátém domě. Díky tomu se vám bude v kariéře dařit a budete mít možnost splnit si své sny a cíle. Pracovní horoskop na rok 2021 předpovídá, že se k vám dostane i nějaká nabídka ze zahraničí, budete ji zvažovat. Pokud přijmete, rozhodně neprohloupíte. Náročným obdobím pro vás však bude čas od půlky února do půlky března, kdy budete čelit nějakým problémům v práci.

Čtěte také:

Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

Horoskop 2021

Pracovní horoskop na rok 2021: Býk

U Býků to letos bude 50/ 50. Můžete dosáhnout velkých úspěchů ve své profesi, ale bude vás to stát skutečně velké úsilí. Pokud necháte věci jen tak plynout, pak žádné změny neočekávejte. Spíše naopak. Jestliže však uvažujete o změně zaměstnání, během první půle roku vám budou hvězdy přát a budete mít skutečně šanci polepšit si v této oblasti. Peníze budete mít sice podobné, ale na novém místě by vás čekala kupa příjemných benefitů, které rozhodně nebudou k zahození. Lépe na tom však nebudou podnikatelé, upozorňuje pracovní horoskop na rok 2021. Dávejte si pozor na lidmi, se kterými se pouštíte do obchodů. Hrozí tu nějaký podvod, kvůli kterému byste mohli mít opravdu velké problémy. Podnikáte-li s někým dalším, měli byste urychleně dořešit veškeré smlouvy. Klid budete mít jen mezi dubnem a září, v ostatní měsíce buďte velmi obezřetní.

Pracovní horoskop na rok 2021: Blíženci

Blíženci by se letos měli doslova „držet svého kopyta“. Neuvažuje o žádných pracovních změnách. Buďte rádi za práci, kterou máte. Pracovní horoskop na rok 2021 vám předpovídá, že utrpíte v kariérním životě několik vzestupů i pádů. Kvůli tomu, že planeta Jupiter bude až do dubna v osmém domě vašeho znamení, budete čelit v této době mnoha pádům. Nedejte se, myslete na to, že bude lépe! Snažte se za každé situace zůstat v klidu a soustřeďte se na svůj cíl. O něco lepší situace pro vás bude mezi dubnem a půlkou září, v tento čas se vám v pracovních záležitostech bude dařit. Tak to vidí pracovní horoskop na rok 2021. Pokud byste přeci jen o nějakých změnách chtěli zauvažovat, čiňte tak nejdřív koncem září. Do té doby nic neměňte.

Pracovní horoskop na rok 2021: Rak

Raci, hvězdy vám pro tento rok připravili mnoho úspěchů v práci. Budete mít dokonce šanci na kariérní postup. A to velmi reálně. Obzvláště příznivé pro vás bude období od ledna do dubna. V dubnu vás pak nejspíš čeká nějaká zahraniční cesta. A nebude ledajaká – něco se máte po cestě dozvědět nebo naučit. Bude tedy pro vás velmi přínosná. Pracovní horoskop na rok 2021 uvádí, že v následujících měsících byste pak měli být více opatrní. Hrozí vám nějaké sporty a neshody s nadřízenými. Velmi se bude v tomto roce dařit podnikatelům. Budou v zisku a neustále budou chodit nové nabídky na práci.

Pracovní horoskop na rok 2021

Pracovní horoskop na rok 2021: Lev

Nadcházející rok bude pro Lvy rokem změn. Ovšem převážně příznivých, což je jistě dobrá zpráva. V první půli roku prokážete, že jste schopní a naprosto samostatní. Přesvědčíte o tom nejen své kolegy, ale především vaše nadřízené. Odměna vás nemine. V jaké formě však bude, to pracovní horoskop na rok 2021 nezmiňuje. Může jít o kariérní postup, finanční ohodnocení nebo i přeřazení na zajímavější a lukrativnější pozici. Ovšem i když to vypadá celé růžově, bude to pro vás velmi náročné. Celý rok je ve znamení stresu. Pravda, někdy zbytečného. Naučte se odpočívat, meditovat a vypustit některé zbytečné věci z hlavy. V dubnu, v červnu nebo v září tu máte cestu spojenou s prací. Bude úspěšná. V případě, že podnikáte, buďte obezřetní, hrozí vám ztráty. Dobře o všem přemýšlejte. Dostanete nabídku na velmi zajímavou investici, avšak nemusí být pro vás příliš přínosná.

Pracovní horoskop na rok 2021: Panna

Panny, podmínky pro práci pro vás budou tento rok mírně nepříznivé. Může za to planeta Saturn, která vás bude ponoukat ke změně zaměstnání. Od dubna do září budete hledat novou práci a opouštět vše staré. Ale i v případě, že se skutečně rozhodnete, budou se snažit se vás na současném místě za každou cenu udržet. Když uvidí, že svůj odchod ze zaměstnání myslíte skutečně vážně, budou se snažit dostat vás za každou cenu zpět. Po 20. listopadu se vám nabídne několik příležitostí k posunu ve vašem profesním životě. Zda to bude v současné práci nebo nějaké nové, pracovní horoskop na rok 2021 nezmiňuje. Tato volba totiž bude jen na vašem rozhodnutí. Pokud pracujete sami na sebe, tedy podnikáte, pak vám budou hvězdy v tomto roce přát. Získáte spoustu příležitostí k rozšíření svého podnikání, objeví se i nové zdroje příjmů. Mezi dubnem a 15. zářím budete mít možnost investovat větší peníze. Hvězdy tuto šanci vidí příznivě.

Pracovní horoskop na rok 2021: Váhy

V letošním roce vám přijde do cesty mnoho nabídek na zajímavou práci, uvádí pracovní horoskop na rok 2021. Všechny pro vás budou zajímavé a ve výsledku by byly i příznivé. Volba je však na vás. Jelikož ani stávající práce není úplně k zahození. Každá z nabídek bude mít jiné podmínky, je tedy výhradně na vašem posouzení, která se bude nejlépe hodit právě pro vás. Nicméně v tomto roce máte možnost dosáhnout pokroku. Budete však čelit i náročnější situaci na pracovišti. Půjde o mezilidské vztahy, možná o pomluvy. Buďte opatrní. Zbytečně kolegům neříkejte to, co nemusíte. Mohlo by vám to uškodit. Podnikatelé by letos měli zůstat u práce, kterou dělají. A to i v případě, že uvažovali o nějaké změně. Směr podnikání se trošku změní, ale k vaší spokojenosti. Těžší období očekávejte jen mezi únorem a dubnem, jinak se vám bude dařit. Nejlepšími měsíci pro vás budou červen a červenec.

Pracovní horoskop na rok 2021: Štír

Štíry čeká v práci náročnější rok, budou čelit mnoha výzvám. A taky budou muset velmi zabrat a vynaložit více úsilí, aby dosáhli příznivých výsledků. Nepřítelem číslo jedna pro vás bude v tomto roce lenost. Nejnáročnější pro vás budou měsíce leden až duben a červen až polovina července. Během této doby nebudete stíhat, budete kritizování za to, že jste pomalí. Musíte zabrat, jinak by to mohlo ohrozit vaši budoucí kariéru. Pozitivní změny vám přinese jen začátek ledna a poté srpen. Na konci roku byste si pak měli vzít delší dovolenou a odjet si nějak odpočinout. Naopak pro osoby samostatně výdělečně činné bude rok dobrý. Velmi příznivé měsíce budou březen, květen až srpen a říjen. Bude vám vycházet všechno, na co sáhnete.

Pracovní horoskop na rok 2021

Pracovní horoskop na rok 2021: Střelec

Díky tomu, že jste v minulém roce doslova dřeli, vás letos čeká zasloužená odměna. V práci se vám bude dařit a budete mít obrovskou podporu kolegů. I díky nim vám všechno půjde naprosto skvěle. Vždy vám budou při ruce připraveni pomoci. Po většinu měsíců v roce budete dostávat nové šance – ať už půjde o lepší pozici v současné práci nebo změnu zaměstnání. Nemusíte měnit nic, jestliže nechcete. Pokud se však rozhodnete pro změnu, pak nejlepší bude květen a srpen. V létě si však naplánujte i nějakou pořádnou dovolenou, zasloužíte si ji. A toužíte-li odjet někam hodně daleko, pak k vám přijde nabídka na unikátní pracovní cestu. Rozhodně ji přijměte. Bude to taková „malá dovolená“. A velmi dobrých výsledků letos dosáhnou Střelci, kteří podnikají. Uvádí pracovní horoskop na rok 2021.

Pracovní horoskop na rok 2021: Kozoroh

Pracovní horoskop na rok 2021 uvádí, že Kozorohové se letos konečně dočkají odměny za svou tvrdou práci. Konečně budete sklízet ovoce za poslední měsíce a roky dřiny. Skoro to bude vypadat, že letos budete mít všechno „zadarmo“. Ale není tomu tak. Pokud povolíte, pak vás čeká v půlce září sesun dolů. Držte se tam, kde jste. Vyvarujte se pomluv, soustřeďte se jen na svou práci. V lednu dokonce budete za prací cestovat. Podnikatelé by měli být obezření v uzavírání smluv. Zkontrolujte si dobře i své daňové přiznání. Cokoli byste udělali špatně, se letos velmi rychle zjistí. Zatímco první půlka roku pro vás bude náročnější, v té druhé si více odpočinete.

Pracovní horoskop na rok 2021: Vodnář

Vodnáři letos budou mít průměrný rok, co se kariéry týče. Na pracovišti budou navíc řešit i spoustu problémů, což povede k následnému stresu. Na začátku roku získáte podporu od svých kolegů, budou vám nápomocni. Uvažujete-li o změně zaměstnání, pak nejvhodnějšími měsíci jsou leden, duben a květen. Pracovní horoskop na rok 2021 uvádí, že v jiné měsíce byste to neměli ani zkoušet. Až v prosinci nabere vaše práce tempo a začnou se hýbat ledy. Zde pak máte připraveny opravdu velké změny. Pokud podnikáte, připravte si na větší vydání z peněz. Ale odjinud se vám zase vrátí, takže ve ztrátě rozhodně nebudete. Skvělé výsledky v podnikání budete mít především v červenci, srpnu a v prosinci. To se k vám zaslouženě dostane i větší peněžní obnos.

Pracovní horoskop na rok 2021: Ryby

Příznivé postavení planety Mars a Jupiter ve vašem znamení pomůže rozšířit vaše podnikání a podpoří vás na každém vašem kroku. Povedou se vám plodné obchodní strategie, díky kterým hodně získáte. Podnikání, do kterého jste se pustili – nebo se možná teprve pustíte – bude pro vás tím pravým. Bude to oblast, která vás opravdu baví. Přinese vám peníze a zbaví vás stresu a napětí. Konečně se osamostatníte a nebudete řešit peníze. Jste-li zaměstnaní, pak i zde budete mít šanci na kariérní postup, ale bude to vyžadovat vaši tvrdou práci. Mezi dubnem a zářím budete mít možnost vydat se na pracovní cestu do zahraničí. Pracovní horoskop na rok 2021 vidí celý tento rok pro Ryby jako velmi příznivý.

ČTĚTE I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Láska a vztahy

Zklamání ve vztahu versus odpuštění. Jak k němu nejsnáze dojít?

Zklamání ve vztahu je okamžikem náročným a v neposlední řadě i bolestným. Intenzitu prožívaných emocí určuje vždy příčina. V partnerství může být závažným důvodem například nevěra. I přesto, že se cítíte smutní...

Bydlení, zahrada

Chcete mít doma vánoční vůně? Vyrobte si přírodní osvěžovače vzduchu

Vyrobit přírodní osvěžovače vzduchu není vůbec nic náročného. V obchodě za ně dáte zbytečně moc peněz, většinou jsou plné zbytečných chemických látek a ne vždy je vůně přesně podle vašeho gusta. Vyrobte si svoj...

Zajímavá videa

Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství

Film vrhá světlo na multimiliardové tržní odvětví, které se rozhodlo bombardovat reklamou děti již od toho nejranějšího věku. Podstrkuje jim i jejich…

Academy

Balanitida

Balanitida neboli balanitis je odborné označení pro zánět žaludu. Žalud je anatomická struktura penisu muže. Jde o hlavu (špičku) penis, která se v odborné literatuře častěji nazývá jako glans penis. Toto zánět...

Wellness

Indická masáž hlavy vás dokonale zrelaxuje a zbaví stresu

Indická masáž hlavy, jak název napovídá, pochází z Indie a sahá velmi hluboko do historie. Jde o extrémně relaxační a uvolňující masáž. K nám se dostala až v posledních letech a stihla si už najít své fanoušky....

Řemesla

Jak vyrobit adventní věnec bez jehličí

Vánoce jsou zhruba za měsíc a všichni se jistě těšíte. Proto jsme si pro vás připravili pár rad, jak vyrobit adventní věnec bez jehličí. I takový totiž může udělat parádu. Použít k jeho tvorbě můžete celou řadu...

Fitness

Jak sportovat v zimě? Zkuste i netradiční sporty

Sport v zimě rozhodně nemusíte pověsit do skříně k letním šatům. Naopak. Zimní sporty přináší zase jiný tip výzev a možností. Důležité je však vědět, jak sportovat v zimě, abyste své tělo i psychiku podpořili a...

Rozvoj osobnosti

Závislost na nakupování je nebezpečná. Oniománie může zbortit životní jistoty

Závislost na nakupování nemusí být odhalena hned. Do obchodů zavítáte zprvu je zřídka kdy, později však máte čím dál větší nutkání nakupovat ve velkém. A častokrát si koupíte i věci, které vlastně nepotřebujete...

Mazlíčci

Jak naučit štěně čistotě? Přinášíme rady a tipy.

Výchova štěněte se v mnohém podobá výchově lidského mláděte. Vedle sociálních dovedností – soužití s dospělými, dětmi či jinými psy je třeba štěně naučit poslušnosti a zejména čistotnosti. Zatímco s poslušností...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…